Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
7. júl 2009

No my sme sa rozhodovali medzi Tobiaskom a Danielkom 🙂

ejusaaa
7. júl 2009

Deszi dobru chut 😀 Ja vas opustam,idem sa umyt a spaaaaaat,ajtak mi uz hlavu roztrhne.Dobru 🙂

tinkaaa
7. júl 2009

Silvi vitaj 😉 a čo myslíš,že čo ako stíham,všetko sa dá

desszi
7. júl 2009

Moze masirovat aj brusko alebo chrbat, keby to na brusku bolo neprijemne. Ja som kludna, verim ze to z prace stihne, ma to len pol hodinu od Zamkov a myslim ze za tak kratky cas neporodim 😀

desszi
7. júl 2009

Ahoj Tinka,
dnes co si robkala, lebo ty si taky kopec energie, stale nieco musis porabat 🙂
nemate radu na tie opuchnute nohy? Dala som si octove obklady, super chladia, dufam ze trosku odpuchneme? Nohy mam v lufte. Keby ste mali nejaky receptus, dajte vediet.

sss204
7. júl 2009

Ahoj Maťka,byť na nete a starať sa aj o Sašku,ja mám tohto dosť celý den,len večer mám čas na net

tinkaaa
7. júl 2009

deszi dnes sme behali po nákupoch a tak,bežné domáce práce... no musím snažím aby bolo všetko ok tak ako má byť
moja neviem či ti tie obkady nato pomôžu,skús šumivé magnézko oddychovať a vykladať ich hore 😉

tinkaaa
7. júl 2009

no ja v poho chvalabohu dá sa,aj variť aj záhradu aj Sašku .....
inak k tej doktorke .... ani mne sa to tam nepáči ... teda prestáva sa mi to páčiť a tá sestrička je riadna............... 😠
to máš super,že sa stále kojíte my nutrilonujeme,aj Jana,že nutrilonuje?a nemá tu foto?my už tiež spíme tak do 7:30 určite 😉

sss204
7. júl 2009

ozaj baby,nepozeráte rozlúčku s Jacksonom? 🙂

tinkaaa
7. júl 2009

ja čumím aj na ta3 a teraz joj

sss204
7. júl 2009

to fakt,tolko spinká?Aj Danielko spával 3mesiace dobre,celú noc a teraz dodržiava kojenie každé 2h aj v noci aj cez den.Jana tiež dáva nutrilon,nenaučila malú sať,nemá tu foto,aj ja som ju len 3krat videla.
Nováková je hrozná doktorka,ja by som aj išla Hajkovej ale kamoška tam chodí a vraj nič moc a sestru ma rovnaku....

tinkaaa
7. júl 2009

hmmm no chvalabohu tak spíme aj cez deň je dobrá.. klopem 😉 😉
my sme sa kojili ibaže som po dvoch mesiacoch chytila horúčky a zápal priedušiek a mlieko išlo stále menej a menej najskôr len MM a nutrilon a teraz len Nutrilon
Mne sa nepáčia tie poradne,vychrli tam na teba kvantum informácií a ide spokojne vedľa .. a sestrička nafajčená,že len ... a tie jej nálady,... keď idem dať predpísať nutrilon tak vždy len šteká
chvália nejakú v Lv len ma nenapadne meno

tinkaaa
7. júl 2009

zatiaľ o zmene neuvažujem,ale možno časom začnem

desszi
7. júl 2009

No teda! tak asi ta Hraskova naozaj vitazi....Diky Tinka, uvidim ci obklady pomozu. Tiez si myslim ze moc nie, ale mozno sa prekvapim 🙂
Idem spat, uz zivam ako hroch. Dobru noc vam vsetkym.

tinkaaa
7. júl 2009

jasné deszi brú a keby dačo hoď ip 😉

sss204
7. júl 2009

No drobec už vstáva,ideme sa kojiť.Dobrú noc všetkým.

tinkaaa
7. júl 2009

všetkým brú

judith
8. júl 2009

Dobré ránko!
No čo este všetky búvate, ani sa vam nečudujem, ved je presne také počasie... 😀 Len ja zarezavam v praci... 😉
mojsi... dakujem velmi pekne za foto s malou tamarkou, mam si ju dat do albumíku??? Aspon tam nebudem mat len samé kočiky...
🙂

alzbetabenkova
autor
8. júl 2009

dobre ranko
no tak a mame za sebou rozlucku s kralom, zomrel kral nech zije kral,lebo on bude naveky
bzuci strasny zazitok, co vsetko sa behom chvilky moze stat a ludia su k sebe aj tak zly, ked sa tak pozrem okolo, no strasne, nezavidim ti
sss vitaj, 🙂
idem ku krpcovi,lebo vymysla

eviiik
8. júl 2009

dobre ranko 🙂
neboj Judith nie si sama, aj ja zarezavam v praci, ale uz sa mi niakosi neche 🙂 ale do augusta vydrzim, este mam odrobit 7 tyzdnou ale ztoho budem mat tyzden dovolenku, strasne sa to blizi
dnes to vyzera tak, ze budem pod mrakom, ale ja sa aj tesim, lebo uz sa mi vari mozog 😀
ejus Ty sa stazujez (nie v zlom), ze Ta boli ruka po inekcii, mne vcera brali 3x krv a mam 9 vpichov, mam strasne zle zily, a riadne ma potrapili, vyzeram ako zavislacka 😠

bzucinka2
8. júl 2009

dobre ranko, komu dobre komu zle, mne zle 😝 maly vstal o 5,20, skoro ma porazilo, no to by som este prezila to vstavanie ale odkedy vstal, tak len sa hneval, mrncal a nic sa mu nepacilo 😒 ale uz je opat v postielke a spinka, tak ked sa zobudi, bude hadam vsetko ok 🙂 aj my dnes ideme na ockovanie hned ako vstane 😒 doki mu este pozrie take vyrazky co ma no nozicke, myslela som ze je to od ustipnutia, ale je to vacsie a trosku vodnate, tak mu to radsej pozrie aby ho nezaockovala s kiahnami alebo niecim inym 🙂 snad to nebude nic vazne 🙂

sss204 vitaj medzi nami a tesime sa , ze mame o jedneho clena viac 🙂

desszi, ja som spokojna nadmieru aj s Kovacovou, je mlada, nie dochodkyna a nemozem na nu povedat krive slovko, vzdy ked zavolame poradi, pripadne radsej prezrie dieta alebo posle odbornikovi 🙂 a antibiotika dava az po skuske z kvakpy krvi ak tam je zapal 🙂 mna masiroval tiez muzik na krizoch, ale mne to vadilo 😀

bzucinka2
8. júl 2009

a vsetkym dakujem za mile prianicka, ste zlate 🙂 deszi v piatok mozme potom zbehnut k tej kamoske ak budes chciet alebo do mesta, maly by mal byt u nasich na prazdninach odo dnes, takze budem mat par dni pre seba a nakupy 😀

sss204
8. júl 2009

ahojte,dakujem za privítanie,dufam ze mi maly dovoli diskutovat 🙂

alzbetabenkova
autor
8. júl 2009

sss krasne fotocky, maly je baculko,zlatunky je velmi
bzucka, uprimne zavidim par dni pre seba,mne by stacilo jeden den, sice by som sa asi nudila, ale aj tak 😅

sss204
8. júl 2009

dakujem alzbetka,mozes ma volat Silvia.Je riadny baculko ma 11kg a to ma 6mesiacov,niekedy mam svalovicu z neho uz.Nech sa uz nauci sediet.Teba si pamatam zo svadby,mala si pekne saty

sss204
8. júl 2009

aj tvoj malicky rastie ako z vody,boze uz je taky velky

eviiik
8. júl 2009

Silvia vitaj 🙂 aj ja si Teba pamatam zo svadby, a ako tehulku Vas fotila Miska V., aj my sa chystame ku nej, len musim dohodnut termin 🙂
Veru maly je riadny valibuk, budes mat riadne vypracovane ruky, ale krasny 🙂

luckai
8. júl 2009

Ahojte!
sss: - vitaj, no ja som na Novákovú počula do teraz len chvály a nevedela som s rozhonúť mendzi ňou a Kováčovou. S Kováčovou som spokojná, ale mnohým sa nepáči sestrička - tiež a Ditke sa nepáči doktorka, no neviem to záleží od skúsenosti. Koľko ľudí toľko chutí!
A ty máš muža s Kľačian! on má dvojičku, my bávame v Kľačanoch. On ma určite pozná!

Ejuš, no aj sme boli v poradni a vážime 6,5kg (zase sa nedala prwesne zvážiť, lebo sa furt vrtela.. 😅 ) Bola tam najtučnejšia, ona má aj navyše záhyby, tam kde iné detičky čo tam boli nemali. A všetky v jednom veku. No musím už posťahovať fotky a pridať,. ani náušničky ste ešte nevideli.

luckai
8. júl 2009

Desszi, Evik, no užívajte si ešte, ale ravda je, že Vám trochu zýávidím tie prvé okamihy s dieťaťkom sú úžasné, normálne, niekedy by som chcela aby už sedela, chodila a podobné veci a niekedy aby ešte bola taká drobučká ako keď sa narodila...juj tie deti! Kto vie pri koľkých skončím, už teraz sa teším na ďalšie...ale najprv si užijeme Romanku! 😀

ejusaaa
8. júl 2009

Ahojte 🙂 Tak my sme doma,jedna sprava dobra druha nie..ale uz nemusime baliiiiiiiiiiiiiiit,mal hodnoty obidve rovnake IA-,ze to je dobre,hned tam nam povedali,ael isli sme ku Kollarovi,na nasu smolu pravdaze nahle musel ukoncit ordinovanie,ale kedze ho Peto pozna,tak ste nam to pozrel a ze nemusime ani tu perinku,ani na siroko 🙂 ,ale o dva mesiace mame dojst pre istotu,lebo ze jadierka s avyvijaju do 9 mesiacov..ale moc mame zly....dali mu ieciky,ci ich bude chciet netusim,musi...v utorolk mame zasa moc doniest..ale tesim sa aspon za tie nozicky 🙂 ale perinku sme zabudli vratit 😝 ,tak o dva mesiace..ale voliako je tu mlkvo? 😲 Inak aj ked je vonku chladnejsie,vonku je hnusne ajtak 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre