Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

alzbetabenkova
autor
9. júl 2009

my ideme von s malym len musi vstat, doma je nuda 🙂
inak vsetkym dobre ranko, dobre vyspaty??

luckai
9. júl 2009

ahojte!
no my zase od rana grckáme a grckáme, ale inak fajn...asi pôjdeme von...koľko má byť stupňov dnes?

ejusaaa
9. júl 2009

A preco grckate?Ci tak po papani?Neviem kolko stupnov,ale je trocha chladnejsie,ale prijemne,no ale to len z okna vidim a na poobede burky 😉

ditka1
9. júl 2009

ahojte... 🙂
dnes je zima vonku,akurat som doupratovala,maly buva,cakam navstevu dnes takze asi tak.
tinka...sme akcne zeny 😀
jarul... 😉
ejus...treba zmenit dr.jasne ked ti nevie tato pomoct 😒
vyzera to na dazd. 😖

alzbetabenkova
autor
9. júl 2009

ahojky, no naobedovany, upratane, idem dat maleho spat, a pospim si aj ja,lebo ma boli hlava asi z pocasia a normalne zaspim hned ako zavrem oci.,tak prajem dobruuu nocku 😔

bzucinka2
9. júl 2009

ahojte, tak ako mamnky a nemaminky aj skoro maminky, ja si vegetim bez maleho, rano som obehla dokiho, potom som kamoske strazila maleho kym si ona vsetko povybavovala, a ja aby som nevysla z cviku 🙂 teraz mi priniesli objednane fotky, tak ich zakladam a poviem vam, je ich velmi vela, musela som muzika poslat kupit mi albumy 😝 aj vy mate tolko fotiek???

ejusaaa
9. júl 2009

Bzuci vies co,my budeme straasne vela fotiek,ale dodnes ich neame vyvolane..no musia byt navyse peniazky,mam vyse 1OOO fotiek,ale tento mesiac uz akurat ideme dat,tak po 1OO..jajj my sme obkluceny lesenim zo vsetkych stran,sme tu jak vo vyklade,a ked zatiahnem zaluzie je tu tma,tak som ich vytiahla a aradsej sa s robotnikmi skamaratila 🙂 O stvrtej zoberie otec maleho von,tak si na chvilu oddycjnem..ak nebude prsat..a to som chcela,vy si vsetko zaúisujete do tej pametnej knihy?Maly uz stvrty den nechce polievku vobec..ale zato keksik obliaty cajikom ano 🙂

sss204
9. júl 2009

Ahojte no dnes ma chytil stres,maly mal nejake botky,tak som letela k lekarke ze kiahne ale nastastie nie.
Mata ako sa mas?ty uz davas Saske polievocku?neni to skoro?
sweetangel:na obale to je napisane ze same ecka,ale to je vec nazoru,niekto doveruje homeopatikam niekto nie,ja ich nezatracujem len nechcem maleho zvykat na kopec vitaminov uz od babatka a ked je este aj kojeny myslim ze ine nepotrebuje.

tinkaaa
9. júl 2009

čaute,Silvi dík za opýtanie máme sa super
To si kde nabrala,že dávam Saške polievku????????????????????????????????????? 😕 😕 😀 😀
My si dávame tak akurát šťavu z mrvky,jablka a broskyne nič iné som ešte neskúšala 😅 máme čas
a k tým homeopatikám a acerole,ja som jej ju dávala na začiatku tú acerolu a teraz dám keď ma napadne 😝 tzn skoro vôbec
ejus ja fotky vyvolávam cez net v happy a do knižky zapisujem priebežne
pa idem vysávať a vyslať mužíka von s malou 😉

sss204
9. júl 2009

však šťavičky som myslela,videla som na fotke 🙂 a chutí jej?moj maly nechce velmi sladke skôr zeleninu.Aj tebe to Nováková kázala?Ja som to užívala ale malému som to nedávala ved to ma cez mlieko 😉 Inak pomohli mi homeopatika na mlieko,tolko som ho mala kym som to brala az strach.Teraz to uz neberiem,ved by som mohla potom dojcit aj 5deti 😉

tinkaaa
9. júl 2009

hej dávam šťavičky u nekojených detí na UM je to inak ako u plne kojených,zatiaľ nám to chutí uvidíme,keď začnú príkrmy 😉 jasné Nováková,a že aj kašičky.... no tie nedávam čakám,ona by už hádam aj krajec chleba dala do ruky malej 😝
niečo počúvam ale poväčšine tak ako ty,si robím podľa vlastného uváženia,letím vysávať pa

ejusaaa
9. júl 2009

Silvi pozeram si album,no Tvoj maly je strasne zlaty 😀 ,pekny baculaty,jaaaj keby tak aj Tobinko bol,kotuha mala nechce sa mu papat 😝 ,vcera sme mu dali rohlik a napoly ho prehryzol,on by nedbal a jedol by ho kludne 😀 Teraz je vonku,len nech neprsiiiiiiiii,konecne sa najem.

ejusaaa
9. júl 2009

Hu huuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

tinkaaa
9. júl 2009

nestraš bo zutekáme 😀 😀 😀

jarula25
9. júl 2009

kto sa nas tu snazi odstrasit??????????? 😀 😀 😀 😀

desszi
9. júl 2009

Ahojte,
dnes mam nejake depky ☹

jarula25
9. júl 2009

dezssi co sa deje?????,

desszi
9. júl 2009

jarka,aaale bola som kupovat zopar veci, nie satocky,ale cumlik, flasky, zavinovacku,decky a este stale nemam vsetko a neviem ci som dobre kupila, ci nie, kazdy ti radi nieco ine....uz mam z toho taku hlavu. neviem ci si mam kupit odsavacku na mlieko, sterilizator na flasky, to som povedala ze si este premyslim....ked ja vobec neviem co ma caka ☹

mirip
9. júl 2009

prečo desszi? predporodné depky? už sa ti to práti, ozaj aj si si zajednala nejakého Dr. k porodu?

jarula25
9. júl 2009

vies najlepsie bude ked si potom dokupis ked bude maly na svete a ked to budes potrebovat zbytocne kupis niektore veci a vyhodis za ne poniaze...ked budes potrebovat tak si myslim ze potom nebude problem to kupit ..ja som si odsavacku nekupovala a dobre som spravila ale zato niektore veci som kupovala zbytocne 😖

desszi
9. júl 2009

asi predporodne depky...ked mam pocit ze som nakupila zbytocnosti, potom pocit, ze mam toho akosi malo, potom ze nestiham zariadit izbicku....
nezajednala som dr. lebo vraj ked zajednas, aj tak sa vykaslu, alebo pridu az ked si viac menej po porode a ked mas zajednaneho, tak sluzbukonajuci doki sa na teba vykasle...aspon v nasej nemocnici a podla slov znamych a kamaratok. takze nechavam to na nahodu.

mirip
9. júl 2009

nie si v tom sama desszi, ani ja netuším čo treba a aj do pordnice, ono v niektorých porodniciach dávajú zoznam vecí čo si treba vzjať so sebou a tu v Lv nič...............a čo treba pre bábatko doma netuším vobec či budem mať aj ja všetko

mirip
9. júl 2009

no ja som zase počula iné, že prijať ťa prijme ten čo má službu a potom bud ty alebo v nemocke zajednaného DR. odvolajú z domu aby prišiel

desszi
9. júl 2009

ja mam tri zoznamy, kazdy je v niecom iny, som z toho magor 😒

alzbetabenkova
autor
9. júl 2009

dezi neboj sa vsetko zvladnes, zaciatky budu tazke,ale neboj budes skvela mamina
no ja som spala 2 hodiny s malym, boli sme chvilku vonku a uz nam tece tepla voda, tak letiiiim, uz nemusim ohrievat super,no dobru zatial
tinka, ze polievky😀😀

mirip
9. júl 2009

mohla by si poslať cez IP tie zoznamy, ja netuším vobec čo treba a čo nie

desszi
9. júl 2009

dakujem alzbet, dufam ze toto mam len taky prechodny stav z pocasia a z toho ze som sa nevyspala...
utekaj a uzi si teplu vodu, my tu v Zamkoch sme ju mali tiez odstavenu a ja som si neuvedomila, ze od vcera vecera uz mame, tak som si ju dnes pracne zohrievala...

desszi
9. júl 2009

dobre mirka, poslem, za chvilocku, vyhrabem ich

tinkaaa
9. júl 2009

deszi moja neboj všetko bude ok,to je ten predpôrodný stres a obavy,aj ja som 2tt pred pôrodom revala ako tur a mala zo všetkého strach a obavy a o balení ani nehovorím 😉
alzbet 😅

mirip
9. júl 2009

dík desszi, nie je toho až tak vela 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre