Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
4. sep 2009

desszi ja skúsenosti nemám ale sesternica balila len do ortopedických nohavičiek dva mesiace a kedže bolo všetko ok už baliť nemusí ani do nich ale ked tam na poradni bola niektoré balili len do ortopedických tie sa preferujú a le ked bolo niečo zlé tak balili aj naširoko inak nie inakvraj stačia len ortopedické.......tak neviem ja jedny najmenšie ortopedické mám majú ich v lekárni za cca 2,50euro

aadula
4. sep 2009

ahojte, tak aj dnešný deň dopadol dobre, Samko ráno doniesol topánočky a museli sme vyštartovať, jemu sa asi v tých jasličkách páči 🙂

bzučinka, máš hlas aj od nás 😉

evi, možno ti malinká tlačí na žalúdok...alebo že by nejaká vyróza? 😕

desszi, my sme boli na kĺbikoch skoro hned ako sme prišli domov..a potom po 3 mesiacoch...opýtaj sa doktorky keď pôjdeš na poradňu pre istotu... mne tá dr. na ultrazuku kĺbikov hovorila, že to balenie na široko je vlastne preto, aby sa správne kĺbiky vyvíjali... tie jadierka čo sa v samotných kĺboch vytvárajú..nemajú nič spoločné s balením na široko... narp. švagriná v nemecku vôbec na široko nemusí baliť... asi je najlepšie sa doktorky spýtať 🙂 a na ultr. ti povedia kedy už baliť nemusíš...ja som malého 5,5 mesiaca balila 🙂

bzucinka2
4. sep 2009

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne...
dakujem vsetkym, ze nam pomahate 🙂
desszi, nam davali v porodnici listok kedy na uzv a tusim to bolo najprv po 3 tt a potom v 3 mesiacoch, ja som balila nasiroko do 5 mesiacov, lebo jednu nozku mal hodnoty na hranici a radsej balit a mat nozky ok, ako si potom vycitat, ze som nieco zanedbala 😉

desszi
4. sep 2009

dakujem vam, 9.9.ideme do poradne tak sa opytak doktorky, a podla toho sa zariadim. v kazdom pripade musim kupit vacsie ortop nohavicky, vyrastli sme 1-ky 🙂
dnes tu bola mamina, maly je vraj gulatsi, tak sa vytesujem, dnesny den nam viac menej prespal, asi aj to pocasie posobi, od piatej do siedmej vystrajal, nie tak velmi, ale uz sme prisli na pricinu - vygrckal sa - asi o tej piatej hlatavo jedol a vse mu ostalo v brusku a to ho trapilo, teraz ma uz unavkane ocka, tak uvidime dokedy vydrzi.
bzuci tu tortu si nebodaj piekla ty? ak ano tak klobuk dole. toooolko ruziciek. 🙂

bzucinka2
4. sep 2009

desszi ano robila som ju vlastnorucne ja a dakujem za pochvalu, snad sa bude aj mamine pacit 🙂
a to je super, ze tak rastie, ze uz vyrastol 1-tky nohavicky, my sme ich teda nosili urcite dlhsie 🙂 bambulko maly, ved ked uz budete zabehnuti a budes mat naladu na navstevy, tak mi daj vediet, urcite radi uz konecne prideme, jasne ze nie hned buduci tyzden 😅

desszi
5. sep 2009

bzuci tak teda este raz, ta torta!!!!! krasna. Sikulka si ty, darmo. 🙂 Aj ruzicky si sama robila? Moja mamina sa s nimi zvykne piplat. navstevy dam vediet, ale nie skor ako za dva - tri tyzdne. nech nabehneme na nejaky rezim a uz nech mi je lespie. posledne dni ma to dole pobolieva. a dnes ma prist stryko s rodinou a stara mama. nemohli sme povedat nie, lebo sa urazia, ale som nahnevana, lebo som na zaciatku povedala, ze aspon mesiac ziadne navstevy, a oni mi oznamia, ze dnes prideme. Ani len otazka ci mozu prist, kurnik ja sa mam prisposobovat im, lebo im to dnes vyhovuje.

eviiik
5. sep 2009

ahojte kocky
no bzuci Ty si ina sikula 🙂 ze sa Ti chce tolko experimentovat, ale asi Ta to bavi.
Desszi to je nepekne, ked si ich dopredu upozornila, niektorym nedochadza 😠
My sme skladali postielku a davala som vecicky do komody, este cakam na balik postelneho pradla a zavinovacku, na buduci tyzden by to tu malo byt.
ale som nasr... lebo sme uplne poskladali kocik, dali dole sportak, a vajicko nam nejde nakliknut, jedna strana je pevna a nepusti to. clovek vysoli kopec penazi a este to nefunguje. V pondelok tam ideme volat som zvedava co nam povedia

aadula
6. sep 2009

ahojte, fuu ako sme boli ďaleko 😕

všetky chystáte obed alebo už obedujete? ja mám už nachystané...deti sa už napapali, my ešte nie ocino spal po nočnej, tak teraz len vstal.

bzučinka nádherná tortička..presne ma tiež napadlo či si aj tie ružičky robila

eviiik
6. sep 2009

ahojte 🙂
ja este napapana nie som neskor sme vstali, este si to vychutnavame, kym mozeme 😅
idem obalit patizon, uz sa nan tesim 😵
tu autosedacku sme nakoniec opravili, bola zaseknuta pruzina, cize uz funguje som happy 😵
co planujte na dnes, ci nedelny oddych?ň
ja este asi nieco pozehlim uvidim ako sa mi bude chciet, tento tyzden mam zase nejaky plny, to je hrozne som na MD a stale mam co robit, v utorok idem na poradnu vo stvrtok k zubarke, a este do toho ine aktivity.
Desszi ako dopadla vcera navsteva? Zvladla si ju bez ujmy na zdravi? Verim, ze ano a ako sa ma Dadko?
ostatne asi obedujete, alebo mate uz siestu 🙂

bzucinka2
6. sep 2009

ahojte, tak po vikende sme opat doma 🙂
baby jasne ze som aj vsetky tie ruzicky robila vlastnorucne a sama 🙂 a dakujem za vsetky pochvaly, dobre sa to cita, a hlavne sa tesim, ze sa mi naozaj podarila 🙂
desszi, no jasne ze nie hned teraz, neboj, ja sa ti tak nenahnisam 😀

jezisi, prave vraveli v telke ze vypadlo z okna rocne dieta, a to sa tam ako dostalo, ved to nevie poriadne ani chodit 🙄

evik este ze sa vam to podarilo opravit, ved to by bola katastrofa, zaplatit za nepodarok 😒

jajj v stredu uz ideme plavat, taaaaaaaaaaaaak sa tesim 🙂

eviiik
7. sep 2009

ahojte 🙂
vcera tu bolo nejako mrtvo, necudo cez vikend to tu vzdy zamrznebzuci naozaj si sikulka 🙂
a s tym dietatom to je hrozne, ako sa moze dostat rocne dieta samo k oknu, asi jedine, ze pod oknom maju gauc, resp. postel, ale tak ci tak je to katastrofa
uz som dala piaect obed, a idem nieco porobit do prace, dnes nemam nic take v plane, jedine pozehlit, ked pride manzel domov, a uz nebudem moct robit na PC
pekny den, hadam tu dnes uz bude nejaky pohyb 😉

desszi
7. sep 2009

dobre ranko,
veru vcera ako vidim, malo sme dali zabrat pocitacu 🙂
jezkove oci, prave som taku brutalnu kychla az ma dole zabolelo ☹ 😖
evik navsteva nakoniec dopadla dobre, asi aj vdaka Dadkovi, ktory vacsinu casu prespal, tak sme s nim nemuseli chodit z izby do izby (to ma najnovsie, ked place, tak dvihnut a prechadzat sa) a ked sa zobudil, napapal, tak sa len obzeral okolo seba (ze co za ksichty to na mna kukaju 😀 aaaa moja rodina 😀 ) dobrucky bol. Inak musim ho pochvalit lebo dnesnu noc prespal od pol deviatej do pol tretej, potom sa najedol a potiahol do pol siestej. aj sme sa celkom vyspali, hlavne ocino, ktory nocne krmenie ani neregistroval. Zato dnes rano bol Daduso umrncany - od siestej so desiatej striedavo plakal a bol kludny - dvakrat som ho este krmila a teraz zalomil a spinka.
bzucko neslo mi hlasovat na tvoj prispevok ☹ skusim neskor

eviiik
7. sep 2009

Denka, tak ste na dobrej ceste, sice to radsej nezakriknem, ale hadam sa uz nastavite na rezim, a aj Ty si stihnes trochu oddychnut. Veru Peto musi byt oddychnuty ked vela cestuje, aj ja sa toho bojim, Mirec stale na ceste, aby niekde nezaspal za volantom.
Tak Dadko pozoroval rodinku 🙂 on ma take krasne kukadla, ak budes mat cas hod nejaku foto
mne hlasovanie slo, az ked som klikla na tie hviezdicky, nie na prispevok 🙂

desszi
7. sep 2009

dakujeme evik 🙂 tymi kukadlami ocaril aj sestricky a detsku lekarku v nemocnici 🙂 maly stupel este nikde nic a uz ich namotaval 😀
mne tie hviezdicky pri hlasovani nefunguju ☹

bzucinka2
7. sep 2009

chcela som sa vas opytat, ci niektora nemate dvd z pampers plienok iny diel ako 2, my sme kupili megabalenie s dvd a maly ho pozera ani nedycha a opakuje po nich slovicka, tak ak by niekto mal a mohol mi napalit budem rada 🙂

deni neviem ako niekomu ide kazdy den a niekomu sa neda, no co uz komu ide, nech nam prida, dakujeme 🙂
a super, ze dadulko tak krasne spinkal a aj navstevu krasne zvladol 😉

mirip
7. sep 2009

Ahojte dievčatá, chcem sa vás spýtať ako je to s prietokmi? mám ísť tento týždeň, vraj stačí len k sestričke čo robí UZV a začínam mať strach ako to dopadne 😔

mirip
7. sep 2009

a tiež z toho čo robia v prípade že to nie je v norme 😔

katariana
7. sep 2009

Ahojte zienky!Tak mi mame konecne po 4mesiacoch funkcny internet.Uz mi to chybalo.Ako vidim tak sa to tu za ten cas pomenilo.Desszi gratulujem k drobcekovi,je nadherny.krasne ocicka ma.
My tiez rastieme ako z vody,Chrisik je riadny zivanik 😉 ,ja som dnes bola na poradni,uz som otvorena na jeden prst,tak dufam,ze este dva tyzdne vydrzime 😒Inak cakame druheho chlapceka,aj ked sa dlho tvaril ako baba 😀Bzuci tie tvoje torty su stale krajsie 😉Alexik este ma plienky???Chrisi je nejaky lenosko,jeden den sa pekne pyta na bilik a druhy ho to ani nenapadne a ja,ze kym sa narodi druhe nebudeme mat plienky 😖
Mirip prietoky by Ti uz mali robit kazdy tyzden a neboj urcite bude vsetko o.k. 😉

desszi
7. sep 2009

jeej katarinka, ahoj, dakujeme za gratulacie 🙂
bzuci som rada ze sme sa stretli 😉 stale mi to hlasovanie nejde ☹ vcera mi to fungovalo ja tomu nerozumiem

bzucinka2
7. sep 2009

katuska ahoj, tak s plienkami sme na tom horsie ako vy 😒 bol cas ked pekne sedel na nocnicku ci zachode a aj ked nic neurobil aspon sedel, ale hlasil, ked sa pocikal ci pokakal do plienky, hned mi prisiel povedat bleeeeeeeeeeee a teraz uz par dni nic nesignalizuje, tak ale zas este maju chvilku cas, nejdem to silit nech sa mu to nesprotivi 🙂

baby maly dadko je strasne chutnucky a taky malinky oproti mojmu chlapiskovi a denka ta vyzera tak stihlo akoby ani nerodila, no kocica na pohladanie, tu si musi petko strazit 😉 aj ja sa tesim, ze sme sa stretli, skoda, ze sme museli utekat vybavovat veci, najblizsie budemem mat snad viac casu prejst s vami par metrikov 🙂
neviem preco niekomu ide hlasovat aj 5 x denne a niekomu ani raz som z toho smutna, ale tak co uz , aj snaha sa ceni a vsetkym dakujem za hlasy 😉

desszi
7. sep 2009

bzucik dakujeme velmi pekne aj v mojom aj v dadkovom mene 🙂
musim ist dadusko placka

etnicka
7. sep 2009

ahojte kocky, vy ste toho popisali 🙂
bzuci, co mas proti noseniu v satke??? ved to je uplne uzasna vec. Ja som Zoranka nosila prve 3 mesiace skoro nonstop a teraz je uplne samostatny. Malo to velmi dobry ucinok na nas oboch - on bol spokojny, lebo bol so mnou a ja som mohla normalne fungovat a nemusela som sa strachovat, ze je sam niekde v postielke 😉 dam sem nejaky link na viac info o noseni... http://www.mclienocka.sk/programy-pre-tehulky/s... na tej prednaske som bola a bolo to super 🙂

eviiik
7. sep 2009

jej super Katka, ze si sa ukazala, cize bude ocino sa Christiankom v prevahe 🙂
Uz sa nam to krati, este naozaj vydrzat aspon dva tyzdne.
Mirip neboj sa prietokov, mne ich robila na minulej poradni, a vravela, ze su ucebnicove, neplas dopredu, vsetko bude dobre 🙂
Super babule, ze ste sa stretli, ved Vy aj byvate kusok od seba, hadam aj ja na Vas natrafim 🙂
Bzuci mne to hlasovanie islo, pokusim sa znovu 😉
zajtra nas dr. bude aj merat tak som zvedava aka je nasa princezna velka
dobru nocku 🙂

desszi
8. sep 2009

dobre ranko
noc v celku ok, maly potiahol od pol deviatej do tretej, ale potom nevedel zaspinkat do pol piatej, teraz spinka, mam chvilku
evik a ty kde byvas? som zvedava ake miery vam dnes zistia 🙂
zajtra ideme do poradne, som zvedava, opytam sa aj na tie klbiky a hlavne ma zaujima, ake ma daduso ockovanie po tbc a kolko pribral
etni precitam to nosenie v satke. ale nie je to skoro nosit uz takehoto novorodenca? myslim kvoli chrbtici?

desszi
8. sep 2009

hooo ta prednaska pre nas nie je aktualna, je to dalekoooo 🙂

aadula
8. sep 2009

ahojte mamuľky 🙂

ako tak čítam, tak zisťujem, že všetky naraz rodíte 😀 to bude malých bábetiek 😵 tak držím palce, nech tie posledné týždne ubehnú bez problémov

náš Samino cez víkend začal soplíkovať, tak som ho na dva dni nechala doma, dnes je už celkom v poriadku, vybehol mu očák, tak asi ten robí s ním trošku šarapatu

katka, ani náš malý sa ešte nepýta, hovorí veľmi málo a keď ho chcem dať na nočník, tak štrajkuje 😝

desszi
8. sep 2009

adul ze ocak 😀 ten vyraz sa mi paci, hlavne ze ho ma vonku
Dadulo lezi v postielke, kukadla dosiroka, cakam kedy spusti plac....aaaa uz ho pocut.....bezim

bzucinka2
8. sep 2009

ahojte, tak my spime, ale nemam vela casu, chcem stihnut namalovat zatial jednu listu a 2 plechovyk 🙂

evik dakujem, niekomu to ide aj viackrat za den a niekomu nie, je to divne ale co uz narobim 🙂
http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne...
dakujeeeeeeeeem vsetkym, ze nam pomahate 🙂

etnicka, ja nemam nic proti satke, je to len moj nazor, mne sa to proste nejak nevidi, nosit ho tak, ale zase mozno keby bol uplakany, tak by som vyskusala, ale alex bol a je velmi dobrucky, takze nebol dovod, kazda predsa robime ako najlepsie uzname za vhodne 😉 neodsudzujem satku ani nic ine, kezda sa rozhodujemem sama predsa 😉

adul, teraz to bude vesele z jasliciek si donesie vzdy nejaky soplik 😀 ale to patri asi k tomu 🙂 a neboj, aj kecat ti coskoro zacne odkuka od ostatnych 🙂

eviiik
8. sep 2009

ahojte
tak som spat z poradne, mame sa dobre, mala je vraj tak akurat podla utz. ma 2700g co je pekna vaha, uz by ani narast nemusela, my sme sa take so segrou narodili. Aj prietoky mam dobre, a zatial sa nic nechysta.
potom som sa tarala trochu v meste, bola za segrou a v obchode.
a byvam na rybnikoch 3, tusim Denka sa pytala.
maly Dadko aj na teba robi oci, a aj na ostatnych, neviem ako bude salit baby ked bude vacssi 😀
Adulka tie sopliky mohli byt aj z toho zubu, nie?
Idem nieco porobit do prace, a poobede mam prednasku o kojeni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre