Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

janadureckova
28. mar 2010

Ahojte,
jááááj Deni deň bez sladkého je ťažkýýýýý... ale dá sa zvyknúť, aj keď pre mňa by to teraz bolo tiež veľmi ťažké, vďaka tomu fungujem 😀 ale hlavne nech sa Daduškovi vylieči ekzémik.
Kristínka má soplíky, a taká je umrnkaná ☹ noc bola brutal, zobudila sa s plačom každé 2 hodiny, jesť sa jej nedalo, lebo plný noštek... ach jaj... budeme musieť aj plávanie vynechať.
Bzuci a Alexko chodí plávať? Nevieš ako je to potom keď vynecháme nejaké hodiny kvôli chorobe?
Ináč dobrú chuť všetký k obedu 🙂

aadula
28. mar 2010

ahojte,

deni, tak Dadulko bol zlatučký po ceste ..okálik náš 😵 bez sladkého aj ja ťažko vydržím...tak to nezávidím...ale čo nespravíme pre deti 😉

bzučinka, my poobede chodíme málo von ..ale teraz keď prehodili čas, tak budeme vonku iste častejšie...tak asi preto štrajkuje ak chcem aby išiel domov...už sa teším keď sa oteplí a rovno z jasiel môžeme ostať na nejakú tú hodinku vonku...

jani, Krisíne skoré uzdravenie, nech sú soplíky čím skôr heš 🙂

desszi
28. mar 2010

rosi dakujem, ma to upokojilo, z toho mi vyplyva ze nemusim podat zuctovanie, ale zajtra este zavolam do zdravotnej poistovne - istota je istota 🙂

bzuci nemozem klasicky repny cukor - mozem cukor pritomny v ovoci - takze nie je to az take zle (pre Dr. Bukovskeho 😒 ), ale ked som bola zvyknuta aspon 3x denne nieco sladke schrumat, tak ......... ale vydrzim, ked to ma pomoct. Ten dr. v Blave tvrdil, ze vela ekzemov sposobuje prave cukor, len akosi sa na to zabuda, vsetci riesia kravske mlieko, vajcia atd, ale cukor, ktory je prakticky vsade si nikto nevsima.

kristinke rychle uzdravenie

adulka, okalik bol fakt perfektny, aj sme mu kupili za odmenu hracku - hrajucu korytnacku - uz poznam pesnicku, tak moj Peto sa len chyta za hlavu, spieva cela rodina 😀

ejusaaa
28. mar 2010

Ahojteeeeeeee,tak piatocna kontrola na vybornu,aj moc,aj vyter z hrdielka,uz bol frajer v cakarni,kazdemu ruku podaval,a celu cakaren vzdy tataaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 Zbezne som poprecitovala,Deni,zvladnes bez sladkeho,ale uprimne ani ja ´by som neydrzala....

rosannar
28. mar 2010

desszi....rada som pomohla ale kludne si zavolaj, aspon budeš mať 100% istotu 😉

fodorka
28. mar 2010

ahojte no bzuci ci ktora mi to tu pisala uz ani neviem ako napr,aj dneska spal aj poobede ono ako kedy niekedy mozem s nim robit co chcem nezaspi ked on je taky zvedavy on s ami dviha v kociku a posadi sa musi sledova tvsetko..ale tak este sme na tom dobre co si pisem s babami februarovkkami co su tka stare diturence kao marko tak tam ich veeela uz spi len raz za den tak osm este rada ked takto este aj poobed emi zaspinka...inak zaciname robit caviky lebo nam idu 4zuby naraz tak je jedovaty...ozaj baby nechcem byt doterna ale tak neserte ma a cez tyzden dajme stretko 😀

bzucinka2
29. mar 2010

jani, jasne este chodi 😉 no ak ste chory a napises je sms nejneskor rano do 7,00 tak sa ti hodina odklada a ked nazbieras 8 takychto odlozenych hodim, tak dalsi mesiac neplatis 🙂 kristinke skore uzdravenie, nam sa podarilo sopliky vcas podchytit a uz su po 2 dnoch prec 😉
desszi, tak teraz ti neostava nic, len na kila si kupit ovocie a ked ta chyti chut na sladke hybaj chrumat jablcko, no veru ti nezavidim, ale tak ak to ma Dadkovi pomoct, premozes sa 😉 drzim palceky
ejus, tak super, ze ste konecne ok 🙂
fodorka, nesereme ta, ale tento tt bude kratky, ja napriklad idem na sviatky k nasim 😀

luckai
29. mar 2010

Ahojte kočky,
len na skok som tu! vyšťavená po víkende!!! Oslava dopadla super, aj torta sa vydarila, len ja som ako vyžmýkaný citrón. Potom pridám fotky, snáď niekedy. Ale som sa rozhodla že takúto veľkú akciu už nebudem organizovať ak nebudem mať niekoho k deťom na celý čas príprav, lebo buď by som to nestihla alebo som nervózna - vadím sa s mužom, deti revú v ohrádke keď musia byť keď musím niečo rýchlo dokončiť, v noci dlho hore, neporiadok ešte teraz mám!!!! Ale inak bolo super, fakt! 😀
Fodo, aj mne malá presne od 9 mesiacov začala štrajkovať a po niekoľkých pokusoch sme ju už začali dávať len raz spinkať, lebo buď mi nechcela zaspať po obede a keď sme ju v kočíku donútili, tak potom mi večer nechcela. ale aj tak už vtedy spávala len tak po pol hodinke 2x denne a teraz si pospí raz a minimálne 1,5 h a už aj 3 hodiny spala. To sú tie detičky čo sú príliš aktívne a zvedavé - nemajú proste čas! 😉
Pozdravujem všetkýchj, aj zdravučkého Tobiho, aj Denku bez cukru...uf a zase sa chystať na veľkú noc - ale asi nebudem ani piecť, máme sladkého dosť...(sorry Denka 😵 )
Ozaj, musžík, už dokončil pieskovisko, aj piesok už doniesol - zlatí sú v ňom obidvala, Romča len premieľa piesom v rúčkach čo ten pocit ešte nepozná 😅

fodorka
29. mar 2010

caute baby jej bzucinka vidis to fakt ved ide vleka noc tak niec teda tak otyzden ale to stretko vam neodpustim 😀
luckai hej ved to je to ze maly je zvedavy asi po mame...hihi ale nevadi aj dneska poobede vobec nespinakl len tak okolo obeda 1,5hodinky ale bol v pohode s muzom sa boli prejst vonku len straaasne je mrchavy za tie zubky...ale tak co uz hadam to coo chvlia prejde...hm tak pozdravujem deturence ja som inak v nedelu taaak upratovala aj dve okna som stihla..hihi musim este dve len uz prisli chlapy domov tak som to nechala...dobre nebudem uz strasit papa...

mirip
29. mar 2010

Ahojte tak sa idem pochváliť, máme 8kg a 69cm a dnes nás aj očkovali 😢sme veeeeeeeeeelmi plakali, a aj som sa zasmiala lebo čo sa týka príkrmov mi sestrička švacma do rúk papier o príkrmoch a žiaden komentár k tomu a ani Dr len že už sme ukončili 5mesiac tak papať /keby vedela že my už máme za sebou mrkvu, zemiak, špenát a petržlen a zajtra ideme na brokolicu/ 😀 😀 😀

fodorka
29. mar 2010

ty kokso fiha nas maly ma 1rok aj mesiac a vazil naposledy na jeden rocik rovnych 9kg...a 79cm....mi mame doma atleta nas maly pobehuje od 5mesiacov vbehuliku bol takze on si to vybehal ty kokso inak co vidim deti tak stare jak marko maju tych 11kg cca a mne pripadaju tak etlstucke....ja neviem mmne sa tak lubi na malom ze on je taky stihlucky krasnucky🙂mozno preto ze segrina mala bola taka ducka... 😀 kazde babo je ine...

bzucinka2
30. mar 2010

dobre ranko
mirka super, krasna vaha a miery, 🙂
fodorka, my mame 2 rocky a 11 kg a 86 cm a sme akurat 😉

millada
30. mar 2010

ahojte, nepamätam si na ktorom poschodi na poliklinike kontroluju klbiky. Zajtra mam ist a neviem, kde to je 😅 A tiez uz pomaly mame ist na kontrolu TBC a teraz neviem, či su tam hocikedy alebo len v určite dni.. 😝 Dakujeeem 🙂

desszi
30. mar 2010

miladka, klbiky na prvom a tbc su tam kazdy den, ale v stredu je pre deticky 🙂

millada
30. mar 2010

desszi, dakujeeem 😵

eviiik
30. mar 2010

ahojte koculdy 🙂
uz som tu davno nebola, hlavne po posunuti casu, malu kupem neskor, a potom este nejake povinnosti, a uz sa mi nechce
ved to poznate, ked je takto pekne tak sme aj viac krat vonku, na sviatky ideme aj ku nasim, ale len na par dni, zvysok doma
mirip Bianka ma pekne miery 🙂 to my take nemame, ale nevadi
lucka tak si mala narocne pripravy, ale nastastie vsetko dobre dopadlo
bzuci, ze 30 tt, neskutocne, ja ked vidim tie tehule v meste, tak tisko zavidim, aj ked este neplanujeme druhe, ale ...
a veru po velkej noci by sme mohli dat stretko, ked bude pekne pocko, sice uz skoro vsetky poznam, ale bzuci by som rada videla, lebo ked sa Tomino narodi, bude to narocnejsie prisposobovat sa dvom drobcom
idem kukat ordinaciu, a o chvilu vesat pradlo
pa pa

desszi
30. mar 2010

ahojte,
tak panelak skoncil, kto by to bol povedal, ze budem zavislak - no ale ked nie na sladkom, tak aspon na panelaku 😀 - inak uz si zvykam na zivot bez cukru, nie je to az take hrozne, zatial, hladam nahrady, samozrejme nie je to ono, ale celkom chutia. Asi je to len sila zvyku.

Evka, bzuci ma krasne brusko, vcera sme sa stretli 🙂

Mirip vy ste riadny papkaci 🙂 to je dobre.

Nas Dado od vcera nejako s papanim strajkuje, neviem ci zubky, alebo co, ale zo vsetkeho len tak zobne, aj mna len tak onucha a potom sa vselijako certi a nechce....a vcera bol vynimocne zly, este taky nebol, nijako sa mu nepacilo, dokonca ani u mna na rukach, stale nieco vymyslal....

Janku mame kde?

janadureckova
31. mar 2010

Ahojte baby,
som sa neozvala, lebo sme boli choré s Kristínkou, najskôr len ona, celú nedeľu bola umrnkaná, a potom to chytilo mňa ☹ ale hrozné sople, bolesť hrdla, brrrrr..... som musela včera normálne poobede trošku ležať, mama mi postrážila malú a ja som oddýchla.
Bzuci dík za odpoveď, plávanie sme aj dnes zrušili, ale dúfam, že o týždeň v stredu už pôjdeme 🙂
Mirip Bianka je baba 🙂 aj Kristínka ako 5-mesačná vážila 8 kg, teraz keď som ju doma vážila tak má 8,8 kg. Ono s tou váhou je to fakt individuálne, jednoducho niektoré bábätká sú ťažšie, a iné nie. Ale aj tak si myslím, že potom v roku sa vyrovnajú, keď už behajú 🙂 ale teraz tie jej šunčičky tak rada bozkávam 🙂 ale na nosenie je to dosť, ufff 😉
Deni ja som zas závislák na ordinácii, aj panelák kuknem trošku, hlavne na Švehlovej, a Emilkovi a Janke sa bavím 😀
Deni a budú to podľa mňa zúbky u Dauška, ozaj a dolné má už obidva?
Eviiik oddýchni u Vašich 🙂
Zatiaľ papa babule 🙂

bzucinka2
31. mar 2010

ahojte
desszi dakujem za pochvalu 😉 inak Dadko moze reagovat aj na spln, teraz nejak bol, aspon my zvykneme byt vtedy mrzutejsi 🙂
jani na plavani sme ani my dnes neboli, lebo som chcela ist do mesta, ale nic sa nekonalo, kedze prsi a auto si zobral mm, tak by sme aj tak zmokli 😒
inak dnes som bola u dokiho, lebo nad ranom som chytala strasne krce dole do bruska, tak som neriskovala, kedze idu sviatky a doki ma potom tt dovolenku, alenastastie je vsetko ok, aj prietoky, tak sa vraj mohlo drobca len otacat 😉 ale hned ma napadlo, ze nemam nic zbalene ani oprane, co budem robit, tak dnes som vytriedila, co treba vyvarat, to porobim u maminy a potom hned po sviatkoch pre istotu periem 😉

bzucinka2
31. mar 2010

a kedze tu uz od zajtra velmi nebudem, tak

Veľa vône koláčikov,
pritom mnoho korbáčikov,
dobré vínko do skleničky,
veľa vody zo studničky....

Veľká noc sú lúky v kvete, zvesť, že prišla mladá kráska.
Oslávte ju ako viete, nech sa šťastie s každým láska....

Želáme vám veľa smiechu,
na Veľkú noc len potechu.
V pondelok veľký zhon
a ženám kúpačov plný dom.
Veľa vody z potoka,
budú svieže do roka....

luckai
31. mar 2010

Ahojte kočky,
drobce spia, dnes ideme plávať s Romčou do Moraviec s Maťkou I. a malým Maťkom. Mužík je na služobke do noci as, bajko bude so svokroucami, našťastie, dneska ma len hnevá - samé prkotnky ale sa toho nazbieralo za celý deň. Bziči prajeme pekné sviatky, veru nechce sa mi veriť že si už v 30tt!!! Eviiik, napodobne, tiež íšk závidím, ale nie je to jednoduché počas tehotenstva an potom, takže my si ešte niekoľko rôčkou počkáme na ďalšie, aby sme si to mohli vychutnať (aj keď mužík začal rázne odmietať ďalšie potomstvo 😒 - to si ale doriešime - že vraj už potom bude chcieť výletovať s deťmi a tak)
Práve som Romči dorábala knižku - dopisovala som miery a váhy a doplňovala údaje rôzne - ešte musím fotky povyberať a ponaliepať - a bude hotovo. Mužík jej zase fotoknihu dokončuje od narodenia po 1.rok! Neskutočné!!!
my by sme možno tiež prišli na stretko, aj keď s obidvoma by to bolo asi riadne náročné!!! No neviem, keby niekde v parku alebo na ihrisku kde môže malý lietať, tak možno prídeme.
papa, idem baliť!

desszi
31. mar 2010

ahojky,
tak vcera vietor, dneska dazd.....to je teda pocasie.

bzuci myslim ze aj ten spln vplyva, v tom mas pravdu, navyse teraz isiel jeden front za druhym, ja som ako mechom prastena, tak sa necudujem malemu 😖
bzuci velmi mile a Alexik ako vzdy zlatunky 😉

janka uz mame oba dolne zubky, dnes som mu pozerala, ci nahodou nejdu uz aj horne 😕 teoreticky by uz mohli, ale zatial nic.

lucka taky ten dennicek robim aj ja, ale zatial tam mam len povkladane take lepky s dolezitymi udajmi, aby som nezabudla 😨 a jedneho dna sa schytim a popisem a polepim vsetko. zatial sa aspon snazim mesiac po mesiaci robit album, lebo ked raz zanedbas, tak nedobehnes....

malym plavcom zelam plavbe zdar!!!! 😉

millada
1. apr 2010

ahojte, nechodievate niekto sem do Levic na plavanie babätiek? Ake to tu je? Kolko to trva a ako to vyzera? Počula som uz aj o Moravciach, ze tam niektore chodia, ale neviem, aky je rozdiel... 😕

matat
2. apr 2010

Ahojte, aj mna by zaujimalo plavanie... sice babätko bude este dva tyzdne v brusku, ale tiez by som rada chodila plavat, vraj je to dobre pre babo aj pre maminu...

ejusaaa
2. apr 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeeeee,pozehnane sviatky vsetkym,prave papam brokolicovy salat,dnes je post,tak len striedmo...dnes mi Peto prvykrat odosiel na 24 do roboty,tak som si aj poplakala ked si predstavim ze az zajtra rano pride,nebola som zvyknuta...chcela som ist von,ale ani jeden kocik nevidim z okna asi je chladnovy niekto idete?Vcera som stretla Fodorku,samozrejme ja slepa ako vzdy by som ju nespoznala keby ma neoslovila 🙂

fodorka
2. apr 2010

ahojte baby aj ja zelam vsetkym krasne sviatky neviem co vela vody to by nam asi neprospelo 😉
ejusa nic sa nedeje aspom nabuduce budes vediet...mozeme nabuduce ist kocikat spolu 😉
dneska muz zobral maleho von lebo ja som musela upratovat a robila som chcelbicky dneska mame navstevu a tak.no tak j apadam..este rza krasne sviatky

janadureckova
2. apr 2010

Ahojte 🙂 všetkým krásne veľkonočné sviatky, veeeeeeeľa vody 😀
miladka a matat, my chodíme plávať do LV, mne sa tam veľmi páči. Jedna hodina trvá cca 25-30 min., neviem presne nestopla som to zatiaľ. Platí sa 50 € za jeden kurz, je tam 8 vstupov. Učiteľka je zlatá, jej hodiny sa mi páčia.
Tak ešte raz pekné sviatky, oddychujte a papajte 😉

desszi
2. apr 2010

Zelam vsetkym krasne sviatky,
nech poliate su devy, matky,
chlapci vodou nesetrite,
korbacmi len jemne bite.

Veselu Velku noc, vela vody, malo velkonocnych vonaviek (kto si ma potom vlasy trikrat umyvat?!) a len kvalitne vajcia 😀

Ejka hlavu hore, prejde to rychlo ani sa nenazdas a Peto bude spat. my sme doobeda boli vonku, ale len nakupit, zima je.

mata.i
4. apr 2010

Ahojte,

konečne som tu opať a hlavne konečne po danovom období🙂
No ako písala Luckai, boli sme s Romankou a Maťkom plávať v Moravciach. No je tam uplne super.Miladka ak by si chcela chodit, mozem ti to len odporucit. Jedno plavanie trva 45 minut, stojí 9 eur a moze tam byt max. 5 deticiek naraz. Ak by si chcela poslem ti cislo a mozes sa objednat, pripadne mozeme ist niekedy spolu🙂
No ako som citala, tak deturence vam riadne rastu, resp. priberaju, fakt super vahy. My ideme do poradne v utorok tak uvidim ako bude. Ale Matko je zatial len na mliecku, takze to bude tak medzi 7 - 8 kilami.
Desszi, vcera som videla tvojho muzika, konecne viem kde byvas, je to strastne blizko od nas, mohli by sme dat neake kocikove stretko🙂
No idem pomaly, lebo dobieham vsetko zameskane, periem, upratujem:(

fodorka
4. apr 2010

ahojte baby no uz dve noci som sa zaprela a vlyucila totalne nocne kojenie lebo uz sa to nedalo vydrzat nonstop na ceciku...takue dve noci bol dva krat hore s placom ale nakoniec zaspinkal cajik nechcel ani s flasky mliecko tak zaspal a dostal az rano o 6...ked sa to ustaly trosku uberiem aj z kojeni cez den lebo si myslim ze nato ze um mame 13mesaicov davam velakrat...chcme ubrat len na rano a vecer ale enchcem naraz chudak aby si nemylsel ze co to ta mam robi...hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre