Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mojsejovka
25. jún 2009

no už som tu zas, ale ste sa rozpísali medzitým.. 😀

tinka.. no máš toho veľa a ešte starosti so svokrom.. 😝 a už si išla spaaaaaaaaať??? nechooooď.. 😕 a ešte buď rada, že ti každý týždeň chodí mužík domov.. roman je rozhodnutý, keď už bude mať ruku lepšie, tak ísť robiť do zahraničia.. 😢

ditka.. no ja to necem brať, predsa je to chémia a aj sa niečo uvoľňuje do mliečka a ja už veľmi nechcem brať antikoncepciu, ja som sa cítila strašne, keď som chcela otehotnieť a vysadila som po 6 rokoch tabletky.. 😝

adul.. no na tých diablov sa ja teším strašne.. škoda, že si nebudem môcť zatrsať, ja straaaaaašne mám rada také cigánske.. 😀

jarulka.. a čo ti povedala veštica??? 😲

aadula
25. jún 2009

jarulka ja si to len tak myslím.ja tam pre istotu zbehnem..prípadne sa tam malý chvíľku pohrá..však z času mi to víde..a niekedy vešticiam netreba všetko veriť

mojsi..aj ja sa rada zabávam...len v poslednom čase sa neviem nejak odviazať

jarula25
25. jún 2009

Mojsi jedna napisala ze ma cakaju pekne veci ze sa budem stahovat do vlastneho ze sme si s muzom priam karmicky sudeny a ze som velmi sebavedoma zena ze mu mam dat väcsiu volnost ze budeme mat väcsie nezhody co sa tyka financiii a vychovy dietata a tak...a jedna dolezita vec co napisala ze coskoro vidi druhe dieta 😉 tak hadam bude mat pravdu da sa vsetko do poriadku a budeme si priam karmicky sudeny 😅 😅 😅 😵 aj ked neviem co myslela tym ze mu mam dat väcsiu volnost ked ja mu nic nezakazujem neviem.. 😖

mojsejovka
25. jún 2009

sweet.. ja som tu ešte chvíľočku, ale už musím ísť žehliť, lebo Tamarka už nemá čo nosiť.. 😀

adul.. no ja som zvedavá, či sa ešte budem vedieť odviazať, keď sa budem môcť.. niekedy mám strašnú chuť niekde sa ísť vyblázniť, už mi to chýba.. aj roman mi stále vraví, že aká som zmenená, taká kľudná.. však aj ja sa necítim ešte vo svojej koži, uvidím, či sa to zmení.. 😅

mojsejovka
25. jún 2009

jarul.. tak v podstate všetko OK.. niekedy aj hádky treba, je to lepšie ako to dusiť v sebe.. 😉 a aj pracujete na ďalšom bábu alebo nie? 😀

aadula
25. jún 2009

mojsi... ono to príde..aj odviazanie...ale predsa rôčky pribúdajú..a možno človek inak začne rozmýšľať... 🙂 a asi si spokojná 😵

jarula25
25. jún 2009

no nepracujeme doktory zakazaly ☹ ☹
no v podstate vsetko ok..a mas pravdu treba aj hadky len vzdy vzniknu z dost dolezitej veci a nikdy sa ta vec nedoriesi... 😖 😖
Aduul ak budes nahodou vediet skor ako ja daj vediet prosim ta ja tam este zajtra budem volat hadam sa dovolam 🙂

mojsejovka
25. jún 2009

adul.. len on to nemyslel tak, že som spokojná.. 😀 on ma pozná ako takú akčnú babizňu, volal ma Lara Croft 😀 a teraz som až príliš kľudná, aj to mu vadí, že ani sa s ním neviem pohádať poriadne, jednoducho je zo mňa trpezlivá milá maminka.. 😅 ja to pripisujem aj tomu, že mám ešte stále pobláznené hormóny a kým nedostanem krámy, tak sa "neopravím" naspäť.. 😉

mojsejovka
25. jún 2009

jarul.. a kedy budete môcť pracovať? 😕 aj sa mi marí, že si to tu už písala, že prečo, ale zabudla som..

no je to iné, keď sú to hádky o dôležitých veciach, potom ti taký červík stále vŕta v hlave, keď sa to nevyrieši, to poznám.. 😔

idem už žehliť, potom možno ešte nakuknem, kto tu ešte bude strašiť..

jarula25
25. jún 2009

no doktro povedal ze do konca roka mame na snazenie zabudnut ☹ takze dufam ze po novom roku ktory je strasneee daleko uz budeme moct 😉 no je to kvoly krvi ja som prekonala plucnu emboliu 😔
no ten cervik vrta furt a stale neda pokoja 🙄

jarula25
25. jún 2009

kludne zehli ja uz asi pojdem do hajan alebo ukludnit sa na balkon 😅 😅 ale skor to druheeee

jarula25
25. jún 2009

dobre babenky odchadzam do sprchy a do spankoviec aj tak som tu asi sama.....dobruu noc vsetkymmmmmmmmmmm 😉 😉 😉

sweetangel20
25. jún 2009

zas som tu sama??? mojsi, ani ty tu nie si? ved ty zvykneš dlho do noci maniačiť... 😀

mojsejovka
25. jún 2009

jarul.. tak už si asi zmizla, že? fúha, to teda nie je sranda.. a máš aj zlý krvný obraz? 😕

sweet.. no jasné, že som tu.. už som dožehlila.. 😉 len či si tu ešte ty..

sweetangel20
25. jún 2009

hehe, mojsi nesklamala 😀

sweetangel20
25. jún 2009

inak ozaj, možno dobehneme kuk na tie slávnosti, ale až v nedeľu, ak to vydá časovo, lebo malý má v nedeľu narodeniny, ale oslavujeme už v sobotu. lebo ondrej chce ísť na ten poondený tank, čo tam máte, ako malý chlapec, ale tak nevadí 🙂

mojsejovka
25. jún 2009

sweet.. no supeeeeeeer, hodím ti do IP číslo na mobil.. my tam určite budeme na blízko, kúsok od tanku máme záhradu pri hrone.. 😉 tak vieš ako, chlapi sú ako veľké deti.. 😀

sweetangel20
25. jún 2009

ale nesľubujem naisto, že dojdeme, oki? marek sa mi zobudil , ale našťastie zaspal mi na kolenách, už je v postieľke

sweetangel20
25. jún 2009

mojsiii, ako sa voláš normálne?

mojsejovka
25. jún 2009

veď jasné, ale keď sa bude dať, tak mi daj vedieť.. 😉

anka sa volaaaaaaaaam... 😀 vidíš, teba nemáme v tabuľke, tinka ťa musí doplniť..

drobcovi sa nechce hajať? aj mne sa malá pred chvíľkou mrvila, tak som jej bola dať cucnúť mliečko a prevrátila som ju na bruško, tak lepšie spinká..

sweetangel20
25. jún 2009

v akej tabuľke? ja o žiadnej neviem

nechápem, čo je marekovi, každý večer sa o takomto čase budí a potom je do jednej hore, každú jednu božiu noc. ale dnes, chvalabohu, zaspal 🙂 tu sa blíska a hrmí ako na konci sveta

sweetangel20
25. jún 2009

no nič,idem ja hajať, už ma konečne začína lámať. som si dala večer kávu, bo ma hlava bolela, ale už spánok volá. tak dobrú noc, kočky mojsejové 🙂

mojsejovka
25. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tuuuuuuuuuu... v tejto tabuľke.. ale je ešte nejaká krátka tá tabuľka, veď je nás viaaaaaac.. 😀

a keď sa zobudí, tak je mrzutý? alebo sa chce hrať?

aj tu to vyzerá vonku všelijako.. blesky, hromy.. 😀

mojsejovka
25. jún 2009

idem veru aj ja do postele.. teda neviem.. asi idem zložiť najprv prádlo z balkóna pre istotu.. 😅 a ešte kakavko by som si dala.. ale nedám si.. 😀

tinkaaa
26. jún 2009

no ahojte tak v poslednej dobe nemám na vás šťastie,furt si tu vypisujem sama pre seba a potom keď ráno alebo v priebehu dňa zapnem pc,tak len zíram koľko ste toho popísali
sweet - jedna baba z Pukanca sa sem vidala a je to žena môjho kamoša tak sme sa rozprávali a kecali aj o koníkovi,ona nemá net a tak.....a potom spomínala,že bola v Čajkove v tom obchode tak som jej povedala,že jedna známa 😅 býva oproti tomu obchodu a ona,že aj jej kolegyňa býva oproti a nakoniec vysvitlo,že tá kolegyňa je tvoja mamina takže odtiaľ to viem
adul,mojsi,ditka,jarul, ja viem,že peniaze treba ale ja som už v takej psychickej depresii,že už neviem čo so sebou ☹
a nedodáva mi ani svokor,ani to,že je Peťo preč proste nič a hlavne tie sprosté peniaze............dnes sme už teraz hore,tak ja končím,to zas bude deňňňňňňňňňňň

tinkaaa
26. jún 2009

aadulka pozri si tento link viem,že si bola aj s dcérou na tomto koncerte možno by ju to potešio 😉 http://www.esutaze.sk/index.php?modul=tipy&kat=...

mojsejovka
26. jún 2009

ahojte, tak som na skok tu a ideme ranajkovať.. 🙂

tinka.. to zvládneš.. však to sú také blbé obdobia, že máš depky, ale ono to prejde a bude lepšie..

my sme už tiež hore od 6.45, ale pekne s úsmevom na tvári a ja mám tiež na ráno celkom dobrú náladu.. 😉

inak som zabudla ešte včera napísať - pridala som fotky mojej malej šušky.. 😀

tinkaaa
26. jún 2009

my sme ešte zadriemkali trošku,ale už sme v podstate aj hore,podľa zvukov
bože Tamarka je velikááááááá 🙂 🙂 a tie záhybčeky jájjj super
a inak máte super hafana,taký sa mi páči aj napriek tomu,že ja mám paniku zo psov 😝

eviiik
26. jún 2009

kocky Vy ste ale ukecane 🙂
to sa ani docitavat neda popri praci, a obdivuhodne ze pri malych detoch ste tak dlho hore, ja som o desiatej uz tvrda.
Mate to tazke, ktore ste doma sami, nezavidim, ja si to neviem ani predstavit, som hotova ked mi manzel odide na sluzobku na den, dva, a nie to este s malym babom.
mojsi Tamarka je zlatucka a tie krasne kukadielka, vsimla som si ze pouzivas na kupanie kyblik, ako si spokojna?
Aj ja zvazujem jeho kupu, a ktorej znacky mas, a kde si ho kupovala resp. objednavala? Mozes aj cez IP.
Dufam, ze Ejuske bude zase trochu lepsie, ale najlepsie by bola keby jej nasaili vhodne lieky aby bola fit, a uzivala si Tobinka.
Idem spravit nieco uzitocne v praci 😒

sweetangel20
26. jún 2009

mojsi.. ozaj. aj ja som teraz kukala foto.veď je to taký macko ako môj marek 🙂 koľko váži? očiská veliké krásne 🙂

tinka... ja už som myslela, že ty si nejaký tajný agent 😀 hlavu hore, aj ondrej je stále preč. ty máš doma svokra, ja mám sestru, to je to isté, len sestra našťastie nepije 😀 na tie prachy som si už ponadávala aj ja, najmä keď dojde reč na tú posratú misiu, aj som si od nervov porevala.ale treba ich, z čoho by sme uživili drobcov? je to síce svinstvo, ale je to tak... nebuď smutná , bo aj ja budem 😢

joj, mne dojdu zajtra svokrovci, dnes ideme pre tortu, to bude taký rozbehaný deň. sa mi nechce ani prstom pohnúť,nie ešte voľačo chystať a upratovať. nechce sa miiiiiiii 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre