Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
7. júl 2009

ahojte... 🙂
mirip...mne dovolili pit,musi sa pit!!!po troske,po malych duskoch.Ak nejes aspon 12hod.pred porodom tak sa nepo....ies 😀 ale niektore sa aj tak nepos.ru 😀 😝 ale to vlastne ani necitis ci si sa alebo nie,len ak ti pravdu povedia 😲 😝 ja som sa ich pytala ci som sa,oni ze nie. 😀 a cikat musis chodit najma ak tecie infuzia a ked ti treba cikat uz pred tlacenim,tak ta vycievkuju.
tinka... 🙂 a co idete betonovat?kde chodievate v moravciach nakupovat?

jarula25
7. júl 2009

dobreee ranko....
aj ja som v pohode pila a teda vypila som dost vela a potom ma aj vycievkovaly pred porodom tesne ... 😖 😖
Tinka dobre nakupte... 😉
idem aj ja do mesta pre oriflame a potom rychlo domou este si uzit sestru bo dneska vecer uz aj odchadza dosla len na otocku 😉

tinkaaa
7. júl 2009

ditka na novom dome ideme betonovať žumpu,teda okolo nej,lebo to tam nieje v ok stave
vieš čo v Moravciach väčšinou do obúv -- moja mamina má nohu len 36,tak má vždy problém a väčšinou tam kúpime alebo aj vo Vrábľoch
takže tak
o pôrode ti mirip ja nenapíšem ja som mala cisársky

eviiik
7. júl 2009

ahojte 🙂
uz som v praci po glukozovom teste, ta vodicka ani nebola taka zla, proste vydrzat sa dalo, ale byt o hlade to bolo horsie 😒
ved uz rano mi muzikanti vyhravali, ale uz tlacim dohlavy, hadam sa mi o chvilu ulavi, lebo az sa mi hlava mota od hladu. A vonku je zase hic, inac vsetko v poriadku, comu sa tesim, a vysledky budem vediet za tyzden.
idem mrknut co ste popisala a nieco porobit

luckai
7. júl 2009

ahojte!máme 37,8 v riťke merané po včerajšom očkovaní! čo mám robiť? to nie je veľa, ale namám preventívne dať čípok?

fia
7. júl 2009

Luci, dala by som cipok. mas paralen alebo panadol?

luckai
7. júl 2009

paralen, prečo? je tam rozdiel?

fia
7. júl 2009

to je v podstate to iste - v obdivoch je paracetamol.

luckai
7. júl 2009

no už spinká, nedala som jej zatiaľ, uvidím keď vstane...
Včera sme to zvládli super, síce malá revala ako pavián keď ju pichli, čo je pochopiteľné a znovu vonku keď som ju obliekala, ale keď sme vyšli von z čakárne, už sa na Braňa uškŕňala...večer sme dali čípok a bez zvyčajnej kúzelnej hodniky kriku zasplala už o 20:00 pri kojení a spala až do 1:30 , síce, ona spala aj ďalej, ale ja som si ju už priložila, lebo mi išlo prsník roztrhnúž čo som mala mlieka a ani nevie že papala a spala do 6:00 a potom po kakaní a papaní znovu do 9:00
Júj baby, keby to bolo v pohode a bez problémov zždy aj bez čípku. Taký dlhý večer sme mali...super!

mirip
7. júl 2009

ahojte dievčatá neviem či už viete, dnes som na poradni stretla martinku, dvojičky sú už na svete 😵 tak im prajem vela zdravia a nech robia rodičom len radosť

eviiik
7. júl 2009

jej super, tak Martinke a dvojickam gratulujeme 🙂
mirip a ako Ty mas vsetko v poriadku?

mirip
7. júl 2009

hej zatial všetko ok, krčok drží stále CS 0 a aj nás počúval a vraj je všetko ok, o 4týždne máme UZV, tak dúfam že bude všetko ok aj tam a ty ako?

eviiik
7. júl 2009

aj zatial vsetko v poriadku, chvala Bohu 🙂
ja idem do poradne o 3 tyzdne, a to budem v 30tt tak bude tiez robit utz a o tyzden si budem volat po vysledky z cukrovej vodicky, dufam ze bude vsetko ako ma byt, trochu sa bojim lebo starka ma cukrovku ☹

mirip
7. júl 2009

no my máme dietovať so sladkým, aj dietujem deň pred kontrolou aj dnes som mala moč čistý na poradni a to som včera bola v NR a sesternica kúpila sacherovu tortu v cukrárni a som si dala aj cez deň dvojitú zmrzlinu a dnes žiaden cukor v moči, akosi tomu nechápem, nejem skadkosti inak vobec, len normálne jedlo ale v tomto teple si aj tak občas neodpudtím nejaký ten ovocný nanuk, aj ked pravda ked si vyberám pozerám na obal a obchach cukru v nom, a ten čo má najmenej ten beriem

mirip
7. júl 2009

no ejuš asi som ťa vyhodila zo skypu 🤐 sorry

eviiik
7. júl 2009

mas pravdu raz za cas zhresit mozes, ja si dam kazdy den nejaku sladkost, aj ked teraz uz pomenej, lebo je vela ovocia tak to nahradzam, ale inac zavislacim 😀
este stastie, ze to mas v poriadku,mozno si si nieco dala den pred tym testom, alebo telo trosticku tazsie spracuvava glukozu, alebo mu to dlhsie trva

bzucinka2
7. júl 2009

ahojte, idem vam najprv napisat co som dnes zazila a potom si vas hadam aj precitam 😒
bola som od vcera do teraz u nasich na vinici, dnes sme zacali s maminou chystat obed, vtom prisiel ocino a maly chcel ist do auta, tak som isla pre kluce, aby som mu aspon okna stiahla nech sa tam neuvari a vtom zacala pobehovat mamina a nieco hovorila, len som nepocula ze co, lebo islo radio, tak som vystupila a ona cela bez seba, ze suseda krici o pomoc, ab ysom tam utekala, tak som maleho nechala v aute, ocino isiel k nemu a ja letela k susede z jednej strany a mamina z druhej, muz jej odpadol, bol cely fialovy, srdce nebilo, zacali sme davat umele dychanie, ja som este letela pre telefon volat zachranku, cestou som sa zridala a urobila kotrmelec, pani na 155 mi ostala na linke a ukludnovala nas, hovorila co mame robit, zistovala stav a ja s jej manzelom sme makali ako fretky, az ma ruky boleli, mamina dala zatial maleho k dalsej susede a ocino isiel cakat do dediny zachranku, 10 minut sme makali, zachranka prisla rychlo, cesta z lv trva cca 15-20 minut, oni tam boli do 10 minut, prebrali stafetu ozivovania na dalsich 30 minut, ale nepodarilo sa nam ho zachranit ☹ tie slova doktora je nam to luto, mi zneju doteraz v usiach, normalne sa neviem ani na nic sustredit, jest uz vobec ☹ boze ako rychlo moze clovek prist o tych najmilovanejsich ☹ hned som nasim zakazala cokolvek robit v teple, zdravy clovek nic mu nebolo a len padol a ofialovel a viac sa nenadychol... 😢 lubme a cenme si kazdu chvilku s najblizsimi, lebo nikdy nevieme kedy nas opustia...

bzucinka2
7. júl 2009

aj ja som mohla v pohode pit a este aj jest mi dali, co som bola hladna ako cenkovej deti na 50.strane a nechcela som jest reku vsak nemozem a oni mi potom doniesli ranajky 🙂

vcera sme sa boli pozriet na margite a v pohode sa tam da s malym v tom destkom bazene sa mu pacilo a potom isiel skaktat do evy, tak sa trosku vyblaznil 🙂

aj my prajeme dvojcatkam a ich maminke vela zdravicka a radosti 🙂

tinkaaa
7. júl 2009

ježiš bzuci som v šoku presne hento som si zažila tiež so susedom pred 4rokmi,bohužiaľ sme ho neprebrali a mladý chlap len 55rokov a o to horšie mi to bolo,že to bol otec mojej spolužiačky ☹ ich mama k nám vtedy doletela,že xy nedýcha,že čo má preboha robiť
tiež som mala pani zo 155 na linke ale bohužiaľ nezachránili sme ho ☹ prišiel domov z vinice narobený upotený......a pitva ...prasknuté srdce
sused mal koľko rokov?

eviiik
7. júl 2009

bzuci dnes mi mala teda hnusny den, to je hrozne ☹ to asi v Tebe zostane navzdy, dufam, ze nic take nikdy nebudem musiet zazit, tak som hltala Tvoj prispevok, a cakala,ze na konci bude, ze sa Vam to podarilo, a taky smutny koniec 😢
veru musime si davat na svojich blizkych pozor, lebo rodicia su casto tvrdohlavy a robia si po svojom, ale my im predsa chceme len dobre, a aby este dlho boli s nami 🙂

ejusaaa
7. júl 2009

Ahojte,no az teraz pisem,aj to este nevidim poriadne,to tak dlho je blbe videnie po rozkvapkani?Ale som sklamana..oci su v poriadku..takze som v keli..potom z coho je to tocenie,Ocna mi odporucila CT hlavy,ale ze to ma tam musi neurologicka poslat,sla som za nou a ze nie zatial..este mam ist o dva tyzdne k ocnej,ze je tam slabsia ale neviem co nieco so sosovkou,ale minimalne,takze neviem...som zvedava ako budem fungovat..este mi aj tetanovku pichli,vobec neviem ruku zdvihnut,slepa,chroma,no parada..maly je velmi mrzuty,az velmi,Peto mu ide kupit do lekarne nieco na tie zubky..Dvojicky su na svete? 😲 Kedy bol termin?Su v poriadku?Bzuci strasna vec to je... 😔

aadula
7. júl 2009

lucka, kľudne daj paralenový čípok, to ukľudní ak má teplotu a je to normálne po očkovaní aj dva dni môže mať teplotu 😉

bzučinka pána beka...neprijemný zážitok ☹ neviem ako by som to zvládla ja...mojmu otcovi sa toto stalo vo vinici na jar..ale prišiel mu orať jeden mladý na traktore a dostal mu tam epilept. záchvat...otec len počul ako traktor hučí dole a chlap ležal už na zemi...on nevedel čo sa deje..tiež volal záchranku a všetko mu vraveli čo má robiť..on sa však nakoniec prebral a všetko dobre dopadlo

ejuška..a magnéziové injekcie ti nedali? to by ti iste na tie točky pomohlo

jarula25
7. júl 2009

som len na skok uz aj ideme zase vonka....Bzuci mate zahradu na kopci pri ludanoch??a ten sused sa vola lehotsky???lebo je to sused aj mojej mami na vinici a ona strazila ich maleho vnuka ked sa to stalo..hrozneeee ja poznam jeho synov a aj dceru sme kamaratky...ked my to maminka volala tak som skoro odpadla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😕 😨

zuzana030
7. júl 2009

ahojte, trošku k vám priskočím, úplne o inom..
potrebovala by som totižto vedieť, aká je v leviciach voda, či ste si niektorá dávali robiť rozbor,
mám3,5 mesačnú dcérku a už by som jej chcela dávať prevarenú vodičku z kohútika 😀 😀 😀
a nie kupovanú, ale ak by nejak nevyhovovala, tak potom pokračujeme,
neviete niektorá? prípadne aké máte skúsenosti vy? čo dávate svojim miminkám? vopred ďakujem a pa pa

desszi
7. júl 2009

Ahojte,
uz som na materskej 🙂
Bzuci neskutocne, si sikovna a odvazna, zial nie vzdy sa to skonci dobre.
Mne sa maly v Anglicku dusil, nepytajte sa, ked bolo po vsetkom ako som sa triasla....ale ked rodicia prisli domov, uz bolo vsetko ok.
Puchnuuuuu mi nohy, pomoc, mam take paprcky akurat do huspeniny ☹

aadula
7. júl 2009

dezi v tomto teple je to puchnutie niormálne, pekne si vylož nôžky na stolček a oddychuj...už to musíš vydržať chvíľku, možno ti drobček na ľadviny tlačí a oni potom nestíhajú tak pracovať 🙂

desszi
7. júl 2009

dakujem za radu adul, aj lekarka mi vravela ze v tomto teple je toprirodzene, ale aj tak som z toho trochu nestastna, je to neprijemne, vsetky vysledky mam v poriadku a predsa nohy ako maly slonik ☹ skusim si na to dat octanove obklady

bzucinka2
7. júl 2009

mal len 52 ☹ jarul ano to bol on, ich vnuka som poslala s mojou maminou, nech ho niekam odvedie a nepozera sa na to , predsa to nie je pohlad vhodny pre deticky ☹
a vsetkym vam dakujem a to mame dnes este aj vyrocie ☹ ale zivot je nevyspytatelny ☹

tinkaaa
7. júl 2009

bzuci všetko naj k výročiu --- áno život je už raz taký 😖

ejusaaa
7. júl 2009

Ajojte,tak maly je ulozeny..pojdeme hajat,zajtra tie nozicky nas cakaju,uvidime co povedia..Adulka nie,nic mi nepichli..Deszi jaj pozeram ze ved Ty uz mas Davidka co nevidiet pri sebeeeeee 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre