Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
4. feb 2010

ahojte kocky 🙂

v prvom rade oneskorene vsteko najlepsie Tamarke k prvemu rociku 😵
Janka Kristinka ma fakt riadnu vahu, mas co nosit a Ty s taka utlucka, mna bolia ruku a to Lucka ma okolo 6 kil. Ale co by sme pre tie nase zazraky nespravili 😵
Denka tesim, sa ze ste tak dobre dopadli u oboch doktorov, aj ja som zvedava ako to bude s prikrmami, a mas pravdu, hlavne je ,ze Dadko pribera, a ze mu chuti papat, ani nasa Lucka nema vela kg, ale som rada, ze ju kojim a vaha rastie 😅
jaj a Jani vsetko naj k 5-im mesiacikom 😵
ja som spokojna so svojou dr. Zuzcakovou, a ani na porod sa nestazujem, sla by som aj zajtra 😀
my sme boli vcera ockovani, Lucka to zvladla statocne, aj ked pakala, vecer uz bola riadne uplakana, ale som ju uspala, a to najhorsie obdobie prespinkala, dnes mala zvysenu teplotu, ale naladicku dobru, a dospavala vcerajsok
a rosanar zdravim Ta a vitaj medzi nami 🙂
ja som toho mancika nevidela, ale aj ja si myslim, ze je to kvoli rieditelovaniu, a pre mna bol on velmi prijemny clovek
Lucka uz hajuska ja letim do sprchy a idem tiez spat.
pa pa a dobru nocku 🙂

rosannar
4. feb 2010

ahojte...takže dakujem od každého že ste ma tak krásne privítali...a spomenuli ste si na mna, že som tu 😅 ...nad menami sme velmi nerozmýšľali, ale zatial pre chlapca mám ja vybraté že Adamko, no neviem či mi to prejde 😀 ...a pre dievčatko nemám žiadne... 😀

mirip
4. feb 2010

ozaj baby a som zabudla povedať dnes som absolvovala hematologiu krvný obraz je už vporiadku a aj zrážanlivosť....tak hor sa na druhé 😀 😀 😀 😀 😀 to bol vtip

janadureckova
5. feb 2010

Ahojte 🙂
nejako sa nám to tu rozrastá 🙂 tak vítam novú členku 🙂
no váhu máme poriadnu, ale presne ako aj vy píšete ja som tiež toho názoru, že nezáleží na tom, či koľko máte kíl, ale hlavné je, že deťúrence pomaličky priberajú a sú zdravé 😉 Kristínka bola v noci hore od 3 do 4.20, mala aj zvýšenú teplotu, ale kedže to bolo do 38 som čípok nedávala, ale ráno sa zobudila o pol siedmej taká horúca, a mala 39 😲, tak som hneď dala čípok a vyzerá, že zabral, teraz spinká... minule očkovanie obišlo bez tepltoy a teraz ju to zmohlo...
Ináč k Mančíkovi, je pravda, že nemôže byť riaditeľom aj primárom, ale podľa mňa prepustiť niekoho na hodinu je dosť brutál, hlavne pre jeho pacientky! Len nech to s levickou pôrodnicou dobre dopadne, aby som tam ešte raz mohla ísť Kristínke pre súrodenca 😉
Bzuci a to je super, že môžeš teraz chodiť plávať, aj pre teba je to isto prespešné. A som zabudla, ty chodíš do LV na plaváreň?
Mirip takže sa začínate snažiť o druhé bábenko? 😉
Eviiik, škoda že som Vás včera nevidela, ale Križková má asi ambulanciu na inom poschodí. Lucka spinkala asi z toho čokovania, ozaja a ušká už máte prepichnuté?

rosannar
5. feb 2010

babyyy...potrebujem pomôcť...nemáte niekto číslo na Dr. Hoesovú - gynekologičku?

mirip
5. feb 2010

jani hej začíname aj ked tento cyklus mám divný predivný 😕
rosi dá sa nájsť aj cez google na nete skús tak, a čo sa deje

mirip
5. feb 2010

jani a my už druhý mesiac ale asi budú problémy ako pri prvom že to nebude hned, u nás neplatí pravidlo že ked je prvé tažko tak k druhému ani nevieš ako prídeš........

rosannar
5. feb 2010

mirip...už netreba...jedna babenka mi napísala jej číslo do IP... 😉

mirip
5. feb 2010

a čo sa stalo rosannar?

bzucinka2
5. feb 2010

ahojte, jani ano, chodim tuna plavaren a som velmi spokojna 🙂
fodorka vitaj, ja chodim tiez k neubauerovi a nemozem na neho povedat krive slovo, ma sice strasne vela pacientiek, takze je dobre sa radsej vzdy objednat, aby si tam nepresedela pol dna 😉 a detsku mam Kovacovu a tiez je v pohode, len neviem ci berie novych, ale treba skusit 😉
evik, super, ze ste tak krasne zvladli ockovanie, je to sikulka malinka 😉
mirip tak sa tesime kedy uvidime tt 😉

rosannar
5. feb 2010

mirip..nič sa nestalo len ja som ku gynde zvykla chodiť len raz do roka na preventívku a to mi zvykla mamina zavolať a objednať ma a tak som ani jej číslo nepotrebovala ale teraz tým, že naši to ešte nevedia, tak si tam chcem zavolať sama.. 😀

bzucinka2
5. feb 2010

rosi a kedy ides na 1. kontrolu? 🙂

mirip
5. feb 2010

aha, ja že si začala špiniť alebo tak niejak....super že si ok 😉
som zevadvá kedy sa podarí zase nám ak vobec 🤐

rosannar
5. feb 2010

bzucinka...no chcela som tak že o také dva týždne ale ešte pred 18. 2. lebo vtedy má aj mamina narodky tak som jej chcela dať darček aj fotku malého v brušku 😀

mirip...nie..zatial nič...a dúfam, že ani nič nebude..a že to bude všetko v poriadku...mala som najprv strach lebo vela báb písalo o mimomaternicovom tehotenstve ale neviem či je to podstatné ale my sme kexíkovali den po ovu a predtým len asi týžden pred ovu...takže to tak trošku vylučujem a dúfam, že to ani to nie je 😉

rosannar
5. feb 2010

a vy ste všetky priamo z LV?

desszi
5. feb 2010

ahojky vsetky,
noc bola uzasnaaaa - Dadulo vstal len 2krat 😀 dal mi trojhodinove oddychove pauzicky 😀celkom som sa aj vyspala a mala som energiu trosku poupratat. Teraz haja, dam si aj ja za chvilu slofika 😔
Dnes bol pokus cislo dva s mrkvickou - bolo to s roznymi grimasami a nakoniec nas naplo 😖 😝 😀 - takze vysledok pol kavovej lyzicky minus stvrt naspat rovna sa asi stvrt kavovej lyzicky
rosi to bude krasny darcek mamine - ja som darovala testik drahemu aj mame na Mikulasa 🙂
Mirka tak sup sup mojkat sa rano, na obed, vecer - drzim prsteky 🙂 treba verit ze to vyjde, hoci asi je dobre sa tym az tak nezatazovat - uzivat si a uzivat si 😉
fodorka ahoj, podobne ako ty - najprv nove zamky, teraz levice bydlisko moje
bzuci teba uz vo vode viacej nadnasa 🙂 😉 ze ano? este ze mas alexka, ten ta taha naspat
janka to vas ockovali druhou davkou hexa? to som pocula ze vacsinou pri druhej uz byvaju reakcie aj ked pri prvej neboli.
evik kedy mate najblizsie poradnu? my ideme 17. 2. ja ze ci nahodou nemame spolocny termin....

rosannar
5. feb 2010

desszi...aj ja si to myslím..a dúfam, že ked budem chcieť ísť k doktorke, že bude už niečo vidieť 😀

desszi
5. feb 2010

rosi ja som bola prvykrat tiez v 6. tyzdni, uz tam je vidiet vtedy nejaka bobulka, ale ine velmi nie. neviem ci uz vtedy robia foto, mne robila az niekedy v tretom mesiaci ak sa dobre pamatam. a neboj ziadne mimomaternicove nebude, citat citaj, ale nie vela, hlavne nie o pripadnych problemoch, len o tom, ake je tehotenstvo krasne 🙂 no ked odratame tie nevolnosti 😀

rosannar
5. feb 2010

desszi..super...takže tak o tie dva týždne asi aj môžem ísť...a ešte tie nevolnosti môžu byť aj teraz? lebo už druhý den len do obeda mi stále je tak zle, ale nič nejde von...maximálne si s prapáčením len grgnem... 😅

ejusaaa
5. feb 2010

Ahojte a vitame aj Fodorkuuuuuuu 🙂 Si predstavte,teraz sme spali od jedenastej do pol druhej 😀 Baby,mozme kupovat tu cisto modru lucku co ma aj modry vrchnak,to je perliva ale tym ze sa prevaraje to ajtak jedno nie?Moj muz nastoji na tej,za to ze je o par centov lacnejsia,ja by som bola za tu co doteraz....jaj ale som otantavena dako,dnes je aj vetrisko,prechadzka sa ruci a Fodorka ci Rosanar sa pytali na detsku dr,ja som velmi spokojna s dr.Hraskovou,je dobra aj ona,aj sstricka 🙂

rosannar
5. feb 2010

ejusa...ja som sa pýtala na gyndu 😀

bzucinka2
5. feb 2010

rosi, uz ti moze byt zle, v pohode 🙂
ejus ja som od roka davala normalnu z vodovodu 🙂 celu modru som nedavala nikdy 🙂

desszi
5. feb 2010

ejka perfektne potiahol Tobinko obednajsi spanok. dufam ze si si aj ty trosku schrupla 😉
my sme tiez dnes nesli na prechadzku, velmi fuka
rosi ja som mala nevolnosti od 5. tyzdna, vracala som len raz a potom uz nikdy viac, ale byvalo mi na vracanie cely den a aj v noci, ked som prave nespala

fodorka
5. feb 2010

ahojte dakujem vam vvelmi pekne za privitanie.ejusaaa vies co ked ju chces prevarat tak to je jedno aj ked z vodovodu prevaris...ja davam ruzovu co neporevaram ale inak ked nemaju v obchode tak kupime hociaku aj modru...jaj uz mi zacina sibat pomalycky chystam malemu oslavu a o dva tyzdne som zajednala fotenie.....juchu....juj baby bud.tyzden mame pocut verdikt ci schvalia hypo tak drzte potom palce aj na nohach...

bzucinka2
5. feb 2010

fodorka, palce drzime a preco si nedas do pasu drobciatko? 😉

rosannar
5. feb 2010

bzucinka...dakujem...ale zatial mi je zle len doobeda

desszi...no ja sa presne tak isto cítim teraz...je mi zle ale von to vôbec nechce ísť 😀

bzucinka2
5. feb 2010

rosi, bud rada, mne bolo zle cele dni a kecala som s misou, tak sa tes, ze ti je len tazko a len doobeda 😉

rosannar
5. feb 2010

bzucinka...kuk album..mám tam nové foto z teraz večera robený test 😀

mirip
5. feb 2010

ejuska možeš aj modrú. ružovú len privedieš do varu a modrú by si mala prevarť a prevárať vpastne 5minút aby šlo CO-čko uplne preč my sme sa zhodli že to je jedno lebo ružová je drahšia a mikrovlnka ide minútu nanajvýš min. a pol kým ju privedeiem do varu a modrá je lacnešia ale mikrovlnka ide 5minút tak čo ušetríš na Lucke tak to vyhodíš na eleptrinu naviac tak je to jedno a to isté 😎

rosananr pekné ja som mala taký test predvčerom s // a dnes krámy jak svina 🤐

mirip
5. feb 2010

teda bol trochu slabší ale druhá tam bola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre