Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
21. máj 2010

aj my ideme na jarmok popoludní

nada1326
21. máj 2010

ahojte, v prvom rade mirka, gratulujem k vcerajsiemu vyrociu 🙂 nech ste stale stastni a veeela lasky od deticiek 🙂
my mame tento rok siedme, co spolu byvame a tretie svadobne 🙂 potom vam dam vediet, ci je siedmy rok kriticky, ako sa hovori 😀
aj my ideme poobede kuk na jarmok, tak snad sa s niekym z vas stretneme 😉

bzucinka2
21. máj 2010

ejuska prepacte, ze som sa pri vas nezastavila dlhsie, ale maly mi zaspaval na pleci, tak som musela ist domov ☹

mirka1986
21. máj 2010

ejus, ten ranc u bobiho, je tam velmi pekne, boli sme s detmi pozriet aj zvieratka, aj vnutri je to velmi pekne, teraz tam maju aj takych hojdacich konikov, take jazierko je tam vnutri, ale to uz je tam dlhsie... no a cenovo, my sme sa dvaja najedli za 16 €, to sme si dali dzusy, plnene morcacie rezne, opekane zemiaky a zeleninovu oblohu...
boli ste na jarmoku?

fodorka
21. máj 2010

no caute na jarmoku bolo skvele aj ke dsom bola trosku sklamana volala som 3z vas a ani s jadnou stretko nevyslo...ale tak co uz snad niekedy inokedy....malemu som kupila balon a takeho gumoveho hava alebo z coho to je lebo je hotovy zo psikov...
ejus pridavam foot adasmko je uz hotovy takze do zajtra vecera to uschne potom to prezehlim a je to tvoje🙂
zajtra ideme aj s muzom tam popozerat bude srand aideme si kupit zaclony uz som dneska vyhliadla tesim sa....

ejusaaa
22. máj 2010

Dobre ranko,Fodorka,je to uuuuuuuuuuuuzasne,chlapci v tom budu cele leto a basta,krasne,sikulka moja a co s tou vestickou,vies co som chcela,taku modro bielo,by si ustrikovala?napis co ti lepsie vyhovuje,ze by som manzela pre to poslala,volajme ho Peto 🙂 ,alebo sa stretneme dakedy cez tyzden?co ti je lepsie.Prepac ze som vcera ja nedvihala,teraz som ja uspavala a tiez som mala na ticho 😀 Trdilekoooooooooooooooooooooo,fakt si napisala do Neba???? 😀 a mozes nam napisat ze coooooooooo?si akcna hovorila som.... 😀 Bzuci videla som ze Alexik zahajava,aj Toboiho jarmok uspal 🙂 My sme sa tam prechadzali s Luckou a Romankou,je podarena,Lucka je tam nalupila vecicky neodolala 😀 a aj my,taku supravku,tricko s napisom So mnou prichadza tornado,jasne ze balon,take nafukovacie cudo a tak,aj dnes sa chystame s chlapcami sestrinymi tak si treba naplnit prazdne penazenky 😀

bzucinka2
22. máj 2010

ahojte, evik dakujem ua opytanie, no vyzera to mozno aj na skorsi porod, uvidime ako sa budem otvarat dalej 🙂
na jarmoku bolo vcera suprovo, maly sa vykolotocoval s ocinkom a raz so mnou, no atrakcia, gulka na kolotoci 😀
malemu som kupila postelne pradlo, tricko, pyzamko ,tak sa teraz perie, ked je tak krasne vonku a take nafukovacie cudo, pernicek 🙂
inak v tom stanku mali krasne vecicky a potom este v jednom pri kanariku tiez som neodolala, mat tak za furik euracikov 😅
trdielko sikulka, ty sa nezdas a hned realizujes, super, som zvedava co ti odpise 🙂
krasny dnik vsetkym 🙂

fodorka
22. máj 2010

ejus vies co sak sa stretnime dneska vecer to prezehlim a uz to mas hotove takze pondelok by sme sa mohli strenut ti to dam lebo zajtra mame mat navstevu.aj dneska sme boli na jarmoku som si nakupila zaclony na kuchynu a do spalne som stastna ako blska 😀
malemu som vcera kupila balon a psika takeho a dneska sme mu kupili take farebne si vybral co sa tak toci ked fuka vietor a este taky balonik do ruky...je to vsetko drahe a tie zaclony nam trosku zasiahli do rozpoctu ale som rada....
inak baby to modre z neba bavila som sa o tom smuzom no on mi hned povedal ze to nevyberu urcite lebo ze tam sa vyberaju iba take sny z ktorych v podstate nebudes ty inkasovat peniaze aj tie auta ked obcas dostanu tak tam mas podmienku z eneviem kolko ho nemozes predat lebo jedny znamy co tam boli tak dostali...no ale napad to bol dobry....lebo v podstate idea je to pekna lenze by to vynasalo v bud.peniaze takze to oni nesplnia anavyse tu v leviciach je madulienka preco nechodime tam som tam bola minule s malym a bolo tam pekne...?co vy nato?

eliska252
22. máj 2010

Ahojte baby neviete mi náhodou poradiť dobrú detskú lekárku v LV, ktorá by nás po narodení zobrala? Ďakujem

ejusaaa
22. máj 2010

ahoj Eliska,my chodime k doktorke Hraskovej,vynikajuca doktorka plna skusenosti a sestrica velmi dobra,ja odpuram ju 🙂 Fodor super,v pondelok sa mozme stretnut 🙂 jaj aj my sme vyjarmokovany,mame doma vsetky blbosti co na jarmoku bolo,vsetko nafukovacie,vsetko co lieta a hrka 😀 a kde je nasa Deszinka?No ktovie ci to prejde v Modrom,a do Medulienky ja neviem..ja tam asi nie...

ejusaaa
22. máj 2010

baby ja furt len s tym otravujem,na kocik som sa vas uz pytala ci neviete ze niekto kupi,ale chcem aj ohradku predat,tak neviete? 🙂

desszi
22. máj 2010

ahojte, tak vy ste vyjarmokovaneeeee - ja som nebola, vobec som nemala chut medzi davy, Peto bol s malym, trosku pochodil, ale nic nekupili.

Dnes som tak trochu mimo - Dadovi sa prerezava stvrty zubok a v noci bol hore od pol noci do stvrt na pat - uz som myslela, ze nikdy nezaspi - zaspal a rano sa na mna uz o siedmej usmieval s tymi tromi zubami 😀 inak rastu mu nejako divne - horne dvojky - bude ako upiiiiir 😀

bzuci vyzera, za Tomasko pride skorsie? jaaaj musela byt sranda na kolotoci - gulka a nebolo ti bleeee?😝

eliska252
22. máj 2010

ejussa ona je v sanate?

bzucinka2
23. máj 2010

ahojte
desszi no uvidime, ci bude sikovny ako Alexko 🙂 nechame sa prekvapit 🙂

trdielko149
23. máj 2010

no zbezne som vas precitala 🙂 no uvidiime ci Vilo odpise,ja tiez tomu nedavam moc velku sancu ale mozno si povedia ze je to netradicny sen a tak splnia slak by ma trafil keby Vilo zazvonil na nas zvoncek chichi
ja odporucam zase Blandinu Kusu v Sanate,my tam chodime a vzdy je k nam dobra,aj sestricka je tam zlata je sice pravda ze nasa Emmka este nastastie nebola chora takze neviem povedat ako sa sprava,co predpisuje,no kvitujem na nej to,ze v pohode dosla k nam domov a nepytala si peniaze (z porodnice ked sme prisli a bud my by sme k nej sli alebo ona k nam) vacsina lekarov si pyta aj 20 eur v pohode za to,podporovala ma v tom ze nebojte sa aj keby sa vam nepodarilo kojit je to a to a cloveka to "naladi" k lepsiemu ... ked je nieco najskor jej crnknem a povie mi co a ako a az potom idem k nej ..no nevyhoda je ze vela ludi vie ze je to dobra lekarka a tak sa tam neuveritelne dlho caka ☹ aspon mne s malou sa mi to zda ako nekonecneee 🙂
ejuss choditko je krasne dakujeeeem a darcek malej no parada 🙂) si veeelmi zlataaaaa my sa chystame dnes kuk na prechadzku na kalvariu,nikdy sme tam neboli chichi

desszi
23. máj 2010

Alexko bol sikovny? Ale uz v podstate Tomino aj tak trosku ma pravo nakuknut na svet 🙂

ejusaaa
23. máj 2010

Ahojteeeeee,Bzuci a tebe nebolo zle na kolotoci?ja som na autickach bola 😀 Nemas za co Trdileko,sak ty si za kazdu srandu,nevadi ak u vas zazvoni 😀 ,potom ho sposli aj k nam,ja ho mamhroozne rada 😀

mirka1986
23. máj 2010

aj my sme jarmokovali, dianka sa vykolotocovala... bola 3x na kolotoci, velmi sa jej pacilo... vela sme pominali, ako kazdy jarmok... aj ste si nieco pokupili?

ejusaaa
23. máj 2010

Mirka ja som si nic nekupila,my vsetk len malemu a sestrinym detom,vy ste co? 🙂

bzucinka2
23. máj 2010

desszi bol on sa narodil o 16 dni skor ako bol termin, tak ak pojde v jeho slapajach tak sa buduci tt rodi 😀 len aby si to nezmyslel, ked tu nebudem mat 3 dni dokiho 😅
ejuska, ale to bol len detsky kolotoc, pre najmensich 😀
my sme tiez len malemu nakupili, vsak na seba si teraz aj tak nviem kupit, na velrybky nemali nic 😀

eliska252
23. máj 2010

Ďakujem za doporučenia na detských lekárov ste zlaté.

mirka1986
23. máj 2010

ja som bola v sobotu s maminou, aj detmi na jarmoku do obeda a este aj po obede s maminou a diankou, v piatok s manzelom a diankou... takze nakupovala som v sobotu... ja som si dve pyzama , pricesok a taky nahrdelnik s magnetitom, da sa z toho spravit aj naramok, muzikovi pyzamo, koselu, sladkosti vela, nikolke nahrdelnik s naramkom, 4 klucenky s fotkami dianky a nikolky- 2 pre nas a 2 nasim a este take dve disney tricka pre drobcov - princezne... a este trdelnik, ale nebol taky dobry ako volakedy 😒 hracky sme nekupovali, lebo ich mame ajajaj 😉

mata.i
23. máj 2010

no my sme tiez jarmokovali, len dnes rano mal Matko vysoku teplotu:( neviem co to je, z coho to je, ale nic ine len teplota, no vsimla som si ze sa mu prerezavaju zubky, dva naraz, prve, doteraz nemame ziaden
Denka mi dala cipky, no zatial nezaberaju, neviete mi poradit co robit? Na nete som citala, ze horucky zvyknu byt pri prerazavani zubkov, no Matko je z toho uplne mimo, nic ho nezaujima, len lezi, spi, place.......

fodorka
23. máj 2010

ahojte no matka je mi luto z emaly ma teplotk no urcite to bude z tych zubov a stym nic nespravis len to utlmovat a popripad esu take geliky na dasienka....mu to trosku povoli...

nada1326
24. máj 2010

ahooojte, citam, ze ste vsetci super jarmokovali 🙂 my sme boli v piatok poobede, aj s nasimi, hlavne kvoli kolotocom a balonikom 🙂
cez vikend sme boli v nasom domceku, na dedine, super nam tam bolo, len trosku zima 😒
mirka, alebo aj niekto iny kto byva v dome, ako ste riesili ked vam deti lozili a este nechodili? nechavali ste ich lozit po trave?
lebo davidko sa tam nudi v kociku, davala som ho na deku, ale tam nevydrzal a bol stale na trave a jedol vsetko co na zemi nasiel 😒

mirka1986
24. máj 2010

simonka, my sme chodievali von s kocikom, ked som uz videla, ze jej tam je dlho, tak som si ju dala na hojdacku alebo som ju zobrala na ruky alebo som ju chytila za rucicku a ona pekne vsetko preskumavala, je to ale narocne na chrbat 😖 nikolka tiez vsetko rada ochutnava, takze doteraz musim davat velky pozor...

ejusaaa
24. máj 2010

Ahojte Matka s tym velmi nic nenarobis,ako vravi Fodor su take geliky s tym potres dasienka a utlmi mu to,kludne sa od boleti dava paralen cipok podla vahy,aj polovicka jemu staci,daj mu nech sa netrapi,len sa mi nezda ako vravis ze len lezi?

bzucinka2
24. máj 2010

ahojte
matka ak ma vysoke teploty a lieky nezaberaju, striedaj po 3 hodinach paralen/panadol s nurofenom, ak mu vystupi nad 39 zavaj hned zabaly, ono to musi prekonat a ked sa mu tlaci viac zubkov, tak je to bolest asi pre neho velika, len vydrzat, posielame cmuk chudatku drobnemu 😒
nada, nas stvornozkoval a j v trave, ale pravdaze som davala pozor aby nezjedol co nema 😉

nada1326
24. máj 2010

dnes sa mojej sestre narodil syncek Patko 🙂 tak sa veeelmi tesime 🙂
kraaasny dnik 🙂

mata.i
24. máj 2010

ahojte, dakujem Vam za rady, davala som paralen cipky, potom mi Denka dala neake nemecke homeopatika, v noci mal este 38 teplotu, dnes rano trosku menej, uvidim co bude dalej, od vcera vecera som mu nedala ziadne lieky, len ho tak ovlazujem, vela spinka aj ked nekludne, a dnes rano bol uz trosku viac k svetu🙂
ejus, neboli ste nahodou vcera poobede vonku ked tak trosku mrholilo? nespoznala som vas lebo ste nemali kocik, teda neviem ci ste to boli vy🙂 my sme boli vonku s Matkom na novom kociku, videla som ta pri tocenej zmrzline

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre