Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
28. máj 2010

Ahojte,tu 6.chorobu sme aj my mali uz...mame novy kociiiiiiiik,super cena,golfac lahky na leto,polohovatelny,aj nanoznik k tomu,a len 7O eur,Denka ho aj videla,Dadusko je krasny,krasne sa mu csti plet,aj rucicky,ked som ho videla naposledy mal to chudacik poriadne,dnes to ma krasne 🙂 klop klop.Aj Emku s Timkom sme stretli,rastie ako z vody 🙂

ejusaaa
28. máj 2010

Ozaj Livi,my mame z tych hraciek tu poslednu,tak navrhni cenu.aka je zlataaaaaaaaa emmka v behatku 😀

janadureckova
28. máj 2010

Ahojte baby,
tak u nás práce pokračujú, chvaaaaalabohu. Deni ako si písala silná zaťaž to je.... lenže kedy to urobiť!?
Ináč Kristínka začala dosť zle zaspávať večer, máme soplíky a aj hnačku, do pusinky si nechce dať pozrieť, tipujem, že to bude ďalší zub, ach jo 😒
A ku spaniu, aj my spíme všetci traja spolu 😉 zatiaľ nám to tak vyhovuje. Ale postielka je stále postavená 😉
A veľká novina, Kristínka sa plazí 🙂 začala pred tromi dňami, a taká je pri tom podarená, lozenie to zatiaľ nie je, ale plazí sa ako malý partizán 😉
Mati, chudák Maťko to môže mať tú 6. chorobu ako písala Bzuci, nech to rýchle prejde. Mirip aj ty to máš teraz riadne náročné, zapaj chlapov nech ešte viac pomáhajú. Šatočky sú krásne 😉
všetkým pekný piatkový večer a aj víkend 🙂

trdielko149
28. máj 2010

@ejusaaa asi som videla tobiho dneskaaa ale s cudnym panom 🙂 tak neviem neviem ale tobinko mal satku na hlavke boli ste to vy??ak si ma videlaaa mala si kricaaaaat ze HEEEJ stoj 😀 😀 😀 ideme do tescaa a potom ti napiisem ci chcem co chcem
😉

ejusaaa
28. máj 2010

livii s akym cudnym panom?to bol asi moj mau nie?aj ja som tam bola?my sme ta nevideli 😲

bzucinka2
28. máj 2010

jani, gratulujeme k plazeniu 🙂
trdielko a vam k zubku 🙂

ejusaaa
28. máj 2010

Aj my gratulujeme vsetkym a ku vsetkemu 🙂

nada1326
29. máj 2010

ahojte, ja len na skok 🙂 bola som v nr, uzasny relax bez deti 🙂 bola som pozriet mojho kraaasneho synovca patka 🙂 je super mat na rukach zas take malilinke pekne babenko 🙂 normalne ma chyta nostalgia 😉

mirka1986
29. máj 2010

ahojte, my uz mame vymenene okna a aj dvere... konecne je to za nami 😉 bzuci, este si tu medzi nami???

bzucinka2
30. máj 2010

@mirka1986 este stale sa kinderkujem, neboj, keby nieco budete informovane 🙂 a super, ze uz mate prerabku za sebou 🙂

mata.i
30. máj 2010

Bzuci, Jani, Ejus, ano Matko mal tu 6.chorobu, najprv len teploty potom teploty neboli ale sa vyhadzal a teraz je uz nastastie dobre🙂 Dakujem Vám za info, Evka hlavne tebe, konika som si citala az cez vikend tak som nebola v obraze. No zajtra ideme do poradne, takze som rada ze uz dufam v poriadku🙂
Ejuss, super cena za golfac🙂 Nás stal 207€, ale je dobry, ma ho kamaratka takze som vedela do coho idem pri jeho kupe.
Jani, s tym nocnym spanim to mame aj my niekedy dost tazke, hlavne ked idu zubky:( No musime to prekonat.
Ozaj, planujete ist v utorok na DD na stadion? Snad bude dobre pocasie🙂

ejusaaa
30. máj 2010

Ahoj Matka,tak dobre ze uz je Matko dobre 🙂 My planujeme ist na stadion,inak hlasia blbe pocasie,ktovie co z toho bude,aj dnes sa nam len na chvilu podarilo ist von a´zacalo esat,dnes je finale Lets dance 🙂

maja_25
30. máj 2010

ahojte hlasim stastný príchod z porodnice,Tomasko sa nam narodil 26.5 o 19:50 mal 49cm a 3 250gramov 🙂

desszi
30. máj 2010

Majka GRATULUJEM, zelam vsetko dobre do zivota, drobcekovi vela zdravia, stastia a lasky, maminke vela radosti z Tomaska a rychle zotavenie a ocinkovi radost z rodinky 🙂

desszi
30. máj 2010

bzucik a ty ako? ide zmena pocasia, vtedy to zvykne prichadzat.... 😉
vcera super den, vsetko sme stihali, Dadusko bol ok, prisla na navstevu moja mama, potom dedo a den presiel ako voda.
dnes trosku horsie, Dadko je mrzuty, asi zmenou pocasia.

mata.i
30. máj 2010

Ejus, no som rada, ze ho to uz preslo. S tym pocasim fakt ma byt dost zle, tak uvidim ci pojdeme, vsak sa mozeme stretnut ak by neprsalo🙂
Majka aj ja sa pripajam ku gratulacii, nech sa Vam dari🙂
Denka, my sme dnes boli celkom v pohode, ale moze byt ze Dadko je mrzuty z toho pocasia, najhorsie je, ze to ma byt takto az do piatku:(

aadula
30. máj 2010

ahojte,

majka, aj my gratulujeme 🙂

denka, malý je hrozne zlatý, aj Paťka hovorila, že aké má okáliská tmavé, veľké 😵 Baby traste sa 😉

matka, tak aj vy ste po 6 chorobe? aj Samino ju mal pred rokom a pol, ale nemal vysoké teploty.

mne bol malý teraz dva týždne doma čo pokašlieval, zajtra ideme do jasličiek, ale stále je zahlienený...už začínam uvažovať nad tým, či to nebude alergia 😒 a je hrozne nervozny a zlý, neviem či to bude tiež aj počasím, ale niekedy s ním nevládzeme ... a teraz sme mu zrušili aj čajovú fľašku, lebo ju v kuse len cmúľal a potom sa mu na brade robil červený suchý fľak...tak aj z toho je možno trošku mimo.

nada1326
31. máj 2010

ahojte,
majka, gratulujem 🙂
evi, ten vas novy kocik ma zaujal 🙂 napis mi o nom viac, aj ja chcem kupit, ale sportovy mame, tak len golfac, ani polohovatelny nemusi byt

ejusaaa
31. máj 2010

Ahojte,Simi,ked chces nepolohovatelny,tak maju aj za 5O euro v tej ulicke na baste,ale podla mna uz doloz 2O a mas aj na spanie aj nanoznik ak by prssalo,my mame tmavomodry,ma vzadu aj malu tasticku,vsak vecer hodim foto,teraz musim ist na nakup,maju ho aj v cervenom,aj v zelenom a tento tmavomodry je pohodlny mekkucky,aj na nozicky sa to da upravit,skratka taky letny,aj jesenny este a dobre sa tlaci,je stabilny,ma styri zdvojene kolesa,co je lahoda oproti toej trjkolke co mame doma 🙂 jaj hlava mi uz praskne z tychto zmien pocasie.Potvrdzujem ten nas Dadulko ma fakt neskutocne ocka,baby budu nanho letet a ten neopakovatelny usmev 🙂

trdielko149
31. máj 2010

ahojte baby,a je po vikende 🙂 boli sme u svokry tak som nebola tu ☹
majka blahozelaaam a prajem najma vela zdravicka a pohody a trpezlivosti 🙂
evka to aky obchod myslis?nemam šajnu 😖 my aj autosedacku aj kocik asi objedname z netu,daco mame s autickom takze Polsko sa nekona,bojime sa,mozno by to 😖 auticko zvladlo mozno nie ..nebudeme riskovat s Emmkou ...to pocasie ma uz zabije raz ja chceeem teploooo slnko aach 😠

ejusaaa
31. máj 2010

Ahoj akurat som isla pisat ze kde si 😀 Livii tam kde je Laura obuv vies?a tam je detsky obchod tisum Wenice tak tam.Ozaj kupis tie kocky ci nie?

ejusaaa
31. máj 2010

Jaaaaaaaaaaaaaaj ozaj Majka srdecnegratulujeme a ked budes mat cas pridaj aj fotoooooooooooooo dobceka a opis troska ako bolo co bolo a skym bolo,mylsim dr 🙂

desszi
31. máj 2010

ahojte, dalsia narocna noc, nechapeme s Petom, preco sa ten drobcek skriabe, ked sa mu to krasne hoji. tvaricka je trosku rozskriabana, ale bolo uz aj horsie.

adul, ejka, v dadkovom mene dakujem za pochvaly, odovzdam. no oci ma po mamine 😀 .....

nam dosla pred 2 tyzdnami autosedacka - som spokojna, dado uz odskusal, lubilo sa mu - objednavali sme cez net z polska, som velmi spokojna, su velmi ochotny a hned vsetko oznamia mailom. cely obchod prebehol bez problemov. dokonca, som cakala na nami vybranu farbu, lebo ta nebola, a poprosila som ich o info, ked pride (pravdupovediac neverila som ze ma budu informovat) a skutocne poslali mailik, ze uz im prisla ta farba, ze mi to rezervuju.

ejusaaa
31. máj 2010

Chudacik a nie len zo zvyku sa skriabe?aj maly dostane od sestry na meninky autosedacku,za 5O euro,vy ste po kolko pokupily?

fodorka
31. máj 2010

ahojte dlho som tu nebola takze nestiham docitat.malemu s apustili spoliky lebo s amu asi tlacia zadne stolicky tak chudacik furt mu tecu a tecu..boli smestvrtok na ockovanie na 15.mesiacov a dobre no cakame vraj sa mu vyhadze telicko ako reakcia tak uvidime.a preto som bola off mala som uraz a skoro zlomenu nohu....tak nas moj muz odviezol do surian a moja mamka si musela zobrat volno.lebo stredu vecer mi padla prebalovacia podlozka asi z metrovej vysky na nohu rovno s tou hranou asi tam ako mate nart na nohe no smerom k malicku anavrela mi tam cierna asi 6cm vysoak bublina tak osm chodila dva dni po 4och.a bola som aj u chirurga v suranoch ten chudak len ziral ze co sa mi stalo.chvalabohu zlomene to neni mozno drobna erupcia vraj nastala ale na snimkoch nebolo vidno.takze kvalitne narazene uz ako tak viem chodit takze pohoda.uz je noha cela fialova... 😀 som proste sikulka...ale nebolo mi vsetko jedno....prikladam fotku ako to vyzeralo asi po 2hodinach no to je uz krasne skoda ze som nefotila hned...

trdielko149
31. máj 2010

fodorka to mi je luto tak skore vyliecenie nozky ...
ejiii tie kocky chcem kupim ich od teba ak by bolo zajtra dobre pocasie tak by sme sa stretli na tom MDD na stadione ale o kolkej to zacina?nic o tom neviem .. som este mimo stale Emmka ma 2 zubky tlaci sa nam tretiiii 🙂 a uz vieeem kde to jeeee 😉 dakujeeem
deniska ked sa mu to uz krasne hoji tak to sa skriebe bud uz zo zvyku alebo este ho to svrbi-dozvuky ine slovo ma nenapada na to ... napises mi prosim ta tu stranku?my uz fakt malej nutne musime kupit autosedacku uz nozky riadne trcia a zaciina aj hlavicka ... ked si predstavim ze v tom sme ju niesli z porodnice moje malicke 😵

desszi
31. máj 2010

eji my mame za 239 eur, do 25 kg a je montovatelna len v protismere.
eji, trdielko aj ja si uz niekedy myslim ze zo zvyku, lebo kolkokrat tam ani nema nic a rozskriabe si to....

nada1326
31. máj 2010

evi, ak by si mohla, daj foto toho kocika 🙂
fodorka, az mraz mi behal po chrbte, ked som to citala, strasne ☹ ale zelam ti, aby sa noha rychlo zahojila
deni, myslim na daduska
a idete zajtra teda na ten stadion? kedy asi? my mame poobede poradnu a ockovanie, tak neviem ci pojdeme
my sme kupovali autosedacku v metre, bola v akcii za 50, este v zime

bzucinka2
31. máj 2010

@maja_25 jeeeeeeeeeeeej gratulujem k syncekovi a prajeme vela zdravicka 🙂
@fodorka ty si ina umelkyna, ta noha teda vyzera hrozilo 😒
ja som kupovala autosedacku u baby co rusila obchod, vsetko za polovicne ceny, ale uz asi nemam na nu ani link ☹
deni, posielame cmuk dadkovi, nech mu to uz konecne zmizne 😒

fodorka
31. máj 2010

ahojte baby dakujem vam ale tak teraz uz je to vsetko modrofialove ale da s ana tom chodit to je hlavne....
teraz mi je luto drobceka ze tak sopli... ☹
mi sme kupili autosedacku este v suranoch v jednom detskom obchode a stala myslim ze 66eur toje od 9-36kg..ale ja si chvalim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre