Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

janadureckova
30. apr 2010

Ahojte baby,
tak a my máme piaty zub 😀, hornú ľavú jednotku, konečne sa Kristínke včera poobede predral vonku... a ako začala škrípať teraz spodnými zúbkami o ten vrchný jajajaj. Riadne ju zas tento jeden biely červík potrápil.
Deni ktovie prečo to má hlavne po tvojom mliekču.... ozaj a máš ho teraz dosť? Si písala, že sa mliečko trokšu strácalo. Ale daj mu už mastičky, chúďa Dadko musí sa fakt trápiť, a nečudujem sa, že nespinkal, muselo ho to veľmi svrbieť.
Bzuci kukám, že ty už si 34. tt 😕 , to už ideš na materskú? Ozaj ako to je keď prechádzaš z jednej materskej do druhej?
Vítam novú členku. Ako písali baby tak cocodrillo majú v meste, na rohu, oproti prioru. My sme celkom dobre nakúpili cocodrillo v NR v Maxe a mali tam tiež zľavu 50 %.

bzucinka2
30. apr 2010

dobre ranko
jani gratulujem k zubku 🙂
normalne som zaniesla papiere do socialky, na urade prace treba potom priniest tlacivo o schvaleni MD, aby ti neplatili uz rodicovsky, lebo by si ho musela vratit a to je vsetko 🙂 neviem co konkretne ta este zaujima 😉

fodorka
30. apr 2010

ahojte no pridavam nieco na ukazku pisma napriklad...

gerlinda
30. apr 2010

Dík za tie obchodíky, určite sa pojdem pozrieť. V Nitre v Maxe v coccodrillo majú tiež nejaké zľavy, kúpila som tam dupinky po 3,80. Ešte treba nejaký ten kabátik atď. Inak mám stále pocit, že mám nachystané a pokúpené všetko a nič, pomoooc 🙂

desszi kam si chodila v TT na výšku? Ja som dva roky chodila na UCM marketing

bzucinka2 pozerám, že máme podobný termín pôrodu 🙂

desszi
30. apr 2010

gerli na TU verejne zdravotnictvo, koncila som v 98´

desszi
30. apr 2010

bzuci dnes bol tvoj maly chlap riadne motorizovany 😀 ocinko za nim v pohodicke kracal.....a dufam ze ty si mala nohy hore a pohoda, klidek, bez tabacku

bzucinka2
30. apr 2010

gerli, no budeme sa pretekat ktora skor 😀
desszi, to urcite, isiel s nim , aby som ja v klude nachystala veceru pre nasich a svokrovych, lebo maly ma stale potreboval k niecomu, tak radsej vypadli 😀

aadula
1. máj 2010

ahojte, písem po dlhej dobe..sem tam si vás stihnem prečítať..ale náš malý šintrík ked vidí, že tu sedíme, hneď chce ísť na pc... chce hrať guličky 😀..potom postláča kde čo...a inštaluje a načítava 😝, tak musíme cez den niekedy počítač vypnúť...

deszi, ako ste spinkali po tom fenistile, je to lepšie? s tými šatami v tom roku ti bohužial neviem pomocť, ale snáď sa tej kamoške niečo podarí zohnať 🙂

bzučinka, tak tebe sa to riadne blíži, ja som dnes sedela medzi mojimi dvoma tehulkami švagrinami ..tie majú obe termín na máj 😵

bzucinka2
2. máj 2010

ahoj aadulka, no z esa na nas aj mrknes obcas aspon vieme ze zijes 😀 maly je riadny vymyselnik, ale to asi vsetky deticky oblubuju vsetko okolo pc, lebo aj nas nam tu zvykne vsetlico postlacat 🙂 a ako v praci a v jaslickach, stale pohoda?

trdielko149
2. máj 2010

ahojte 🙂 my sme vcera grilovali u znamych,krpec spinkal veselo v kociku na slniecku(no vlastne v tieni) jaj taku pohodu som davno nezazila .. 😉 no bzucinka tebe sa to riadne blizi kde vlastne budes rodit?tu v LV?

aadula
2. máj 2010

bzučinka, zatiaľ žijem 😝 Malému sa páči v jasličkách, fotili sa na tablo tento týždeň ..už som zvedavá na fotky 🙂 , tak si potom pozrite jasličkárske tablo v meste..neviem kde bude vystavené, ale do decembra bude stále ešte jasličkár, som ho do škôlky prihlásila až od januára, síce rozhodnutie zatiaľ v ruke nemáme, ale snáď nás vzali 🙂

trdielko, deťom sa na vzduchu páči, aj náš rád spával vonku, my sme tiež včera grilovali a on svokre zo záhona vynášal zem ..že piesok 😅

ejusaaa
2. máj 2010

Ahojte Fodorkaaaaaaaaaaaaaaa prosim si take tricenko prosiiiiiiiiim,mozem Ti opisat moju predstavu?to sa da na klasicke biele tricko tam napisat tym druhym pismom modrym ze LUBIME TA TOBIASKO a pod to dat cervene srdiecko?a ka je cena aza aky cas by sa to dalo,uz nevydrziiiiiiiiiim,strasne si sikovna 🙂 Dnes som sa zobudila do hlavybolenia,ale to je take pocasie,a vcera som bola strielat,zijem,lepsim sa,ale zatial nic moc,dnes je dako pod mrakom,ten nas maly sinter mi dava zabrat,malokedy sa sem dostanem,kto ste na FC?sem tam aj ja zablusim.Aky mazte nazor na solarko,chodite niekto?

ejusaaa
2. máj 2010

Babyyyyyyyyyyyyyyyyy ja sa neviem zgabat behatka fakt nikto neviete,dala som aj inzeraty a nic 😔

trdielko149
2. máj 2010

ejussa myslis "pavuka" tym behatkom?ak hej ja kupim 🙂 a solarko no bola som tam asi 2 krat a potom cele leto som sa nemusela opalovat lebo mam tmavy pigment a kazdy mi zavidel ale teraz po porode no neviem ale mozno by som zasla vyskusat 🙂 a tym FC myslis Facebook?ak hej tak Lilly Šabíková som tam 🙂 mozme zacat zavislacit tam chichi
chcem sa vas spytat taku vec ..vcera sme ved boli grilovat a kolegov syn Samko(u nich sme boli na hajloku) straasne vyvadzal ale len preto aby spravil napriek a nervy,on nie je hlupy a vie ze to rozculuje ... lenze uz sa ta jeho "hyperaktivita" nedala vydzat a ked jeho mama nic tak som ho "zrusila ja" sice mi povedala ze wow toto som nedokazala pol roka ho takto ukludnit ale teraz sa mi to zda nevhodne a zle a obavam sa ze sa nahnevala lebo ona odchadzala taka "divna odtial" ... lenze viem ze som nemala zasahovat do ich vychovy ale ja som tam mala 7 mesacnu dcerku a fakt som sa bala ze ju zhodi,alebo jej daco spravi,ublizi jej a to som predsa nemohla dovolit ...

fodorka
2. máj 2010

ahojte baby..
ejuska moja zlata da sa vsetko no sklamem t alebo mam len zlatu a striebornu 😒 hej na biele tricenko je to inak najlepsie....to si chcela malemu dat?ked tak skor uz tou streibornou by som to dala...alebo kombinacia ....neviem sak napis ako chces moja.a za aky cas.no ja to spravim cca za hodinku vecer ked maly zaspim mam klud.takze tak.dala by si mi v meste tricko a ten vecer ti to spravim.no budes musiet pockat lebo 24hod.to musim nechat schnut a prezehlit a mas ho🙂to druhe pismio myslis to take gulatucke??
inAK dneska sme boli doma v suranoch a super rano na rybarskych pretekoch potom poobede na dostihoch maly posedel na koni sa tesil bol uplne faascinovany z konikov🙂juj super no ja som vybita...

fodorka
2. máj 2010

alebo ked uz by to inak neslo mozem si objednat cervenu a modru no trva dodanie vyse tyzdna az dva... ☹ ked by si pockala....alebo to mozme vyskusat ako som navrhla.a cenu este si chcela vediet? 3eura.moze byt?

ejusaaa
2. máj 2010

Foforka si zlatucka kludne tou striebornou,juuuuuuuuuuuuuuuj ako sa tesim a tricko mama kuarz kupene,ale to sa mi zda malo 3 eura povedz normalne ze kolko fakt,jaaaaaaaaaaj uz nech to mam 🙂 Pozerala som Lets dance,ja drzim palce Nele,vy?dnes sme boli v tescu,nakuili sme body,cisto biele,potom tam maju tlaze kratasy,taka tenucka riflovina,vlhke obrusky a novy typ caju od sunarky za 3,30 2OO g,ale Tobimu velmi chuti,ten gaspar len teraz zaspal 😲 🙂 Trdielko,anomyslim pavuka,je fakt ako nove a nam tu uz zavadzia,maly byt ,tak ak o niekom viete,spustim aj cenu,len nech to odide 🙂 Ahaaaaaaaa tak si ta najdem na facebooku,tak dobruuuuuuu vsetkym 🙂

ejusaaa
3. máj 2010

No dobre ranko,kde steeeeeee?sa davno nestalo ze som prva,jaj take pocasie,ale aspon uz neprsi,ale musi byt hrozny tlak vzduchu,tak tazko sa dycha,a pritom by malo byt sviezo..Fodor potom mi povedz kedy a kde by som mohla to tricko priniest 🙂 Zajtra nas zas caka rano,brat moc,dufam ze vysledky budu ok,aby mohol byt konecne zaockovany...v noci sa smila zo sna 🙂

fodorka
3. máj 2010

ahojte ejuska moja zlata to ti vravim normalnu cenu 3eura!!!to sa ti zda malo? ale prosim ta keby si povedala ze vel apochopim ale malo??? 😎
takze by to malo byt vsetko striebornou?vies cco ja ti to nakreslim ako to bude vvyzerat ked chces...super ked mas tricko tak zajtra teoreticky doobeda by som maleho uspala v kociku vonku a zbehla do mesta.ved vies co posli mi cislo do IP alebo idem ti ho ja poslat....

fodorka
3. máj 2010

ejus tuto to mas ako by sa mi to pacilo najviac no neni to dotiahnute je to iba narychlo aby si videla asi ako by to mohlo byt....co ty nato?pravdaze to bude krajsie 😉

desszi
3. máj 2010

cavik, krstiny uspesne za nami 🙂 vestko dopadlo super, boli sme utahani ako kone, Daduso sa celu cestu domov v aute smial a chichunal, este taky nebol 🙂
mame treti zubok!!!

eji aj ja som na facebooku 😉

fodorka velmi si sikovna, krasne tricka 😉

joj adminy ma nahnevali, dala som inzerat ze kupim nutrilon a oni mi ho stopli - vraj sekcia kupim bola zrusena - ale nie som jedina co ma taky inzerat 😠

desszi
3. máj 2010

ale uz sa na nich nehnevam 🙂

trdielko149
3. máj 2010

no baby tak cakam od vas na facebooku ziadosti 🙂 meno som uz vyssie pisala 😉 ejussaa di ip ti poslem moje cislo tam sa dohodneme na cene aa tak nebudeme tu zaberat miesto takymi vecami 🙂 fodorka si fakt sikulka,aj ja si prosiiim take so striebornyym velke srdiecko a v nom Emmka v strede tricka 🙂 donesiem ti triko do mesta ale najskor zajtra okolo 14 ... asi mam tvoje cislo takze sa ozvem ale asi aj ty mas moje(nemam kredo musim zajtra dobit) chichi juj dnes mam maximalny bolehlav takze na prechadzku pojde tatik sam 😖

fodorka
3. máj 2010

ahojte aj som inak na fb....Martina Fodorová.kludne si ma pridajte.....potesim sa. 😉
lili jasne mam tovje cisielko aj ty moje daj vediet zajtra a zbehnem s malym do mesta....neni problem....
ejus alebo ked sa ti toto nepaci mozem spravit ze iba striebornym obrysy,lebo vyplnit to nemozem tou istou by to splinulo..ale inak aj tamto je pekne...sak cisielko moje mas v IP tak zajtra crngni.ked tak mozme aj ako pise trdielko okolo 14.a stretneme sa naraz 😉

ejusaaa
3. máj 2010

ahojte dufam ze mi to vyjde na tu 14 tu,ak nie mozem inokedy?je velmi pekne co si urobila moze take byt,vdakaaaaaaa 🙂 ,idem si vas popridavat na Fc a Deszi Ty si tam ako? 🙂

fodorka
3. máj 2010

hocikedy moja das vediet a mi vybehneme s malym....trdielko uz ta mam....

desszi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trdielko149
3. máj 2010

a baby akurat som si vas tam pridala 🙂 tak ja zajtra martinke crngnem ze co a ako my mame v poslednom case velmi divny rezim tak pevne veriiim ze nam tov yjde na tu 14 v meste 🙂 🙂 deniska hned si idem aj teba najst 😉

mirka1986
3. máj 2010

aj ja som na FB 🙂

bzucinka2
4. máj 2010

ahojte, trdielko, jasne budem rodit v lv 🙂
fodorka krasne veci stvaras 🙂
desszi gratulka k zubku a cakame nejake foto z krstu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre