Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

luckai
1. jan 2010

Ahojte kočky,
prajem všetkým mamičkám detičkám a oteckom všetko dobré v novom roku, a hlavne veľa zdravíčka aby sme mali, nech nás všetkých choroby obchádzajú.
Už som sa dávno neozvala, vítam aj maťku.I., konečne si sa pridala! 😀 😀 😀
My máme veselo, v štvorici je to ozaj veselé, teraz viem že mať jedno dieťa je úplná pohoda, Ale aj na dve sa dá za pár dní zvyknúť.
S malým je celkom pohoda, riešime našťastie len bežné problémy ako že nemá stláčať tlačidlá na práčke a podobne. Žiadne problémy s spríchodom k nám nemal.
Len malá nám posledné dni štrajkuje so spaním, ale sáď sa to upraví, asi to budú zuby, lebo včera nám pripravila krásny program, povracala sa v positeľke tak ako nikdy - asi si vopchala prsty príliš hlboko (iný dôvod totiž nevidím) a išli sme spať už okolo 22, lebo sme nevedeli čo nás o polnoci čaká, ale naštasite deti spali ako drievka.
Tak sa majte maminky, ozvitče sa keby niečo, lebo sem často nechodievam...papa!Cmuk všetkým!

desszi
1. jan 2010

Stastny novy rok 2010 vsetkym maminkam! 🙂
Janka nakoniec sme ostali doma, Dadko zaspal o pol deviatej, pozreli sme Silvestrovsky panelak a mna o desiatej vystrelo, Petko este pozeral tv, o dvanastej som vstala na ohnostroj, Dadko sa tiez zobudil, nastastie bez cirkusu, ale dlho zaspaval - az o pol druhej ked bolo po vsetkych rachotoch, zaspal.
Evka a kto je svagor s buducou svagrinou, ze nas poznaju? Mozes aj do IP. Joj tesim sa, hned si je clovek akosi blizsie 🙂
Maminka vari svieckovu, mnam uz sa tesim.
Lucka mas moj uplny obdiv a zelam vam krasne dni s vasimi drobcami. 🙂

ejusaaa
1. jan 2010

Konecne som pridala nejake fotkyyyyyyyyyy 😀

eviiik
1. jan 2010

stastny Novy rok Vam, aj Vasim deticka, polovickam, a rodinam hlavne vela zdravicka, lebo je to to najvzacnejsie co mame, a nech sme co najcastejsie usmievavi, a nemame dovod na smutok.
My sme tiez noc prezili bez problemov, okolo pol dvanastej som nakojila, a na ohnostroj a buchot sa nezobudila, aj ja som si pred pol nocou na nejaku hodinku schrupla 🙂
Lucka super, ze to tak dobre zvladate, tesim sa s Vami.
Denka, to si si ma pomylila s Matkou, to ona pisala, ze jej svagor Vas pozna, ale aj ja by som rada 😵
pekny dnik 🙂

mata.i
1. jan 2010

pripajam sa i ja, vsetko dobre v Novom roku!!!
my sme sa kratko po polnoci zobudili, tu bol riadny rachot, no nastastie bez placu, takze po ohnostroji sme znova zalahli uz vsetci do postele
Lucka tesime sa s vami, urcite sa ozveme, aby sme vas prisli pozriet 🙂
Ejusaa, super fotky, pekne rastiete 🙂
Desszi, jasne napisem ti IP

desszi
1. jan 2010

Sorac Evka, to robi ten vcerajsi alkohol 😀 po takmer rocnej abstinencii si clovek o polnoci strngne a uz nevie kto sa ako vola 😀 jasne ze slo o Matku

desszi
1. jan 2010

mirip Bianka ja krasne baculata, papat jej asi chuti, ze? 🙂
ejus super fotky, Tobi je zlaty a ako vam upratuje, ale svako sa mi luuuubi najviac 😀

bzucinka2
1. jan 2010

ahojte
vsetkym prajem nadherny novy rok, nech sa kazdemu splni po com najviac tuzi 🙂
my sme prezili silveyster tiez v pohode maly isiel spat ako vzdy vo svojom case o 19,00 , ja som si zdriemla s nim a potom som isla dole trosku sa pozabavat, potulit k mm a zatancovat si, o polnoci som isla tiez k malemu,ale v pohode to prespal, tak som ho vypusinkovala, popriala vsetkym krasnynovy rok a padla do postele, rano sa vsak maly zobudil o 6,15 😝 tak snad taky nebude cely rok 🙂
mima vedie to baba zo zvolena, cislo na nu mam, ale napisem ti ho az ked budem doma, pripadne aj na plavarni je tam vo vyklade napisane pri plavani delfin a kukuc hodinu ako to oni volaju pravdaze maju a vyskusas si to 🙂 ja chodim tiez ku kovacovej a pokial som kojila, tak som zacala prikrmovat az od ukonceneho 6 mesiaca 🙂
ejus, este mi obcas byva zle, ale uz je to dobre, hoci po jedle mam vzdy tazky zaludok 😉
mirip, nas neplace pri odsavani, ale ja som mu od malinkata vzdy po kupani cistila nostek tymi spachtlickami do ucha a asi si zvykol, nevadi mu to , este aj kvapky do nosa si pyta 🙂 a sper nakup ste urobili 🙂
evik, nadhernesaty, wauw, hned by som aj ja brala 🙂

aadula
1. jan 2010

prajem Vám v tomto roku všetko len to najlepšie, nech je lepší ako bol predchádzajúci 🙂 nech ste zdraví a nech Vám detičky robia len radosť 😵 😵 😵

mati, my sme si netykali? tak v pohode môžeme 😉 ja som volala s mojou švagrinou, tá má troj ročného a pol ročného syna...tak ten troj ročný ešte so svojou trojročnou sesternicou rozbil postieľku svojmu bráškovi..len oni v nej skákali 😅

my sme boli doma, boli u nás kamaráti, ale skôr tak od poobedia do večera a potom sme boli sami...ja som nejak zaspala pri telke 😀 , potom som sa pred polnocou presunula do postele...ako začali strieľať, tak Samino sa zobudil a potom tri hodinky nevedel zaspať, chytal záchvaty revu ...takže sme Nový rok začali hrozne krásne 😝

luci, tiež máš môj obdiv, želám Vám všetko dobré s maličkým 🙂

iwonka
1. jan 2010

ahojte..mozem sa k vam ridat aj ja🙂))))
prajem vam vsetko dobre v novom roku..

mirip
1. jan 2010

hej hej desszi chutí ked je až velmi hladná tak aj pri prebalovaní plače že chce jesť inak sa chychúna a ked potom chcem aby pomedzi jedenie grgala tak sa bijeme o flašu ju necche pustiť z pst, predtým sa pri tom jedovala ked sme sa pasovali o flašu a teraz nepustí a vyškiera sa 😀inak máme taký menší "problémik" 😀 😀 😀 😀 😀 😀ked ideme papať predtým sme pomedzi aj 3-4xgrgali a teraz sa to nedá, musím ju nechať nech na prvý šup stiahne čo najviac lebo potom síce dopapá všetko ale to by ste mai vidťe tú druhú várku papáme ju raz tak dlho lebo sa obzerá, vyšiera a "reční" prihovára sa a nie a nie prestať a to práve pri papaní ale je podarená sa smejeme na nej s mužom 😀 že ako reční a reční 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iwon super, konečne si nás našla 😉

desszi
2. jan 2010

ahoj iwonka, vitaj medzi nami 🙂
dnesna noc bola zo strany Dadula, naramne ukecana, co papanie, to sa prebral a vyskieral, museli sme s nim debatit, zaspal v nasej posteli a potom sup ho do postielky, teraz bambulo dospava 🙂

janadureckova
2. jan 2010

Ahojte 🙂
desszi tak ste sa v noci "nenudili" 🙂 nám malá našťastie dobre spinkala. Včera bola taká zlatučká, len večerné zaspávanie sa zhoršilo, a nie a nie zaspať....
Ejuss fotky super, malý je zlatý šibalko 🙂
eviiik a vy ako s papaním? Už sa to polepšilo?

ejusaaa
2. jan 2010

Dobre ranko,vitaj Iwon,,dobre ze sa rozrastame 🙂 My sme boli teraz vinsovat starkej,ale je takaaaaaaaaaaaa zima,uz poobede nepojdeme von...teraz ideme papat a hajaaaaaaaaaaaaaat,dakujeme za pochvaly na fotky,ale vyvolanu nemame od narodenia ani jednu,je tu este niekto taky? 😲

ejusaaa
2. jan 2010

Haloooooooooo kde ste? 🙂

eviiik
2. jan 2010

ahojte babule 🙂
boli sme dnes u nasich na otocku, tak zato som sa neozvala
janka diky, za opytanie, ale nic sa dokopy nezmenilo, dva krat za den je dam aj UM 60ml, ona je leniva sat, kolko krat tam mliecko aj je, lebo ked si potlacim este strieka, ale uz sa jej "nevali" do pusy tak zacne vyvadzat
a aj nasa sa v noci riadne usmievka, a casto chce aj kecat, len sa jej moc neprihovaram
iwonka aj ja Ta srdecne vitam 🙂
ejus este ani my nemame foto vyvolane, ale do kanca januara je v happy foto akcia za 0,06eur foto, tak si konecne chceme dat
dnes mala po kupani nechcela spat, kupali sme trochu skor, okolo siestej, ale minule ked som nakojila o takom case, tak si myslela, ze je noc a potiahla skoro do desiatej
niekedy sa v nej nevyznam
a dnes vyse hodiny kukuckovala, nedalo sa ju uspat, ale uz spinka 🙂
dobru nocku 🙂

mata.i
2. jan 2010

Ahojte,
Desszi, tak ani vy ste sa nenudili 🙂
no my sme mali dost zlu noc, Matko sa zobudzal kazdu chvilu, uz som to ani nepocitala. Ja neviem, ci mu uz je malo moje mlieko alebo kde je problem, ale neplakal po krmeni ani raz.
Janka, zvyknete malu kupat kazdy den? my Matka hej, a potom vie ze ma ist spinkat, zvyknem mu zapnut kolotoc, zhasnem svetlo a odidem z izby, po chvilke zaspi
Ejusaaa, mas pravdu dnes bola neskutocna zima, doobeda sa este dalo alebo poobede nie, my sme boli zase v NR tak aspon tak sme sa vyvetrali🙂

eviiik
2. jan 2010

Matka tak hadam tato noc bude lepsia, mozno potrebuje len viac mliecka, ono sa to upravi,a aj cez den klojis casto?
u nas v noci nieje problem, vtedy pije len moje a vydrzi 3-4 hodiny, len cez den vymysla

mata.i
2. jan 2010

a ahoj iwonka, nemas neake tehulkovske fotky?

mata.i
2. jan 2010

eviik, cez den je dobre, praveze pije menej, lebo sa v noci moc zasytil, tak nie je az taky hladny, cez den vydrzi 3 - 3,5 hodiny

eviiik
2. jan 2010

matka tak aspon cez den to je dobre, vidis my to mame naopak, ale nocne vstavanie je urcite unavne, urcite sa to casom upravi, a hadam coskor, ved pomaly budes davat prikrmy, tak snad aj to pomoze

mata.i
2. jan 2010

rada by som vydrzala este aspon mesiac s kojenim, aj na ukor mojho casteho nocneho vstavania, potom uz zacneme s prikrmami,
aj ked vraj by sa malo kojit tak ze ak sa narodi babatko skor ako v 40. tyzdni tak tie dni pripocitat k 6. mesiacov a az potom zacat davat prikrmy, takze by som mala pockat do 6,5 mesiaca ☹

eviiik
2. jan 2010

neboj zvladnes to, treba mysliet optimisticky, ja budem rada ked vydrzim tolko kolko Vy, rada by som sice aj dlhsie 🙂
ved uvidis kedy zacnete s prikrmami, podla mna kludne mozes ked bude mat Matko 6. mesiacov ale dr. sa ktomu lepsie vyjadri, a v najhorsom mu kde tu das UM, tak ako ja, ale v kojeni budes pokracovat
a ako dlho Matko papa?
ja som pred chvilou kojila, co nezvykla tak skoro, ale nevadi, lebo som este nespala, a mliecka stacilo, uz zaspavala, a krasne sa na prsniku usmievala 😵
a musim sa pochvalit dnes po kupani sa nam Lucka otocila z bruska na chrbatik, uz sa tyzden snazila a podarilo sa, idete jej to viac ked je hola, ako ked je oblecena

mata.i
2. jan 2010

no dufam ze ano, myslim ze sa nic strastne nestane ked bude treba dat UM, a s prikrmami sa poradim s dr.
a ked by som davala aj UM bude chciet aj MM?Matko papa strasne rychlo, ale pocut ako preglga, v noci dlhsie cez den kratsie, cca 5 minut max.
no super, Lucka je sikulka 🙂 🙂 🙂 Matko to len nedavno dokazal, v postielke

mirip
2. jan 2010

tak gratulujem eviiik ja som to ešte neskúšala či sa prevalí ale ked má dobrú náladu a dám ju na bruško tak velmi dlho vydrží mať hore hlavičku

ejusaaa
3. jan 2010

Dobre ranko,no dnes z prechadzky nic nebude,je riadna zima,aj v noci bola,som sa musela naobliekat,dva paplony,radiator na petke,cinzak zatepleny a houby to pomohlo 🙂 Evik a kde je to happy foto,to by som aj ja dala tam vyvolat.Baby ako je to s tym prispevkom o 9O euro viac,co som pozerala spravy,mala by som do tohp spadat,vy ako,pojdem sa tam v stredu opytat. 🙂

janadureckova
3. jan 2010

Ahojte 🙂
Maťka my kúpame každý deň, snažím sa v rovnakom čase, tak okolo 19.00, ideme do izby, prítmie, hladkám ju, ale nedajbože zaspinkať ☹ nakoniec skončí aj tak na rukách.... neviem, či je to tým, že sa jeduje veľmi na tie zúbky. Je to dosť únavné, ale keď tak žalostne začne plakať, ja to jednoducho nevydržím ☹ Teraz mal drahý rannú v robote, tak mi veľmi pomáhal, ale tento týždeň nočná, jajaj.....
Eviiik supeer, Lucka je šikulka 🙂 Ináč aj Desszi písala, že sa Daduško prevalil najskôr z bruška na chrbátik. Naša Kristínka sa už prevaľuje do oboch strán, ale len z chrbátika na bruško, späť jej to ešte nejde. ALe podarená je, keď ju prebaľujem, niekedy mám čo robiť ju udržať, henď sa prevalí 🙂
Maťka, ja si myslím, že by si mohla kľudne začať prikrmovať od 6. mesiaca, že nemusíš pripočítavať, že sa Maťko skôr narodil. Však uvidíš dovtedy ako, a čo ti aj doktorka povie.
Ja by som tiež chcela kojiť čo najdlhšie. My máme zajtra 4 mesiace, a niektoré baby dávajú príkrmy už odvtedy, ale mne sa to zdá veľmi skoro, a hlavne keď je bábo kojené.

ejusaaa
3. jan 2010

My kupeme kazdy druhy den,len teraz sme mu zacali vlasky samponom umyvat,tak hned sa mu lahsie rozcesavaju,vcera spapal celu pikslu sunaru 😀 ,jaj ale 11.1.nas caka ockovanie,uz teraz sa bojim,on ma vzdy vysoke teploty,no uvidime,len aby dovtedy neochorel,ja sa citim dako chripkovo.kde ste ostatne,este hajate nebodaj? 😀

ejusaaa
3. jan 2010

Matka asi som prehliadla,ale Martinko sa narodil skor?A o kolko a preco? 😲

mirip
3. jan 2010

ozaj to by aj mna zaujímalo ako vybaviť to že od nového roku je o 90euro viac ako na to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre