Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

aadula
4. jan 2010

ejuš, dobru chuť ... záleží tam aj na tom koľko pred MD si pracovala..neviem presne ako to je..ale neviem koľko dní je tam mať potrebné odrobené 😉

bzucinka2
4. jan 2010

ejus a kde si si bola pre tlacivo na urade prace? 🙂
ami, ja som s nim spokojna, nemala som s nim zatial ziaden problem, vzdy ma preliecil a brata s muzom tiez 🙂
baby dakujem za tipy, dnes pride poobede mamina, tak skocim nieco obkuknut 🙂

janadureckova
4. jan 2010

Ahojte 🙂
ani ja som akosi nestíhala, dnes som tu mala kamošku aj s deťúrencami tak som konečne trošku poklábosila 🙂, no ako sa to vezme pri deťoch 😀 stále sme mali oči na stopkách, ale super bolo.
Desszi dúfam, že Daduško OK! Viem si predstaviť ako ťa to vyplašilo!
Ináč mne dali také papiere na úrade práce, keš om tam zaniesla rodný list, na vybavenoe príspevku, a že tie papiere mám priniesť po pol roku materskej, aby mi už oni vyplácali rodičovský. No neviem musím kuknúť aké sú to. Ináč Desszi, ty si už skončila materskú? Už si na rodičovskom?
A fakt ma napadlo, ako baby hovoria, že vlastne na vyšší rodičovský sa posudzuje to koľko si predtým bola zamestnaná, tak ktovie či nám to hneď dajú, alebo ako....

desszi
4. jan 2010

fakt, ved ja uz budem mat od 7.1. rodicovsky, kokso musim zacat riesit.... 😕

millada
4. jan 2010

ahojte, neviete niekto kontakt na nejaku laktačnu poradkynu v LV? Dakujem 😉

ejusaaa
4. jan 2010

Bzuci,ano na urade,na tretom poschodi tam pri tom pulte,myslim ze treba mat rok odrobeny predtym,no uvidime....tak my sme si schrupli pekne dve hodinky,uvidime kedy pojde vecer 😀

ejusaaa
4. jan 2010

Miladka ja neviem,ale myslim Luckai,urcite bude mat mozem ti dat do IP na nu cislo 🙂

ejusaaa
4. jan 2010

Jej Ty mas este taku malicku Ninku,u kohho si rodila,aky bol porod,nemas dost mliecka? 😒

aadula
4. jan 2010

miladka IP 😉

iwonka
4. jan 2010

ahojte..ako ste sviatkovali......
dufam ze dobre....

ejusaaa
4. jan 2010

Iwonka a co tak smutne?Baby videli ste vyvesene to 25 dnove babetko co zomrelo?Ze jeho mamina ho kupala,prislo jej nahle zle odpadla a ked sa precitla tak lezalo vo vode tvarickou nadol...zavolali zachranku a boli v nnemocnici,ze vsetko ok a potom im doma zomrel....ze cakaju co ukaze pitva,hrozne 😔

ejusaaa
4. jan 2010

Iwonka a Simonko bude mat kedy meniny na Šimona?

iwonka
4. jan 2010

ano na šimona chceme meniny aj na nete som pozerala a simon ma meniny na šimona..ale vse je oki len ma dnes sklamali na ultrazvuku lebo lekary strajkuju tak mi ho robila sestricka...

iwonka
4. jan 2010

o tom babatku som pocula...je to strasne...... ☹

bzucinka2
4. jan 2010

ja som o tom pocula, ale myslela som si, ze to bol ten syndrom nahleho umrtia, ale toto, boze, ja by som umrela uz len kvoli vycitkam svedomia 😢 neviem si to ani predstavit a ani radsej ani nechcem ak to bolo takto ako vravis 😢
a dakujem za radu, zajtra poslem kamosku pre tlacivo a pracou to nebude problem, to som robila az az 🙂

eviiik
4. jan 2010

miladka: Denisa Urbanová - 0907 381 596, 0904 543 038, deniurbanova@gmail.com

eviiik
4. jan 2010

ahojte kocky 🙂
aj Vam ide tak pomaly kon 😠 , alebo blbne len nas net?
ejus to je strasne, az mi mraz beha po chrbte
iwonka no pocula som, ze je problem s lekarmi v nemocnici, lepsie povedane s ich platmi
ja som zase znechutena z toho nasho kojenia, po kupani zase robila cirkus, uz bola urcite hladna, lebo papala po 3,5 hod, co cez den papa kazde dve, tak sa napila z jedneho, potom z druheho, pokial islo prudom, a potom sa uz nechcela naspat prisat, tak sme dali flasku, stiahla 60, zase rev dali sme 30ml, a dufala som, ze sa ukludnila a dopije prsniky, ale to som len dufala, tak som ich odsala, nebolo toho vela, ale predsa, aby boli prsia riadne vyprazdnene, a zacalo sa tvorit dalsie mliecko
ja som zvedava do kedy to budeme takto tahat, ale nevzdavam to, nadej umiera posledna
asi sa aj ja ozvem laktacnej, aj ked uz raz u nas bola, vravela, ze to robime dobre, mozno to poriesime aj cez telefon.
pekny vecer 🙂
bzuci kupila si nieco mangelovi?

mirip
4. jan 2010

ahojte hej to som počula aj ja že dva mesiace nemali výplatu

millada
5. jan 2010

ejusaa, rodila som u Maťa. Nemala som zajednaneho porodnika. Pôrod bol dlhy 17 hod. 😒 Chcela som epi, ale anesteziolog mal sluzbu v Zeliezovciach. Takze druhe tak skoro nebude. Ale to asi kazda hovori, čo? 😀

dakujem za kontakty na laktačnu poradkynu. Mam malo mliečka, musim dokrmovat. Uz mi jedna radila, aby som prikladala častejšie, ale to sa neda. Malu kojim aj 40 min. a ona je stale hladna, tak jej dam UM a potom zaspi aj na 4 hodiny. A to ju nechcem budit na kojenie. Tak neviem... Skusim zavolat tej laktačnej, čo povie. Uz ste s nimi niektora konzultovali? 😕

aadula
5. jan 2010

ahojte 🙂

miladka, mne neradila konrétne ona..ale moja suseda..tiež malá aké také skúsenosti...a veru mi to pomohlo...zle som malého prikladala .. 😉

ja som z tej nemocnice tiež trošku zhrozená..lebo keby sa niečo stalo...a nie je to až také súrne..tak ma nevybavia?...ja tiež chodím do nemocnice gynek.

keď sme boli s malým v nemocnici..tak aj tam na detské odd. chodili slúžiť lekári z Nitry...lebo že nemá kto...si myslím, že táto nemocnica časom padne...a môžeme cestovať do NR 😒

eviiik
5. jan 2010

ahojte
miladka mne radila aj bola u mna doma, a asi ju zavolam aj dnes, lebo som na nervy, mala uz aj v noci strajkovala, prve kojenie bolo v pohode, ale ostatne uplna katastrofa, ked sa prsnika pustila,a este tieklo, uz sa nechcela spatne prisat, musela som si zvysky odsat. ja som ku nej chodila aj na kurz, ja vsetko ovladam, aj mala je spravne prisata, a stale to viazne.
sice teraz je asi problem, ze ju zase nieco obchadza, nejako tazsie dycha, to som si vsimla vcera, vecer aj trochu pokaslievala, rano som jej odsala viac soplikov, a zase redsie, konecne sme sa zo soplov dostali, a mame ich zase.
tak som pre istotu volala dr. a ta nech prideme, ze plucka aj priedusky ma ciste, mame kvapkat kvapky do nosa a vytierat a jesne odsvat, a dala kvapky aj na kasel, tak dufam, ze to je tym, a ze sa to zlepsi, lebo inac skoncim v blazninci, v noci som uz skoro plakala, vzdy som bola kludna, ze aspon noc je dobra, a teraz sa aj ta zhorsila ☹
miladka ja to nevravim, ze porod tak skoro nebude, fakt na porod spominam rada, ale este druhe neplanujeme
adulka dufam, ze to tak nebude, a znormalizuje sa to

janadureckova
5. jan 2010

Ahojte 🙂
o nemocnici som aj ja počula, že už nemali dva mesiace výplatu a keď niekto chce dať výpoveď, domietajú ju podpísať.... jaj... dúfam, že sa to tam znormalizuje, lebo faktom je, že Levice sú veľký okres, a neviem si predstaviť, žeby nemali nemocnicu.
Eviiik to mi je ľúto, že takto sa to nechce s kojením polepšiť.... chápem, ťa. Skús ešte zavolať tú laktačnú a uvidíš. Ináč kojenie je úžasné, ale chce to fakt PEVNÉ NERVY! Ja keby som nemala doma takú veľkú pomoc, tiež neviem ako by som to vydržala.... Malá zas chce nejako papať len v noci, tak spí s nami, aby som sa ja aspoň trochu vyspala, lebo si pýta každé dve hodiny a mne potom zas dlho trvá kým zaspím....
Drž sa Evi!

ejusaaa
5. jan 2010

Ahojte,brrrrrrrrrrr skoro sme zamrzli,tak bola som uz naspet zaniest tlacivo,moc zhovorciva nebola,ze bud mi to pride vo februari a ak nie tak nemam narok,aleo ze zavolaju preco a atak,tak len cakat...no maly si teraz pospal 15 minut,som ani zaspat nestihla,aspon bude poobede 🙂 Hej,s tou nemocnicou je to strasne,ale moc som neni v obraze to plati o poliklkinike ci aj o Sanate?

millada
5. jan 2010

neviete mi ešte povedat, kolko sa plati poradkyni a kedy? Nechcem spravit nejaky trapas, neviem vobec ako to poradenstvo prebieha... 😅

aadula
5. jan 2010

miladka, keď príde..normálne sa jej spýtaj..to bude najlepšie.. viem, že sa jej za to riadne platí..., ale neviem koľko...takže žiadna hamba ani trapas opýtať sa 😉

iwonka
5. jan 2010

ahojte...ej co vas tu citam tak som zvedava co caka mna ked pride kojenie...rozmyslam nad tym ze ja by som isla do nr rodit lebo tu to ide dole vodou ☹ aj to stou epiduralkou ja ju chcem ale ze sa uvidi,ze ci mi ju bude mat kto pichnut ☹

eviiik
5. jan 2010

jani dakujem za podporu 🙂
milada, plati sa vtedy ked pride a 10 eur, momentalne niekde cestovala s detmi, lebo som s nou volala, a vraj u mna to je v prvom rade o psychike, ale ako si mam povedat, ze mi je to jedno, a ze mam vylucit flasu, ze ked dokrmovat tak striekacka, resp. poharik.
iwonka este sa to hadam upravi, kym Ty pojdes rodit

desszi
5. jan 2010

miladka, aj ja som mala tazky a dlhy porod - 17 hod bez epi, takze ta uplne chapem 🙂 vydrz, kojenie sa rozbehne, aj ja som na zaciatku plakala, velmi som chcela kojit a neslo, teraz je to uz ok, hoci podobne ako evka, aj ja musim sem tam vecer dokrmit.

ejusaaa
5. jan 2010

Miladka a ja som zasa taky pripapd,ktory vobec nekjil...aj sa mi tvorilo v nemocnici mlieko,ale maly nechcel tahat,potom som dostala teploty,zapal,mlieko zmizlo,potom som este taky mesiac odsavala,ale to len tak,uz v porodnici bol na umelom mliecku.....babyyyyyyy prosim poradte mi,kto je tu basnicke crievko,ze by nasa Desziiiiiii? 🙂 ,alebo kto viete nieco take vhodne a kratke,chceme dat ist maleho odfotiti ku fotografovi na jeden rocik a tam nech da text,dam priklad ako mala sestra....S usmevom na tvari vam oznamujem ze svoj prvy rocik oslavujem,hram sa bezkam vsetko viem a vsetkych vas milujem...Len nieco taketo len krajsie 😀 ,dakujeeeeeeeeeeeem,ja uz tolko rozmyslam,nemusi to byt hned,mate na to 2 tyzdne,ale najlepsie co najskor 😀

iwonka
5. jan 2010

ejusaaa ja by som ti rada pomohla ale ja nemam basnicke crevo vobec ☹ nechodili s te v tehotenstve na neake tehotenske cvicenia???alebo nieje tu v lv neaka plavaren kam chodia maminky s miminkami na plavanie???lebo v pavarni neverim ze e nieco take a vraj je tam hnusna voda....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre