Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
28. jan 2010

ejus, marne cakam na foto ☹

desszi
28. jan 2010

Mirka vitaj v klube kocikospacov 😀 Daduso dtto ako tvoja Bianka - ziadna postielka cez den len kocik. Uz ked sa blizime k postielke, tak je revuuuuu za celu armadu. Takze mama sup drobca do kocika. Ale co budeme robit, ked nam z vanicky vyrastu? 😕

mirip
28. jan 2010

desszi tak to netuším ani ja ani ked sa v noci zobudí na jedenie sa ojím že nebude chceť zase do postielky lebo teraz nejaké dva dni ju dávame medzi seba a ja jej držím jednu a muž druhú ruku lebo už na očko dávam na noc ophtalmo septonex masť a aby si nešla rukami do oka, dúfam že ked sa oko zahojí tak bude chceť spať v postielke aj zvyšok noci nerada by som mala v postielke živú antikobncepciu 😀 😀 😀 😀 ale nie len ny som bola nerada keb sa naučila spať medzi nami v noci cez deň ked nebude chceť v postielke byť tak na naše može ale ina by som bola nerada lebo to sa ani my nevyspíme ked človek stále dáva pozor aby ju nepritlačil kdesi....

inak tie ortopedické stále neprišli dúfam že zajtra prídu

mojsejovka
28. jan 2010

evka.. pozrela som foto, však ja som tú tvoju princezničku ešte ani nevidela.. báááááááábika krásna, tmavé okále.. 😵 no a väčšinou sa dievčatká podobajú na ocinkov, ale Lucinka je celá maminka.. prajeme dobrú noc, nech malinká nechá maminu vyspať.. 😉 Tamarka zatiaľ prespala celú noc len raz... 😅

janka... moja babina často sesternicu v čistci umývala, ju stále hlava bolela a keď ju umyla, tak ju to prešlo.. a ten odvar po umytí zostal taká mútny, ako keby pavučiny tam plávali, to vraj vtedy, keď je urieknutá.. veru na tom niečo bude... 😕

matka... keď je to z jedla, tak len odsledovať, čo škodí, ale to som ti nič nové nepovedala, ak to je od zimy, tak skús holtovu masť, nám zabrala.. 😉

ejus... ty dááááávaj pozor, teraz je to zradné, keď je ľad pod snehom... 😠 aj Emka sa mi dnes zase vytrepala, ale našťastie na zadok.. 😅 kočík je ešte po Emke, v tomto celkom vydrží, alebo ho aspoň tlačí, v tom veľkom nechce byť ani za svet..

miri... no nič iné ti nezostáva, len sa naobliekať a hor sa s kočíkom do zimy... ako Maruška na jahody... 😀

dnes sme kúpili operadlo na sánky, chceli sme nové sánky, ale nikde nič nemali, tak Roman opravil staré a dal nové operadlo, Emka si kúpila boby a tanier.. večer sme sa s malou popreháňali na sánkach, taká bola vyrehotaná... 😀 zajtra sa ideme sánkovať niekde na kopček...

ejuska a ešte sa chcem spýtať, ako ti buva Tobinko? kedy vstáva ráno, kedy spí cez deň a kedy chodí spať?

mojsejovka
28. jan 2010

uffff... to som riadny román napísala... 😀

mirip
28. jan 2010

hehe mojsi vtipné 😀 😀 😀 ja to mám vyriešené inak my máme obrovský zastrešený balkon tak malú naobliekam a šup s nou von a tam si pekne pospí ale inak neviem an na nete ani na koni som nenašla do akého počasia sa s malým dieťaťom v kočíku môže a v akom nie......teda do kolo pod nulou

mirip
28. jan 2010

až mám chuť založiť tu novú tému 😎

mojsejovka
28. jan 2010

jeeeeej, tak to máš super, že ti aj na balkóne zabuva... 😵 tie stupne neviem ani ja, my už sme v podstate "veľkí", tak chodíme von v každom počasí, a minulý rok zase také zimy nebývali.. 😅 možno ostatné baby budú vedieť, keď nie, tak šup-šup založiť téééému... 😀

mirip
28. jan 2010

hej už som ale mi baby popísali že taká téma je no to by nebola téma čo založím aby mi ju adminky nezamkli hlavne ked hladám a zadávam klúčové slová nenájde mi nič

desszi
29. jan 2010

mirka, ja chodim s Dadkom von kazdy den, predtym som 2x denne, ale teraz v zime len raz, tak okolo druhej. Ci prsi, ci snezi ideme von. Jediny raz sme neboli a to ked tak velmi fukalo. Nastastie je zdravy. Len dufam ze teraz nechyti moju nadchu, lebo mam nos ako papuca.
Drzte palce, dnes ideme na to plucne.

janadureckova
29. jan 2010

Ahojte 🙂
jéééj vy ste toho tooooľko popísali 🙂
Mirip v časopise Mama a ja - som čítala, že sa neodporúča s bábätkami do roka chodiť von, keď je viac ako -5. Ja to ale individuálne, ja sa tiež snažím chodiť s malou vždy vonku, len fakt keď je okolo -10 a viac tak nejdem, alebo ideme ale len tak na hodinku.
Mojsi fotky som kukla, a káááásne - aj svadobné aj deťúrence 😉
Desszi držíme palec, nech to dneska dobre dopadne a potom napíš čo a ako 🙂
papa

bzucinka2
29. jan 2010

ahojte, aj ja som chodila s malym von za kazdeho pocasia, pokial nebola vichrica alebo riadny lejak, ale dnes je napriklad vonku velmi prijemne 😉
desszi, my sme spavali v kociku a dokonca len na brusku aj v sportovom 😉

mirip
29. jan 2010

ahojte babyyyyyyyyyyy prišli mi tie ortopedické nohavičky sendy sú úžasné, len jedna plienka poskladaná do nich a ostatné je také vystužené tak drží nohy v pravom uhle teda čo najviac ako v pravom uhle ako má byť a sa dajú aj prislosobiť naširšie a naužšie 🙂

ejusaaa
29. jan 2010

Ahojteeeeeeee juuuuj teraz sme prisli zvonka mi skoro prdel odmrzla 🙂 Dnes som sa nezrypala nastastie.Mojsi haja tak ze o tej pol deviate,o jednej sa zobudi a potom okolo siedmej,Tami ako?Bzuciiiiiiiiiii juuuuuuuuuuuj hned to idem skusit 🙂

ejusaaa
29. jan 2010

Bzuciiiiiiiii tak konecneeeeeeeeee som pridlala tu fotku 😝 😀

desszi
29. jan 2010

jeeej ejka, fotka je zlatunka, ale zda sa ze Tobimu sa velmi nechcelo usmievat 😉
no boli sme na plucnom, Peto dnes nastastie nesiel do prace kvoli cestam, tak isiel s nami, co bolo dobre, lebo Daduska trebalo silno drzat a ja by som to asi nezvladla - sestricka sa na to pozrela, vytlacila vsetok hnis aj taky spodok, tzv. hniezdo tak dufam ze to bude ok. v stredu ideme na kontrolu, mam nato davat framykoin zasyp. Ak by to nebolo dobre, az potom pojdeme na chiru. Dadulik velmi plakal, chudatko, az mi to trhalo usi, ale drzal sa statocne. Nasledne zaspinkal a potom sa zobudkal s usmevom.

janadureckova
29. jan 2010

Ahojte 🙂
ejuss Tobino kráááásny blondiačik 🙂 peknú pamiatku bude mať 🙂
desszi to muselo byť hroznéééé ☹ ale, aspoň mu to všetko dali von, a hádam bude dobre, ale nie hádam ale stpopro! 🙂 v takýchto prípadoch je fakt dobre keď je tam s nami chlap.
My zajtra zabíjame, ble.... ako ja nemám rada zabíjačky, len tie výrobky z njich 😀
Tak zatiaľ papa a dobrú nocku

ejusaaa
29. jan 2010

Chudak Dadusko 😔 Veru nechcelo sa mu usmievat,boli sme radi ze vobec sedel na tej stolicke 😀 Jani pomaly mu tmavnu vlasky,ale stale je to nase blondate slniecko 🙂

mirip
29. jan 2010

jani my zabíjame o týždeň ani ja to neznášam lebo je všade mastné a všetko sa zachodí 😝 😠 a čo sa týka špecialít tak tlačenku nelúvim a ani za klobásami a jaternicami sa nepretrávame skor sme slaninový taká "podbrušina" také masom prerastené može byť inak ani velmi nie a zabíjačkovú kašu aleas obar možeme ale ten pordel čo sa potom musí upratať brrrrrrrrrr

bzucinka2
29. jan 2010

ejuuuuuuus, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, krasne foto, naozaj 🙂
desszi, daduskovi posielame cmukacika a prajeme rychle zahojenie 🙂

mojsejovka
29. jan 2010

ahojte... 🙂

ejus... to v noci tak hajá? a cez deň ako? Tamarka tiež večer okolo pol deviatej, v noci sa budí dosť často, buď sa nevie uložiť alebo si chce cucnúť mliečko, v priemere tak 3-4 krát.. ráno vstáva približne o pol ôsmej a cez deň poobede spí asi 1,5 hodiny.. čo teda podľa mňa nie je veľmi veľa na ročné bábo.. 😖 Tobinko je milený na tej fotke, no nemôžem si pomôcť, ako dievčatko vyzerá... 😀

deszi.. moje zlaté, takto ho vytrápili... ešte šťastie, že detičky sú také statočné... 😔

nerobte mi chute so zabíjačkoooooooooooou... ja teda zabíjačky neznášam ale dala by som si takú pečenú klobásu alebo slaninku... 😝 jooooooooooj... a nemôžem, lebo diééééééétujem... 😢

desszi
30. jan 2010

dakujeme dievcence v Dadkovom mene za pusinky a ze ste nam drzali palceky
mojsi pozrela som fotky - jaaaaj mala je velmi zlata a ake vie hadzat ksichty 😀 aj starsia je kocka - uz velka slecna 😉 no pomaly chystajte gulovnicu na chalanov 😀
bzucik dala si mi nadej, ze aj v sportovom sa da spat
inak Dadulo uz robi guli guli aj z chrbatika na brusko, takze sme cely proces zavrsili - uz sa vieme krutit ako valec. najnovsie spinkava naboku, doteraz vzdy len na chrbatiku.
mirka super ze si spokojna s tymi ortopedickymi nohavickami 🙂
no ja zabijacku moc nemusim.....

janadureckova
30. jan 2010

Ahojte a dobré ránko 🙂
tak my sme zahájili zabíjačku 😒 , a toto počasie brrrrrr..... sneží a ešte je aj vietor tak to aj pekne zo striech sfukuje.. no vidím, že všetky nejako tú zabíjačku nemusíme!!! ja totiž tiež neznášam ten bordel potom!mohlo by ešte aj zajtra padať, žeby ten dvor bol pekný biely 🙂
desszi tak Daduško šikulo, teraz sa už bude vrtieť 🙂
Kristínka stále sa otáča len z chrbáta na brušku anaspäť to nejde. hádam sa naučí 🙂
mirka takže už balíš naširoko? super, že gaťuše už máte doma 🙂
peknú sobotu, a kedže nezabíjate hor sa sánkovať 🙂

mirip
30. jan 2010

ahojte hej jani balím aj ked som balila stále od tretieho týždna ako mala malá ale teraz s ortopedickými sendy

bzucinka2
30. jan 2010

ahojte
jani, tak to pocasie na zabijacku ti teda nezavidim 😒 ale snad ste uz aspon v polovici a pomaly bude koniec 😉

ejusaaa
30. jan 2010

Ahjti Mojsi spinka okolo jedenastej hodinku a potom o tretej do stvrtej a potom o pol deviatej....Plno snehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pojdeme von,ale ta moja hlavaaaaaaaaa auuuuuuuuuuu 😝 mozno na vzduchu prejde,my mame huspeninu,tak si idem dat,mnam 😝 😀

janadureckova
30. jan 2010

Ahojte 🙂
tááák naša zabíjačka sa chvaaaaalabohu chýli ku koncu 🙂 vďaka za podporu baby 😉 no na obed u nás našťastie prestalao snežiť tak to celkom išlo, a aj ja som bola s maličkou na prechádzke. Ledva sme sa miestami prebrodili, prečdsa len nemáme zimné gumy 😀
A vy ako? Boli ste aj vy vonku? Ejuss hlava prestala bolieť? A ty bzuci tiež dávaj pozor nieže padneš, ako Mirip a ejuss 😉 je miestami hrozne šmykľavo

ejusaaa
30. jan 2010

Ahojte,pridala som fotocky,s kocikom sa dnes nedalo,a tak sme sa tahali na boboch 😀

ejusaaa
30. jan 2010

Jani,neprestala,mna boli od krcnej,zacnem zas chodit na rehabilitacie,muz slubil vecer masaz tak dufam,dnes sa mi aj toci od rana 😔 ,ale aspon som sa predychala 🙂

eviiik
30. jan 2010

ahojte kocky 🙂
ja som uz trochu zufala, dnes mala cez den mala spala, a aj na rukach sa strasne vzpiera, taka je nervozna ci co, aj teraz uz vidno, zeby spinkala, uz sme ju nechali aj trochu vyplakat, tak, ze z jednej strany som lezala ja, zd ruhej manzel, a ani to nepomohlo, ona mi zaspala na rukach, a ako nahle som ju sla polozit tak sa prebrala a velky rev, uz som pomaly na prasky, asi ju teraz okupeme, nakojim, a budem dufat, ze zaspi
my sme boli vonku sem tam sme sa brodili, ale dalo sa
Denko dobre, ze to Daduskovi nerazila, a drzal sa naozaj vyborne, je statocny drobec maly 🙂
Mojsi aj Ty mas krasne kocky, a Tamarka je tiez riadna okana 😵
Jani super, ze zabijacka dopadla vcelku dobre, tak uz si mozete pochutnavat na vyrobkoch, ti ktori lubia 🙂
Ejus idem kuknut foto, a dobre ste spravili, ze ste vytiahli boby
Bzuci veru davaj na seba dvojnasobny pozor, aby si nepadla, ked je smyklavo radsej ani von nechod
idem lebo stale place, manzel jej pustil kolotoc, ale nic nezabera
pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre