Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
23. feb 2010

luckai romanke k dnešným meninám všetko naj a neich robí rodičom vela radosti 😉

eviiik
23. feb 2010

ahojte,
veru dnes sme sa s Denkou dobre pokocikali, ano vlastne kocikali sa Dadko s Luckou 😀
skocili sme aj na burzu, a ja som Lucke kupila riflove saticky.
a Deni dobre si spravila, ze si nedala tu hormonalnu mast
vitam aj ja Nadu 🙂
ejus aj ja si myslim, ze odborna masaz by bodla, a mozno nejaky chiropraktik
aj ja si davam Lucku sediet na ruky, ked ona je taky zvedavec, a vzdy ked jej dam prsty v tom momente je v sede, ale nenecham ju sedkat dôho
asi to orbime vsetky podobne
dnes sa Lucka sa velmi snazila pretocit, z chrbatika na brusko, uz jej vela nechyba, myslim, ze behom tyzdna sa otoci, taka bola zlata ako sa snazila
jani Lucka nema oci po mne, svokra a svagrina maju velke, ale hnede ma po mne, ja ich take velke nemam
a veru budeme musiet na tie nase deturence davat velky pozor
fodorka gratulujem k bytiku a tesim sa s Vami 🙂
mirip super, ze si sa po dlhsej dobe ozvala, a som rada, ze s nozkami to vyzera dobre, a aj nasa Lucka robi mostik, hlavne ked ju prebalujem 😀
bzuci, prajem skore uzdravenie, nech sa mozes clupkat s Alexom, aj s bracekom v brusku 🙂

mirip
23. feb 2010

ej ej evii ešte sú len v kočíku a už randia 😀

fodorka
23. feb 2010

ahojte baby vy tu toooko pisete normalne nestiham citat a ani na to poriadne nevidim taka som unavena z toho upratovania a s malym stale pobehovat lebo musi ma drzat este za prstek bez toho neodide...hihi je podareny len uz kolkokrat nevladzem a on by len behal a behal ...juj....desszi ze aby som ho zapojila do upratovania?keby si ho videla ako ten vysava tak by si smiechom popukala taky je chutny on vsetko aj zametat aj vysavat.... 😀

ejusaaa
24. feb 2010

Ahojte baby prosim povedzte mivy uz mate odovzdane vsetko ohladne danoveho priznania?ake papiere ste si boli pytazt na urade,povedzte mi,lebo doma ma uz za to bombarduju,vdaka.. 🙂

mirka1986
24. feb 2010

ejus, a ty si bola zamestnana minuly rok?

nada1326
24. feb 2010

ahojte, neviem kolko maju vase deticky, ale odkedy ste davali jogurty? pisu od 10 mes., ale ja som davala malej myslim skor a teraz ma maly 8 mesiacov a uz by som mu chcela dat. Pediatricka to schvalila, len na gastre nam kazali pockat...tak rozhodnut sa musim asi sama

desszi
24. feb 2010

ejka, neviem ci ti pomozem, lebo ja som uplne iny pripad - minuly rok som mala dve zamestnania a materska - takze mam 2 potvrdenia od zamestnavatelov (take to rocne zuctovanie), potom som davala potvrdenie zo socialnej poistovne kolko som poberala matersku a v akej sume a nakoniec potvrdenie o zivotnej poistke (to si mozem odpocitat zo zakladu).

inak ahoj vsetky,
dnes sa chystame k dokine, asi budu drobca ockovat, teraz spinka, medzitym balim, lebo zajtra ideme do Zamkov k nagymame 🙂 na predlzeny vikend. Ale teraz uchlipkavam z kavy...mnam 🙂

mirip veru nasi drobci randia, ale maju rande naslepo, lebo sa este nevideli 😀

bzucinka2
24. feb 2010

ahojte
jani, nas je tam viac tehuliek 😉
ejus, ono konci stare vedenie, tak este nechaos 😀 a odborna by podla mna pomohla, je ked som mala problemy s krcnou chrbticou, tak mi aj tak predpisali masaze 😉
nadi ja som v 8mesiacoch davala uz biele aktiviu alebo rajo probio 🙂
ejus ja som danove nedavala, lebo som nerobila 🙂
eviiik dakujem, snad to uz prejde 😉
desszi, tak prajem nech v pohode zvladnete ockovanie 😉 a ked sa vratite domov po vikende, mali by sme mat aj tie sacky 🙂

segricka
24. feb 2010

ahoj maminy. rozmýšľame, že by sme nášho krpčeka dali od septembra do škôlky, ale keďže som doma aj tak s menšou, nie sme na to odkázaní. chceme vybrať nejakú, ktorá bude pre dcérku prínosom, nie len "mietom na odloženie" dieťaťa. viete nejakú poradiť, resp. ktorej sa radšej vyhnúť?

ejusaaa
24. feb 2010

Segricka jednoznacne ju nedavaj na Perecku,ta je hrozna,sestrine deti sa tam maju zle,co ja viem,dobra,najlepsia je na Hviezdoslavovej a Okruznej...no volala som na urad a tem ijko mi vravel ze si mam ist pre papier ze potvrdenue ze poberam rodicovsky tak ja uz faaaaaaaaaaaaakt neviem...robila som Mirka predtym ano 🙂

janadureckova
24. feb 2010

Ahojte 🙂
ejus pokiaľ sa nemala iný príjem ako materský alebo rodičovksý príspevok počas celého roka 2009 nemusíš podávať daňové priznanie 😉 Ale ak si si nie istá opýtaj sa na daňovom a nie na úrade práce.

janadureckova
24. feb 2010

oni tam vedia svoje zákony a na daňovom zas svoje. ver mi viem o čom hovorím 😉

devlin
24. feb 2010

Ahojte baby,

segricka, s tymi skolkami je to take, ze kazdy ma nieco na nejaku... Ja som pocula vselico o Okruznej...takze tak... zavisi aj od toho, kde byvas. Urcite by som sa netrepala na opacny koniec mesta kvoli tomu...

nada1326
24. feb 2010

k tym skolkam...aj ja som pocula vselico o kazdej skolke, ale to je tak, ze kolko mamiciek, tolko nazorov a v kazdej skolke mas aj ucitelku, ktora tu pracu miluje a aj taku, ktora to berie iba ako pracu... ☹, a tak sa potom aj sprava k detom. My ideme na zapis v pondelok a tiez nemusime, lebo som doma s malym, ale chcela by som dat dceru do kolektivu, je rada medzi detmi. Ale uz dopredu sa bojim septembra, ked ju teda zoberu, aby som nestresovala viac ako moja mala 😉

bzucinka2
24. feb 2010

segricka, z okruznej uz vraj vsetky dobr ucitelky odisli, co ja viem 🙂 ja tiez teraz zvazujem co a ako a u mna teraz vyhrava Tekovska, su tam take mamickovske ucitelky a ja mam radsej mensie take rodinne skolky ako velke, ale vraj aj Hviezdoska je dobra 😉 no vidim, ze budeme mat viacere skolkarov 🙂

aadula
24. feb 2010

ahojte, som si len poslednú stranu prečítala..tak čítam, že píšete o zápise do škôlky 😉 My tiež ideme v pondelok ..ideme na Dopravnú..mne tam chodila aj dcéra a ja som bola spokojná...ale my ideme aj kvôli tomu sem, že to máme takmer pod oknami 🙂 Sa už teším keď ho budeme nosiť sem, pretože jasličky máme dosť od ruky 😝 a napr. náš Samko tam chodí rád..sú tam iné hračky...majú rôzne záujmové činnosti, každý deň niečo iné..kreslenie, hudobnú, tvorivé činnosti...Tiež som to horšie znášala ako on, keď tam nastúpil 😅 , už som si zvykla..len keby tie chorôbky tak často neboli

desszi
25. feb 2010

ahojte,
adul uz si tu dlho nebola 🙂
k teme skolka este neviem zaujat nazor 😉

no tak vcera sme boli u dokiny, daduso je zaockovany, celkom dobre to znasal, vyronil dve krokodilie slzy ked ho pichali, inak nic 🙂 ma len malinko zvysenu teplotu, dala som mu panadol 🙂
dnes sme mali ist do Zamkov na predlzeny vikend,ale ideme az zajtra, lebo Peter este nedostal auto, ma ho dostat az dnes, ja som bola vcera kvoli tomu nahnevana, som mala vsetko nachystane, ale co uz, neovplyvnim to. aj tak nechapem - znacovy servis a mamrduju sa dva mesiace - ale asi to tak malo byt, lebo poobede mi volali kolegovci, ze dnes k nam zavitaju 🙂 uz sa veeeelmi tesim 😀

ejka vcera som stretla tvojho Peta, tak ten vie ryyychlo nakupit 😉 keby ma neoslovi, tak si nevsimnem. bola som myslienkami uplne inde.

ejusaaa
25. feb 2010

Ahojte,ano Deni vravel ze Ta stretpl,on je rychly nakupca,preto radsej chodi bezomna lebo ze ja sa mocem 🙂 Tak Dadusko bol statocny.....,zlaty,vcera som Ta videla Adul len si telefonovala,dneska ma rano Tobi stale tigriu naladu tak beham osotsest za nim 🙂

bzucinka2
25. feb 2010

ahojte deni, prave idem po sacky 😀

desszi
25. feb 2010

super bzuci, dnes sme este doma. neviem kedy dojdu piestanci, ale ved ked budu sacky doma, daj vediet a mozno sa mi podari nejako zbehnut.
idem chystat pre navstevu....tak zatial.

aadula
25. feb 2010

ahojte

deni, nebola...zvyknem do inej témy kuk...ale ak mám pravdu povedať, taká som uťahaná, že pokukám mailiky..novinky...a padáám večer do postele 😝 a oddýchni si u maminky 🙂

mata.i
25. feb 2010

ahojte,
desszi aj my sme mali ekzemik, tiez som davala kvapky proti svrbeniu fenistil ale len obcas nie pravidelne,tiez som davala kremik. Matko to mal hlavne na tvaricke.My chodime tiez tam kde je lekaren Bellis ale na prizemie.A co vravela doktorka ze od coho to moze byt?
Jani, ja som bola s nasim kocikom V- Max velmi spokojna, no len s hlbokou castou, je to jedna z tych vacsich vaniciek, takze to je super, no ked som vyskusala sportovu cast tak sa mi to vobec nepacilo:( Takze som sa rozhodla ze kupime kocik specializovany - sportovy. Zvolila som CasualPlay S4, zatial nelutujem, ma strasne vela kombinacii, dokonca rucnu brzdu ktora mi pomaha pri schodoch v nasom panelaku.Vsak uvidis ked das aj ty sportovu cast mozno ti bude vyhovovat🙂
Denka, gratulujem k prvemu zubku🙂Ako to znasa Dadko?Mojsi aj vam k prvim krocikom🙂

fodorka
25. feb 2010

ahojte baby mrknite pridala som fotky co bol nasho herca fotit ujo fotograf.a mimochodm dneska oslavujeme 1 ROCIK a tymto nasmu chrobacikovi este gratulujeeem cmuk Milujem ta markusko 😉

mirip
26. feb 2010

fodorka všetko najlepšie k narodeninám malému 😉

bzucinka2
26. feb 2010

ahojte
fodorka, krasne fotecky, naozaj a ako pekne sa nechal fotit 😉 gratulujeme dodatocne k 1.rociku a zelame vsetko len to najkrajsie 🙂
desszi, sacky su uz doma, len sme vcera prisli domov az o 19,00 tak uz som nechcela otravovat ☹

millada
26. feb 2010

ahojte, v stredu som išla po pešej a tam zraz "kočikariek" s babätkami 🙂 To ste boli vy? 😉 😵

janadureckova
26. feb 2010

Ahojte 🙂
fodorka gratulujeme veľkáčovi Markovi k prvému rôčiku 😵 a fotky sú krásne 🙂
Desszi tak aká bola žúrka s kolegovcami? A oddýchni u maminy.
Maťka veď to aj ja som veľmi spokojná s hlbokou časťou, šporťák som zatiaľ len doma skúšala, tak uvidím, keď v ňom pôjdeme na dlhšiu prechádzku, ako sa mi to bude páčiť. Ale vo vaničke už dlho nebudeme, Kristínke je tam už dosť tesno. Ináč ten casulplay je super, ale dosť drahý.
Včera sme aj my boli v LV, ja som bola konečne zas po 3 mesiacoch u kaderníčky, lebo tie moje šediny už bolo poriadne vidieť.
Dneska asi von ani nepôjdeme, horzne fúka a aj popŕcha.

mirka1986
26. feb 2010

fodorka, nadherne fotky 😉 aj my sa pripajame a prajeme vsetko najlepsie k narodeninam, nech vam robi co najviac radosti a co najmenej starosti 🙂

judith
26. feb 2010

Ahojte babenky!
Neviete nahodou či niekto v lv fotí detičky a má aj také kadejaké rekvizity a masky do ktorych sa detičky obliekaju?
Díky...
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre