Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
15. apr 2010

tak potom neviem ja fotrovi kúpim čo potrebuje, sveter, alebo mikinu alebo čosi na oblečko a samozrejme flašu ale tú aj tak nevypije a naposledy to boli čo dostal tak 10ku ponožiek čistá bavlna so zdravotnou gumou kedže mu puchnú moj sa potešií aj takejto blbosti alebo lúbi cukríky ale nie copať ako by sa malo aôle hend ich chrúme tak dostal celú dozu cukríkov ovocných 😀 😀 😀 😀 teraz ked to spatne porečítam tak moj fotrík te teraz vykreslenáý ako malé babo že lúbi cukríky ale čo už ked mu chutia 😀 😀 😀 😀

bzucinka2
15. apr 2010

desszi, to bol divny farar, lebo napriklad mi krstnu ani nemame a v pohode, takze krstni a ni manzelia nemusia byt 😉
mirip drzim palceky, nech cvicenie pomoze a hlavne nech to nie je nic vazne 😉
ejus ja zvyknem aj nejake naradie, co potrebujem alebo elektroniku 😉

janadureckova
16. apr 2010

Ahojte baby 🙂
tak my máme okná vymenené 😀, chvaaaalabohu, bol to horor v tomto počasí.
Deni skús teda iného farára, ale fakt koľko oni vymýšľajú, nieže by boli radi že im nová "ovečka" pribudne.
Mirip a čo keby si skúsila s Biankou chodiť plávať? Aj Levice sú fajn, ale ako som počula veľmi si chvália ZM, je tam vraj individuálnejší prístup, však Luckai tam chodí.
Luckai deťúrence sú na spapanie 😉
A my sme včera boli v poradni, tak všetko OK, klop klop. Kristínka si, ale nedala pozrieť do pusinky, tak som len dokine povedala koľko má zúbkov 🙂 Nabudúce máme prísť až v júni, ako 9- mesačný.
Bzuci a Tomáško je už teraz riadny chlap, pekná váha 😉 dobre ho mamina v brušku chová 😵
Papa

luckai
16. apr 2010

Ahojte kočky,
Ejka, Mirip, držíme palčeky nech tieto problémy prekonáte a rýchlo na všetko potom zabudnete!

Hurá, dnes sme boli konečne na tradičnej prechádzke, - neprší!!!.Včera som s malým zase zabehla o 15 do škôlky a veeeľmi sa mu páčilo, lebo strihali, lepili farebné papiere - veci čo s ním hlavne kvôli Romanke doma nerobievam - tak bol spokojný. A keď sme išli domov, tak som mu hneď hovorila, že ale potom ja s ním v škôlke nebudem bývať, ale že aj tak tam bude dobre - a povedal že bude 🙂 🙂 🙂 juj, tak mi je to ľúto že už bude škôlkár, normálne mám pocit ako keby som ho strácala - niektorá tie naše rituály ako ráno keď dobehne ku mne do postele - už budú len víkendové. Len sa utešujem že za chvíľu budú prázdniny, takže si užijeme leto zase spolu!
Papa a pekný deň všetkým!

bzucinka2
16. apr 2010

jani dakujem, a betarku mas teda doma, no co by ona dokine pusu otvarala, ked ju hrdielko nastastie neboli 😉
lucka, neboj, zvladnete to obaja, on sa moze predsa pritulit na chvilku kazde ranko a hlavne sa tam nauci vela novych veci 😉

mirip
16. apr 2010

Ahojte, tak my sme dnes poslušne cvičili aj ked malá občas štrajkovala a aj dosť dlho sa hrali na brušku, už sa vrtíme na obe strany ju lákam aby sa točila aj na tú čo nechce ale ak chce hračku tak si ide po nu a čo urobila šibalka dnes? hrali sme sa na našej posteli aby neoslintala ked je na brušku denné prestieradlo tak tam mala rozprestretú ešte svoju deku a na nej bola a som ju volala pre hračku a ona? čoby sa otáčala zistila že to ide jednoduchšie začala k sebe tahať deku a aj si hračku pritiahla

fodorka
17. apr 2010

ahojte no konecne dneska bolo pekne sme boli pozriet babky dedkov dlhy den to obl...ale tak maly videl nasho hava u baby tak bol stastny ako blcha..ozaj baby uz som na to prisla co budem robit na materskej lebo nieco musim robit trosku peniazkov navyse nezaskodi no a od bud.tyzdna idem nato....budem malovat na textil.na damske tricka ornamenty a take kvetinove vzory a podobne...celkom pekne kraslim a taketo vecicky zboznujem som objednala farby pondelok pridu zatial len striebornu a zlatu to su take "in"a potom aj ostatne..tak sa teism a super na tom je ze to sa necha schnut prezehli sa a normalne mozte prat na 40stupnov..potom hodim do albumu...juj sa tesim...

nada1326
18. apr 2010

mirip, super, ze poslusne cvicite...mne mala niekedy tak vrieskala, ze som mala chut s tym skoncit ☹ Ale teraz som rada, ze sme vydrzali 🙂 my sme mali rehabilitacnu Krencanovu, ta je strasne super. A na neurologiu sme chodili Korpasovej, aj ona je velmi dobra. a plavanie ti neodporucali?
a inak, peknu nedelu vsetkym 🙂 konecne neprsi, ze?

mirip
18. apr 2010

ahojte nada nie plávanie nespomenuli neroligičke som bola u tej čo ty, kontrolu máme o mesiac a potom dúfam že už nikdy a rehabilitáciu Kovácsová madarka jak repa, skoro vobec jej nebolo rozumieť 😠

ejusaaa
18. apr 2010

Ahojte,tak my oslavujeme,nakoniec som mu kupila cigarety,tricko a taku salku elektrikarsku a nic,my travime dlhe hodiny na tom novom ihrisku,pekne sa uz teraz zahra s detmi maly 🙂 Mirip tak je riadna betarka...Lucijuj viem ako sa citis,ked isli sestrine deti do skolky co som sa ja napplakala,samozrejme je to len otazka casu,ale aj tak,ze.....

fodorka
18. apr 2010

caute ejusa pocuj ale zasa si ma nespoznala isla si piatok vedla mna a ani si sa nepozrela....tak uz som fakt nechcela t aohlasovat raz mi stacilo taketo situacie nemusim....aj prvykrat to bolo pre mna take trapne ze sa mam prihovarat druhy krat uz nebudem...sak mozno raz spoznas... 😎
inak dneska taky hnusny den od rana na nohach v kuchyni vyvarala este aj odmacu knedlu robila uz mam toho dost este vysavat....juj tka idem papa

bzucinka2
18. apr 2010

ahojte, tak som spat po vikende, konecne teplo, tak sme boli u nasich, tak sa maly pohral cele dni vonku, paradne bolo 😉

ejusaaa
19. apr 2010

Fodorkaaaaaaaaaaaa prepaaaaaaaaac ja chodim ako slepa a nie je vovbec trapne ked ma oslovis dobreee? 🙂 Baby ale mne uz dva tyzdne meskaju....ale test je negativny,co teraz?

ejusaaa
19. apr 2010

Pridala som fotky 🙂

luckai
19. apr 2010

Ahojte!
Ejka - kraaasne fotky!!!! Okáň je ten Váš Tobinko...a naozaj mi taký veliký pripadá - a to je tými vláskami - ako pestovaný účes - myslím že z neho bude Šmajda 😉 ! Ejka, bude súrodenec pre Tobiho???
Kočky, všera sme boli na super ýlete, na NBovej Bani, najprv na vodopáde na Starej Huti a potom na Tajchu. Perfiš, decká sa vybehali, pošmkali na šmýkalách, aj Romanka, sama vyšla hore po schodoch!!!! a potom len šmyknúť a šmyknúť - no a dokola - unavení boli večer a taaak dobre spinkala Romča. Dnes sme boli s Bajkom v škôlke aj doobeda a na dlhšie, aj na prechádzke potom s deťmi, najprv len so mnou a potom už medzi deťmi a s učiteľkou za ruku - super. Aj papučky sme nechali už v skrinke!
papa, musím uvolniť PC!

fodorka
19. apr 2010

ejus sak sa trosku obzeraj 😀 sak uvidis hned ta obachnem 😎
juj baby dneska nam prislo z katastra ze navrh nam zamietli no nejeblo by vas?tak teraz upravujem tu zmluvu a idem dat nanovo ide ma slak trafit...

desszi
20. apr 2010

ahojte,
davno som tu nebola...
bzuci pomaly bude strihat meter... 🙂
ejka fotky perfis, ze vraj Tobino v base 😀 pockaj este chvilu, mozno bude test pozitivny 😉 a ked nie, tak mozno nejaky zadrhel ....mne zvykli meskat ked som bola trosku zospodu nachladnuta a nemuselo to mat ziadne ine prejavy...

no pomaly riesime krst, uz mame farara co nas bez problemov pokrsti, len musim vypytat povolenie odtialto na krst inde, dufam ze mi daju a nebudu sa vypytovat 😕

mirip
20. apr 2010

😉 desszi všetko naj k 8. mesiacom 😉

bzucinka2
21. apr 2010

ahojte
ejuska, tak zbehni k doki, nech ti da vyvolavacku, mne tak dali , ak si tehu, tak to len posilni tehu, ak nie pride mrcha 😉 ale drzim palce, nech to bude tak ako si vy zelate 😉
desszi, veru, uz to je fakt za par, pomaly idem tasku balit 🙂

ejusaaa
21. apr 2010

Ahojte tak dnes uz mam menzes tak surodenec sa zatial nekona 🙂 ,ale brucho boli statocne,ale takto dlho mi este nemeskali.Ja som zas prechladnuta,aj teplotu mam,no hroza,stale dookola,dnes volam aj za vysledky mocu...dadko vsetko najlepsieeeeee a Tobi ma 15 mesiacikov 🙂 Bzuci a Ty sa ako mas?

fodorka
21. apr 2010

ahojte baby jej dezsi super ze vas pokrstia maly ten este neni boze aj to musime dakedy vybavit...ozaj baby tie ktore mozte ejus ty by si mohla nejdete do pereca je tam latino dance aerobic?????ja idem vecer je to od 18:00-19:00

trdielko149
21. apr 2010

ahojte miminky a tehulky levicanky ...pisala som tu raz v teme porodnica LV ale nikto nic a az teraz som sa sem dostala 🙂 ja mam uz 7 mesacnu sibalku Emmku doma 🙂 chcem len ,necitala som uplne vsetko ale,my nie sme zobrati ale krstiny sme mali,krstna mama aj my obaja mame vsetky sviatosti,len krstny tatko nema nic a nie su zobrati ale krstili sme v Palarikove odtial je muzik 🙂 my tu byvame ani nie rocik takze na prechadzky s malou chodim samucka ako prstik ani zivu dusicku okrem susedy a muzika nepoznam ☹ no co uz osud zenskej co sa prestahovala do neznama 🙂 aa fodorka napis aky je ten dance aerobik niekedy by som sla 🙂 ja chodim na step aerobik na Mochovskej ulici do sportoveho arealu 🙂

mirip
21. apr 2010

ahoj trdielko vitaj v téme viem aké je to kočíkať sama, ja nie som z Levíc a u nás ma pozná každý kedže som v rodnej dedine ale ja ked je u nás vela detí aj tu v ulici má jedna mesačné dieťa ale aj tak kočíkam sama, tá baby čo je s ulice je to vydatá a sa ani nepoznáme a inak všetky čo teraz majú deti malé tu sú vo vekovom rozpatí 18-25 a kedže ja mám 32 tak dakujem žiadna s ktorou by sa dalo pokecať a čo sú moje spolužiačky tak každá má staršie deti už a ja kedže som chodila do školy ešte po strednej a potom menšie problémy tak mám baby až teraz a ked aj vela mojich vekovo rovesníkov je preč v anglicku, blave dokonca aj v amerike kočíkam sama ako prst 😒

nada1326
21. apr 2010

veru, aj ja som na zaciatku kocikovala sama ☹ kamosky boli bezdetne, alebo s väcsimi detmi, ale potom sme sa nejako spoznali s mamickami v okoli a teraz mame celkom fajn partiu 🙂
a mirip ako pokracujete s malou? neplackava ti pri cviceni?

nada1326
21. apr 2010

este som chcela, desszi, my sme krstili na dedine odkial pochadza manzel, ale nepotrebovali sme ziadne povolenie. vy to preco potrebujete?

bzucinka2
21. apr 2010

trdielko, musis pohladat nejaku co ma priblizne rovnako stare babo, lebo potom je to horsie, ja uz napriklad nekocikam vobec, ale chodime von a v ktorej casti byvas, lebo zase stretnut sa mozeme hocikedy, ja nemam problem ani s vekom, pokecam rada s kazdou 🙂

fodorka
21. apr 2010

ahojte trdielko jasne dam vediet ty chodis na step aerobic a ake to je???no dufam ze tam nepridem sama lebo s aprepadnem od hanby ale uz sa tesim no ratam ze po 20minutach padnem na hubu.. 😀
otazka ako od bzuci kde byvas tu v LV??mimochodom mi sme sa úprestahovali zo Surian pred dvomi mesiacmi...kludne s aozvy dame stretko...

ejusaaa
21. apr 2010

Ahojte,juj ja aerobic,vd by sa mi tam sadlo triaslo,to nieeeeeeeeeeeeeeee...trdielko,ak ma stretnes v meste,ja som kazdy dnik vonku,aj nasa Deszi oslov nas,alebo ja ak Ta spoznam 🙂 dneska sa Tobi hral trosku s alexkom a Bzucka ma krasne brusko a je chuduckaaaaaa 🙂

janadureckova
21. apr 2010

Ahojte baby 🙂
tak konečne som sa aj ja sem dostala. Nejako vás len prečítam, ale nestíham písať.
Teraz ako je pekne sme skoro stále vonku, užívame si slniečko, a potom aj prerábky okolo domu sa nám začali. Ako som písala, okná máme vymenené, ešte naši si chcú svoje izby prerobiť, a aj my obývačku tak nás toho čaká dosť.... chceli by sme aj kuchyňu, ale nejak neverím, že to tento rok všetko stihneme, ale však čo sa budeme na ďalší rok nudiť? 🙂
Na kočíkanie tu ani ja veľmi nikoho nemám, teda ak nerátam nášho havina 😀 ten mi je vždy verný, a chodil so mnou celú zimu a aj teraz pekne 🙂 niekedy mi to aj chýba, ale zas kochám sa prírodou 😉 a v LV sme aj my dosť často, aj dnes po plávaní sme 2 hodiny kočíkovali v meste.
Bzuci tebe to fakt nenormálne rýchlo uteká. Ozaj a budeš rodiť u svojho dokiho?
Deni, držím palec nech farár nerobí starosti a povolenie vám dá 🙂 a Daduškovi veľkú pusu k 8 mesiacom 😵
papa všetkým, idem si dať zmrlinku k telke 😉

mirip
21. apr 2010

ahojte nada nie neplače pri cvičení len si akoby mrmle a pozerá na mna asi takým pohladom že čo tú mama so mnou robí 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre