Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirinka23
17. jún 2009

ejuš ja som počas tehotenstva pribrala len 13kíl, a pri pôrode odišlo osem a tých zvyšných som zhodila tým, že som stále v pohybe.Malá ma riadne zamestnáva tak len behám hore a dole a aj to kojenie k tomu asi prispelo.

ejusaaa
17. jún 2009

No ja som skoro 18 pribrala 😝

mirinka23
17. jún 2009

ale podľa fotiek vyzeráš úplne chudučká.A koľko sa ti podarilo zhodiť?

ejusaaa
17. jún 2009

Nejakych desat,ale nie je to vidno,mam velke brucho aj zadek 😠 😉

cipsinka
17. jún 2009

ejus,ze ja som na dovolenke stale si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 nie je to tu take ruzove 😉 😉 😉 😉 ,ale do Egypta sa veeeelmi tesime dnes to vzniklo tak spontanne mali sme ist az v janu.,ale sme si to rozmysleli a ideme za dva a pol mesiaca 😉 😉 😉 😉 chceli by sme zaciatkom sept. tak teraz zistujem infosky len neviem ako je to tam s cenami a kolko asi lovakov treba zobrat mam v tom trosku zmatok 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅

ditka1
17. jún 2009

tinka...ani ja by som nevedela co kupit 😅
ejus...fakt si stihla 🙂 😉
my sa ideme uspavat.

tinkaaa
17. jún 2009

ahojte tak my sme už okúpkaní a v postieľke 😉 dúfam,že jej to vydrží
ani neviem čo písať nejaká som pomimo aj hlava ma bolí a tak,...
jednoducho dobrú idem si poplakať pri modré z neba

jarula25
17. jún 2009

no pivo chutilo 😀 😀 ale teraz placem ☹ akurat mi volala sestra z Izraela ze jej zomrelo babatko v brusku bola v 4 mesiaci zajtra ide na zakrok 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 strasne ma to zobralo 😒 idem het z tadeto nemam na nic naladu 😔 😔
prepacte..dobru noc vsetkym....

sweetangel20
17. jún 2009

fíha, to tu nikto nezostal??? jarulka, to je fakt hrozné. neviem, čo mám na to napísať, lebo slová sú asi na nič ... 😢

tinkaaa
17. jún 2009

jarul to ti verím 😔 😔 treba si to prežiť sama a vyrovnať sa s tým,myslím na vás a brú aj mne je dneska nejak podivne malá už zaspinkala
tak ahojte 😔

cipsinka
17. jún 2009

jarul 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 to je hrozne normalne som ostala bez nalady 😔 😔 😔 😔 😔 😔 to v dnesnej dobe je take tazke donosti zdravie dieta???????????Boze kam ten svet speje 😔 😔 😔 😔 😔 toto by sa ciganke stat nemohlo aj ked sa pol roka neumyva toto je ta nespravodlivost ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ejusaaa
17. jún 2009

Jarul,to nemyslis vazne 😔 😔 😔 ,strasne,normalne mi slzy vbehli do oci 😔 ,uz aj ja mam po nalade...sestricke prajeme vela vela sily...drzte sa...

mojsejovka
17. jún 2009

babenky, ahojte..

no tak tu to nevyzerá na dobrú náladu.. 😢 jarulka, to mi je strašne ľúto, neviem si predstaviť, že by sa niečo také stalo mne, musí to byť pre sestru veľmi smutné.. prajem veľa, veľa síl, nech to rýchlo prebolí.. 😔

kočky, držte palce, zajtra mi Romana operujú, našťastie ide hneď ráno, takže to bude mať rýchlo za sebou, ale vraj ho potom hned po operácii čaká dosť bolestivá rehabilitácia a kým to nerozhýbe, tak bude v blave.. 😖

aadula
17. jún 2009

ahojte

jarulka, je mi to ľúto 😔 viem čo prežíva...zažila som niečo podobné v 12tt som potratila 😒 bude to ťažké...ale ženy musia vydržať všetko ☹

mojsi..držíííme palčeky a posielame veľa energie nech to dobre dopadne a čím skôr ruku rozhýbe a aby si to ty zvláda sama doma 🙂 😵 😵

my sme boli dnes vo FOntáne..Samino mi tam skoro vliezol do tej fontánky..som ho tam musela preziekať..sa tam čvachtal ako malá rybka... 😝

a ak niekto potrebuje tiež rada kilečká darujem 😀 😀 😀 ja som kojila dlho..ale nešlo to dole...a kto už spoznal môjho Samina vie, že sa za ním dosť nabehám a stále nič..kg neidú preč 😝

mojsejovka
17. jún 2009

ahoj, adul.. 🙂
fuuuu, tak ty si si to tiež prežila.. ☹

dakujem.. my to doma nejako zvládneme, len nech už je v poriadku.. 😵

no Saminko je riadne šidlo, ale aj tak je to pokladííííííííííííík maminkin, že? 😉

mojsejovka
17. jún 2009

to už každý deň bude asi posledný príspevok môj.. ja kým sa sem dostanem, tak už všetci spinkajú.. ☹

aadula
17. jún 2009

ja som tuuuu len som bola hodiť sprškuu mm je na nočnej

aadula
17. jún 2009

mojsi...je to riadne šidlo a veru je pokladík...darmo..vytúžené dieťa po rokoch...tak aj keď robí zlotu a nakričím na neho..potom ho vystískam ... a teraz sa snaží rozprávať..síce tou svojou hatlaninou...vôbec mu nerozumiem...našpúli tie jeho krásne pery a ukazuje prštekom 😀 ...dnes opakoval po mne haloo ale ono to znie úplne inak...na hojda hovorí ti ta... no má zatiaľ svoju reč...ale začína konečne aspoň sem tam mam hovoriť 😵

mojsejovka
17. jún 2009

adulkaaaaaaaaa... tak tu nie som sama.. síce tu už dlho nebudem, ja tiež pôjdem hodiť extra rýchlu sprchu, lebo to moja krpatučké sa furt mrví a potom si ešte pôjdem nachystať na varenie na zajtra.. 🙂

no veď aj u mňa to tak bude, že sa nebudem vedieť na Taminku hnevať.. my máme rozdiel síce "len" 8 rokov, ale aj tak je to môj maznák.. 😅
to je super, že Samko už "kecá".. 😀 musí byť podarený, anjelik malý.. 😵
ja mám zajtra pomocníčku doma, idú zo školy na výlet a Emka nejde, lebo trubky učiteľky dali výlet 2 roky po sebe do Bojníc a Emka teda veľmi neľúbi cestovať a už vôbec sa jej nechcelo ísť znovu na to isté miesto, tak bude so mnou.. 😅

aadula
17. jún 2009

aj Paťka keď som jej vravela, že by sme mohli ísť v lete do Bojníc, tak zahlásila či zase 😀 tak možno pôjdeme do Dinoparku v BA...a kamoška mi poslala fotky zo ZOO v Rakúsku...niečo nááádherné...len tam určite nepôjdeme...

on ešte nerozpráva...ale snaha tam je...a je to podarené 😀

aadula
17. jún 2009

prajme dobrú a kľudnú noc 🙂

mojsejovka
17. jún 2009

veď to, že načo by tam išla, však keď bude Taminka väčšia, tak tam pôjdeme zas.. 😝 aj som myslela, že tento rok pôjdu do Dinoparku a nič.. 😠 v Rakúsku som bola v ZOO, neviem, či v tej, čo myslíš - to bol skôr safari park v gansendorfe, ale to už bolo dááááááááááávno, to som bola piatačka na zš, školský výlet.. 😀

no ale veď práve to snaženie o rozprávanie je najkrajšie.. 😵 tie dokomolené slovíčka, to je také zlatééééééé... 😀

tak idem už odtiaľto.. tak dobrú noc.. a veru aj kľudnú.. 😵

tinkaaa
18. jún 2009

bré ránko
teda mojsi,adul vy ste toho ale popísali 😕
noc sme mali super,konečne sme spali do 5:20 bez prestávky,no aj tak sa cítim ako dolámaná,bolí ma hlava a ktovie aká bude Saška cez deň,dala som ju spať no kdeže.....vykrikuje z postieľky idem sa asi najesť aby som vôbec stihla 😲
na večer sme zjedli 270 😅 a k včerajšej mrkvovej šťavičke........ no dva krát chutne sa pritom netvárila 😀 akurát sem vtedy prišiel môj tato tak nás aj odfotil a sa smial,že ako to papá...keď odišiel tak prehltla asi pol lyžičky 😅 dovtedy to tieklo kade tade potom pridám foto

ejusaaa
18. jún 2009

Dobre ranko 🙂 My sme spali celu noc,ajtak by som si este schrupla,ale mlady pan uz nie 🙂 Dneska ideme vymenit ten slnecnik,ktovie ci vymenia,ale bo nam zostane taky,ale ved ho ani tyzden nepouzivame a neda sa vystriet.Ale ta v Snicku je mila tak uvidime,ale uz bude inej farby,no nevadi..Tak Saska papala 🙂 Potom daj tie fotky 🙂 Mojsi,Romanovi drzime palce,hadam uz potom s tym bude mat pokoj 😲 Adul,tak amonko sa kuuuuuuuuuupla vonku,betar jeden 😀 ,esteze si mala nahradne veci 😀

ejusaaa
18. jún 2009

Tobinko zasa velmi rohlik lubi,tak sa s tym vie zabavit,a ked je uz rozmoceny,tak mu ho zoberem,vsak on by to aj odhryzol a aaj vcera bol potom na mna urazeny 😀 Sweet,IP

tinkaaa
18. jún 2009

pridala som foto
baby poraďte mi v LV nejakú dobrú a hlavne nie drahú obuv a aj nejaký obchod,kde sa dajú kúpiť farby do tlačiarne za dobrú cenu 😉
mamina si zháňa topánky,len ona má vždy problém lebo má nohu len 35-36 😅

jarula25
18. jún 2009

dobre rano ....DAKUJEM vam vsetkym....hej je to hrozne a najhorsie je to ze nemozem byt teraz s nou alebo aspon pri nej ked je tak daleko 😖 😢 co uz taky je zivot presne si to vystihla Aduul ZENY musia vydrzat vsetko.........
Mojsi Romanovi prajeme aby bola operacia v poriadku a bol cim skor doma 😉
no a ja mam take opuchnute zas to lave oko,vcera cely den a dneska ho ani otvorit neviem asi sa mi tam spravil vnutorny jacmen je to na porazenie boly to jak slak no na nervy 😠 😠 😖

jarula25
18. jún 2009

krasavica Saska...ale ona si zvykne na mrkvicku a bude jej chutit 😉 farby do tlaciarne asi v Atome vo Fax Copy a potom je hned vedla aj obuv 😉

jarula25
18. jún 2009

no ideme babka..vyzera ze dneska bude krasne ..tak ideme hned rano 😉 pekny den vsetkym...naobed sa hadam ozvem

alzbetabenkova
autor
18. jún 2009

dobre ranko
vyspata celkom dobre, maly sice nespal dobre,neviem co mu je furt,ale v pohode,tak a zase mam naspet tu bolest chrpta,to ze nejdem k dokine,ale kaslem nato,poslala by ma kade tade
tinka,mala je uzasna na tej poslednej fotocke
vcera som uz nebola tu lebo nesiel net,tak docitam potom
dnes bude pekne dufam ze neklamali zase,ideme do mesta pre obrucku,dufam ze uz bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre