Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

cipsinka
21. jún 2009

alzbet super je ta ,,ribana,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀

a ta pesnicka elisa z rivombrosy je kraaaasna a aj video 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ejusaaa
21. jún 2009

ja som sa o jedenastev vybrala von,este na chodbe sa mi ruky zacali triast,hlava tocit,zostala som doma,zrazu so m slaba 😲

ditka1
21. jún 2009

ozaj kto to tu dnes mal chut nieco pit?ci vcera?kuknite ako by to dopadlohttp://videoalbumy.azet.sk/opilci/7ybC6NeUtES2m... 😀 😀 😀 😀
ejus...nemas nieco s cukrom?

ditka1
21. jún 2009

http://sendables.jibjab.com/view/GcpuTUurS4FD7DTK
skusam ci sa toto da kuknut...moment

ditka1
21. jún 2009

daaaaaaaaaa sa baby toto si kukniteeeeeeeeeeee ja a manzel 😀 😀 😀

tinkaaa
21. jún 2009

pfuuu ešte že som sem prišla môj muž sem začal písať 😀 😀 pozerali sme spolu videá aj to čo dala alzbet aj to čo ty ditka 😀 a jednu takú blbú otázku sem išiel písať,že som hneď zrušila ak žiadosť na byt 😝

ditka1
21. jún 2009

tinka...aku ????

tinkaaa
21. jún 2009

dikta ip 😉 ...

ditka1
21. jún 2009

tinka...ok
aha... 😀 😀 😀 😝

tinkaaa
21. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 no coment

ditka1
21. jún 2009

radsej no comment sem do diskusie,ja som take kramyska dostala,ze mam pocit,ze idem rodiiiiiit 😲 😲 😲 😀 😝

cipsinka
21. jún 2009

ejuuuuuuuus 😲 😲 😲 😲 😲 😲

ditka ja som dostala kramuse vo stvrtok a to bol tiez des ale uz je v pohode 😉 😉 😉 😉 Aj ja chcem vediet aku otazku tu chcel napisat tinuskin manzelkooooooooo 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

alzbetabenkova
autor
21. jún 2009

tinka som same oko a ocakavamIP 😀 😅
dufam ze to neva ze som sem dala take vulgarizmy 😕
ejuska,co je??inak aj mne je dnes na .... uz som prisla nato,ze to nie chrbat ma bolieva,ale ladvina,lava strana,a ked spravim urcity pohyb,vytreli mi bolest hore aj do nohy 🙄
ditka mne to nejde pozret 😒

tinkaaa
21. jún 2009

tie vulgarizmy v pohodičke teda mne osobne to určite nevadí
ejus a čo je,nemáš nízky tlak???
hmm nám slečna pije čajík potom ju prebalím oblečiem dáme mliečko a za takých 45min sa rútime von 😉

alzbetabenkova
autor
21. jún 2009

ideme aj my von
tinka, to netreba riesit, bude spat a hotovo😀 😉

cipsinka
21. jún 2009

ditka pozrela som si to video a to je prefisneeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako vam to tancuje 😀 😀 😀 😀 Inak tvoj muz ma dobry zadok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ty chudu postavu 😀 😀 😀 😀 😀 musim si to aj ja spravit ako by som vyzerala taka chuda 😀 😀 😀 😀 😀

jarula25
21. jún 2009

ahojte tak som doma s malim a som napalena na mojho muza 😠 ...muz nas bol cakat na stanici isly sme pesi domou a cestou som stretla Adull.....len bola na druhej strane cesty a telefonovala tak sme si len zakyvaly 😉
teda vam poviem som unavena ako uz velmi dlho nie hrozneee vobec som si neoddychla ale co uz hadam sa mi to podari nabuduce 🤐 som povedala muzovi ze nabuduce pojdem sama a on bude cely vikend sam doma s malim no a on len mykol plecom 😠 😠
idem si vas pekne precitata potom napisem

jarula25
21. jún 2009

tak som vas konecne docitala .......
Fodorka vitaj 😉
Tinka super statistika 😀 😀
Mojsi takze Romana uz mas doma???,
Ejus Tobinkovi vsetko krasneeeeeeeeee 😉
a vsetky ostatne prepacte ale kym som vas docitala tak som aj zabudla 😖
a bol niekto na tej klobasovej party??lebo by som si terazdala taku dobru klobasu 😀 😀 😀 😀

ditka1
21. jún 2009

alzbet...nejde?a cipske to islo 😕 😕 😕
jarula...tak ta muz nasral 😒 niekedy aj mna zvykne, 😀 ale uz ma davno nie. 😎
mojsi...tak uz je teda roman doma super,tak sa rehabilitujte spolu pekne 😉
my sme neboli na party klbás,mali sme dnes vyrocie sobasa 🙂 tak sme aj vonku spolu boli s malym,dnes sa u nas nerobilo sme si povedali,ze ideme odddychovat aspon ked mame to vyrocie.
Ozaj baby nemohli by Lukaskovi ist zubky?strasne mi placka take vykriky od bolesti sa mi zda,strasne slinta ale strasne nestiham utierat,a hryzie si ruky a chyta si palcom a ukazovakom dasna a myka si to tam,ma to troska cervene ale nie je este maly na zubky?teplotu nema.

mirip
21. jún 2009

Ahojte baby ked ste si vybrali a zajednávali porodníka k porodu, kedy ste boli za ním, teda v kolkom tt je približne na to čas?????

tinkaaa
21. jún 2009

mirip poslala som ti odpoveď na tvoje ip

mirip
21. jún 2009

hej dík tinka, ja som uvažovala tiež že sa spýtam začiatkom augusta, ked pojdem do poradne, teraz ma čaká poradna 7ho júla to budem cca 27tt takže okolo 30-32bude asi stačiť nie?

mirip
21. jún 2009

tinka a potom si hned aj platila výber porodníka alebo až neskor? no u nás tých 5tisíc je bezvýznamných lebo jednoznačne chceme Brauna, len či bude súhlasiť on, kedže tam musí byť aj súhlas porodníka ktorého si vyberieš 😕

tinkaaa
21. jún 2009

mirip ja som s Braunom nemala žiaden problém bol veľmi ochotný dokonca sme boli dohodnutí tak,že keby to bolo aj v nočnú hodinu náhodou môžem kľudne volať 😉
a čo sa týka vyplatenia týždeň pred cisárskym som bola na prietoky v Lv a tam som mu oficiálne zaplatila tých 5000Sk aj s papierom vystavil potvrdenie a tak no problem
ja si Brauna ako doktora a aj človeka veľmi vážim a môžem ho každému len a len odporučiť

mirip
21. jún 2009

ved ja ja tinka, stále mi len a len pomáha, aj teraz ked som volala ohladom výsledkon glukozového testu som volala len sestričkám, z nádejou že to bude ok a nechcela som ho otravovať a aj tak som nakoniec volala jemu a som hned v piatok o hodinu aj mala s ním "rande" ked som mu to hovorila že som náročky nevolala jemu že nech mu stále nevolám a neotravujem a aj tak som musela nakoniec volať sa smial že čo už niekto to má jednoduché od začiatku do konca a ja aby to nebolo také super jednoduché tak problém nad problém ale že nehc si z toho nič nerobím že má aj žienky čo majú ešte vačšie problémy a že hlavne že je bábo ok, a že podla výsledkov čo mám že len jedna hodnota je vyššia o čosi tak ma bude čakať maximálne dieta bez sladkostí 😕

ejusaaa
21. jún 2009

Ahojte,mne je nanic..hladam si tu cislo na srdcovu,tak som vam sla napisat..neviem co mi je 😔 Rano zle..na obed preslo,tak sme sli von,uz som ho prebalovala a museli ma chytit 😔 ,skoro som spadla 😔 ,strasne sa mi toci hlava,nevedela som ani krok prejst 😔 Tlak 155 na 95,vysoky,tep cez 1OO 😔 ,zajtra idem k srdcovej.. 😔 ☹ 😔

tinkaaa
21. jún 2009

ejuuuskaa prebohaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 moja drž sa a potom daj o sebe vedieť,keď nebudeš môcť ísť sem tak aspoň sms mi napíš
moja no to ten tlak vonku robí
nemáte doma šumivé magnézko trošku na povzbudenie organizmu 😉 myslíme na teba

ejusaaa
21. jún 2009

Nemam magnezko..dala som si anopiryn,ibalgin a neviem co este,vecer si da, dopegyt,to som brala v tehotenstve..neviem..a zajtra ma iste ani nezobere 😔 ,tak idem ahojte

tinkaaa
21. jún 2009

ejus tak choď aspoň k obvodnej nech ti pichne nejakú injekciu zatiaľ 😔

sweetangel20
21. jún 2009

ditka...na tie zuby skús chamomilla vulgaris 9 ch. nám to dala doktorka a super mu to zaberá. to sú také sladučké granulky. rozpustíš ich 3 v troške vody, ale nie v čajíku a dáš mu to vypiť. nám to pomáha, žiadne gély nepomohli, ale toto áno. a to video ---- srandaaaa 😀

alžbet... tak ty šmykaj k doktorovi s tou ľadvinou, to sranda nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre