Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
22. jún 2009

ahojte kocky,
davno som sa neozvala, mam nestihacky, stale v praci, este aj net blbne, doma sa k PC nedostanem, a cez vikend som rada, ze ho ani nevidim, asi sa Vam viac budem venovat az ked budem na MD, este bez nasej princeznej.
Co to tu citam, ejuska dufam, ze Ti je uz lepsie a ze sa Ti to upravi, fakt som Vas preletela len v skratke, a mojsi super, ze uz mas draheho domka 🙂
Ja dnes idem ku ocnej, mam dost silne dioptrie, a nech ona posudit, ci mozem rodit normalne, alebo cisarak. Nemate niektora s tym skusenost? Ja by som chcela normalne, dufam, ze to vyjde.
pekny dnik, aj ked je pocasie o nicom, a nech deturence posluchaju 😉

sweetangel20
22. jún 2009

lucka, inak nás v pohode zobrali, ked sme tam prišli, ale neobjednávali sme sa dopredu. to všetko zmenili od minulého roka? lebo aj my sme boli o týždeň skôr, ved na tom tak nezáleží, či prídeš o týždeň skôr alebo neskôr 😕

luckai
22. jún 2009

Jaraul, čo týždeň, jeden deň! veď v stredu sa chodí a vo štvrtok máme 3 mesiace!

jarula25
22. jún 2009

ty kokos tak toje sila niesu normalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jarula25
22. jún 2009

dneska isla sestra na zakrok tak od rana na nu myslim dufam ze bude v poriadku 😔 😢

sweetangel20
22. jún 2009

jarul, veru spinkať sa mu nechcelo.nakoniec som si ho dala aj k sebe do postele a on sa začal hrať s macíkom a rozprávať sa, potom si sadol a začal ma hladkať, aj pusinku som dostala. akože zlaté, len o jednej v noci mi nebolo všetko jedno. teraz spinká konečne, tak idem rýchlo osprchovať

sweetangel20
22. jún 2009

sestra nech sa drží, hrozne mi je jej ľúto ☹

ditka1
22. jún 2009

luckai...PRESNE TO co mas v albume kde si kupila???????????

luckai
22. jún 2009

V kunguru pri velkom kostole. Ale je to o ničom, použili sme to len niekoľko krát, lebo to hneď ochladí vodu, nasiakne to a do druhého dňa to neuschne. Ak chceš, dám ti to, nebolo to ani drahé, aspoň mi zo nebude zavadzať. Vyskúšate a keď sa Ti to nebude páčiť, tak to zahoď!

tinkaaa
22. jún 2009

lucka k tým nožičkám
viem presne prečo ťa nechcú zobrať- tá dokina čo to robí bola na dovolenke a majú neskutočne veľa detičiek a nestíhajú 😖
kamoška bola s dcérkou a vravela,že keď bola prvý krát dokina bola nervozna,ale,že čo robila teraz bolo niečo neskutočné 🙄
hmmm Saška sa zobudila ideme desiatovať mrkvičku tak pa 😉

tinkaaa
22. jún 2009

ahojte idem vám napísať za ejusku písala mi sms
má strašný tlak,silné búšenie srdca a v stredu ide k neurologovi
bude mať Holtera- to je ten prístroj čo monitoruje srdce 24h a potom sa uvidí ☹ zatiaľ má lieky,len sa chúďa bojí,že kto sa bude starať o malého 😖
tak na ňu myslite pa
idem si dať aj ja lieky lebo mi je tiež dosť na nič 😔 a trvá to už cca týždeň ☹

sweetangel20
22. jún 2009

chúďa dievča... to nemá bohviečo, keď taká mladá baba má problémy so srdiečkom ☹

jarula25
22. jún 2009

teda tak hadam sa da Ejuska rychlo do poriadku drzime palceky...........
sestra to uz ma za sebou 😢 uz je aj doma
Tinka ako chutila mrkvicka Saske???? 😉

cipsinka
22. jún 2009

ahojte krasavice 😉 😉 😉 ,

jooj Ejuska co to tu citam,dufam,ze budes rychlo fit 🙂

alzbetabenkova
autor
22. jún 2009

ejusja ☹ 😠 😢 😢 silno na teba myslim ty moja mrcinka,ale neboj sa vsetko s azvlaaadne, ja zajtra idem d dokine so sebou,tak som same oko ucho co povie
boli sme na ockovani,maly ani neplakal,najblizsie o pol roka a to pocaie,no nevyjadrim s a

alzbetabenkova
autor
22. jún 2009

a stretla som tam jednu kocku, neviem ktorej je to rodina, s niekym bola na uvitani, a aj na foto, s emkinou sestrou,mala ma 5 mesiacov,to viem 😉

alzbetabenkova
autor
22. jún 2009

no pisala som ejuske nasej milej,ze peto je s malyym,mamna jej ma zajtra dovcu a ze ju strasne boli hlava,ze jej v nej huci a vsetkych pozdravuje,tak nanu mylsime vsetky a posielajme jej energiu ☹ 😔

alzbetabenkova
autor
22. jún 2009

a pisala mi zase ejka ze tam stretla jamajku a ze ta zase ide v piatok na operaciu krcka,takze kdyz se dari tak se dari
tinka, aj ja cakam mrsku inak 🙄

mirip
22. jún 2009

ahojte ja som dnes tuším na poliklinike na 4tom poschodí stretla ejusku 😵

baby bola som dnes aj na diabetologii taká pi.......................ča že až ma vystresovala na entú, som skoro z revom prišla domov 😢

sweetangel20
22. jún 2009

mirip, čo sa stalo?????,,

eviiik
22. jún 2009

mrzi ma, ze sa ejuska takto trapi, posielam vela pozitivnej energie, budem na nu mysliet
mirip mala si zle vysledku z glukozovych testou? mna cakaju o sva tyzdne

mirip
22. jún 2009

Doktor mi doporučil že je vela nenormálnych ale že táto Vargová je jedna z tých normálnych a nestresuje tehotné pacientky ale mna vystresovala na maximum. Najprv mi povedala že mám tú cukrovku že cukor je hraničný a to som mala nalačno 4,4 a do 5,6 viem že je to normálny cukror, potom mi povedala ked som sa pýtala či to bude len dočané že to mi povedať nevie, že to býva trvalé a známa tiež mala tehotenskú cukrovku a aj sestričky u tejto a aj Braun mi povedali že je to len počas tehotenstva že potom sa to upraví spať. A tiež mi povedala Kedže videla že chodím aj k hematologovi a pichám fraxiparin že či mi Gynekolog alebo Hematolog nenavrhli rodiť v Bratislave ako komplikované tehotenstvo so zrážanlivosťou krvi no totálne ma vyviedla z rovnováhy a pri tom ja mám síce miom v maternici po hormonálnych liekoch u brauna ale ten je na inom mieste a Braun mi povedal že to budeme riešiť po porode a po šestonedelí a že cukrovka táto že dostanem maximálne dietu čo som aj dostala, len dietu a hematolog mi povedal že tiež to že pichám fraxík nie je problém lebo pichám najmenšiu dávku. A táto povie že to problém je, a pri tom mna Dr. nechal na PN lebo som chcela ja a preto že ako alergik robím v kolektíve a keby som nebola doma tak som xyz-krát chorá od januára a teraz ani raz, a tiež diagnozu rizokové tehotenstvo som mala len 3mesiace na začiatku teraz tam mám len Zvýšený dohlad nad normálnou ťarchavosťou, takže už ani rizikovka nie som a táto splieta niečo o Bratislave

mirip
22. jún 2009

A pri tom Braun mi hovorí stále že toto všetko nie je až taký velký problém, že všetko bude ok aj ja aj baby a že tentoraz je to aj ked s tým že chodím kade tade po doktoroch chvalabohu normálne tehotenstvo bez koplikácií 🤐 tak som totálne mimo, ked povedala táto stará dievka že tie čo pichajú fraxiparin chodia rodiť do Blavy 🙄

sweetangel20
22. jún 2009

mirip, podľa mňa braun ked je tvoj doktor asi najlepšie vie, čo je pre teba dobré. teta mala tiež cukrovku ako tehotná a teraz nemá. aj malému robili hned testy na cukor a je v poriadku. nič neboj, dobre bude🙂

luckai
22. jún 2009

Ahojte kočky, Mirip a Ejuš, držte sa aj Jamajka!

My sme vonku spinkali 2 hodiny, teraz sme sa obidve napapali a ideme sa trošku hrať a tuším je niečo aj v plienke...
Pá zatím!

aadula
22. jún 2009

ahojte..tak dnes len zlé správy čítam?

ejuška, držím palce...určite to nejak doktori poriešia..nasadia lieky a bude to ok...moja mama mala ten prístroj v zime...a musela robiť všetko čo v bežný deň robieva...ono to má zistiť celodenný tlak pri bezžnom dni..ako sa telo a srdiečko namáha..zvládneš to neboj 😉

mirip..ja som chodila síce so železom na hemču...a tiež mám malý mión a v pohode som porodila..ja som mala zas zvýšený cholesterol cez tehotenstvo a pekne mi klesol po pôrode 😉 ..a poznám baby čo mali problém so zrážanlivosť počas tehotenstva či zvýšený cukor..a pekne im to poprechádzalo po pôrode...nemusela ťa plašiť...niektoré doktorky sú hrozne netaktné...a ešte....s tou zrážanlivosťou...čo ich poznám rodili tu v LV pôrodnici..

jarula25
22. jún 2009

tak vies co Mirip tu doktorku by som ja poslala do blavy alebo lepsie do Pezinka rovno!!!ja mam tiez velke problemy zo zrazanlivostou a mala som aj pocas tehotenstva a rodila som NORMALNE a v LEVICIACH tak neviem naco ta zbytocne strasti taketo doktorky neznasam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
dobre sme si teraz pospaly a chcely sme ist vonku ale toto pocasie hnusne je na nervy 😖
Alzbet takze maly frajer ockvanie zvladol v pohode super 😉
Este aj Jamajka ma zle spravy teda co je dneska za den????, 😕 🤐 🤐

ejusaaa
22. jún 2009

Ahojte,behl som na wcko,tak som sem skocila,maleho som vychystala von ledva,taka horucava ma zalieva a hlava furt sa mota a boli 😔 Tinka a Alzbet uz vam napisali,mam vysoky tlak,to busenie,dala mi na to taky krpaty liek a ze az po Holterovi na buduci tyzden mi nasadi normalne dake..aj ja som uz raz mala ten Holter,zaznamenal vselico a ajtak so mnou nic nerobili...vtedy som takto podobne na tom bola dva mesiace...a to som ani taky vysoky tlak nemala vtedy..v stredu u neurologa sa mozno dozviem viac,mozno je to od krcnej chrbtice 😔 ,jaj idem si lahnut,ahojte a dakujem..

alzbetabenkova
autor
22. jún 2009

ejuska, buem drzat palce, vidis ti doktory su sprosti, strasne, to ta mohli uz dnes tam poslat prednostne na neurologiu, kriste pane, zabilo by ich to???? 🙄 🙄
strasne nervy mam dnes, ja uz takto nevladzem stale sama bez mata, rano odide ked spime a pride vecer aj to unaveny bez nalady, normalne mi ten dom ide nanervy,ale co uz, zivot je taky, nemoze byt stale slnko 😖
no idem a ako vidim dnes mame viacere na prd den

tinkaaa
22. jún 2009

ahojte baby idem vám zapriať len dobrúúúúú fakt dobrú noc
my máme za sebou hrozný deň,plakali sme skoro v kuse hlavne teraz večer kým sme sa okúpkali všetko hryzie,deku,plienku ruky hryzátka podbradníky no proste všetko čo príde pod ruku a potom sa zlostí
jajj no dnes to bola katastrofa ešte aj náušnica sa nám rozopla a nevedela som jej ju zapnúť lebo tam ten klik dobre nezapadá tak len dúfam,že sa jej nerozopne zas 😕
mňa bolí brucho ako koňa mrchujem jedna radosť depkujem to ani nehovorím ako
mirip nehnevaj sa,že ti neodpisujem ale dnes už nemám na nič chuť odpíšem ti zajtra pa a dobrú všetkým
ešte odpoviem jarulke my len tú mrkvovú šťavu stále a dnes mi ju vyrážala rúčkami ale včera v poho jej chutila
ejka drž sa ahojte všetky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre