Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
25. jún 2009

Mmm ja viem,Ty to mas este tazsie..to ano,aspon viem ze vecer nebudem sama...ale aj ten den je taky dlhy..ked som v poriadku tak to je dobre,ale ked mi je zle..no hadam to prejde uz..

luckai
25. jún 2009

Ahojte,
Mici, tie ti neporadím...tiež sme to absolvovali v pôrodnici a nie, my s Ditkou máme Braňov doma! 😀
Ejus, drž sa!
My sme spinkali dobre, 2x hore len cuckať, ale včera nie a nie spať. nakoniec som ju o 16:00 uhrkala a spala až do kúkania do 18:30. Tak aspoň. Predtým len 2x po pol hodinke - hrôza.
Uvidíme dnes.

mici11
25. jún 2009

Ditka, Luckai aj tak diky. No nam sono mozgu v porodnici nestihli uz spravit ☹ robili nam vysetrenie ociek, sono obliciek a ten skrining. A my sme boli na ockovani TBC, vysetrenie sluchu, dnes mame sono mozgu a cakaju nas este nozicky 😉
Tak vy mate obe Branov? Super 😀

tinkaaa
25. jún 2009

zase je tu mrtvo,to nám toho koňa a našu tému zrušia 😀 😀 😀 😀
hmmm ale však ani ja neviem ako dlho sa zdržím lebo sme mali spať a nejak sa nám nechce... niečo sa nám zosnívalo a už sme hore 😕

alzbetabenkova
autor
25. jún 2009

ajojky, no dosli sme z prechadzky, maly papa s mojou mamou,ide s nou do obchodu,ja zatial upracem,potom ho uspim a pridem sem,
mici,sono aj nam v porodnici a moj drahy je mato😀
tinka ako svokor??ani ho nespominat,ja len som zvedava
no idem obliect synatora

jarula25
25. jún 2009

no som tu konecne som si sadla na chvilu a ten moj cert uz zaspal dufam ze bude spat ason 3 hodky nech si vydychnem lebo dneska je ako z besnych vajec hrozneeee 😖 🙄 🙄
Mici sono mozgu sa robi tam kde je detska pohotovost aspon tam sa robievalo ak to nepresunuly niekam inam 😒
tinkaaa tak to im hadam nedovolime aby nam temu zrusilyyy to neeeeeeee baby kde steeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maweri
25. jún 2009

ejus,ked ti bude lepsie ozvi sa,potesim sa stretnutiu. ja teraz mozem kedykolvek Marecek je totis u deda na chalupe na prazdninach a skor ako o mesiac ho odtial nedostanem.no a babatko rastie,ma sa dobre len mi velmi tvrdne brucho tak len doma vylihujem len aby ma nedali do nemocnice. tak zatial pa

ejusaaa
25. jún 2009

tak som zasa dopadla,isli sme von a musela som sa vratit..na odpadntie..tlak mam od rama 1OO na 55..velmi nizky zas..tak som volala srdcovej ze ho nemam brat,ze v utorok mi da iny..ale co dovtedy..takze ani darcek som nebola kupit...no janeviem..teraz idem lezat..maly isiel von..

ejusaaa
25. jún 2009

Maweri a kto tam bol Marecka zobrat,nebodaj Ty? 😲 Tak teraz Ti je dobre,mozes aspon oddychovat,hadam nepojdes do nemocky,vela lez a bude dobre,ved to uz nemas az tak daleko 🙂 jaj no idem lezat,kym sa da,ajojte..a preco je tak mrtvo na konovi?Ani Cipsinka nic,ani Sweet..jaj nieco som zaregistrovala ze Cipsi robi,asi preto..a kde neviete?

ditka1
25. jún 2009

aj my sa snazime marne zaspat...3hodiny som s lukáskom bola vonku a nic,kukal na mna,kopcoval a mrmlotal si,tak sa nosime a pisem,ale uz driemká teraz na rukach. 😅
ejus...ze v dnesnej dobe nevedia poriadne lieky urcit na tlak...hm 😠
lucka...moj brano nie je doma ☹

ejusaaa
25. jún 2009

baby,maly ma zapalene to po ockovani TBc...co teraz?Ma to take velke,napuchnute,vnutri take do biela a okolo cervene..mam zajtra doktorke zavolat? 😲

alzbetabenkova
autor
25. jún 2009

ejka,mne sa zda ze to je dobre,ze sa to zapal,ak si dobre pametam,tak sa to aj musi,lebo ked nie,treba zaockovat znova,aj moj maly mal aj znisave,ale na 100% ti to nevravim
doteraz mi nesiel net,len tak tak,maly este spi,vecer zase zaspi neskoro,jajjjjj 😅
inak dnes mi je naprd,ale tak zo seba(na to ze ma nieco boli som uz zvyknuta),pribrala som,brusisko mam riadne a vsetci vravia ze nie,ale vidim,lebo veci su mi male,a najhorsie je ze by som zozrala aj klince,hlavne sladke a blbosti no ale co budem nosit potom?? 😠 🙄

ditka1
25. jún 2009

alzbet....vazne?to ma hnisat aj po takej dlhej dobe po ockovani?lebo nam to hnisalo asi mesiac po ockovani ale tera to mame pekne 🙂 o jedeni mi nieco hovor...ja sa snazim obmedzovat,aj ked je to tazke,a tiez ma vsetko boli,hlavne krize a kolena,nevladzem nic,niekedy sa ledva rozchodim ako taka starene a vies co mi je divne?ze este stale ma bolia lonove kosti od porodu hlavne ked dlho stojim,alebo čupím,aj pri menzese,to predtym nebolo. 😕

ditka1
25. jún 2009

jhaaaj a snivalo sa mi,ze som bola tehotna.normalne pohyby vsetko som citila,aj som rodila 😀 ale co je cudne,ze mavam take fantomove pocity...ze niekedy citim akoby tie pohyby v bruchu aj kopance...mne uz asi harasi...treba sa mi vyspat 🙄 😀 😝

ejusaaa
25. jún 2009

Ditka tak si ruky mozme podat..aj minule vravim muzovi ze ja citim pohyby,asi aj mne harasi..a tie lonove kosti,presne ako vravis,nechcela som to hovorit,lebo si ako sibnuta uz pripadam,aj ja sedim a ked vstanem,presne ako ked som tehotnas bola ma to bolo...aj krize..a teraz ten tlak no super..teraz ma Peto pomasiroval,na chvilu pomohlo..ale potrebovala by som lhsie,ale ze uz nevladze...ale dnes vecer si tie lieky nedam..ani od srdcovej,ano od neurologicky..ved mi este horsie robia,aj mi je od zaludka od nich zle a len by som spala,ale spat neviem..Alzbet aj Peto vravi ze sa to ma vyzbierat a tak...ale neviem,ma to velmi spatne a uz to mal uplne pekne..no nevie, co s tym..Alzbet ja som nezbadala ze si pribrala,ale Ty vies najlepsie,jaj vsetko nas trapi,ja ale fakt kaslem na tucnotu,jedine co si zela,nech som uz v poriadku,toto je strasne..ja sa vobec neviem o maleho starat,ani na ruky ho neberem,ked sa mi vzdy toci..ani von,ani nic.. 😔

ditka1
25. jún 2009

ejus...poradim ti jednu maserku robi v rozkvete,ta je perfektna,aj ja tam chodievam niekedy ked uz som ako dobita doslova,vtedy ak sa pamatas som nedavno mala seknuty krk,mi ho rozmasirovala a pomohlo 🙂 ak mas zaujem tak posli IP. 😉 veru co mi uz nikdy nebudeme ok?poznam baby ktore ani nevedeli,ze rodili a nic ich neboli,inac ja to ani tak nepripisujem porodu,ako tej mojej tazkej praci pred tym,tazko som robila doslova drela v textilke a zrazu prisiel utlm-tehotenstvo len lezat a teraz ked zase musim sa hybat poriadne tak citim kazdy mm tela ako ma boli. 🙄 😔

bambulka6
25. jún 2009

ahojte moje...Dnes som sa stretla z Lenkou.mam vas vsetky pozdravit,ze sem nestíha ani príst popísat.Mala je strasne zlatucka,taka mala vlasata babika. 🙂 😉

Ejka dufam ze sa s toho coskoro dostanes.

Baby vy tu riesite tucnotu a ja zase riesim ako pribrat.nemate nejaky recept.No ale asi pri tychto dvoch malych princeznach asi ani nepriberiem,ked musím okolo nich stale behat.

Ditka ani ja uz neviem vobec ze som rodila,iba ked sa pozriem na moje dve slečny. 😀 aj mna bolievali tie kosti az tak ze som nemohla vobec chodit,ale po porode to nastastie preslo. 🙂

Mici tam robia sono mozgu,kde písala Jarulka,ale uz ti to asi netreba.Ale mne sa zda ze tam robia iba v stredu.

ejusaaa
25. jún 2009

Ditus,ak sa to nezlepsi,tak potom sa Ti ozvem ohladne maserky..vdaka..

eviiik
25. jún 2009

ahojte kocky ja len tak narychlo, konecne som si spravila album, postupne tam hadam budem pridavat co mame, zajtra Vas aspon zbezne precitam, dufam, ze sa mate uz lepsie

ejusaaa
25. jún 2009

Ditka IP

mirinka23
25. jún 2009

ahojte tak sa mi nepodarilo sem prísť dosť dlho a riadne ste toho popísali.Čítam, že každú niečo trápilo tak dúfam, že je to už lepšie.
Baby mám na vás takú diskrétnu otázku: ako sa chránite pri s..e s vašimi mužmi také čo ste po pôrode?
A konečne sa mi podarilo dať fotky Ninky.

cipsinka
25. jún 2009

ahojte zenicky,tak vidim,ze Ejuske je uz trosku lepsie tak sa tesim 😵 😵 😵 Ejuska robim v PC firme kde som robila rok dozadu 😉 😉 😉 😉 Teraz ozaj nemam vela casu tak tu budem len raz za cas pa 😉

cipsinka
25. jún 2009

a idem si pozret mirinkinu Ninusku 😵 😵 😵

cipsinka
25. jún 2009

Ninuska je kraaasna babika 😵 😵 😵 😵

mirinka23
25. jún 2009

ahoj cipsi, gratulujem k práci určite sa tešíš.

mirinka23
25. jún 2009

jej ďakujeme, je to náš veľký pokladík a veľmi ju ľúbime

cipsinka
25. jún 2009

miri dakujem ano veeeelmi sa tesim,konecne nekvocim stale doma 😉 😉 😉 😉

luckai
25. jún 2009

Ahojte,
Ditka to som myslela s menami, že máme Braňv - ako mužov, nie že sú práve doma 😀 😀 😀

My sme dnes spali 4,5h!!!!! to sa stalo asi naposledy keď sa narodila na druhý deň!Neviem či aj nám nejdú zuby. Romanka je nepokojná, v kuse má ruku v ústach, slintá, bublinkuje aj keď spí, no neviem...myslela som že máme čas...

mirinka23
25. jún 2009

luci neporadíš mi čo som sa pýtala trochu vyššie?

ditka1
25. jún 2009

mirka...ninka je anjelik,na zivo je este krajsia 😵 a suseda?ponahlaj sa domov aby nebolo vela hodin 😀 😀 😀 😝
moju typ ochrany poznas pri sexe 😎 😀 😨
luci... 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre