Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
3. júl 2009

ahojte dievčatá, je to normálne, od začatku som pribrala tri kilá a to je strašne málo a pri tejto diete mám už o kilo menej, myslím že Dr. nebude nadšený ☹

ejusaaa
3. júl 2009

Mirip,ja som zacala zrazu priberat,este som sa tesila,uz som mala riadne brucho a kil navyse len pet a potom sup a zrazu som zacala priberat..ale ked mas dietu,tak to sa velmi neda...mala by si sa porozpravat s dr. ze co navrhuje,alebo tak,nie?

aadula
3. júl 2009

ejuška presne...aj mne to tam hádže...a Paťka je tu už celá nešťastná, že na ňu to nevieme otestovať 😀

mirip
3. júl 2009

ja viem, aj on o tom že mám držeť dietu kovili cukru vie ale ked zase do tehotenskej nahlásim rovnakú váhu už tretí mesiac no neviem čo mi povie 😒

ejusaaa
3. júl 2009

No Adul vyskusame zajtra 😀

aadula
3. júl 2009

mirip, to asi podľa ultrazvuku zistia..si teda myslím..ak bábatko priberá, tak by to mohlo byť dobre, ale ak nie..tak ti iste povedia čo ďalej

ejusaaa
3. júl 2009

Neviem Ti poradit Mirip..ale to ze nepriberas neznamena ze sa nieco deje..mozno si skratka taky typ,nestresuj sa nasd tym,aj tak mas toho dost..uvidis,este budes priberat a malicke pekne pribera? 🙂

ejusaaa
3. júl 2009

no ADul zavisi ci babo pribera,u mna si mysleli ze nepribera,tak mi robili pecenove testy ci co,ale vsetko bolo v poriadku..aj u Teba je 🙂

ejusaaa
3. júl 2009

Adul,Mirip tam malo byt,Adul asi nie je tehotna 😀

desszi
3. júl 2009

Ahojte,
vsetky maminky chcem pozdravit 🙂uz si ma ani nebudete pamatat, tak dlho som tu nebola ☹
ale uz mam dovolenku a od buduceho tyzdna matersku. Jednoducho nechapem ze za chvilocku tu bude drobec. Uz mame krasne brusko, bola som dnes na ekg, lebo som fucala ako stotonova a sem tam mi vynechal dych, ale nastastie je to ok, len drobec tlaci na branicu, tak preto tie problemy.
Ved ja ani nestihnem precitat co sa s vami za tie dni udialo.
Mirip musis drzat dietku kvoli cukru? Ja suhlasim s adkou, pokial babanko pribera a rastie, tak sa netrap, ja som tiez pribrala malinko a len teraz siedmy, osmy mesiac to je viac (ak 1 az 1,5kg je viac). Dovtedy som priberala len po nejakych pol kileckach. Hlavne sa nestresuj, to urcite neprospieva. Vsetko bude ok.

aadula
3. júl 2009

ejuška 😀 neplaš ma... teraz by som to asi nezvládla..aj keď Samko sa nudí...ale ja nie 😀

tak ja som bola opačný prípad..som sa bála povedať o koľko som zas pribrala 😀 😝, ale však malý bol v podstate aj dosť veľký

desszi, fakt to rýchlo ubieha...veď len teraz som čítala, že si na začiatku tehu 🙂

desszi
3. júl 2009

Veru adulka, ja normalne nestiham ☹ este tolko veci treba vybavyit a dokoncit....
Na dnes vas opustam, idem sa venovat drahemu, prisiel zo sluzobnej cesty. Pekny vecer vam vsetkym.

bzucinka2
3. júl 2009

mirip klud, nic sa nedeje, babo kopka, je v poriadku, nie kazdy musi pribrat 20 kil, bud rada o to menej budes zhadzovat 🙂

ditka1
3. júl 2009

mirip...presne bud rada,ze nepriberas,poznam vela zien co pribrali len 4kg za cele tehu a deticky su ok,to ja mam este stale co zhadzovat 😝
desszi...vitaj uz tak davno si tu nebola,ale leti ten cas uz o chvilku pribudne k nam Davidko 😵
ejus...zajtra cikate zase?
tinka...idem ju pozriet ci schudla 😀 😝

luckai
3. júl 2009

Ajojte, no nestíham!
Včera mi malá v tom teple vôbec nespala, mužík bol do noci v robote, dobiehal termíny, ja s malou, už večer takou unavenou, že nevedela zaspať...
Dne pre zmenu spala dobre, ale som skúsila kúpať ráno, či to večer nie je tak veeeľmi už unavená aj z toho. No večer vyzerá tak ako ostatné. Po kúpaní chvíľu kľud a potom asi hodinu kým zaspí len mrnčí a nevie sa upokojiť. Tak ešte pár dní skúsime tak, že kúpať ráno, nech vidíme či tam bude rozdiel...
Uf...o neviem, len skončili koliky, už toto a idú aj zúbky, tak aj to určite prispieva...

ditka1
3. júl 2009

aj mne sa zda,ze tinka zhodila a uz mam aj ja ten analyzator podoby v albume 😀
ozaj baby kde sa da v LV kupit znackove oblecenie pre najmensich adidas???aj topanocky,chcem kupit malemu nejaku teplakovu supravu,vetrovku na zimu. 🙂

tinkaaa
3. júl 2009

nezdržím sa komentára ženy
schudla som,ale to z toho tepla,žiadna diéta žiadne mučenie
mirip buď len rada,že si veľa nepribrala,pokiaľ rastie bábo tak je určite všetko ok
ejus pýtala si sa ako to robím,to chudnutie ja neviem nebadám to
ditka a čo si na mne nakukala,nieže mi príde z očú 😀
deszi nikto na teba nezabúda teda ja určite nie
adul čitala som si ťa aj v inej téme a nasmiala som sa na kamoške z chirurgie 😝 😝 😀
no to je asi všetko
jáj a jarul pozdrav Kena 😀 reč nášho klanu neznáma 😝

jarula25
3. júl 2009

teda Adulll o com je rec??chceme vediet.. 😀 😀
Deszi veru sa ti to krati a rychlo to ide....
Tinka ta modraa ti pristane 😉 😉 😉 a pozdravim neboj 😀 😀 😀 😀
bruuu noc kocky 😉 😉 😉 😉
sa tesim ideme grilovat zajtra kamasovi cela partia.....

ejusaaa
3. júl 2009

Ditka,nie zatial nemusi znova cikat,v stredu budu vysledky,tak uvidime..no to bude streda,nozicky,vysledky,ja neurologia,ci to vobec s malym vsetko postihame..ak nie,kaslem na tu sprostu neurologicku.Ditka,vy ako,kedy a kolko davate toho vitaminu c,cebian?Tato nefrologicka vravela ze mu to mame davat,rano?ale za tym sa kluden moze mlieko nie?Ozaj uz druhy den pijeme ten iny nutrilon a ma uplne vodovu kaku..takze ho musime vysadit ze?Tak ja neviem na ake mlieko mam ist.. 😲

aadula
3. júl 2009

mojsi akurát si idem objednať od jednej kočky z MMB a čo nevidím...tvoje hodnotenie v jej albume posledné 😀 a ja že aké známe bábatko na mňa z fotky pozerá

tinka, 😀 sme tam perfektná partia 😀

ejusaaa
3. júl 2009

Jej aj mne sa uz to meradlo dalo a vysledok,ze sa podoba na oboch rovnako 🙂 ,len ako si to mam dat do albumu? 😲 Tobinko este vzdy nespi..no je pavda ze vonku spal do pol deviatej a este tu aj vyhravaju madarske pesnicky vonku. 😝

ejusaaa
3. júl 2009

Tak uz ozaj dobru 🙂

mojsejovka
3. júl 2009

ahojte.. ja ako vždy posledná..

judith.. foto odoslané.. 😉

ditka.. jaaaaj, že režim.. no to máte super, my teraz žiadny režim nemáme ako sa začali tieto horúčavy, sprchujeme cez deň malú vlažnou vodičkou, páči sa jej to, ale aj tak je mrzutá, strašne sa potí, chúďa malé.. 😝

adul.. aj my sme mysleli, že bude dnes pršať, ale aj keď hrmelo, tak sme išli von a dážď nikde.. 😀 no to si Samka riadny kusisko niesla, budeš mať svaly.. 😀 nooo, však aj na MMB musí byť Tamarku vidno.. 😉

mirp.. ty sa vôbec nemusíš strachovať, ty pribrať nemusíš, hlavne, keď bábo priberá pekne.. 😉 a ja som prvé mesiace tiež málo priberala a potom to išlo hore jedna radosť.. hlavne, keď som musela ležať s vyloženými nohami a ešte aj sviatky boli.. no nežer, cica.. čo narobím.. a teraz sa kilá držia ako kliešť.. 😀

lucka.. možno aj Romanke je teplo a preto je mrzutá.. 😕

deszi.. jeeeeeeej, tebe sa to blíži už.. 😅

tinka.. pekné fotočky, malinká rastie a z maminky ubúda.. 😀

nám dnes prišiel nosič, no super je, celý víkend budeme testovať a pondelok ho posielam späť, nech nám pošlú nový, chcem hooooooooo... parádne rozložená váha, skoro ani necítim, že malú nosím.. 🙂

a zajtra si spravíme výýýýýýletík, dnes tu bol Romanov kolega aj s rodinkou z Pukanca, tak zajtra im ideme vrátiť návštevu, možno aj fiu stretnem, vraj tam majú nejaké trhy zajtra.. 😉
a ditkaaaaa.. ak vyjde čas, tak ti možno brnknem, či ste doma, ale asi nestihneme, lebo pôjdeme aj k svokrovcom zajtra..

no tak dobrúúúúúúúúúúúú noc všetkým maminkám a detičkám, aj keď už všetci určite spíte.. 😉

mojsejovka
3. júl 2009

no ty kokos, ja inééééé romány píšem na dobrú noc.. 😀

desszi
4. júl 2009

Krasne rano,
tusim som prva, ale vy ste vcera vypisovali az az.... 🙂
Mame slniecko, teplo, straaasne sa potim, ale vydrzime...
Dnes mame malu oslavu Petkovych menin s priatelmi, zajtra zase u otca narodeniny aj meniny, o tyzden zase narodeniny a potom zase....cela blizka rodina je julova, augustova a este ked to moj Dadko zavrsi 18 augusta, tak do Vianoc sa budeme spamatavat 😵 Esteze nemozem pit, lebo keby som si mala na kazdej oslave dat len pripitok, aj tak som nalozena v liehu ako visna v cokolade 😅
Dievcata, ved ja ani neviem co do tej porodnice, teda viem, zoznam mam, ale ake vlozky, ake jednorazove podlozky, ktore prsnikove tampony.....som z toho magor, poradte prosim, ktore sa vam osvedcili.
Idem si dat kafe....

ejusaaa
4. júl 2009

Dobre ranko,Deszi,sme zvedave na Tvoje brusko,ved uz musis mat velkee,prosime si fotocky 🙂 Inak neviem naco sme chceli leto,ked v podstate cely dn sa neda ist s detmi von,az k veceru 😲 😝 ,este je len rano a teplo jak v zadku.No ale na nakup musime..my noc dobra,celu noc hajal..Ditus potom mi odpis ohladne tych kvapiek,aj vy ostatne to davate?

alzbetabenkova
autor
4. júl 2009

dobre ranecko, no ja sa idem obliect a idem na trh kupit zeleninu rychlo v tomto teple, nahovorim asi mata na kupanie,i ked mam menzes 🙄
mirip,. nasa katarinka pribrala len dve kila a je to ok,neboj sa 😉
desszi mne s aosvedcili v dm drogerke, tie sa tak super nalepili o podrpdu a nebehali 😉
ejka este raz krasny den petovi a aj tebe samozrejme 🙂

bzucinka2
4. júl 2009

dobre ranko
my noc ok, teraz spime a potom ideme k svokre, maju tam hody ci co, tak budeme dnes tam a zajtra na obed zase 🙂
deszi, to je podla mna jedno ake si kupis, ja som mala vlozky always bez kridelok tie hrube a bola som spokojna, vlozky do podprdy som mala z tesca, v takej ruzovej krabici, ale znacku uz neviem a tiez sa dali prilepit, ale nelepila som si ich drzali aj tak a boli fajn tvarovane, podlozky som kupovala v lekarni v zelenom mide pri kostole a ked budes chciet, mozme ist spolu a popozerame 🙂

ejusaaa
4. júl 2009

Deszi,ja som mala v porodnici vlozky aj alwaysa ine a aj tie poporodne z lekarne a tie som velmi ocenila,ostatne su velmi tvrde,vsetko ma bolelo,a tieto bolo velmi dobre..tie vlozky do podprsenky som mala,ale boli mi na nic,kedze som mlieko nemala a tie podlozky,najvecsi rozmer si kup urcite,chod do tek lekarne pri mide,tak ked povies ze ides do porodnice,oni Ti pozhanaju,co vsetko potrebujes,tam su mile,aj mne tak urobili 🙂

ejusaaa
4. júl 2009

Co si pisem s babami v spolocnych terminoch,oni kupili vsetky detom slnaky a to sa moze? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre