Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
14. júl 2009

ahojte ja len na rychlo potom vas docitam..cely den som bola s malim na margite a bolo perfektneeeeee 😉 😉 ...maly je tak unaveny ze ani spat nechce betar asi cerpa dalsiu energiu...idem ho ulozit a ked nezaspim aj ja tak este kuknem.. 😀 😀 😀 😀

desszi
14. júl 2009

no teda fakt je teplo, prave mi volala mama, ze ako to zvladam, samozrejme nezabudla dodat, ze u nej na prizemi je perfektny chladok (ale v dobrom 🙂 )
ejus aj petkovi sa pacili vecicky, tesim sa im 🙂
som totalne hotova a nieco by som chrumala..........uz mam v sebe dve cokoladova tycinky, no ziadna slavna strava, mala by som dat aj nejake vitaminky

desszi
14. júl 2009

sory ejus, to s tymi vecami bolo adresovane bzucke, takze ....
bzuci aj petkovi sa pacili vecicky 🙂
to mam z toho tepla 😀

luckai
14. júl 2009

ahojte,
no tak dnes bol zas ten nespiasi deň, Romanka spala 2x 30 minút, ale ráno vstávala o 9:30, takže asoň si ráno potiahla.
Zajtra ešte teplejšie - fuj, zas budeme vnútri do 16:00 a až potom von!
Nestíham Vás čítať, zajtra ide mužík na služobku, vo štvrtok v noci bude naspäť z Prahy, tak budeme 2 dni samučké...

ejusaaa
14. júl 2009

No Deszi ved rozmyslam ze ake vecicky,ja ze mi nieco uslo 😀 Bzuci ano,dedo sa snim prechadzal,si ich videla pred vasim cinzakom ze? 😉 Pisala som si s Erikou,ue mala ma uz 55OO g,ze je dobrucka 🙂 Fakt Deszi,kazdemu da toto teplo zabrat a co uz potom Ty...

ejusaaa
14. júl 2009

Luci,este aj teraz je 29 stupnov,ja som maleho az po siestej poslala von a to je skoro to iste ako cez den,jaj uz nech prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠

bzucinka2
15. júl 2009

ejus videla, aj sme tobinka kocikali, teda alexik mykal kocikom a vyberal mu dudu, ze nepotrebuje, duda sa nenosi 😀
desszi, tak to je super, ze sa petkovi pacili, tak si dobre vybrala a lacne 🙂

a zabudla som vam popriat dobre ranko, my sme hore od 5,30 a ked sa vyspinka, ideme sa kupat do vyhni 🙂

ejusaaa
15. júl 2009

Dobre ranko,aj my sme uz horeeeeeee 😀 ,zatial len na skok,hladam na nete jedno cislo,zatial Petro krmi,ale idem vystriedat,on je po nocnej 😀 tak Alexik je taky betar,ale dobre hovori,ze ked vyjde prvy zubok,uz sa nema duda davat 🙂

ejusaaa
15. júl 2009

Tak maly zahajal,no hrozne co tu tito robotnici robia za ramus,davam malemu 5 minut a je hore 😕 Ditka,potom sa ozvi ked sa vratite,ze ako Lukasko..Jaj Judith je dobreeeeeeeee,ide do Storova sa oclupkat, a my budeme celyyyyyyyyy den v tomto teplom cinzaku..vyy tiez nechodite cez den von?Ved to sa neda...

ejusaaa
15. júl 2009

Bzuci,az teraz registrujem,idete sa kupkat a to je kde?No,my si musime pockat takto o rok,ked bude vecsi 🙂

jarula25
15. júl 2009

dobre ranko....dneska zase horuco ideme na margitu tak ako vcera aspon nam ubehne den aj tak tatino doma spi po nocnej 😉

jarula25
15. júl 2009

Ejus preco byste maly cakat??????ved na kupko chodia aj ovela mensie babatka 😕 😕

ejusaaa
15. júl 2009

Jarul ale to by bolo pre neho len trapenie,v tom teple,on nema rad teplo,tam by ani nezahajal,mne sa to zda skoro,ale o rok tam budeme ako na koni,no neviem ci presne na margite ale niekde urcite 😀

tinkaaa
15. júl 2009

Bré ráno prajem aj ja 🙂
Súhlasím s Jarulou,aj my sme sa chystali na kúpko minulý týždeň - len nám to nejak nevidalo
Však Tobi sa nemusí kúpať stačí,keď budete chodiť na striedačku do vody vy dvaja,a však určite by išla s vami aj mamina tak by ho povarovala 😉 nejaký chládoček pod stromami a ide sa.Ja plánujem Štúrovo možno túto nedeľu.Celý víkend máme nabitý od piatku ... ale ak bude mať Peťo fušku tak radšej korunky uprednostníme pred zábavou 😉
zase je hroznnneee hicno
počujte mám tu taký dotaz,eja vždy vie všetko o všetkých,to si ip-čkujete a potom sa čudujete,že to tu mrzne 😝

jarula25
15. júl 2009

ved na margite je aj chladok a v detskom bazeniku tepla vodicka takze si myslim ze by sa urcite vysantil a braly by ste kocik aby sa mohol aj vyhajat 😵 keby si videla vcera ake male babtka tam boly tak by si sa cudovala 😉
Tinka 😉

tinkaaa
15. júl 2009

Ejuška Vyhne sú smerom na Banskú Štiavnicu,je tam vodný raj.... pekne je to prerobené 😉

ejusaaa
15. júl 2009

No neviem si predstavit ist s Tobim niekam,ked sa mi bude zdat ze to bude aj pddych,vtedy pojdeme na kupko,ja sa netuzim az tak kupkat,ide mi o neho,nech sa tesi a urcite s nim nepojdem do takej vody,ked ma zapal mocovych ciest,ked v pribehu dna berie lieky,vseliake kvapky,grcka mi z toho,tak ho urcite nebudem trapit v tom teple este aj stymto..a uz vobec si neviem predstavit balit tam mlieka,caje,pleinky a vsetko..ja som len podotkla,co som vlastne pisala Bzuci,ze my v takom style ako oni napr.ze skratka ideme pojdem zhruba na buduci rok,tym som nevravela,ze nikam s nim nepojdem,ale riskovat vodu,ani ked sa uzdravi veru nebudem..aj tak neviem co nas vlastne caka,ake su vysledky..a skypujem si,nie Ipckujeme,tak Tinka,ako aj sTebou som zvykla.

ejusaaa
15. júl 2009

no vy ste sa do mna pustili s tou vodou,no keby ste mali chore det,sotva by ste sli,pekny den na kupaliskach teda.

jarula25
15. júl 2009

ejus nepustily ale ty si povedala ze budete cely den doma v tom teple.....a vies co soorry ze som vobec napisala svoj nazor...ci o tom to tu uz asi nije 😲 😲 😲 😲 😲 😲

tinkaaa
15. júl 2009

ejuš kľud moja,však si písala,že by si niekam išla tak som ti len napísala ako sa to dá urobiť
to neber ako rozkaz,že musíš ísť hneď niekam ..... a s tými mliekami a tak,no my tak chodíme berieme so sebou a ideme na výlet,aby si malá zvykala aj na iné prostredie a jedno s druhým
jasné dá sa ísť keď je všetko ok.......a ja som ti nepísala,že sa malý kúpať 😉 že vy dvaja s Peťom no takže tak moja drž sa a prajem skoré uzdravenie Tobimu 🙂

ejusaaa
15. júl 2009

ja neviem co sa teraz urazas...Ty si chodila so 6 mesacnym na kupko?Ja som vravela ze budem doma,ale nic ine som tym nesledovala.Tu sa uz naozaj neoplati nic napisat,ja tu koncim.Akoze ked sa tu dookola urazaate,raz jedna raz druha,tak naco sem naozaj piseme.

ejusaaa
15. júl 2009

este zo mna urobre sprostu,ze klud moja,fajn,ahojte.Normalne vstanem,napisem,aTinka hned utoci ze coo si ja vobec dovolujem s niekym pisat mimo kona,akoze fasa.

jarula25
15. júl 2009

ja sa neurazam ale chcela si vediet nazor tak som ho napisala a ANO CHODILA SOM SO 6 MESACNYM NA KUPALISKO.......a nech si o mne kazdy mysli co chce

tinkaaa
15. júl 2009

no coment a kto sa tu potom uráža 😕
ja a útočim ako fasa ani som nevedela ako ,
a už je tu hádka 😝
eja ja som len napísala to čo som si myslela,bože toto teplo už asi fakt nikomu nerobí dobre 😒

ejusaaa
15. júl 2009

A nenapisala si,ze ja si Ip ckujem a preto to tu mrzne a ze vsetko o kazdom viem?Pokial viem Ditka tu pisala ze idu k Dr a ze som si napisala s Judidh tak sa ospravedlnujem.

tinkaaa
15. júl 2009

Neurážaj ostatných členov fóra a nevyvolávaj hádky. Každý má právo na svoj názor ale nemal by ho vnucovať ostatným. Ak chceš niekoho skritizovať, urob to slušne bez nádychu pohŕdania. Osobné konflikty s ostatnými členmi nerieš na fóre.

TOTO JE PRAVIDLO 8 Z KONÍKA 🙂

napísala som a čo?však som to len usúdila podľa toho,že si vedela aj o Judith aj o Ditke.To bola normálna veta,ved vy sem bežne skoro všetky píšete,že to tu mrzne a raz som to napísala ja a už je zle

tinkaaa
15. júl 2009

no a po tejto vete tu so mnou už nikto neprehovorí tak končím pa 😔

ejusaaa
15. júl 2009

A koho to urazam mi povedz?

tinkaaa
15. júl 2009

eja nemienim sa hádať,neviem čo ti dneska je.............
a k urážaniu,však ty sa tu rozčuľuješ,že robíme z teba blbú . ... čo ja som tak nemyslela,že ti radíme aby si išla na kúpko a tak.............
nechaj to tak,fakt nemám náladu na takéto reči a nemienim sa hádať

jarula25
15. júl 2009

tak ja idem na tu margitu aby som sa vyventilovala...mozno potom aj niekomu dobre poradim....
pekny den.... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre