Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
15. jún 2009

no ja som uspesne ulozila maleho,potichu som ho prebalila,pomrvil sa troska a este sa aj napapal so zavretymi ockami a ked som ho brala na ruky hned odgrgol,takze super a aj spal dale a uz je v postielke a odfukuje...toto sa este nestalo 😉
tinka...fiiiha no toto,presne vela ludi to cita a nepisu.Vsak preco by aj chlap nemohol sem pisat,v jednej teme sa aj chlap vyskytuje nejaky petot...tak co aj sem moze 😀
nic babenky krasavice idem ja het,pa a dobru nocku,ide panelak ppaaaaaaaaaaaaaa

sweetangel20
15. jún 2009

ja viem, aj mňa si zohnala 🙂 zlatáááááááá. a vidíš, keby u nás bola možná bigamia, mohla si si začať zakladať mužský hárem, už by si mala dvoch mužov 😀

cipsinka
15. jún 2009

juuuj vy ste toho nejako vela popisali za ten cas co som tu nebola 😕 😕 😕 😕 baby dakujem za privitanie ste ozaj zlate 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

sweetangel20
15. jún 2009

cipsinka, ale ja ťa ešte nepoznám ☹

cipsinka
15. jún 2009

tinka takze naapadnik,fiiiha ale obcas to super padne pocut na seba nejake pozitiva no nie?? 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
15. jún 2009

ahoj sweet 🙂 🙂 🙂 ja som do tejto temy nechodila len raz som sa prisla opytat,ci nahodou baby nevedia o nejakej fajn kadernicke a ochotne mi poradili 😵 😵 😵 😵 😵 a dnes ma napadlo,ze by som sem mohla aj ja prispievat ak by vam to samoska nevadilo,lebo aj moj drahy je levican a ma tam celu rodinu 😉 😉 😉 😉 😉 a ja som byvala asi 25 km od levic s rodicmi,cize tiez v levickom okrese,cize ako tak zapadam 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

sweetangel20
15. jún 2009

a teraz kde bývate? ja som sem chodila kedysi veeeeeeeeeľmi dávno, potom som si dala dlhú pauzu a teraz som tu zas. a nedám pokoj 😎

sweetangel20
15. jún 2009

zas som tu sama, všetky už buváte. a mne sa ešte nechce. som akurát dopapala pečenú kačku, heh, bude sa mi veselo buvať 😀

ditka1
16. jún 2009

dobre ranko...som tu dnes prva,relativne dobru noc sme mali na to,ze maly spal od vecera od 5tej tak len raz bol hore o 3tej a pred pol hodkou sme vstali,najedli sa a uz ideme zase driemat 🙂
sweet...a kde si teda bola tak dlho? 😕
ktovie ako bude vonku dnes.

ejusaaa
16. jún 2009

Dobra ranko,no zas prsiiiiiiii 😒 ,hadam kym sa vsetky von vyteperime prestane,ale aj vietor je 😲 Inac,nasmu malemu su uz niektore letne veci male a nemal ih ani raz,lebo vzdy je vonku skaredo,tak ich ani nema kedy nosit 😝 Aj my noc dobra,troska sa prebral v noci,teda len tak mrnkal,ale dudel stacil a spal doteraz,ale zobudil sa chudaaacik pokakany,to nezvykol.Veru Tinka,dobre padne nie ze mas napadnik,ale vcera aj tak,neprispel 😀 😀 😀 ,hadam sa osmely 🙂

jarula25
16. jún 2009

krasne ranko aj ked pocasie nieje krasne 😖 Ditka vidis takze Luki pekne spinkal super 😉 NAPADNíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííkkk..ukáž sa náááááááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmm 😅

ejusaaa
16. jún 2009

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaadniiiiiiiiiiiiiiiiiik kaaaaaaaaaaaaaaaaaz sa naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅

tinkaaa
16. jún 2009

Bré ráno,dnes idem na tú burzu do Medulienky okolo 10h aj s kamoškami.Malá bude gazdovať doma s tetuškou.Noc sme mali,že super,len sa mi prestáva páčiť 😲 že vstávame najnovšie aj v noci 🙄 o 2h sme jedli.
Inak dnes bude mať malá šoky 😀 vybili sa baterky v kolotoči a kým tam nebudú bude ako prst 😝 ale už som kázala môjmu tatovi ich kúpiť a prísť namontovať,bo sa to vzadz šróbuje a ja som natom minule skoro strhala závity 😀
Baby vy ste šialené,že nápadník.Chudák teraz sa musí cítiť hrozne trápne 😕 Ale inak aj ja som zvedavá. 😅
Takže idem dať dietku ham ham a potom ja do sprchy dúfam,že zahajá a o chvíľu het.
A nápadník,no ja by som ho tak nenazvala,skôr človek,ktorý sa zaujíma. 😝 hmmmm 😀 😀 😀 takže mamička ešte nepatrí do starého železa 😀 takže sa nemusím trápiť s kg 😀 😀 však aj tak som sympatikuš 😀 😀 😀

jarula25
16. jún 2009

prestalo prsat a uz sa aj vyjasnuje takze nakoniec bude mozno aj krasne ved hlasily 28stupnou 😉
tak Tinka dobre nakup a kukni ci tam je este moj kocik 😀 dufam ze nie 😖
dufam teda ze sa ten clovek ktory sa zaujima sa nezlakol....to by sme nechcely... 😉

jarula25
16. jún 2009

jasnee ze nepatris do stareho zeleza prosim ta to ta ako napadlo?????? 😕 😕

ejusaaa
16. jún 2009

Tak mozno sa aj stretneme Tinka,my sa chystame na postu a to je hned tam 🙂 Ale neviem ako,maly teraz pojde spat,doteraz papal rohlik,keby ste videli ako sa hasil,az sa tak triasol za nim 🙂

luckai
16. jún 2009

Ahojte kočky,
no tak ten kôň blbý už keď som sa aj dostala za PC tak nešiel. A sorry baby, ale vyše 9 strán čítať nejdem 😒 určite ale prídem o niečo dôležité.
Bolo teda stretko, či len také mini? U mňa bola sestra akurát v sobotu poobede a to bol jediný čas kedy sme boli trošku spolu a zase na nejaký mesiac dva nič, kým zasa príde...
Dnes mi malá prespala od 21:30 do 4:30 a potom znovu a už som nevydržala v posteli, lebo mi išlo prsník roztrhnúť z toľkého mlieka...tak do 7:30. Super!, normáne som živá, nemátožím tu nevyspatá!
Idem baliť drahého, ide do toho Turecka do piatku a potom uvidíme kam a na koľko ďalej!
Čo nového? O čo som prišla?

alzbetabenkova
autor
16. jún 2009

dobre ranko cicky
no nasa noc onicom,taka som bola rozculena,maly nechcel spat,vstal o dvanastej a zaspal skoro o tretej, a to mna zacali bolet krize zase, no a kedze som nevyspata tak hlava,dam ibalgin a ´bude
pocasie vyzera zatial dobre,bno sa vyjasnuje,tak vybehnem niekam na tulacnie,nejdete niekto???
tinka,no toto,ved si kocka,tak co sa cudujes,a mas super nazory,je stebou sranda,takze neni ocom,
PAN XXXXX OZVI A HLAVNE UKAZ SA!!!!! nepatri sa skrivat 😀 😔 😅
inak kazdej zene aj vydatej padne dobre napadnik,aspon vidi ze je este v kurze😀

sweetangel20
16. jún 2009

my sme hajali celú noc, aspoň tak. len je dneska dáky "precitlivelý". hrôza s ním ☹

alzbetabenkova
autor
16. jún 2009

pridala som konecne fotky 😀 😅

sweetangel20
16. jún 2009

alžbet, včera som ti videla maminu

tinkaaa
16. jún 2009

no,tak som sa už vychystala 😀 som si stihla aj upratať aj raňajky dať,že vau a aj tú vytúženú sprchu 😀 malá hajá takže teta bude mať radosť,lebo sa určite o chvíľu zobudí a mama ide preč 😀 😀 😀
hmmm alzbet fasa fokty,len pri niektorých by som potrebovala mať hlavu naopak alebo pozerať z vesmíru otočená dole hlavou.
Pfujj ale som fotogenická,no vyzerám hrozneeeeee 🙄 🙄 🙄 na tých foto ale aj tých mojich hrôza.Do slova a do písmena momentky.Ale malý Maťko je tam fešáčisko
tak pa a idem nakupovať 😉

luckai
16. jún 2009

Baby, tak som zase prišla o stretko, ešte aj Ditka došla! A Tobinko je už aký veľký keď ho má Ejka na rukách, až vtedy to vidno! Zlatí ste boli! A Saška nosí tak čiapočky so šiltom ako naša malá - štýl Laciho Strajka (neviem ako sa to píše, ani či tak nosí šiltovku, ale tak do očí a na bok 😀 😀 😀 )
A Maťko je fakt feši - budú sa o neho baby biť!
Jarulka - aká si kučeravá, ani som si to neuvedomila do teraz!

sweetangel20
16. jún 2009

luckai,ani ja som nebola a chcela som ísť, len nám to akosi kvôli malému nevydalo ☹

ditka1
16. jún 2009

tak maly zaspal zase,toto bude len chvilka 🙂 rano ssme si este do pol deviatej pospali,chyta druhu vlnu som rada,ze sa mu spanok napravil,len ktovie dokedy.
tinka...vyzeras dobre nemusis sa bat 😉
sweet...to bude z pocasia ze je maly taky 🙄 teraz je cas akurat na spanie,asi idem rychlo aspon na moment kym mlady pan si nezmysli sa zobudit.

sweetangel20
16. jún 2009

ditka... aj ja som tak chcela urobiť, len som nestihla. v momente ako som si ľahla, marek bol hore 😝

ditka1
16. jún 2009

sweet...no zo spania neni nic ked som si lahla ani za svet zavriet oci a popri tom som taka unavena ze az...vidis aj by som mohla a neda sa.Upratane mam,navarene mam,tak budem tu chvilku ak sa maly nezobudi.

jarula25
16. jún 2009

tak uz sme aj vonku boly je protivny vietor ale inac celkom v pohode....Alzbet fotky su fajn len tu moju kde mam len valagu si tam nemusela davat 😀 😀 😀 ale v pohodicke 😉 Luci no som 😖 Tinka dufam ze si nakupila dobre.....

cipsinka
16. jún 2009

ahojte baby,

sweet si sa pytala kde teraz zijeme momentalne s priatelom zijeme v Dubline 😉 😉 😉 😉 ,ale to je len docasne kym nenasetrime nejake chechtaky chceli by sme odkupit domcek po mojej babicke 😉 😉 😉 .Inak chceli ste vediet nieco o mne tam budem mat v sept.23 rokov,som zasnubena,bezdetna 😅 😅 😅 😅 😅 a to ja asi tak vsjo 😉 😉 😉

idem kukuc foto alzbetky 🙂 🙂 🙂

cipsinka
16. jún 2009

fotky su perfisneeee,deticky su krasne jedno krajsie ako druhe a o maminkach symposkach ani nehovorim vsetky ste take kocky 😕 😕 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre