Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

dara2583
10. apr 2012

Ahojte, môžte mi niekto poradiť, kto ste boli v poslednej dobe na sono nožičiek s bábätkom? Majú totiž zmenené tel. číslo na ktoré sa objednáva, kým som sa tam dovolala trvalo to 1,5hod, pretože tam sestrička podľa mňa naschvál skladá telefón a keď ma objednala, chcela som sa jej ešte spýtať kde nájdem sono nožičiek, kam máme presne prísť, ale nenechala ma dopovedať a zložila mi telefón. Bola som na sone ale to bolo ešte pred 2,5 rokmi so staršou dcérkou a keď majú zmenené číslo, tak či náhodou nezmenili aj miesto kde robia sono detičkám. Budem vám vďačná za info.

mirip
10. apr 2012

@dara2583 ahoj nie nezmenili,sono nožičiek sa robí tam kde predtým,kde je RTG

liana2012
10. apr 2012

@dara2583 ja sa tam snažím dovolať už tretí týždeň, ale stále je obsadené, alebo mi píska neexistujúce číslo. Mne hovorila kamoška že je to o dve poschodia nižši ako RTG...čiže na -1 kde boli rehabilitácie.

dara2583
10. apr 2012

@mirip, @liana2012 takže je to presťahované? Dá sa niekde na polikninike informovať kde mám čo hľadať, lebo dali mi aj špeciálny čas a to 13:54. Mne to číslo robilo to isté, ale ja som v kuse volala a rušila hovor a naozaj som to robila 1,5 hodiny, nervy som mala ako nikdy.

trdielko149
10. apr 2012

@liana2012 na tom -1- poschodi je CT ktore som nedavno absolvovala a sono noziciek tam nie je urcite ... 😉

inak baby ktore ma z tejto temy poznate ahojte! 😉

lacka224
10. apr 2012

@bzucinka2 Dakujem za tip!!

millada
10. apr 2012

Ahojte,
neviete niekto, či ten jediny anesteziolog na epiduralku v levickej porodnici je ešte stale jediny 😒 Pri prvom porode som ho chcela, ale mal prave sluzbu v Zeliezovciach tusim 😠 A či je mozne si "finančne dohodnut", aby tam bol, ked ho budem potrebovat 😅

matat
12. apr 2012

Ahojte,
neviete mi poradit detskeho očného lekára? len Mudr. Šuplatová je v LV?

bzucinka2
13. apr 2012

@matat ja som bola s malym raz u dr.Gunarovej... velmi prijemna osobka

matat
13. apr 2012

@bzucinka2 dakujem, našla som ju...

matat
13. apr 2012

BURZA V PUKANCI,,,,17 a 18 aprila sa uskutočni v priestoroch miestnej knižnice,,,,,,v čase od 9,00 do 17,00,,,JARNE a LETNE oblečenie pre deti,hračky a ine detske potreby ,,,,,,TEšIME SA

puledrina
14. apr 2012

@dara2583 neviem, ci je ti to este treba, alebo si uz bola na to sono noziciek...ale my sme boli teraz v stredu a je to urcite na -1, presne do tych presklenných dveri kde je CTG a treba ist na koniec chodby 🙂
a teiz som sa tam dovolala az po 45 minutach neustaleho volania...vytocila som cislo snad aj 50x za sebou, lebo bud mi davalo halali, alebo bolo obsadene 😠

trdielko149
26. apr 2012

Dievcence Levičanky neviete náhodou kde viažu knihy v LV?? Ďakujem Vám! 🙂

millada
26. apr 2012

@trdielko149 , Livi, tusim v Priemstave a aj v tom vyskovom činziaku pri stanici dole som videla, ze viazanie 😉

trdielko149
27. apr 2012

@millada Miladka Ďakujem inak vcera mi muz vravel ze ta videl s kraaasnym brusinkom 😵

trdielko149
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tunzal
19. máj 2012

Ahojte, síce som sem nezvykla prispievať, ale chcem sa vás spýtať či my neviete poradiť dobrého detského urologa v Leviciach alebo v okolí. Ďakujem

bzucinka2
20. máj 2012

@tunzal detsky urolog v LV nie je, ale na jednodnovej klinike Mediklinik si treba zavolat, oni si tam raz za tyzden volaju jedneho a ten ma k detom super pristup 🙂

ladytt
21. máj 2012

Baby, máte niektorá tú Kartu Levičana? V informáciách píšu môžete si zakúpiť v Informačnej kancelárii mesta Levice, ale nikde nie je cena? Neviete koľko sa platí?

katula1234
23. máj 2012

Ahojte prosím vás neviete mi niekto poradiť dobrú logopedičku v Leviciach ?

peha81
24. máj 2012

ahojte ...chcela by som sa spýtat či máte niektorá skúsenost s RUVZ Levice,,,,ohladom odmietnutia ockovania 😖

ladytt
24. máj 2012

@peha81 To by som aj ja chcela vedieť.... tiež chcem odmietnuť.

peha81
25. máj 2012

@ladytt my sme odmietli,,mame predvolanie na RUVZ tak chcem vediet konkretny Levicky ako to tu funguje,,lebo co som nasla ine..napr. Zilita tak tam pokuta 30e,,ja mam predbeznu navrhnutú 188e 😖 tak ci sa to da zjednat 😀 ked budem mat vlastnu skusenost tak ti môzem napisat,,,len sa mi potom musis pripomenut, teda ak budes mat zaujem,,,ideme 6.6 tak potom 😉

ladytt
25. máj 2012

@peha81 Aha teda 188e to je dosť 😖 My mame íst na očkovanie 22.6. Ďakujem skúsim sa ešte pripomenúť a držím päste, aby žiadne problémy ani pokuta neboli.

bzucinka2
28. máj 2012

@katula1234 jedna je na poliklinike Melichercikova, druha v sanate Bugarova 🙂

tunzal
28. máj 2012

@bzucinka2 ahoj, dakujem, aj my vieš povedať, ktorý detský urolog chodi do mediklinik?

katula1234
28. máj 2012

@bzucinka2 vďaka a nevieš či je Melicherčíková dobrá ? k Bugárovej sme chodili vyše roka a žiadna zmena 😒

bzucinka2
28. máj 2012

@tunzal tak meno ti nepoviem, ale je tusim z bystrice, kamoska u neho bola a velmi si pochvalovala, lebo ho porovnavala s hnutop co bol v NR a maly tam chytil z neho hysak a tu bol uplne kludny a ze supe rpristup, ja som bol alen raz s malym u Macka 🙂 zavolaj im tam a oni ti povedia 🙂
@katula1234 tak to ti nepoviem ja som tam bola len na poradenie a teraz chodime do Sanatu k Bugarovej, maly nabieha pekne sam, ale tiez s nou uz prestavam byt spokojna, stale len to iste dookola ☹

bzucinka2
28. máj 2012

@katula1234 a to ides s tym mensim ci vacsim?

katula1234
29. máj 2012

@bzucinka2 idem s mladšou dcérov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre