Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mata.i
16. jún 2010

ejuss, tak asi bzucinka nema ten problem, ale je to naozaj pravda, 5 deticiek previezli hned do NR. Viem to, lebo aj moja kamaratka porodila synceka, a hned v noci mu zistili zupal pluc. Este ju obvinili ze si zato moze sama, lebo vraj musela mat virus v sebe pocas toho ako bola tehotna. Teraz su v NR, navrat v nedohladne, zatial je malicky v inkubatore, no s touto nasou nemocnicou to ide dole vodou. Momentalne je taka situacia ze VIP izbu moze mat mamicka len ak je pacientkou primara🙂 uz sa neda objednavat na termin. Viem to aj s vlastnej skusenosti, ja som si zaplatila primara a fakt to bolo uplne o inom🙂

mata.i
16. jún 2010

Ejusska, ty sa poznas s mojim manzelom? teraz som si vsimla na jeho FB ze si v jeho sekcii priatelia. Vola sa Radko Ivan🙂

trdielko149
16. jún 2010

a nebolo to nahodou tak s tym zapalom pluc (ak to tak teda je) ze si sestricky robili prievan v tomto teple?pootvarali okna a take par hodinove deticky hned chytia zapal pluc ☹ aj o takomto som pocula co sa tyka LV porodnice ...a opat sa mi potvrdilo ze chvala panu bohu ze som odmietla ist sem rodit a pekne krasne som rodila v Topolcanoch ... sice druhe dieta chceme tak za 7 az 10 rokov ale ak by fungovala banska stiavnica-sukromna klinika isli by sme tam rodit-mojho triedneho na strednej manzelka (som s nimi v kontakte-oblubena ziacka chichi) tam teraz v decembri rodila a chvalila si to tam aj fotky mi poslala a vyzera to tam na urovni ... inak dobre ranko ..my sme opat boli koli zubku o 2 rano hore horucka vystupila na 39.1. ☹

ejusaaa
16. jún 2010

Ahojte dobre ranko,kto vie nieco nove o Tomaskovi? 😲 Baby vcera som si poplakalaaaaaaaaaaaaaa,Tobiho sme dali ostrihat na kratko...trosku omylom ale uz ma prec krasne vlasky,Denka ho videla...Matka neviem o tom ze ho poznam 😲 ,idem kuk kto to je 😀

mata.i
16. jún 2010

je to pravda, neviem ako su na tom ine deticky, ale syncek mojej kamaratky je zatial v NR. Neviem ako sa to mohlo stat, ale urcite nie su na vine mamicky.
no k tym porodom len tolko, peniaze hybu svetom, viem to aj ja, ked doktor dostane nieco navyse, ako to vyzera>|
ale o tej Stiavnici som aj ja pocula len to najlepsie, len ked je spontanny porod neviem si predstavit utekat tak daleko

ejusaaa
16. jún 2010

Matka ale ved ja ho nemam medzi priatelmi 😕

mirka1986
16. jún 2010

fodorka, ano, to ta starsia sa konecne oducila 🙂 simi, nejako skoro idete na tu prehliadku... my mame ist az v auguste... potom daj vediet, ake ma miery 🙂 nech viem porovnat 🙂
ach, s tou porodnicou... ja tiez, ked som rodila nikolku, tak som bola nespokojna... a to bolo takmer pred rokom a pol, odvtedy sa to len zhorsuje asi... som ledva cakala, kedy nas pustia domov a zaroven som sa modlila, nech je vsetko ok, nech na 4. den ideme... aj Dianka mi za ten cas velmi chybala, tak sme sa tesili domov, mala nastastie zltacku nemala a to bola jedna z mala, vtedy tam bolo plno, bolo to pred Vianocami, strasne vela porodov, okolo 30 nas tam bolo, izby plne... ked som bola s Diankou, tak som bola spokojna... az na spravanie jednej detskej sestry 😖 ja osobne by som uz do Lv nesla rodit...
bzuci, drzime palce, nech ste cim skor doma...
ejus, daj fotku maleho

ejusaaa
16. jún 2010

tak davam maleho do albumu Tobiasko od 15. mesiacov 😉

desszi
16. jún 2010

ahojte, zatial neviem nic nove o bzuci a Tomaskovi, len to co som vcera pisala, nechcem im zas stale vypisovat, maju toho dost aj tak. ale verim ze sa Tomaskovi coskoro polepsi.

ano, ano, vcera som videla Tobinka, podla mna mu sekne aj ten kratky uces, ale chapem ta Ejka ze si z toho smutna. Ber to z tej lepsej stranky, tieto prve vlasky su aj tak take jemnucke, skor ci neskor ich treba dat ostrihat, a Tobi to uz ma za sebou, teraz mu uz nic nebrani v tom, aby mal kvalitne krasne dlhe vlasky 😉

desszi
16. jún 2010

Matka a ty nie si na FB?

lindauciatko
16. jún 2010

ahojte zienky,
@trdielko149 tak drzim Emke palce, nech zubky rychlo idu von a nech je po horucke
aj bzucinke drzim palce nech su cim skor doma, my sme nastastie nemali taku silnu zltacku

citam ze ste mali pekne vikendy - kupalisko, hradne slavnosti a tak... No moj drobec je este maly na taketo horucavy, pekne sme dodrziavali rezim, ziadne slniecko, len doobeda do 10,30 sme boli vonku v meste a potom sme isli od nasich az po siedmej...

Inak ja som rodila v BS, a je to len 30 min autom, no ale ja som bola hospitalizovana uz pred porodom - ale v pripade spontanneho porodu si treba povedat - a co baby v Bratislave - ved tam ma kazda na kramare alebo do ruzinova tak ci tak aspon 30 min, aj velka cast zahoria musi rodit na kramaroch lebo tam nie je blizsie porodnica sa mi zda...no a v blave je ina premavka, cestou do BS stretnete mozno 5 aut 🙂

problem to moze byt len v zime - ked som vo februari chodila na kontrolu, bol na hraniciach okresov v snehu sprieceny traktor s vleckou v kopci, cakali sme asi 40 min kym sa stade dostal...

a momentalne BS je normalne statna nemocnica, nic sa neplati len ak chcete byt na apartmane s manzelom - 16 eur na noc - a podla mna to stoji za to - a tych apartmanov je tam asi 7, takze je tam ovela vacsia sanca dostat apartman... a nerodi sa do kopca ale na polohovatelnej posteli...

pekny uprsany den prajem vsetkym 🙂 🙂 🙂

trdielko149
16. jún 2010

@lindauciatko tak to je super co som sa teraz dozvedela o BS,kamaratka bude rodit tak jej aspon poskytnem cerstve info 🙂 sice rodit bude az v novembri 🙂
Emmka ma horucku stale striedame paralen s nurofenom cipky kazdych 6 hodin,uz tretiu noc sme boli hore o 2 rano a horucka 39.8 ! skoro ma slak trafil,zabaly na brusko,hlavicku,velky plac,priam obrovsky,zufaly...och moje male ... ale vysli nam 2 zuby a tak sme stvorzubacik 🙂
pevne verim ze ked jej uz tie potvorky vysli uz bude pokoj a aj ked uprsany predlzeny vikend by bol ze si ho uzijeme bez strachu,v pokoji ... (drahy ma od zajtra volno)

lindauciatko
16. jún 2010

@trdielko149 tak to musi byt zlata, stvorzubata 🙂 🙂 🙂 prepac ze som pisala Emka, uz viem ze je Emmka!

mata.i
16. jún 2010

ejusska, tak potom asi pozna toho s kym si si pisala, lebo fakt tam boli tvoje prispevky,
Denka, ja som na FB, len vas tam nevidim:( ja som tam normalne celym menom: martina ivanova

trdielko149
16. jún 2010

matka svoje meno si nemala napisat takto verejne sem ... teraz to kazdy uvidi aj ten koho nechces mozno ... nic v zlom samozrejme ...
@lindauciatko juj je zlatunka hlavne ked papa take kusocky a s tymi zubkami to hryzka 🙂 sa vtedy smejem tak na nej a ona na mna nechapavo kuka tymi svojimi velkymi ockami ze "maminka ty si asi blazon to preco sa smejes,ved ja len papam" ... chichi horucku uz nemame jeeeeejjjeeeejjeee som zvedava co bude vecer ...

fodorka
16. jún 2010

ahojte baby zbezne som vas precitala.no inak ja som rodila v NZ ale to ma poslali pretoze som bola 7dni po termine a kedze osm nemala zaplatene tak ma tam obchadzali a nakoniec s amaly narodil 9dni po termine a keby nebolo tam prmara ze mu ma uz ostalo luto ze ako dlho vraj po termine tak uz vyhlasil ten 9ty den z eto pekne ukoncime...takze peniaze hybu svetom.a kedze chceme druhe babo tak pravdepodobne ho pojdem odrodit sem.aj od NZnemocky ma odhovarali vraj nech idem do stiavnice bolo tam vela kamaratok lenz eobli objednane na cisarsky a tiez si neviem predstavit z eked ma to chyti tak s abudeme sprepacenim trtosit do stiavnice alebo do Nz ci hocikde inde....v kazdej porodnici su plusy aj minusy mozno niekede viac inde menej ta co ma dobru skusenost si nevie vynachvalit a ta co ma zlu bude ju zatracovat....tym nechcme nic obhajova tlen vravim svoj nazor ze aj NZ bez penazi tiez sa tam na mna kaslali ale maly sa narodil zdravy trosku sestricky niektore drbnute ale to j evsade no nakoniec sme tu a bolo to v pohode prezili sme....fu ale som sa rozpisala prajem pekny den a drzim palce tomaskovi a bzuci nech to zvladnu

nada1326
16. jún 2010

ahojte, a zase nam prsiiii 😠
mirka, na prehliadke o.k., mala ma 14 kg a 98 cm.
veru aj ja na bzuci, aj na malinkeho vela myslim 😔 ale zvladnu to, urcite
trdielko, gratulka k zubkom, k tomu FB, aj ja som sem raz verejne dala meno 😖 , len som chcela, aby ste ma nasli, a sme sa aj nasli 😀 a mohli kuk moje fotky, lebo tu nemam a ani nedam.... zle skusenosti kamosiek
mata, idem si ta pridat, volam sa simona, tak ma potom potvrd 😀
lindauciatko, uz si aj ty na fb?
my sme na dedinu neisli, ved to je pocasie... 😒 cakam, ze sa zajtra zlepsi a vyrazime

desszi
16. jún 2010

aaale baby, nestraste, kto chce, ten si dotycneho najde tak ci tak 😉 matka idem si ta pridat

na margo NZ, v podstate mozem povedat ze som bola spokojna, dopredu sme neplatili nikomu nic, ani sme nemali zajednaneho lekara, mala som stastie na sluzby lekarov aj porodnych asistentiek. podla mna vela robi aj pritomnost partnera - Peto bol pri porode - vtedy je ten pristup personalu podla mna este ustretovejsi. na odd. sestonedelia som za tie styri dni zazila asi vsetky sestricky - vsetky s vynimkou dvoch - jednej zenskej a jednej detskej sestry - boli maximalne ochotne a zlate. a tie dve boli xantypy ale vsade sa najdu.

desszi
16. jún 2010

zubkatej emmke zelam aby bolesti a trapenie rychlo boli prec

simi, mala ma krasne rozmery 🙂 len tak dalej, modelka 😉

linduli ty s tym drobuliatkom v tomto teple ani moc von nemozete, ale teraz je lepsie, hoci prsi... 😖

ejusaaa
16. jún 2010

Simi pekna vaha 🙂 Dnes cely den prsi ani von sa neda ist...uz som si ako tak zvykla na maleho vlasky,teraz je taky chlapcek 🙂 ,ale vidno ze sa lepsie citi 🙂 To Emmka ma este stale teploty? 😲

ejusaaa
16. jún 2010

Matka a naozaj mam Tvojho manzela medzi priatelmi ale ze preco neviem,fakt ho nepoznam,mozno ho tam moj manzel pridal
🙂

ejusaaa
17. jún 2010

Dobre ranko,halooooooooooooooo kde ste vsetky? 😖

mirka1986
17. jún 2010

simi, mate lepsie miery ako my 🙂 ja som dianku akurat merala a ma 94,5 cm a 13 kg... a nikolka ma 85,5 cm a 11,4 kg
ejus, fesak je tobinko 🙂 a isto mu nebude teplo 😉
my sa dnes chystame do nr, tak sa tesim 🙂

ejusaaa
17. jún 2010

Mirka idete na nakupy? 🙂 ,aspon mate super pocasie,nie je teplo,ani neprsi 🙂

trdielko149
17. jún 2010

dobre ranko dievcence,chvalabohu uz teplotky nemame,3 krokodilie zubky su vonku ... 🙂
a tak sme stvorzubaty 🙂 🙂 dnes rano vstala a v postielke kecala s mackom ktory papa medik(na hniezde) chichi ... bohvie ci jej odpovedal ..skor by som povedala ze to bol typicky monolog malej zenskej 😵 😀
a odrazu len mama,mama,tata,tata 🙂 potvorka mala posadila sa v postielke a videla nas ako sa smejeme potichu na nej a jednym okom ju sledujeme 🙂
dnes a zajtra ma drahy volno tak mame predlzeny vikend,malej krstna k nam pride 🙂 a vecer si dame prechadzku do kauflandu na nakup a spat 🙂🙂

nada1326
17. jún 2010

ahojte,
mirka, medzi babami mas taky malinky rozdiel v mierach? nemyslia si ludia, ze su dvojicky? juj, tak rada by som ich uz videla 😉 kedy pridete? 🙂
dnes som videla evku s tobinkom, je veliky fesacisko 😀 evi, fakt, velmi mu kratke vlasky svedcia... a o tom, ze bol krasne obleceny ani nehovorim 😀 vsetky co evku pozname vieme, ze aj ona, aj tobi chodia ako z katalogu 🙂

ejusaaa
17. jún 2010

Simiiiiiiiiiiiiii no Ty mi fakt lichotis,ved ja som bola dogabana,ale vdakaa a na Tobinkove vlasky si uz zvykam 🙂 Ty mas krasne deticky,Natalka to je uplne Tvoja kopia a Davidko aky zlaty baculaty,uplne na spapanie 😀 Ta baba co si s nou bola,ju z videnia poznam,tiez ma zlate deticky,ste kamosky,sem na kona nechodi?Livi tak sa mozno stretneme v Kauflande,aj my ideme s maminou,Tobi siel na prechadzku s dedom,my sme sa s nim od rana od deviatej az teraz dotrepali domkov 🙂

desszi
17. jún 2010

fuuu baby aka som napalena 😠 nepoznate niekoho na poste? budem reklamovat a velmi. Poslala som balik, zaplatila postovne a adresat musel platit postovne, vraj som to zle podala. Balik sa mi ma vratit a ze tu si to mozem vyreklamovat. Tak to som zvedava, co mi povedia. Samozrejme adresat je riadne nasraty, teraz vyzeram, akoby som ju chcela oklamat a to ta blba posta pokaslala.

ejusaaa
18. jún 2010

Ahojte,juuuuuuuuuuuj Deni to by nastvalo aj mna 😠 Ale ja nikoho nepoznam zial...baby mna tak strasne boli zub,volala som dnes k zubarke a ze na zaciatok augusta!a dovtedy co,uz mam v sebe dva ibalginy a nic,v najhorsom pohotovost ale tam pojde von 😢 ,bojim bojim...

desszi
18. jún 2010

eji a to akutny pripad nezoberie? to je ako mozne? no jedine zeby si sla k nejakemu sukromnemu....ten zoberie len musis zacvakat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre