Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
8. okt 2009

mirip, tak si kup v lekarni jednorazove, ja som si tiez davala nohavky ked som chodila a ked som lezala, tak som si ich dala dole a vetrala sa 😀 ale nam nikto vyslovene nezakazal nosit nohavicky, teda iba na vizite sme ich nesmeli mat 🙂 a oni pozeraju aj stehy ako sa hoja a maternica ci sa stahuje 🙂

luckai
8. okt 2009

Ahojte kočky, konečne sa mi to tu dalo natiahnuť, včera som Vás čítala, ale až dnes píšem.
Evi! Držíme place a tešíme sa na Lucku 😀 😀 😀 zvládneš to ľavou zadnou, neboj - a vopred prajeme veľa úspechov pri kojení - nezabudni, veľa oddychu aby bolo mliečko, hlavne prvé týždne! Kašli na neporiadok, toho sa už nezbavíš kým Lucka nevyrastie 😝
Bzuči, ty si sa nám ani nepriznala že snažilkujete, alebo mi to ušlo?
My sa máme oki, nič nové, len v sobotu nás čaká rodinná oslava, tak sa tešíme. starí rodičia slavujú diamantovú svadbu - keby sme ju aj my raz mohli osláviť, to by bolo supiš 😉 .

eviiik
8. okt 2009

dakujem kocky, ze na mna myslite, no ja som zvedav, ci budem vediet tuto noc spat, ale hadam aspon trochu, stresovat zacnem zajtra, dufam, ze nam to vyjde, ja sa ovem, bud z domu, alebo az ked sa Lucka narodi.
Verim a dufam, ze mi kojenie pojde, mam toho vela nastudovane, aj ked prax je ina, ale aspon som v obraze, a keby nieco laktacna poradkyna za mnou skoci 🙂
ja sa zajtra doobeda este ozvem, ak by to len neprislo skor.
a asi info dam vediet mirip, alebo bzuci, lebo neviem ci desszi bude mat internet u maminy
ja som zatial ziadne kontrakcie nemala, a ani tvrdnutie bruska, len posledne vecery mam v brusku votrelca, a dnes boli trosku viac spodok bruska a aj krize sa sem tam ozyvaju
dobru nocku

mirip
8. okt 2009

tak eviiik vela šťastia aspon ty to budeš mať možno za sebou 😉
a my zase obidve nespíme a dnes ešte extrémnejšie kope ako včera v noci 😒

ejusaaa
9. okt 2009

dobre ranko,este niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic mirip evik?Dnes je uz chladnejsie,pojdeme troska von,joj,uz som zvedava kedy to pride 😉

eviiik
9. okt 2009

dobre ranko,
aj by som bola rada, keby som to mala dnes za sebou.
aj moja riadne kopancovala, ale ona sa na noc a cez den potom ukludni, len k veceru vystraja.
a k veceru som mala aj mierne bolesti, ale aj tie prestali, a celkom som sa vyspala, aj ked to uz nebol kludny spanok, podvedomie fungovalo

eviiik
9. okt 2009

dnes tu nikto nieje?
mirip si este cela?

ejusaaa
9. okt 2009

Vcera sestrinho maleho ockovali a noci velky plac,uplne sa mu vykrutila rucicka a strpla... 😔 ,volali 112,a davali im pokyny,a ze ak to neprejde pridu prenho..preslo..myslimte ze to uz bude dobre?Dnes sa uz hra,ma 6 rokov,to bol zaskrt,obrna to ockovanie 😔

janadureckova
9. okt 2009

Eviiik a ty si ešte tu???? Táák na teba myslím... a kedy tam ideš?

ejusaaa
9. okt 2009

Mirip a Evik vy sa tam urcite stretnete,este aj na sale budete spolu 😉

janadureckova
9. okt 2009

Ahoooj Žofka 🙂 ako som sa nasmiala na tom čo si ty oblečieš na krstiny 🙂 Ty si ale kofa 🙂
a čo detičky, choroba už prechádza? To oblečko pre malú je krásne, tak ty si to odtiaľ požičala? Ja som pozrela jedno tiež veľmi pekné je to trojkombinácia, nohavice, top a čiapočka, biele, zamatové s krajkou tak som to dala dnes mame kúpiť 🙂

eviiik
9. okt 2009

ja som este tu idem tam az na 15:30, no to sa moze lahko stat, ze sa tam stretneme, ale ja chcem uz dnes
ejus chuda, maly a sestra, este stastie, ze to preslo, ja by som asi pre istotu isla s nim k svojej dr. nech ho skontroluje, aspon sa sestra ukludni

mirip
9. okt 2009

Ahojte, my sme ešte pokope eviiik,ejus, jani, celú noc som poriadne nespala, malé robilo cirkus 😀 muž chrápal 😠 😀 😀 😀 😀 😀 a ja som len pobehovala po dome a fort lietala na wecko......
hej ejus asi sa stretneme aj ked eviiik ide určite skor do nemocky ako ja 😵

jani možno si poviete že som bolbá ale mnapr. na krstiny ja už súpravu mám 😀 😀 😀 mám jednu súpravu 56ku a dalšiu bielu 62ku, a nič extrka, som kupila klasika v madarku perinku super bielu, potom tu na slovensku, košielku, dupky, kabátik, čiapku všetko biele..........mne sa síce páčia tie vecičky na krstiny, šatočky alebo akože oblek pre chlapca ale sa to poto nikde nevyužije, som bola u švagrinej tí tiež kúpili šatočky vygrcli za to vyše 500 sk a už to nikde malej nedala, preto sa mi páči jednoduchá klasika prvýkrát oblečie na krstiny a potom už može nosiť napr. ked sa pojde k lekárovi atd. jednoducho využijeme aj inokedy 😵 😵 ale zatial to nemá kto nosiť, lebo naša žabka sa má dobre tam kde je 😔 už aj muž mi hovorí, že jasné že jej je tam dobre lebo keby bola vonku tak papá mlieko a takto papá, aj jogurt kedy tedy, aj občas čokoládku, aj včera segedínsky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eviiik
9. okt 2009

no aj ja som vnoci pochodovala min.5x, az mi to slo na nervy, ale mala sa uz potom ukludnila, chcilu som citila brusko, ale vzdy sa mi podarilo zaspat
to mas pravdu zatial ma pestru stravu, je to take cudne, lebo ja som pocas tehotenstva jedla ozaj skoro vsetko, a ked to vtedy babetku nevadi, tak preco ked je uz na svete, si zena musi davat pozor, ze co spapa

eviiik
9. okt 2009

ja som prezliekla periny, a hadam, este do kedy pojdem tak este ozehlim, musis si najst nejaku cinnost, lebo potom mam myslienky inde.
aj ked sa bojim, ze od utorka nebude velka zmena, ale verim tej nasej potvorke 🙂

mirip
9. okt 2009

kvili mlieku, aby sa tvirilo zejme, ale mna to už tieto posledné dni pomaly ale isto prestáva baviť, nekedy sa mi ani dýchať nedá a to brucho nemám až tak extrémne velké a pobehujem doma, no ale už sme nedočkaví obaja s mužom, sme čakali 4roky na ten deň D a ono si malé ešte vegetí stále dnu a necháva na seba čakať, ach jo čo narobíme, len čakať a čakať 😔

eviiik
9. okt 2009

ine nam neostava len cakat, ono mne by to ani nevadilo, ale keby nechali aspon par dni po termine doma, nie hned do nemocky, alebo uplne umelo vypudit dieta, ale uz vydrzime hadam vsetko, ale ja sa aj tak spolieham na dnes, hadam mi to vyjde 🙂

mirip
9. okt 2009

nie nie teraz už nenechávajú lebo potom je ohrozené nie len dieťa ale aj ty 🤐

eviiik
9. okt 2009

ja viem, ze tu nenechavaju, ale mam pocit, ze je to zalezitost tejto nemocnice, nie vsade to tak funguje

janadureckova
9. okt 2009

No ahojte kinderká 🙂
verím Vám, že ste už nedočkavé, ale ešte si užite svoje brušká 🙂 budem na Vás myslieť 🙂
Mirip ja som tiež kukla malej, takú súpravičku, čo má síce krajku, ale v pohode sa to dá nosiť aj inde nielen na krst. A kedže to je trojdielne tak sa to dá pekne aj skombinovať 🙂 krstný bude brat so švagrinou a tá to vlastne malej kupuje, ja to len vyberiem a ona platí 🙂)) tak však vyberiem teda najkrajšie, nieee?
Ja už som na Vás taká zvedavá, my už máme dnes 5 týždňov a sa mi zdá, že som rodila včera 🙂

mirip
9. okt 2009

ved jasné, jani, ono tie priamo na krstiny sú pekné veci ale inde sa využiť nedajú tak najlepšie je to tak že sa dá aj inde využiť potom 🙂

mirip
9. okt 2009

Kde ste všetky??????????????? Halooooooooooo? Inak som strašne zvedavá ako dnes dopadne evka, podla mna to bude dnes 😵 , to len ja tu stvrdnem do utorku, už som ako slon, panva bolí sakramensky, slať nemožem po nociach straším, no a v niektorých momentoch mám problém akoby som sa ani nadýchnuť dobre nevedela ako keby som bola astmatik čo nie som 🤐

ejusaaa
9. okt 2009

Mirip,nestras po nociach ale spi kym mozes,teraz ked k malemu uz aj my musime vstavat v noci,no nie je to sranda 😀 Mirip a Ty sa uz otvaras ci nie?

mirip
9. okt 2009

nie ejuš, na jeden prst som tri týždne aspon v stredu mi tak povedal Dr. a žiadna zmena, ja by som aj spala ale sa mi nedá stále len na wecko chodím a otáčanie v posteli je tiež zaujímavé hned sa zobudím aj ja al malé 😀 a posledné dni už aj muž 😅

mirip
9. okt 2009

a evka bola na tom v utorok rovnako a teraz sa ešte neozvala, možno nám napíše jej muž na koníka že už je Lucka na svete

janadureckova
9. okt 2009

To s tým spaním som mala aj ja Mirip, každý hovoril spi, no ale mne sa nedalo, asi to niektoré tehulky jednoducho majú 🙂 No som taká zvedavá ako Evka dopadne 🙂 a aj ty Mirip 🙂 Držte sa baby!

mirip
9. okt 2009

No my sme doma, nič nám nie je až na pár problémov, ja mám večer alebo lepšie povedané v noci problém zaspať, všetko mi vadá, a to už hodných pár týždňov som nespavec, ved desszi by vedela rozprávať kolkokrát sme sa na koni stretli po polnoci a potom nakoniec ked zaspím tak chrňoším do 10tej 😀

mirip
9. okt 2009

Tak správa od evky citujem : Ahoj, vyzerá to na dnes, už mám klystír absolvovaný, asi to bude na dlhšie, ale som rada že to bude s mojou Dr.

tak držím palec nech sa netrápite v bolestiach dlho 😉 , no a ja tu tvrdnem už ako tehula do utorku sama 🙄

mirip
9. okt 2009

a som tu sama............

mirip
9. okt 2009

.................sama..................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre