Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

cipsinka
21. jún 2009

ejuska drz sa zlatko,potom daj urcite vediet co a ako dobre??

sweetangel20
21. jún 2009

ejuša, ty máš niečo so srdiečkom??? chúďatko moje ☹

ditka1
21. jún 2009

ejus... 😲 😲 😲 pre boha to nie je sranda,ty s tym tlakom mas stale ☹ mavala si aj pred tehotenstvom take stavy?tak nam zajtra daj vediet aspon cez smsku ze co je s tebou. 😔
sweet...dakujem za radu len problem je,ze ja som si nie ista ci su to zubky 😒 aj teraz tak srdcervuco plakal a hned zaspal zrazu zeby ho fakt tak tie zubky trapili 😕 on ked aj pije nutrilon tak rozhadzuje rukami,kopcuje,mrnci ja neviem uz ze ci by to aj z toho bolo ako keby ho to pitie bolelo alebo co.

sweetangel20
21. jún 2009

skús mu potlačiť uško zozadu. ak ti začne plakať, tak ho uško bolí. a ďasná nemá také červenšie? zas ak ti slintá, tak to môžu byť tie zuby

sweetangel20
21. jún 2009

teplotu pri zuboch vôbec nemusí mať, ani marek nemá nikdy. nám teraz ide 5 naraz, bez teploty, len je trošku podráždený a nemôžem sa od neho na krok pohnúť, lebo pustí hysťák ☹ a zvykne mať aj teplé a červenšie líčka, ked mu idú

ditka1
21. jún 2009

sweet...vrchne dasna ma cervene ale spodne ma pekne ruzove,uko som neskusala,ale nemal kde chytit prievan skusim zajtra cez den,licka nemal cervene,a presne taky hystak spusti ked ho necham na chvilku lezat sameho.

sweetangel20
21. jún 2009

ditka, to fakt asi môžu byť tie zúbky, tak si priprav pevné nervy. my sme doteraz mali pokoj, bez nejakého vyvádzania. len tento týždeň je to fakt na psychiatriu ☹ už aj na wc som ho musela so sebou párkrát zobrať a to je už fakt sila

ditka1
21. jún 2009

hm...lenze tvoj maly ma 11mesiacov a moj 4,tak nechaem ako je to mozne,ze tak skoro,inac to je pravda,ze to chce poriadnu davku nervov,od rana ho nosime na rukach co stale place a zuri,je nervozny,potom sa smeje a zrazu velky plac ale taky ze az 😲 😒 ☹ aj v noci to robi ze zo spanku zacne a potom zaspi,pocmula si ruku a je dobre,ale cumel nechce,co bude este nasledovat horsie ked ozaj mu pojdu von tie zubky.

aadula
21. jún 2009

ahojte 🙂

jarulka.. som si dávala okružnú jazdu s malým trošku lebo dnes bol málo vonku..síce sme boli na hodoch, ale pri kolotočoch sme boli iba chvíľku ..trošku sa povozil v autíčku...ale to ešte nie je pre neho...a tak sme z toho hluku šli preč s ním...a som sa smiala..ako sme okolo tých smetiakov išli...tak sáčok nám ponad hlavu lietal 😝 😝 😀
a ako to zvláda sestra?

ditka...aj Samko mával také hysáky...a zúbky mu vyšli až v 11.mesiaci..švagriná mi hovorila, že to sa môžu tlačiť úplne zo spodku a preto tak plače...tak ktovie či to tak je ... teraz sa mu kopec stoličiek tlačí a tuším aj očné..a je dosť nervozny

sweetangel20
21. jún 2009

tak ale už má štyri mesiace, to je normálne, že mu idú zuby. marek mal niečo vyše 5, ked mu vyšiel prvý, presne na mikuláša, hehe 🙂 a kým sa prederú úplne von, to trvá nejaký ten čas

ditka1
21. jún 2009

sweet...aha tak aj vam tak skoro,no tak teda este par mesiacov takyto bude?pre boha 😲 len keby som si bola ista,ze ozaj zubky su to,tak by som bola spokojnejsia ale takto ked clovek nie je si isty len aby nieco vazne nebolo ☹ ale ked to vravite vy skusene maminy tak sa spolieham na to.a marek tiez od 4mesiaca bol takyto ked mu v 5vysiel zubok?

sweetangel20
21. jún 2009

ja som tiež nevedela, čo sa deje. ale ten slintal ako malá doga.musel mať stále podbradník, inak by mal tričko hned mokré. a všetko pchal do pusy, to stále robí doteraz. ale jemu dobre robilo, ked som mu prstom šúchala tie ďasná.
heh, že skúsená mamina... občas mám pocit, že nič neviem a všetko robím zle...

mojsejovka
21. jún 2009

ahojte, maminy.. 🙂

jaaaaaaaaaj, ja som taká rada, že mám romana doma.. 😵 ale má riadne zaštopkaný ten prst, 41 stehov.. 😝

ejus.. malú dávam sedkať, len keď ju držim na kolenách a popod pazušky pridržiavam alebo ju mám opretú o seba.. vankúšmi je nepodkladám, veď má na sedkanie ešte čas, tak načo si bude chrbátik namáhať.. 😉
moja a dávaj si pozor na seba, čo je s tebou???

akože tí opilci sú super, sme sa na tom uchechtávali obidvaja.. aj ditka s mužíkom sú podarení.. 😀

jarulka.. a čo mal mužík také dôležité, že vás neprišiel čakať??? 😨

ditka.. nie je to skoro na zúbky, Emka mi mala prvý zúbok ako dvojmesačná, tak možno budeš mať malého zubáčika.. 😉 ale aj Tamarka strašne slintá, podbradníčky máme úplne premočené.. 😝

sweet.. taký pocit má asi každý občas.. ja mám druhé dieťa a niekedy si aj tak pripadám ako neschopná.. 😀

ditka1
21. jún 2009

mojsi...tak aj vy tak skoro ste zacinali so zubkami 😅 no pekne tak uz je iste,ze je to ono,lebo aj teraz sa mi zobudil s placom a skusala som mu tie uska a nic a ked som mu potrela prstom dasna tak sa mu ulavilo,teraz hajá len ktovie dokedy a toto obdobie ako dlho trva?to az do roka moze byt takto?s placom?
tak ste sa teskali spolu s romanom,ze ste spolu 😀 bola romantikus 😉

sweetangel20
21. jún 2009

ditka, tak vyskúšaj tie granule, čo som ti písala. to mu môžeš v pohode dať, sú to homeopatiká bez vedľajších účinkov, dostaneš bez predpisu v lekárni
mojsi, ako sa cíti tvoj mužík?

ditka1
21. jún 2009

sweet... 😀 😀 😀 ze granule 😀 😀 😀 mi to prislo smiesne ze ako psie granule 😀 😝 skusim uvidim ci to bude pokracovat.

sweetangel20
21. jún 2009

nooo ja viem, ale som ti to inak nevedela napísať. tak teda guličky, ked to tak chceš 😀 nám to pomohlo, tak dúfam že aj vám

mojsejovka
21. jún 2009

ditka.. romantikus ešte len bude, malá len pred chvíľkou zahajala.. 😀 nemusí to byť s plačom, ale aj môže.. niektoré detičky to znášajú dobre a iné sú citlivejšie..

sweet.. no je v pohodičke, veď si to z BA pekne sám odšoféroval domov.. ale tá ruka vyzerá fakt strašidelne.. nemá to ani obviazané, lebo s tým musí cvičiť.. frankenstein.. 😀

ditka1
21. jún 2009

😀 😀 😀 tak ja odchadzam spat rychlo kym sa maly nepreberie 😀 😝 bruuuuuuuu nocku.

sweetangel20
21. jún 2009

hehe, že frankenstein 🙂 tak si uži s frankym erotikus romantikus 😀

idem aj ja konečne hajať. dobrúúúúúúú všetkým

tinkaaa
22. jún 2009

dobré ránko kočky,tak už sme zase samé dve 😕 tatino nám odišiel zas na týždeň preč
a vyzerá to tak,že to bude asi až do augusta takto 🙄 🙄 🙄
dituš môžu to byť s kľudom zúbky,my máme už na jednom ďasienku taký biely fliačik všetko ohrýzame slintáme no hrôza aj taká nepokojnejšia je Saška ale našťastie teploty zatiaľ nemáme
Ja som kúpila calgel na zúbky ale ako písala sweet ak to nebude zaberať skúsime aj my tie homeopatiká 😉
Takže mojsi má doma Romana- no super,že romantikuš- to my sme včera chceli a ona príroda si to na večer naplánovala inak 😠 😀 😝
tak vám prajem pekný dník hlavne nie veľmi upršaný,aby sa nám podarilo s tými našími drobcami aspoň na chvíľu vybehnúť von 😉
ejuska ako ti je??? 😕

alzbetabenkova
autor
22. jún 2009

dobre ranko, az na to pocasie,teda k bude len takto tak moze byt
ejka, my sme teda stare zdochliny, no ja dnes zo sebou nemozem ist, lebo idem s malym na ockovanie, a keby idem aj ja, ktovie kde vsade by ma poposielala
ejka, ty chod, a ked jej povies co ti bolo,isto ta vezmu, a nemozes byt tehu??mozno to bola len slabost 😨

luckai
22. jún 2009

Ahojte kočky,
tak máme povíkende -zas. A mužík má po tej služobke veeeľa práce, tak bude chodiť neskoro domov ☹
Predstavte si, neobjednali ma na nožičky, lebo malá má 3 mesiace až vo štvrtok! To ma porazí! Takže čakať ďalší týždeň!
Ejuš, ako?
Čo nové, o čo som prišla? Včera sme mali návštevu, inak u nás boli hody, tak sme mali trochu vzrúša v dedine, ale my to ejako neprežívame!

ditka1
22. jún 2009

dobre rano... 🙂
relativne pokojnu noc sme mali,spali sme do pol osmej,spapali sme 210ml a teraz zase ideme hajat 🙂
vonku je otras pocasie.
tinka...aj ja dnes sama budem muz je v sluzbe do zajtra a vo stvrtok zase.
alzbet...aj mna hnrd v suvislosti s ejkou napadlo,ze tehu ale asi nie 🙂

ditka1
22. jún 2009

ozaj kocky poradte kde by som kupila taky molitan penovy do vane pre maleho aby sa mu nesmykalo,uz som tu v albumoch taky videla len ho neviem nikde zohnat 😒

luckai
22. jún 2009

také na ležanie ditka?

luckai
22. jún 2009

kuk v mojom 1. albume ja mám také vo vaničke to tam je položené...ale to je o ničom ak myslíš toto

sweetangel20
22. jún 2009

čaute, mne sa malý zobudil okolo pol 11 a boli sme hore do jednej!!!!!!!!!!!!!! takže noc bolo hrozná ☹
ditka, ako je malému? už lepšie?

jarula25
22. jún 2009

pekne ranko......mna tak strasne boly hlava ze to nieje normalne 😠 😠
Ejus ako sa citis???dufam ze uz lepsie 😉
Ditka ja mam vo vani klasicku protismykovu podlozku a to staci neviem sice aku presne ty hladas 😖
my sme mali prvy zubok uz v 4 mesiaci a druhe hned za tym takze sa necudujte ked deturencam pojdu zubky 😵
Luci a to co????tovadi jeden tyzden skor??to som nevedela 😕

jarula25
22. jún 2009

Sweet takze malemu sa nechcelo spinkat?,betarisko jeden 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre