Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mojsejovka
9. aug 2009

a ešte som chcela, my sme Tamarku vôbec nedávali sedkať obloženú vankúšmi ako to zvyknú robiť niektorí, a nejaké 2-3 dni dozadu ju Roman skúšal posadiť na posteľ a ona krááááááásne sedkala s vystretým chrbátikom a keď ju začalo kolísať, tak sa vpredu podoprela ručičkami.. 😵 😵 😵 😵 😵 ešte ju aj tak veľa nedávame sedieť, ale boli sme, teda aspoň ja určite, dosť prekvapení, ako jej to ide, pokladík šikovnučký.. 😅

eviiik
10. aug 2009

ahojte dievcata 🙂
ake pekne vikendy ste mali vsetky 🙂
kazda bola niekde inde, ale kazda si to uzila po svojom, asi najviac bzuci 🙂
ale vypnut treba, nie vzdy len povinnosti
Bzuci tak uz ste doma pokope, cela rodinka, a jasne, ze sa maly tesil, viem si predstavit.
Adulka, Ty mas ale pomocnika 😎 urcite si take veci uzije kazda mamina, a dobre si postrehla, nase princezna sa bude volat Lucka 🙂
Desszi a naozaj sa je lepsie vyhnut niektorym temam, lebo cloveka len vystrasia, zdeptaju, a to nepotrebujes.
Jej mojsi, tak mala je riadna sikulka, ani nezbadate a bude lozit, a uz je aj vymyselnicka s jedlom spekuluje 😉
Mne sa zacal pracovny tyzden, hadam rychlo ubehne, na vikend sa chystame ist k nasim, uz teraz sa tesim 😵
pekny den 🙂

luckai
10. aug 2009

Ahoj kočky,

aj ja sa hlásim po dlhšej dome. Neviem, ale stále niečo máme a ke´d som konečne na chvíľu na nete, tak potrebujem kadečo pozháňať, tak nestíham koníka.
Inak sa máme fajn, trošku ťažké obdobie na to večerné zaspávanie sme snáď prekonali, bolo to asi tým keď sme pred kúpaním boli s viacerými ľuďmi - návštevy a tak, malá bola z toho potom celá rozrušená a pred spinkaním plakávala. Teraz sme zrušili aj tých čo chcú len nakuknúť, môžu prísť skôr ak chcú. Dobre sa nám ale osvedčil vysávač, takže keď treba, na chvíľu ho zapneme a už drobec oťažie, položí hlávku na plece a šup s ňou do postieľky. Obdobie úproblémov so zúbkami tiež momentálne poľavilo, ale však to sa asi bude vždy vracať až kým nevýdu zúbky.

Včera sme boli ešte plávať v Moravciach, na teraz to tam končí, nevedia čo bude ďalej. Romanka si to úžasne užívala, celý čas sa usmievala, kukala s okáľami velikými na inštruktorku, až sa zakláňala keď jej bola za chrbtom, kopala tými nožičkami po celý čas v kuse ako sme boli vo vode - úžasné. Keby to tam nezrušili, bolo by fajn skočiť tam aspoň raz za 3-4 týždne - pravidelne chodiť nechcem tak ako sa chodí v Lv.

Dnes sme v Lv, ideme trošku do mesta...inak mám domácnosť v dezolátnom stave, neviem sa dostať k normálnemu uprataniu, vždy len to čo už horí rýchlo zmáknem - otras! No ale len niekedy ma to trápi... 😒

Desszi, Eviik, máte sa Oki? Kamoška mi v piatok porodila, ale musela cisárskym lebo bol malý zle otočený...

Eviiik, nezabudla som...mám to nachystané!

Pá zase niekedy keď budem mať chvíľku!

eviiik
10. aug 2009

Ahoj Lucka,
no fakt si tu dlho nebola, som rada, ze ste ok,
kazdy je rozlietany, ale som rada, ze si nezabudla
Ta kamoska nieje Martinka? a narodil sa jej Martinko?

bzucinka2
10. aug 2009

AHOJTE, TAK MALY SO ZVYKOL v pohode, pekne spal celu noc do 6,15 a od 9,15 2 hodinky, teraz papa domaci tvarohovy kolacik a potom si dame obedik a skocime do mesta 🙂

desszi, tak ja uz netrpezlivo cakam kazdy den a noc ci nic a stale nic, ale tak este chvilocku pockam 😀 a sikulka si, ked si este aj zavarat stihla 🙂

evik neboj sa, uz len par tyzdnov a si doma aj ty a mozes chystat vecicky 🙂

mojsi, mala je riadna sikulka, ked tak pekne sedi, ani sa nenazdas a bude za tebou utekat 🙂 a z papania si nic nerob, aj my mame niekedy dni, ze vela nechce a na dalsi zje aj kona 😀

lucka a preco vam tam plavanie rusia? ☹ a kasli sa na upratovanie, co nema nohy neujde, ale romi nozky ma a preto je prvorada, lebo toto krasne obdobie ujde ani nebudes vediet ako a budete oslavovat nastup do skolky 🙂 a velmi sa tesim, ze sa vam uz tie vecerne cirkusy upravili 🙂

aadula
10. aug 2009

ahojte, my sme dnes vstávali o 5.15 h. 😝 , ale malý už spinká hurá hurá, pre istotu sme zbehli k doktorke na výter čo ho minulý týždeň preháňalo, aby som mala istotu , že to nie je žiadne výrusové ..tak vo štvrtok ráno budem volať po výsledky

evii..tú Martinku čo má Martinka, to som aj ja počula ...tiež ju poznám...teda skôr jej maminu 😉 sa veeeľmi tešila vnúčikovi 😵 😵

eviiik
10. aug 2009

Bzuci super, ze maly nabehol na spravny rytmus 😵 ja viem, ze o chvilu uz budem doma, a to sa zase budem aj nudit, aj v sobotu ked m pucjli nohy a musela som lezat som sa nudila, akurat som muzovi vravela, ze ja sa unudim ked budem doma.
Adulka, to si mala skory budicek 😒 , nech Samko nevymysla a pekne necha maminu vyspinkat,
ja som s Martinkou chodila na cvicenie 🙂

mirip
10. aug 2009

Ahojte dievčatá, fííííííííí tu sa píše, som myslela že nájdem tému niekde dolu alebo na druhej strane, super že ste sa rozpísali už 😵

eviiik
10. aug 2009

Miri, len aj Ty sa pridaj castejsie 🙂

mirip
10. aug 2009

babyyyyyyyy prošiel mi prechodný fusak, je namiesto dekovej zavinovačky dá sa používať samostatne, je aj do autosedačky aj do buginy aj do vajíčka aj do hlbokého kočíka, ked sa odzipduje prchný diel tak aj ako deka do hlbokého kočíka, je nádherný a cez zimu sa dá dať ešte ak je veká zima do zimného fusaku kuk link

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4253673 ten oranžovo svetlošedý aby nám pasoval do kočíka, v skutočnosti je ešte krajší ako na obrázku 😵

eviiik
10. aug 2009

Miri je pekny, ale to je najdolezitejsie, ze si Ty spokojna, a ked bude spokojna mala, tak budes este radsej 🙂

mirip
10. aug 2009

jasné že som a už budem najspokojnejšia tak ako aj ty ked bude oktober a náš drobec doma 😵

ozaj už máš zajednaného Dr. k porodu a aj nadštadardnú izbu? ja chcem zajednať pri dalšej kontrole 18ho to by som mala byť v 33t, a ozaj už ti aj povedal Dr. kedy začínaš materskú?

eviiik
10. aug 2009

zatial nemam ani jedno ani druhe, a nadstandartka sa zajednat dopredu ani neda, len pri nastupe povedat, ze by si chcela a ked bude volna, tak Ti ju zarezervuju. A ani matersku nemam riesenu. Na poradnu idem az 25.8. a vtedy poriesime matersku, ta by sa mi mala zacat 29.8. alebo tak nejako.
No a s mojou doktorkou neviem ako vyriesim porod, lebo ona chodi do nemocky len stvrtky, cize by to muselo byt planovane, este neviem ako sa dohodneme, ale najradsej by som mala ju, ale kazdy si pochvaluje lv porodnicu, ja nemam skusenosti s inym lv porodnikom.

mirip
10. aug 2009

ale ved nástul predčasný na MD so zdravotných dôvodou je v 32tt a normálny nástup na MD v 34tt a to je nejako neskoro toho 29.8. nie to už je 34tt ale materská sa má nahlasovať zamestávatelovi niekolko dní dopredu a nie presne v ten deň 🤐
ozaj nás asi tí Dr. už zmqagoria načisto kým porodíme 😀

eviiik
10. aug 2009

mas pravdu budem v 34tt, na poradnu idem v utorok a do piatka budem robit, ale oni uz priblizne vedia kedy odchadzam, ja som im uz aj pred mesiacom vravela, ze toho 28.8 budem posledny den.
aj tak mi ostane este kopec dovolenky, ale dohodli sme sa tak, ze mi ju preplatia

bzucinka2
10. aug 2009

mirip, krasny fusacik, super, ze sa ti paci a hlavne ze posluzi 😉

luckai
10. aug 2009

Eviiik, ano, ta kamoška je to... 😉

desszi
10. aug 2009

ahojte dievcence,
tak zase na chvilku som dobehla 🙂 dnes som bola pozriet kamosku, tak sme si riadne bez nasich chlapov pokecali 😀 huuu to boli temy
mirip fusacik je naozaj peknucky, tak nech vam potom dobre sluzi
lucka ahoj po dlhom case 🙂 zatial som ok, este cela, ale uz kazdu chvilu by to snad malo prist
mojsi to je super ze vam uz tamarka pomalinky sama sedi 🙂
adul nejako ste skoro vstali, tak hadam vecer pojdete skor spat (to je asi zbozne zelanie maminky 🙂 , ze Adka). Dnes si nemala pomocnika pri upratovani? 😉
Ja mam dnes asi hormonalne vykyvy, velmi sa mi chce plakat ☹ neviem ci je to normalne takto pred porodom....jaj uz nech to mam za sebou, uz nech je Dadusko s nami, chrobacik malinky...taka som na neho zvedava 🙂

bzucinka2
10. aug 2009

desszi neboj, ani sa nenazdas a je tu a pokoj a klud fuc 😉

desszi
11. aug 2009

bzuci veru pokoj bude za chvilu prec, to mi je uuuuplne jasne, tak vychutnavam aspon posledne chvile....🙂
momentalne nie som namesacna (ja viem o takomto case normalni ludia spia), ale som bola hladna, no chapete to? Aj vcera som jedla nadranom, cez den mi nechuti a v noci pojedam, nejake to mam obratene...😅

aadula
11. aug 2009

dobré ránko 😀 tak my sme zas skoro vstávali, ale trošku sme sa ešte v posteli vyvaľovali 😉 malý bol podarený, v kuse mi chcel pusinku dávať a moju ruku si dával na svoje líčko nech ho hladkám...moje zlatko..teraz sa mi snaží nohou vypnúť pc

desszi, ako som teraz pozrela o akom čase si tu bola, tak som už myslela, že si tu napísala..."odtiekla mi plodová voda" 😀 a ty si bola hladná 😀 😀 😀 .. inak ja som tiež nejak nevedela spať...som sa presunula do obyvačky a aj som rozmýšľala, že zapnem pc..ale potom som si to rozmyslela a pozerala som chvíľku do stropu 😝 Moja suseda, že už mala včera kontrakcie a nakoniec nič...tak možno dnes sa jej drobček už vygúľa z bruška 🙂 Samko mi pomáha stále, pokiaľ mu nie som v pätách, vždy je niečo vyhádzané... asi sa mu zdá, že je to málo upratané a takto mi to chce naznačiť 😀

eviiik
11. aug 2009

dobre ranko,
tak tu sa najdu ranne vtacata, Desszi to sa asi pripravujes, ked budes musiet k Dadkovi vstavat, ale aj ja som kukala, co o takom case stvaras, fakt som si myslela, ze to na Teba prislo, a Teba hlad mori 😅
Adulka tak Ty mas velkeho pomocnika, a urcite Ti nechce naznacit, ze mas malo upratane, len to chce vylepsit 😀 Nechcem buzerovat, o rok budem aj ja pisat podobne huncutstva nasej Lucky 😀
Dnes som sa trepala peso do prace, v tom dazdi, ale dalo sa, vacsinou ma nosi do prace manzel, len ked potrebuje ist na firmu, tak ide skor, mestska mi teraz nejde az neskoro, lebo ktorou som chodila tak, to bol skolsky spoj.
Tak som mala dobru prechadzku, keby neprsalo, tak by to bolo aj prijemne.
Mne sa rano tak super spalo, ani vyliezt sa mi nechcelo 😝

aadula
11. aug 2009

evi a kde to pracuješ, teda ak to môžeš zverejniť 🙂 a bývaš tu v LV? a aj mne sa dalo spať, ale Samko to nechápal..on už bol vyspinkaný 😀

eviiik
11. aug 2009

byvam tu v LV na Rybnikoch 3 a pracujem v budove pod plynarmi (byvale riaditelstvo nemocnice), co je druhy koniec mesta, v jednej sukromnej projekcnej firme

bzucinka2
11. aug 2009

ahojte, tak my sa uz ukladame na doobedny spanok a kym bude maly spat a ocko s nim, tak by som mala ist strazit kamoske maleho, aby som sa nahodou nenudila 😀 😀 😀

adul, to upratovanie doverne poznam, hlavne v kuchyni sa mu pacia servitky, tie som uz musela dat prec, lebo ich denne rozkladal po kuchyni a potom suflicky s roznymi vykrajovackami, lievikmi, vareskami.... sa mu tiez naramne pacia 😀

desszi, no ty v noci spi, nie ze bude mat dadko vymeneny den s nocou, ty hladoska jedna, uz chod radsej rodit, lebo co si nenabrala doteraz, tak to chces asi dodatocne stihnut 😀 😀 😀

eviiik, ja som si tiez dnes dlhsie schrupla, az do 7,00 a potom sme sa este vyvalovali v posteli, takze tu turo s bruskom a hlanve v dazdi ti ani nezavidim 😉

aadula
11. aug 2009

evi, tak to máš teda riadne kusisko ... my bávame na I. ryb. a malého začnem od sept. nosiť do jasiel..čiže 3.rybn. a do práce do mesta potom...tak dúfam, že naše staré fáro nesklame a zvládneme to nejak..lebo na pešo, to by bolo naháňanie 😝

aadula
11. aug 2009

bzučinka, mne to Paťka nerobila, ona nejak nevyťahovala zo šuflíkov..., tak z jednej strany je to sranda, ale upratovať v kuse za ním...!! niekedy ma to nebaví 😝

eviiik
11. aug 2009

Adulka, to bude riadna zmena, ze ides do prace, a ak smiem vediet kde pracujes?
No Samko bude mat uz skoro dva roky, ja som zvedava, ako dlho zostanem doma, chcem co najdlhsie, ale uvidime ako nam to bude vychadzat, a ja mam pracu, ze mozem robit aj z domu, tak uvidime.
No je to dlha cesta, ale da sa to zvladtut, ako tehotna je to uz horsie, ale raz za tyzden, resp. dva vydrzim

aadula
11. aug 2009

evi, najhoršie budú ráno..a hlavne to, že ráno bude čoraz viac tma a mne sa taaaak nebude chcieť z postele 😀 to máš úplne parádičku keď vieš z domu pracovať ..to je veľká výhoda 🙂

eviiik
11. aug 2009

Adul, lahke to nebude, ale neboj zvladnes to aj Ty aj Samko 🙂
Ved vstavania sa aj ja bojim, lebo som riadny spachtos 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre