Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirinka23
15. aug 2009

ahojte babulky tak vy ste tu ešte odvčera neboli?Asi ste vonku a podaktoré oddychujete.
Vyzeralo to ráno, že ani nebude teplo a teraz je horúco.
Potrebujem poradiť chcela by som začať brať antikoncepciu už ju mám aj doma, doktormi predpísal Mercilon nebrali ste také niektorá, že či sú dobre?Ja už som pred tým ako sme chceli mať bábo brala Laurine a teraz mi dal Mercilon.
Neviete ako dlho si ešte musíme dávať pozor kým to začne účinkovať????

bzucinka2
15. aug 2009

ahoj miri, a este kojis, ci uz nie, ja som brala pocas kojenia azaliu a bola som s nou spokojna a ucinkovat zacne asi ako kazda po tych 7 dnoch, nie? ale toto je asi normalna, takze ty uz asi nekojis 😉

tehulky ako, este stale nic nove sipka sa nam nejak dlho neozyva, zeby uz bola v porodnici? 🙂

my sme dnes boli poobede na bicykloch pozriet v tekove klokana a maly nam cestou tam zaspal v sedacke a vyzeral ako opity, hlava mu padala z boka na bok, chuda, to ma zato , ze poobede sa v postielke hral 1,5 hodiny namiesto spania 😀

desszi
15. aug 2009

mirinky IP ohladne mercilonu
inak ahojte vsetky, este sme cely, vecer sme boli na bryndzovych haluskach a dala som si pivko, samozrejme nealko, myslim ze Dadkovi sa lubilo, lebo teraz tancuje ako z divych vajec, inak vsetci mi akosi vravia, ze bocian pride v pondelok, maju take citaky. no ja ziadne citaky nemam 😒
fakt sipka tu nie je 😕

bzucinka2
16. aug 2009

desszi, tak cakam na zajtrajsie infosky 😉 vsak uz by bolo nacase, co myslis, dokedy budem takto cakat, vsak ma to aj bavit prestane 😀 ved s mobilom uz aj na zachod chodim 😀 a necuduj sa ze tancoval, ved mal pivko, hoci nealko, on to este nerozozna 😀

desszi
16. aug 2009

bzuci, aj na zachod s mobilom? tak to si vazim 😀
ja vam nejako vela spim cez den tieto posledne dni, asi cerpam energiu na velky den 🙂
idem obedovat....mnam

desszi
16. aug 2009

halo dievcence, kde ste?
urcite behate s ratolestami po vonku... ja mam uz brucho pri kolenach (vzdy lepsie jak mat tam cecky 😀, to je pravda)
dnes sme boli po obede na prechadzke, no veru musela som zoparkrat zastat, uz mi tak stvrdlo brucho, ale stale nic....musim sa dnes vecer s Dadkom porozpravat 🙂

bzucinka2
16. aug 2009

😀 😀 😀
s dadkom, pokecaj s petkom, nech ti pomoze a potom si hod treplucku sprchu, vraj to pomaha 😉

desszi
16. aug 2009

jeeeej bzuci ze ma to skor nenapadlo 🙂 jasne Petko mi moze pomoct 😉 myslim ze nebude treba veľa prehovárat 😀

luckai
16. aug 2009

Ahoj Desszi! Len kontrolujem či si ešte po kope...nbóže, tie reči ti už musia liezť na nervy, spomínam si, keďže som rodila po termíne 😒 Ale snáď to už príde...držím palce a všetky zdravím!

desszi
16. aug 2009

ahoj lucka 🙂 ale nie nelezie mi to na nervy, beriem to uplne normalne, aj strykova manzelka mi kazdy den posiela sms ci som este cela.....vsetci cakaju....

bzucinka2
16. aug 2009

mali by sme prestat cakat a drobca vtedy pride, takze dadko, ja ta uz zajtra necakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

luckai
16. aug 2009

Mirinka, ja som brala Mercilon pred otehotnením, vlastne odjakživa v kuse 8 rokov, nemala som s tým žiadne problémy a hneď som aj otehotnela - a to doslova - po vysadení. Takže odporúčam, ale to je straaašne individuálne. Ja mám teraz tiež Azaliu doma, ale ešte som to nezačala brať...

aadula
16. aug 2009

ahojte 🙂

tak desszi ešte celá, 🙂 ale po dohovore to už do rána nebude iste pravda 😀

som akurát dožehlila, nejak sa toho dnes nazbieralo 😝

desszi
16. aug 2009

ahoj adulik, kde si bola cely vikend? 🙂 no dohovor, nedohovor, uvidime....

eviiik
17. aug 2009

ahojte dievcata 🙂
ja som po vikende znovu spat,v piatok som sa ani rozlucit nestihla, boli sme u nasich na dedine
ale domov som sa vratila dost unavena, ani som vela nerobila, len kde tu pomohla, ale som si v noci tak neoddychla ako doma, a vcera som uz o pol deviatej spala, az do rana, jasne, ze s cikpauzami
desszi ja si telefon na wc nenosim, ale aj ja som cely vikend striehla ci neprisla sms, ale dockame sa 🙂
co ste stvarali cez vikend, mali sme ukazkove pocasie, ale skor pre maminky s detickami, desszi ma toho uz asi dost, a mne z tepla dobre puchli nohy, som si ich mocila vo vedre so studenou vodou
a dnes na rano, nesiel v praci net, to boli nervi 😠
uz som sa zlakla, ze budem cely den bez netu, ale az teraz nabehol, tak sa vytesujem 🙂

bzucinka2
17. aug 2009

eviiik, tebe sa aj praca pomaly krati 🙂
dadko a ty ostan kde si uz ta necakam, zacnem ta cakat az od piatku, aby si vedel 😀

adddul, kde mas fotku a album??? 😕 😕 😕

eviiik
17. aug 2009

no pomalicky sa veru krati, este tento a potom buduci tyzden, ale uz naozaj odratavam, doobeda este v pohode, ale poobede ma uz mrle zeru 😀
aj ja som si vsimla, ze Adulak je bez fotky 😕
bzuci Vy mate co dnes na plane, cely tyzden hlasia teplo, asi pojdete aj na vinicu, nie?
no tak uz ani ja Dadka necakam, skupinova terapia hadam zaberie 😉

aadula
17. aug 2009

ahojte kočky 🙂

tak adula mala mazaciu náladu a všetko všade povymazávala 😀 teraz hľadám čo by bolo také vhodné nenápadné sem 😀 ..a čo som sem chcela dať, tak že veľký formát fotky 😅 ..., ale celkom sa páčim sebe taká fialová 😅 😅 😅 a mám krásne dlhé vlnavá vlasy 🙂 ... do večera dúfam niečo nahodím 😉

podľa mňa Dadko je už na ceste keď sa desszi neozýval ..žiadne správičky okolo 0.2 hod 😀

my sme sa len tak hore dole ponevierali cez víkend, doma porobili čo bolo treba, máme kopec paradajok, tak ja robím kečup, pretlak, kečup 😀 Paťka má rada taký domáci..ešte slivky musím do mrazáku naložiť.

mirip
17. aug 2009

Ahojte, pekný deň všetkým,tak ešte je len obed a ja som narobená ako kôň

eviiik
17. aug 2009

mirip ale Ty sa mas setrit, ja viem, ze v dome je to tazke, a ked este prerabate, ale uz finisujete, nie?
adulka tak cakame co vymyslis 🙂

mirip
17. aug 2009

nie teraz som upratovala izby lebo sa ohlásila že príde sesternica aj z dvomi deťmi na pár dní...........a to má jeden dva roky a druhý tri mesiace............ 🤐

eviiik
17. aug 2009

no to budete mat doma veselo, ale budes mat riadny nacvik 🙂
potom sa zajtra po poradni ozvi

mirip
17. aug 2009

ok som zvedavá čo mi povie aj ohladom ukončenia PNky a nástupu na MD a či bude súhlasiť s tým že ho chcem k porodu, inak malá stále nie je otočená hlavou dolu a ako tt pribúdajú a stále je neotočená stále viac sa začínam báť že bude cisársky 🙄

eviiik
17. aug 2009

dopredu sa nestresuj, este sa stale moze otocit, a uvidis co Ti povie doki, ohladom vsetkeho
ani mojej sa nepozdavalo vyjadrenie od ocnej, mam silnejsie dioptrie 5,75, a ocna v pohode, ze moze byt normalny porod, a moja dr. ze ona si to este preveri, tak som zvedava zo povie na poradni, ja idem az 25-ho, ale nech nevymysla, ja chcem rodit normalne

mirip
17. aug 2009

ja mám tiež dioptrie ale len 1,75 a 2,00 tak gynekolog nehovorí nič, už na pohlad vidí že mám tenučké sklá aj dioptrie

eviiik
17. aug 2009

no moju ani nenapadlo, lek ked som sa jej na to pytala, ja mam stensovane skla, a taky hrubsi ramik, ze ani sa neda vidiet ze mam silne, aj ona vravela, ze ju to ani nenapadlo, podla okuluiarov sa pytat, tak dufam, ze nezmeni rozhodnutie ocnej
Miri, idete dat zobrat pupocnikovu krv? A Desszi?
Bzuci sa mi zda ze Ty si spominala, ze ste dali

mirip
17. aug 2009

ja neviem asi nie..ešte som o tom neuvažovala a ty?

mirip
17. aug 2009

ozaj si hovorila že robíš pod poliklinokou u plynárov nie? tak zajtra ked pojdem do mesta z gyndy tak ti budem mávať 😀

eviiik
17. aug 2009

my planujeme, uz som tam min. tyzden poslala zmluvy, si myslim, ze tento tyzden pridu podpisane
no robim nie u plynarov, ale v budove pod plynarmi. a kyvat mozes ale nieje iste ci Ta zachytim, to by som musela cumakovat v okne 😀 co asi nehrozi

mojsejovka
17. aug 2009

ahojte, babenky.. 🙂

desszi nám je ešte pokope??? 🙂 drobcovi sa nejak nechce, ale však do 42 tt má ešte času dosť.. 😀

adulka.. akú army fotku si nahodila.. 😉 my dnes zavárame broskyne, za dobrú cenu sme kúpili, tak budú zásoby mňam-mňaaaaaaaam.. a okrem toho som robila tento rok len lečo.. inak toho zaváram strašne veľa, len teraz mi malá nedovolí.. 😀 ale od minulého roku máme ešte koooooooopu zásob, našťastie..

mirip a eviiik.. vy už máte tiež pekný týždeň naskočený, už sa to pomaličky blíži.. 😵

ja už mám na svadbu šaty, topánky, obrúčky, kočkám šatočky kúpené, tak už som trošku pokojnejšia, že aspoň niečo.. 😅 tak bižutérku mi poradila ejuska, ešte by ste mi mohli dať typ, na nejaké dobré zákusky - ale najradšej také niečo iné, ja totiž neznášam tie klasické maslové plnky a babravé zákusky.. 😝 viete o niekom, kto robí nejaké dobrotky? 😉 už svokra dneska volala, že ide dať objednať zákusky, ale sme jej to hneď zatrhli, však z takých by sme asi polovičku vyhodili.. 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre