Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
30. máj 2012

@katula1234 no neviem aky ma problem, ale skor ako 4,5 by som uz ani nesla nikam, ale zalezi ako je ochotna spolupracovat, ale teraz mi kamoska povedala, ze je dobra nejaka sukromna, len som este nezohnala kontakt 🙂

ladytt
5. jún 2012

@peha81 Držím zajtra päste, nech to dobre dopadne 🙂

ladytt
11. jún 2012

@peha81 Ako to dopadlo? Zaplatili ste pokutu?

marcella5
12. jún 2012

Ahojte baby, neviete nahodou o nejakej dobrej vseobecnej lekarke-lekarovi v LV alebo okoli, s modernym zmyslanim, pripadne takej, co odporuca aj homeopaticku liecbu? Dakujem

trdielko149
13. jún 2012

@marcella5 a detska ci pre dospelych?

marcella5
13. jún 2012

@trdielko149 pre dospelych

trdielko149
13. jún 2012

@marcella5 tak to ti zial neporadim pedina (nasa) taka je ...ale ja osobne nemam zlu vseobecnu lekarku ale predpisuje normalne lieky ...snazim sa tam chodit co najmenej najma vtedy ak uz je naozaj zle a zatial sa liecim doma prirodne sama-mam aj knizku tak z nej si robim rozne recepty domace liecenia ale v NR aj v NZ su homeopaticky priamo zial v LV nie je homeopat ziadny 😖

marcella5
13. jún 2012

@trdielko149 ja mam detsku tiez taku, a chcela by som aj pre seba. Ja sa tiez liecim doma s homeo, ale uz mam skoro 3roky doma kartu, tak som chcela, ze pojdem k nejakej dobrej Dr. uz konecne. Hadam sa coskoro aj v LV objavi nejaka homeopaticka, to by bolo super 🙂

trdielko149
14. jún 2012

@marcella5 vela z nas by takeho lekara ocenilo,moja susedka chodieva k tejto do NR a mam aj jej cislo,cela rodina tam chodia deturence aj oni a chystam sa tam v lete pocas dovolenky zajst najma koli dcerke lebo v septembri nastupuje do skolky a kazdy ma strasi ze ved pockaj ako bude stale chora no ja som opacneho nazoru pokial ju nenaucim hned na ATB a stravu ma vyvazenu a v jej tele je dostatok vitaminov nie je dovod na to aby mi bola stale chorlava a stale na ATB ....

loralo
25. jún 2012

Baby prosim vas, neviete mi poradit nejakeho fakt seriozneho opravara praciek?

franka83
13. júl 2012

@alzbetabenkova žienky neviete nahodou ci je tu u nas v Leviciach aj taka zumba kde sa moze ist aj dietatom? pytam sa preto lebo moja 4 rocna dcera je ako moj tien 🙂 nechce byt bezomna ani len tu "chvilu" co by som bola na zumbe,tak jedina moznost je zobrat aj ju...

isabellaa
13. júl 2012

@franka83 v pereci je aj zubma s detmi 😉

isabellaa
13. júl 2012

@franka83

http://zumbaclub.weebly.com/ponuka.html
zumbatomic, ale videla som aj mamicky na normalnej zumbe pre dospelych a poskakovalo tam dievcatko pri nej, sku tam zavolat, alebo na ihrisku je to iste, ze aj s detmi

millada
28. júl 2012

Neviete mi niekto poradit homeopata v Leviciach, prip. homeopaticku lekaren?

li_la
28. júl 2012

@millada Vraj by to mala byť lekáreň čo je pri kanáriku na rohu smerom k poliklinike, nás tam poslali z druhej lekárni, keď sme potrebovali homeopatiká, ktoré neboli úplne bežné a dostali sme ich tam. 🙂

millada
28. júl 2012

@li_la , dakujem velmi pekne 😉

li_la
28. júl 2012

@millada nz, hádam tam nájdeš to, čo hľadáš. 🙂

leentilka
31. júl 2012

Ahoj maminky,
ráda bych se vás zeptala na zkušenosti s kempem Margita-Ilona...máme v plánu sem jet s naším 8měsíčním synkem....Děkuji 😉

franka83
27. aug 2012

žienky neviete mi niektora poradit kto by mi nakreslil na stenu v destkej izbe nejake detske motivy,stacilo by mi len tak obycajne a my si to uz farbou namalujeme,ide o to ze ja neviem pekne kreslit a preto hladam niekoho-nejaku šikovnu maminku,ale šikovny potomok 🙂 niekoho kto by na tom nechcel "zbohatnut"...poradte mi niekoho,dakujeeem

dankamat
28. aug 2012

@franka83 ja maľujem na steny, zatiaľ len doma, rodine a v práci som maľovala - aj ornamenty, ktoré vyzerajú ako nálepky. No záleží čo by si chcela a aké náročné. Napíš mi IP

eliska252
24. sep 2012

Ahoj maminky neviete mi poradiť kreativnu, šikovnu kaderníčku v LV za normálne ceny. Mám huste dlhe vlasy a často maju kaderničky s nimi 🙂 problém

mirip
11. nov 2012

@eliska252 ja chodím do kauflandu, robia tam dve baby + ich šéfka, ale len k jednej babe Denise,síce kaufland nie je najlacnejší v meste ale jedine táto baba mi urobí vlasy tak že môžem normálne odísť preč a nie ako u niektorých že ked mi urobili vlasy tak dobreže po kamáloch som šla domov alebo s kapucnou alebo čiapkou čo bolo otras, táto vpohode učeše ako sa ti hodí, tiež mám velmi husté a navyše aj ťažké vlasy takže roboty s nimi tiež dosť

eliska252
12. nov 2012

@mirip dakujem velmi pekne toto potrebujem pojdem to vyskúšať. dakujem ešte raz

vlasticka185
14. nov 2012

@mirip treba sa objednat?alebo zoberu aj na pockanie?

mirip
14. nov 2012

@vlasticka185 objednať a tádenisa robí teraz dnes a potom v piatok, sobotu a nedeľu

bzucinka2
14. nov 2012

@franka83 ja som si dala vyrezat a namalovat, lebo ked budem malovat steny, dam to dole a potom spat, sa mi to zda praktickejsie 🙂

franka83
14. nov 2012

@bzucinka2 tak to je dobry napad a mas pravdu je to aj praktickejsie 😉

bzucinka2
27. nov 2012

mam orechy na predaj, ak by niektp potreboval

peha81
23. dec 2012

ahojte kočky,,viete mi poradit v LV dobrého detského zubára? 🙂 😅

mirip
26. dec 2012

@peha81 my chodíme všetci aj ospelý aj malá pod starú nemocnicu do tej ulice skoro na konci prerobený rodinný dom a Dr Máte a Máteová ale tam sa oplatí keš a všetko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre