Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

sss204
10. júl 2009

tinkaaa co robí Saska?

mirip
10. júl 2009

dík sa tešíme aj my, som len podla obrázku aj dvere vybrala, lebo nám povedali že si možem vybrať akékolvek čo sa mi aj na nete páčia a oni ich sú schopý vyrobiť ale som nečakala že v skutčnosti budú také pekné a najviac sa teším asi spálni, lebo sme mali doteraz len moju detskú aj skrine aj postele a teraz sme konečne po 5rokoch čo sme spolu kúpili spálňu 😵

sss204
10. júl 2009

Mirip,super,aj ja chcem domček ☹
Neviem kedy sedkaju.Alzbet kedy sedkal tvoj drobec?

sss204
10. júl 2009

Baby neviete o nejakej dobrej kaderníčke v Leviciach?

ejusaaa
10. júl 2009

Drevanova v rotunde,aj nasa Ditka tam chodi,aj moja mama,je spokojna 🙂

sss204
10. júl 2009

diky ejusaaa.

judith
10. júl 2009

mirip... nadherna kupelna ... 😵 😵

mirip
10. júl 2009

dík judith, ešte samozrejme nie je namontované zrkadlo lebo ešte neprišlo ale obejdnané je 😵

alzbetabenkova
autor
10. júl 2009

mirip, pekne, a to vy byvate v dome??take vleike to mate,ale krasne
sweety, no ved mozme ist spolu😀
sss ja som ho davala ked on chcel, iba po chvilkach, tak sa oprel o mna, a bolo, nic im nebude ked potroske budu s oporou a sam???to chcete vela odomna,to je daaaaaavno 😀

mirip
10. júl 2009

hej my alzbet, ešte je tam jedna izba hosťovská ale tá nie je zariadená a kuchyna ale tá zase nie je prerobená, tak tie som nefotila a ešte jedno wecko a sprchovací dulu ale to sme prerábali pred dvomi rokmi teraz sme robili len kúpelnu na poschodí

sss204
10. júl 2009

ejusaa uz máte zúbok?my stále nie a už nás dlho trápia.

ditka1
10. júl 2009

mirip...pekne zariadeny domcek 😉
ejka...ja zase viem tak,ze deti treba nechat same nech si sadnu,ze cim skor vraj tym sa im viacej nici chrbtica-ja uz neviem,ale inac moj Luky sa uz dviha poriadne,chce sediet certik maly,este stale hajá uz poriadne dlho.A co ten liecitel bol?pomohol?
sss...aj nas trapia zubky ale este nic nevidno,chudiatko moje male ☹ ta drevanova je fakt uzasna kadernicka 🙂
hodim aj ja fotky na modru strechu. 🙂 cakam kym sa maly zobudi a ideme prec.

cipsinka
10. júl 2009

ahojte dievcence 🙂 🙂 🙂

to co tu dnes bolo paneboze??? 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,normalne som ostala v nemom uzase,ze co sa tu rozobera v tejto teme nie som na to zvyknuta 😅 😅 😅 😅 😅 vlastne v ziadnej do ktorej chodim ale tu som to necakala ozaj 😅 😅 😅 😅 .

To akoze je zle nieco na tom ked sa tu jedna druhej pochvalime,ze co sme si kupili na seba alebo do domu alebo sa niekde chystame alebo ste nieco kupili detickam?????????????????????????To som ozaj nepochopila 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,to akoze znamena chvalenkarstvo??To sme akoze male deti??Co sa tu mame bavit stale o pocasi a stazovat sa na chlapov alebo ako??

Neviem nejako ma to vsetko prekvapilo 😨 😨 😨 😨 😨 😨 a ak ma niekto nieco proti niektorej alebo konktretne proti mne rada by som si to v IP precitala,lebo nemam rada ked niekto chodi okolo horucej kase 🙄 🙄 🙄 🙄

Mirip a krasne ste poprerabali,peknucky domcek mate 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. júl 2009

ahoj Ditka tesiiiim na fotky domu,rada popozeram 😵 😵 😵

bzucinka2
10. júl 2009

ejus, ja som sa pytala zubarky a povedala mi, ze ked nebudu ziadne problemy, staci prist v 3 rokoch 🙂

cipsinka, myslim si, ze aj keby sme sa stazovali na chlapov tak si pani dotycna 2 v 1 nieco na nas vymysli, kaslat sa na nu a bavme sa dalej, ona nam predsa den nepokazi, staci, ze prsi cely den 🙂

idem kuk mirkin domcek 🙂

bzucinka2
10. júl 2009

mirip parada, to nema chybu, aj ja by som brala 🙂

mirinka23
10. júl 2009

ahojte, chcem sa spýtať,že či na to očkovanie do nožičiek po 3mesiacoch si treba zobrať nejaké plienky ako obklady či to netreba?A mám si kúpiť aj Panadol sirupček od teploty?

cipsinka
10. júl 2009

bzuci ved ano pravdu mas,len ma to dost zamrzelo,ze nas taki ludia citaju a este si k tomu o nas taketo myslia 😅 😅 😅 😅 😅 ja si zijem v idealnom svete kde si myslim,ze vsetci ludia su na seba dobri ale no asi to tak nie je 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 .

mirinka zlatko v tomto ti ja neporadim 😅 😅 😅 😉

mojsejovka
10. júl 2009

baby, to čo sa tu deje??? 😲 kalvaria, mohla by si byť konkrétnejšia????????? kto sa tu chváli? chválime sa akurát tak svojimi detičkami, tešíme sa, aké robia pokroky a sme na ne hrdé!!!!!! a ty vieš, čo si tu ktorá v živote preskákala? každý má svoje problémy a poviem ti, že ja vo svojom živote som ich mala kvantum a zažila som veľmi veľa smutných chvíľ, tak sa teším zo života a viem sa vžiť do kože mamičiek, čo majú problémy.. tak nechápem ako to ty môžeš posudzovať.. poznáš každú jednu z nás osobne?????????????????????????
vôbec to tu nie je o značke a o výzore, ale to by si pochopila vtedy, keby si sa k nám pridala a normálne s nami komunikovala.. ☹
a súdiť ľudí podľa toho, čo majú??? tak ja mám akurát teraz holú riť a som rada, že mám naškrabkané dopredu peniažky na to, aby sme vydržali ešte pár mesiacov len z mojej materskej, kým sa dá môj drahý do poriadku..
a nemám pocit, že by sa tu so mnou niekto nebavil.. život je taký.. raz si hore, raz si dole..

tak babenky, poďme sa tu súdiť, chváliť, koľko má ktorá značkových vecí a koľko nám muži zarábajú.. tak momentálne by som asi prehrala, ale bude sranda.. 😠

jaaaaaaaaaj, som si sem sadla, malá mi ešte hajká od pol druhej, že si poklábosím trošku a zase sa mi zdvihol adrenalín.. 🙄 ja si takéto komentáre neviem nevšímať, musím trošku vybuchnúť, ale už mi je lepšie.. trošku.. 😉

sss204
10. júl 2009

mirip ja som brala obklady na obe nozicky a hned som ich aj dala u doktorky a cipky do ritky Paralen 1OO

sss204
10. júl 2009

mirinku som pomylila s mirip 🙂

cipsinka
10. júl 2009

mojsejovka krasne si to napisala 😵 😵 😵 😵 😢 😢 😢 😢 😢 ani ja som to v zivote nemala lahke ale to tu predsa rozoberat nebudem a aj dnes som sa dozvedela nemilu info a cely den som z toho nestastna a ked som si sadla za PC a precitala tieto chujoviny tak som sa skoro rozrevala,ze nas niekto porovnava k znacko.veciam a podobne v teto chvili by som dala cely moj satnik za to aby moja milovana osoba bola v poriadku 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a revem ako besna a o depku mam postarane 😢 😢 😢 😢 😢

mojsejovka
10. júl 2009

mirip.. idem kuk fotočky..

ejus.. aj ja sa malú bojím dať sedkať, predsa má aj väčšiu váhu, tak sa bojím, aby si chrbátik nepokazila.. 🙂

a už som aj od nervov zabudla, že čo som chcela ešte napísať.. 😝

jaj už viem.. 😔 baby, počuli ste o tej nehode, čo bola mezi kalnou a šarovcami? mladý kalničan 37-ročný vletel felíciou pod kamión.. robil na obecnom úrade, sympaťák, 2 detičky mal, staršia je Emkina kamoška a mladšia má len 2,5 rôčka.. dnes mal pohreb, môj ocino tam bol, lebo boli kamaráti s jeho otcom.. ja na to stále musím myslieť, už som si aj zaslzila, ako sa všetko môže za pár minút otočiť a zrazu si bez niekoho, na kom ti záleží najviac na svete.. 😢
a spravil to naschvál.. 🙄

mojsejovka
10. júl 2009

cipsi... neplaaaaaaaaač.. dnes je asi taký depkový deň, ja mám zase slzy v očiach, tak viem, ako ti je.. jaj, no musím kuk na malú, nech mi je lepšie.. 🙂 a aj my máme značkové veci... ale 90% je zo sekáču.. huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! 😀

cipsinka
10. júl 2009

mojsejovka presne zivot sa vie za minutku,co minutku sekundu zmenit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
10. júl 2009

mojsejovka veru ty mas aspon tie dva krasne poklady 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj ja by som sa teraz s niekym potulkala 😵 😵 😵 😵

cipsinka
10. júl 2009

ja tu pri dome mam tiez taky sekac a kedysi asi tak pred pol rokom tam predavali krasne detske vecicky tak ked sa mi nieco fakt lubilo tak som si to kupila ale uz to mam domka aj som na to zabudla sa mi zda,ze sa ma tu niekto pytal,ze ci uz mam nejake vecicky a som povedala,ze nie ale maaaam a vsetko ruzove alebo biele lebo bolo by mi luto kupovat drahe veci ked to babo bude mat dva razy na sebe 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 No,a ked to nebude dievcatko tak neviem chlapcek sa bude musiet uspokojit s ruzovou a satockami 😀 😀 😀 😀 .

Jooj uz bolo dost depkovania lebo tym nikomu nepomozeme,ze jo 😉 😉 😉 treba mysliet pozitivne

mojsejovka
10. júl 2009

už sa mi zobudil zlepšovač nálady, tak sa ideme mojkať.. 😉

cipsi.. no ja verím tomu, že nikomu z nás v tejto téme - vrátane hriesnice a kalvarie (krááááásne nicky - to z nich znie utrpenie samé 😀 ), sa nič zlé a smutné nestane a budeme si žiť ako v rozprávke.. 🙂

mirip... tak bábätko príde do prerobeného domčeku? pekne to máte, určite sa v tom vyžívaš a tešíííííííííííííííš sa.. 😉

majte sa zatiaľ.. možno sa ešte ozvem, ale najskôr niekedy o jedenástej večer ako vždy.. 😀

mirinka23
10. júl 2009

tak dakujem za rady a stačí len plienka namočená do vody asi sa to nemôže ničím natierať, že?

aadula
10. júl 2009

ahojte, čítam, že je tu veslo... 😒 ale tak niekto s jedným príspevkom to tu predsa nerozhádže že? 😉 veď si tu len maminky poradia...predsa sa to volá modrý koník a je to stránka pre rodičov......tak o čom sa tu má rozprávať? 😕 a ohľadne detí..aj tak sa každá nakoniec so svojim detským lekárom poradí ... veď každá má svoje skúsenosti...
a p. dotyčná si tiež povedala svoj názor...tak neviem o čo potom ide ..milá dáma. Možno len nejaká štatistika kto zareaguje 😀

aj ja sa tiež pochválim 😀 sme Saminovi obednali taburetku mrknite 😉https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu..., ale páči sa celej rodine 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre