Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
3. sep 2009

desszi, nie v tomto obdobi sme problem nemali, my sme boli v nemocke 2 tyzdne a ked sme prisli domov, tak sa v noci budil 1-2x a cez den vela spinkal, ale ked podrastol zacal problem so spanim, akonahle uvidel postielku, tak zacal plakat ako by som ho z kozed drala, tak sme si s muzikom tiez povedali, ze takto to nejde a zacali sme podla tej knihy a nakoniec sa podarilo, sice dodnes mrnkne, ked ho ukladam, ale je to uz len z jeho zvyku, ze co ak by ma mamina predsa len vybrala, ale nepomaha mu to 😀 hlavne z eneplace, ale len mrnkne kym nezatvorim dvere 🙂 a zo zaciatku plakaval cca 30 minut ale s prestavkami pravdaze, dieta by vraj nemalo plakat vkus e viac ako 10-15 minut, aby zas nedostalo pruh 😉
a krasne ranko vsetkym 🙂

desszi
3. sep 2009

joj nestras bzuci 😕 moze dostat z plakania pruh? to som nevedela, chudatko moje teraz tak rychlo rozmyslam kolko som ho nechala plackat, ale ja nemam srdce ho nechat dlho, myslim ze vkuse nam tolko neplakalo, robi to tak ze place a potom stichne a caka co bude a potom zase.....

luckai
3. sep 2009

Ahojte,
no Bzuči, neviem, ja nemôžem nechať malú v postieľke, lebo sa bojím aby nedostala pruh, tak tam straaašne reve. Ona má tie večery ešte vždy dosť ťažké a myslím že kvôli kolíkám ktoré dlho mávala budeme mať ťažké učiť sa len tak zaspinkávať. No veď uvidíme. Ona keď tam ručí, tak nepomôže ani že k nej prídem na chvíľku a reve ešte aj keď ju vezmem na ruky hodnú chvíľu, takže ju to vyslovene neupokojí. Ale tú knižku by som si prečítala, neviem či ju aj nemám stiahnutú už asi 2 mesiace, ale sa k tomu neviem dostať 😅

luckai
3. sep 2009

To je tá knižka čo mám stiahnutú 😀 😀 😀

mirip
3. sep 2009

ahojte eviiik nie nerobili budú robiť budúci týždeň to budem v 36t a bude to sedieť aj s kontrolným posledným UZV, urobí ale len sestrička čo tam je prietoky a aj pomeria malú a poradnu mám až v 37t a potom už každý týždeň, teraz len pozrel ako je na tom krčok,chvalabohu stále ok CS 0 a tiež urobil ten ster na streptokoka

eviiik
3. sep 2009

mne prietoky robila min tyzden, teraz budem 36tt to bude posledny ulz. a hadam spravi ten ster, musim sa na to spytat, aj ja mam zatial CS 0, a potom uz aj ja budem chodit kazdy tyzden, kym to na nas nepride 🙂

aadula
3. sep 2009

ten pruh hovoria, že skôr chytia chlapci, že na nich treba dávať väčší pozor..neviem či je to pravda

Samino zvládok super aj druhý deň, vôbec neplakal, pekne spapal všetko čo mu dali a dokonca aj na nočníku sedel 😀 , tak zajtra ideme na 3h.

deszi, niekedy sú dobré rady nad zlato..a niekedy nanič..a maminka musí prísť na to, čo je jej drobčekovi najlepšie 🙂 určite to zvládneš 😵

eviiik
3. sep 2009

adulka takze super, Samko raz dva zapadol do prostredia, to som rada, ze to takto dobre znasa 🙂
poradte mi nejaku detsku dr. ak by nas kovacova nezobrala?

mirip
3. sep 2009

hej aj mne Dr povedal šetriť sa a vydržať ešte aspon 2 týždne a sme za vodou a ja na porod ešte ani nemyslím 🤐
ozaj pridala som niečo do albumu také drobnosti

eviiik
3. sep 2009

pekne vecicky si pokupila, uz maju v Tescu aj jesenny tovar? uz som tam davno nebola, a aj tricko si si pekne kupila ja si uz hadam vystacim s tym co mam, uz nechcem kupovat, myslim na seba

mirip
3. sep 2009

ani ja som enchcela už nič kupovať ale všetky 4 tričká čo mám majú tak výstrih že nemožem pod ne dať v prípade npdze tielko tak som kúpila ešte jedno a tu sa dá tielko dať a tie detské veci to boli body v tescu 2 body za 2,50 euro tak sme kúpili už na vačšie a tie dupky a kočielku no ja 1,50 dupky a 1euro košielka tak som tiež kúpila na vačšie lebo košielky takéto majú v LV po 2,65 euro

mirip
3. sep 2009

ozaj eviiik ty by si mala dať na seba kontak t aby som ťa v prípade že budeme spolu v porodnici našla 😀 😀 😀

eviiik
3. sep 2009

tak si dobre nakupila 🙂
posielam IP

mirip
3. sep 2009

aj ja som ti poslala IP, už len sa stretnúť v porodnici ale bo možno aj pri troche šťastia aj na porodných stoloch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
3. sep 2009

a kedy ideš eviiik na poradňu zase? už chodíš do nemocky nie? ja budúcu stredu 9teho a potom dalšiu stredu 16teho

mirip
3. sep 2009

ozaj eviiik a detskú lekárku si si bola už zajednať?

desszi
3. sep 2009

ahojte
dnes sa trapime od 11 doobeda, nespinkame, papame cca kazde dve hodiny, a nie a nie zaspinkat, boli sme aj na prechadzke asi hodinku (bola premiera), spinkal asi 20 minut, o sieste idme kupiskat, tak uvidime ci potom zaspinka. Ja som uz zrela na postel ale este nemozem ani nohy vylozit.

aadula
3. sep 2009

deszi, zlatko malinké..ktovie čo mu vadí..keď to je najhoršie, že nevedia ešte povedať...mama teplo mi je, zima mi je, hladný som..alebo vezmi si ma na chvíľku ... z tohoto som ešte aj teraz niekedy nešťastná...ale my sa už skôr ježdíme, teda Samino si vydobíja revom všetko 😝

eviiik
3. sep 2009

no ktovie kde sa stretneme, ale hadam sa neminieme ked mame tak podobne terminy, ja idem na poradnu 8-ho, a potom kazdy tyzden, stale chodim ku svojej gynekologicke.
detskej som volala dnes, ze momentalne neberie, ze mam este zavolat.
Desszi chudiatko natrapis sa , to je dobre, ze ste papali kazde dve hodinky, len keby spinkal, hadam bude noc lepsia, a toez zajtrajsok, drzim palce

desszi
3. sep 2009

dakujem evik
adul u nas je to asi mama vezmi si ma - a nie na chvilku, ale najlepsie ma maj pri sebe stale
no okupali sme, napapali sa, na ceciku uz takmer spal a ked sme ho polozili s nadejou ze zaspinka, nespreslo ani 5 minut a spustil, navela mi zaspal v naruci s tym svojim krasnym pohladom o siedmej. takze uz hodinku spinka. slava, dufam ze noc bude kludnejsia.
idem si oddychnut, pekny vecer vam vsetkym

bzucinka2
3. sep 2009

ahojte
adul, tak to je super, ze to samino takto dobre znasa, gratulujeme, je to sikulko 🙂
desszi neboj sa, urcite si najde dadko nejaky rezim a ked niekedy pojdete zase von, dajte vediet, mozme sa aj stretnut 🙂
lucka, tak to je jasne, ze ked sa vie tak napajedit, tak ju treba utisit, nemyslela som to v zlom, prepac 😉

bzucinka2
3. sep 2009

baby mozem vas poprosit o hlasy akosa to vsetko zacalo? dakujem 😉
http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne... 😉

aadula
3. sep 2009

deszi, drobulko malý, nech spinká krásne celú nocku 🙂

bzučinka, je zlatý...len niektoré deti, že aj po dvoch týždňoch začnú plačkať..a určite sa bude jedovať keď pôjdu von a bude musieť ísť tým smerom ako ostatní...aj dnes vonku hrooozne plakal keď som ho na cestu nepustila, tvrdohlavček

eviku78
3. sep 2009

ahojte kocky.
mrkla som sem k vam, kedze som povodom z LV. 🙂
desszi, nerozmyslala si nad satkou alebo nosicom. su totiz deticky, ktore su narocnejsie a vyzaduju viac pozornosti ako ostatne. keby si si davidka dala do satky, urcite by ti omnoho viac pospinkal a je to dobre aj proti kolikam. 😉
drzim palce. 😵

mojsejovka
3. sep 2009

ahojte, babenky.. 😵

desszi.. tak Dávidko ti dáva zabrať? 😅 nebooooj, ono to časom bude lepšie, len ťa chce mať stále pri sebe, drobček malinký.. určite aj ja odporúčam nosič alebo šatku, mám to vyskúšané a overené.. 😉 prvé týždne s Tamarkou boli hrozné, chcela stále buď papkať alebo sa nosiť, tak sme si ju striedali, potom som si kúpila šatku a bol to veľký rozdiel, spinkala o dosť viac.. ona je ešte stále taký malý tuleň, stále sa chce túliť, aj v noci spinkáme nalepené na sebe, ja by som už hádam inak ani nezaspala.. 😀

inak už sa vozíme v kočííííííkuuuuuu!!!!! 😵 po pol roku sa jej tam konečne celkom zapáčilo, doteraz sme fungoval len s nosičom.. 😅 tak ale spať tam samozrejme nechce.. 😀 ale to mi nevadí, už spinkáme len 2-krát denne, takže si to odspíme doma..

a učenie na postieľku sme zrušili, z postieľky sme dali dole bočnicu, mám ju teraz prisunuté k manželskej posteli, aby bolo viacej miesta a super sa všetci vyspíme.. 😉

bzuci.. poslali sme hlas, super si to napísala, si talent.. 😀

jeeeej, baby, to ale uteká - eviiik, mirip už to máte za pár.. 😲

bzucinka2
4. sep 2009

dobre ranko, vonku je super vzduch, tak my este spime ako zarezany, no len co toto dopisem urcite bude hore 😀

mojsi dakujem za pochvalu 🙂 gratulujeme tamarke, ze si zvyka predsa len na kocik,obcas je to velka pomoc 🙂 je to predsa len kocka malicka zlatucka 🙂
za hlas taktiez dakujem 🙂

adul, nemaluj certa na stenu, jemu sa tam lubi a bude lubit a hotovo 🙂 nastastie my zatial ten problem nemame, uz sa naucil pekne ist tam kam maminka, ved aj minule sme isli 2 hodiny z domu na post u a spat 😀

desszi
4. sep 2009

dobre ranko,
mojsi gratulujem ku kocikovaniu 😉 Dadulko mi dava neskutocne zabrat a nielen mne ale aj Petovi, striedame sa, teraz si zvykame na rezim 15 minutoveho papania, dva dni mam uz za sebou, vacsinu casu preplace a potom sa unavi, ale aspon tie dve hodiny medzi papaniami vydrzim (vacsinou ho mam na rukach, aby neplackal), tri by uz boli vela, to by nezvladol drobec. mne vsak ide hlavne o to aby vedel ze ma papat 15 minut a nie visiet na mamine. S tou satkou uvidim ako, viaceri mi ju odporucili, necham este tych par dni ako sa to cele vyvinie, ci si zvykne.
eviku nas maly asi patri k tym narocnejsim. Zaujimave je, ze ja nechcem aby hned spinkal, ked sa zobudi, ved ani on nemoze len spat a jest, musi sa ucit, rozkukavat okolo seba, tak sa s nim vzdy trosku hram, prechadzam, rozpravam mu,aby mal aspon trosku zabavu a tak naivne verim, ze ked je hodinku hore, tak potom po papani zaspinka. Ale vobec mi to nevychadza.
bzuci, co to zase sutazis? idem sa na to mrknut.... 🙂

desszi
4. sep 2009

bzucko mas hlas aj od nas 🙂

eviiik
4. sep 2009

ahojte babule 🙂
aj ja som mala horsiu noc, uz ked som si lihala som mala kyselinu, nevedela som ci to mam vyhodit, alebo to prejde, v noci som sa viac krat zobudila, ze ju citim, a este ktomu vietor, wecko a viac som bola hore ako spala, nastastie som to rano dospala.
mojsi super, ze sa Tamarka naucila na kocik, a uz aj Tebe sa to blizi, kedy vlastne svadbujete 😵 ?
deszi tak maly vycerpa oboch, dufam, ze sa to napravi, a bude lepsie, aj pre neho, aj pre Vas.
a bzuci zahlasovala som aj ja, Ty si ina spisovatelka 🙂

desszi
4. sep 2009

dievcence mam otazku ohladne balenia na siroko. zatial nam nikto nic nehovoril, ani neviem ci sa robilo uz sono klbikov v nemocnici alebo ci sa este len bude robit, v kazdom pripade ja by som drobca preventivne chcela balit na siroko. Viete mi niektora povedat, kedy sa robi to vysetrenie bedrovych klbov a dokedy treba balit na siroko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre