Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

cipsinka
16. jún 2009

sweet o akom obchode rozpravate?? 😕 😕 😕 😕 😕 ked sa jedna o obchody som same ucho 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
16. jún 2009

jaj aj hned Ti darujem tie kila a ako bonus dalsie dve 😀 Cipsi,urob aj na konoooooooooooonovi album 🙂

tinkaaa
16. jún 2009

ježiš ja som inak vymetená 😀 cipsi zabudla som tam napísať že kamošku mám v Anglicku a som odbehla a nedočítala čo som napísala a pokračovala ďalej 🙄
v dubline má muž bratranca aj sesternicu zo Slovenska

ejus hej tetuša z rodinay
a kúpila som si prípravok reghaar a stál 5euro v kauflande 😉

ejusaaa
16. jún 2009

Cipsi,tam kde byva Sweet v Cajkove,je taky obchod so znackovymi vecami pod cenu 🙂

ejusaaa
16. jún 2009

No asi aj ja kupim,nie ze ostaneme plesate 😀

cipsinka
16. jún 2009

tak aj mne padaju hroozne vlasy poslednu dobu a to ani tehotna nie som a ani nekojim 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a ked som bola teraz u kadernicky tak mi povedala,ze vidno,ze sa staram o vlasy lebo vyzeraju velmi zdravo 😕 😕 😕 😕 to je asi prva kadernicka co mi to povedala 😅 😅 😅 😅 😅 .

Ejuuus joooj aky krasny plan si povedala,ze budeme spolu kocikat hned by som si dala povedat 😉 😉 😉 😉

tinkaaa
16. jún 2009

inak som fakt blbá odbehujem k malej,umývam riad jem a koníkujem jááj no ja neviem čo toto je dneska so mnou ale aj kamoška mala taký blbý deň dokonca jej bankomat zožral kartu 😕 🙄

ejusaaa
16. jún 2009

Dak povedz drahemu a budemeeeeee 😀 😀 Vy uz skoro vsetky mate nove fotky v pase a ja stale tu istu hunatuuu 😀 😀 😝 ,musim dat nejaku aj s malym,ale poriadnu ani nemam.

cipsinka
16. jún 2009

tak v Cajkove hovorite hmmm dobre vediet v sept.ideme na SVK hned zbehneme pokukuc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Ejus este si sa pytala,ze ked otehotniem,ze ci sa vraciame na SVK tak ano plnou ciarou padame ale este si nakupim vecicky a male tenisocky LACOSTE uz mam vybrate a aj drahy mi to schvalil a su biele,cize aj pre chlapceka aj pre dievcatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
16. jún 2009

Tinka,zas stihas viac veci naraz 😲 🙂 ja len jem a konikujem 😀

mirip
16. jún 2009

ahojte dievčatá, no dnes pri nete len plačem ☹ 😢

ejusaaa
16. jún 2009

bbaky nahle idem von,potom sa ozvem 🙂

cipsinka
16. jún 2009

ejus,ze hunatu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Tinus v pohodicke ked robis tolko veci tak sa necuduj,ze sa pomylis 😉 😉 😉 😉 😉 .

cipsinka
16. jún 2009

cauky mirip co sa deje?? 😨 😨 😨 😨 Som sa cudovala,ze som Ta nezazrela dlhsiu dobu v tejto teme 😉 😉 😉

tinkaaa
16. jún 2009

mirip a čo sa deje?
cipsi nechodíš do podnikov kde sa stretávajú slováci možno Maroša a Evku tak sa volajú mužov bratranec a sesternica poznáš,viem že dublin niesú Levice ale náhoda je blbec 😉

cipsinka
16. jún 2009

tinuska nie nechodime do podnikov,akosi sme z toho uz vyrastli a asi by sme ani nic neusetrili keby sme chodili do podnikov ved jeden pohar piva tu stoji nekrestanske peniaze 😉 😉 😉 a ani ziadneho Marosa a Evku nepoznam ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirip
16. jún 2009

no u nás v oktobrovkách 😢 umrelo bábo, a tak som to maove priala viac ako komukolvek na tomto koníku, po jednom mimomaternicovom a dvoch potratoch v 23 a potom v 20tt sa jej pred pár dnami narodil chlapček v 24t, /krčok aj po zašití zlyhal/ a dnes ráno som našla na čekom koníku, správu že maličký Matyáško bojoval statočne ale prehral a umrel, takže už má v nebi tretieho anjelika a doma ani jedného 😢 😢 😢 😢 😢

cipsinka
16. jún 2009

baby na pokec sa mozu davat foto len po jednom,lebo kym sa mi nacita foto tak tu aj zaspim uz to robim vyse po hodiny a v albume mam asi 6 fotiek 😖 😖 😖 😖

cipsinka
16. jún 2009

mirip na toto nemam slov je to hrozne 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔

tinkaaa
16. jún 2009

ahaa no škoda,a o tých cenách viem,spomínavajú,keď raz za čas prídu tak ani oni moc nemíňajú,ale zas na druhej strane sa im celkom darí,majú tam vlastný dom,auto zamestnanie kamošov teraz boli na dovolenke na Tenerife a plánujú tu stavať dom 😉 oni sú taká veková kategória od 26-30
mirip čo je píš čo sa deje????

tinkaaa
16. jún 2009

bože miripppp to je hrozné,všetky chlpi mi stoja otras ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ chúďa baba

cipsinka
16. jún 2009

aj my sme mali ist minuly rok v jan.na teneriffe ale babka moja nahle ochorela tak sme to museli zrusit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,tak dufam,ze tento rok sa nam podari 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. jún 2009

tak to sa im teda riadne dari to maju akoze kupeni dom v Dubline?? 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 tak to musia mat teda riadne dobre roboty,nevies kde robia?? 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 pojdem dat zivotopis 😀 😀 😀 😀 😀 tak ja osobne by som tu zit urcite nechcela ako je tu dobra zivotna uroven aj ked teraz je to trosku horsie ale aj tak iri su mi straaaaasne nesympaticky narod a ja chcem byt doma s rodinou ja som taky rodinkaaar 😅 😅 😅 😅 😅

tinkaaa
16. jún 2009

cipsi no však z upršaného dublinu do slniečka no nie???? 😉
a k tomu pokecu hej,len po jednej fotke sa to dá,aký máš nick,dám si ťa do priateľov 🙂

tinkaaa
16. jún 2009

cipsi Maroš nakladá kamińy pri riadnych mínusoch - s mrazeným jedlom a Evka vo fasfoode oni sú tam už 4roky
a hej to len teraz kúpili dom,doteraz tam boli v podnájme

tinkaaa
16. jún 2009

Maroš tam plánuje zostať a Evka raz príde domov,ona si tam robila aj školu- nejakú evanjelickú rektorku či čo to a pritom je katolík 😕

tinkaaa
16. jún 2009

bože kamióny som tam chcela napísať lebo sa ponáhľam tak mi treba zato tie chyby 🙄

cipsinka
16. jún 2009

tinkaaa idem ti poslat IP 😉 😉 😉

tinkaaa
16. jún 2009

cipsi dala som si ťa k priateľom a inak neskutočne sa podobáš na jednu moju kamošku zo Žarnovice

cipsinka
16. jún 2009

vaaazne ???zo Zaronovice nikoho nepoznam 😕 😕 😕 😕 😕 Inak vzdy ked niekomu ukazem foto tak mi povie,ze sa na niekoho podobam 😕 😕 😕 😕 asi mam viac tvaari 😅 😅 😅 😅 a islo ti to iba vtedy ked si zadala to heslo co som Ti napisala do IP,ze??Lebo nechcem aby si to kazdy pozeral to je iba pre vyvolenych 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre