Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirka1986
23. sep 2009

male mi spia obidve, tak oddychujem, vecer ma caka velka kopa zehlenia 😒 aj ja mam vela veci, co uz su male, tiez mi vela veci malinko nosila, niektore tiez nemala ani na sebe, alebo len raz... ja male kupem normalne spolu vo velkej vani 🙂

mirip
23. sep 2009

Ahojte tak sme spať s poradne ešte minulý týždeň ani náznak CS bolo nula a dnes že CS 2

ejusaaa
23. sep 2009

Mirip ale to je dobre,ved to uz mas u konca a o to lahsi bude porod,ja som uz od 35zacinala sa otvarat 😉 😉

mirip
23. sep 2009

bárs by si mala pravdu ejus, najradšej by som poslala niekoho iného rodiť za mna a dnes ma aj muž poriadne nasral, som mu povedala či pojde k porodu a on že či chcem aby mali tam aj s ním robotu aby sa tam pogrcal no to ma nasralo maximálne, že čo je na tom na grcanie 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janadureckova
23. sep 2009

Mirip to je super, že sa už pripravuješ 🙂 a neboj pôrod bude v pohode, všetko záleží od toho ako to berieš, a aj ten strach je normálny.
a nerozčuľuj sa.... muži sú jednoducho takí... dnes kašli na to a poropzprávaj sa s ním o tom zajtra, možno zmení názor, uvidíš. Držím palec.
Malá mi teraz zaspinkala, a to sa má kúpať... no idem ku nej.
Pa.

mirip
23. sep 2009

no jani pochybujem, ono sú to len silné akože chlapské reči že pojde, lebo jeho kolegovia dvaja tiež majú prírastok a šéf tiež /inak chaqlanov všetci/ len my máme dievčatko a sa vyhovára že oni pri porode neboli tak nepojde ani on lenže tie ženy všetky tri rodili cisarákom tak tam chlapi nemohli, len ma najviac naštvalo že nepovedal že nejde lebo by jemu mohlo prísť zle ale že on nejde lebo sa tam pogrcia akoby to nebol pord jeho dieťaťa ale nejaký hnus..........inak baby som si dnes kúpila ozaj kvóli cukru malý turecký med medi oplatkami som neodolala a ked som ho rozbalila som skoro šablu hodila v nom také zelené červíky fúúj a som hned šla spať do predajne že čo to preedávajú a predavačka že to muselo byť na obale alebo že ked som vyšla von tak odniekial tam trebárs zo stropu spadol tak som ho rozlomila pred nou a tam dalšie dva hnusné zelené, a chcela mi dať len prachy spať, som jej povedala že ja kašlen na 28centov ale nech stiahnu všetky z obehu čo majú v regáli tak že to nejde, tak som tam trvala na tom aby volala vedúceho ktorý to stiahne z obehu ak nechcú aby som im tam poslala hygienu.....................tak to vedúca stiahla, som tam potom nenápadne po hodine nakukla a už tam neboli ale sa mi aj obed potom doma zhnusil 😝

luckai
23. sep 2009

ahojte,
no Mirip, my sme na tom boli podobne, môj mužík nechcel ani počuť, ale som mu vytlačila článok"ako fotiť pri pôrode" a to ho nalákalo...a neľutuje. pritom odpadne keď mu berú krv 😀 . Povedz drahému, že môže kedykoľvek odísť. mysme boli nacjystaní že so mnou prečká len kontrakcie a na samotný pôrod pôjde von a potom príde keď už bude malá na svete a budeme na sále tie 2 hodiny včetci spolu. a nakoniec von ani nešiel...a veď on ani nič nevidel, bol pri mne zo zadu. tak to na neho nejako skús, nebude ľutovať. 😅 to musíš takticky, nie tak hrurta na neho 😨

mirip
23. sep 2009

ja možem taktizovať kolko chcem už pár týždňov ked si ten moj niečo vezme do hlavy tak je tvrdohlavý ako muĺica 😠

ejusaaa
23. sep 2009

Mirip,no mohol to fakt aj inak povedat,aj mna by sa to dotklo...a podla mna este si to rozmysli a pojde 🙂 to v ktorom obchode si kupila?Lebo aj my zvykneme tak nie ze to kupime 😠 baby idem uspavat,ahojte zatial,papa

mirip
23. sep 2009

v kanáriku, a hned som mala po chuti 😝

bzucinka2
23. sep 2009

mici, cislo ti hodim zajtr ado ip teraz nemam pri sebe telefon, tak mi to cez IP este pripomen 🙂 ja som na plavani maximalne spokojna a maly tiez , vobec nelutujem, ze tam chodime, on si od zaciatku vodu uziva, a aj teraz nechcem sa chvalit , ale zo skupiny uz jediny plava sam pod vodou, ale ani chory nebyva, pohybovo je sikovny, ci ma na tom zasluhu aj plavanie tazko povedat, ale ja sa tam stretavam s mamickami, pokecame, deti sa pohraju, proste nemam slov a aj instruktorka je suprova 🙂
mirip fuuuj, a to chceli mat tu drzost predavat to dalej, nehorazne 😠

desszi
23. sep 2009

ahojte,
len som rychlo prebehla, ze dnes az dve strany diskusie 🙂, vynikajuco
tak dnes sme toho postihali - urady (zdravotna poistovna, socialna, mestsky urad, urad prace, policia) uplne super to vsade islo, nikde sme necakali a boli ochotni s usmevom 🙂
Daduso strajkuje, je uz velmi unaveny,mozno preto sa mu tazko zaspava.
Petko poobede vymaloval predsien, teraz som doumyvala zarubne 😝
A idem nieco schrumat a pozerat housa 😎
judith ahooooooj 🙂
pekny vecer vam vsetkym, papa zajtra

mici11
23. sep 2009

Ahojte,

Bzuci diky moc 😉 A opytam sa ta kolko mal maly ked si s nim zacdala chodit? A ako casto to byva do tyzdna? Volakedy bolo 2 krat, kamoska chodila s malym, tiez velmi chvalila.. Inak nas si vodu tiez velmi uziva. Velmi rada by som s nim zacala chodit co najskor, ale neviem od kedy sa da najskor. Dakujem za odpoved 😉

Inak vsetky mile Levicanky pozdravujem 😉

mirip
23. sep 2009

neviem bzuči ale nijako sa nemali k tomu aby to stiahli z obehu ale ked som povedala vedúcej že ale ved sa na to može pozrieť hygiena ked ona nemá záujem tak to stiahla, aj ked ja nerada takto hovorím akoby som sa niekomu vyhrážala, ale ako som mala chuť na ten med tak mi bolo až doteraz na grc ked som si spomenula na tie červíky 🙄

mirip
23. sep 2009

hm, škoda že tu nikto už teraz nie je, my zase nespíme a ponocujeme, malá kope alebo lepšie povedané sa mrví a vrtí a naťahuje a tiež nespí a ja s nou 😒

desszi
24. sep 2009

och mirip nechutne, my sme raz tak v zamkoch v jednom obchode chceli kupit balene sendvice a uz boli obrastene, fuuuj 😝 tak som to povedala predavacke - ospravedlnila sa a povedala ze okamzite zariadi aby to stiahli. pritom boli este v zaruke ale asi ich zle skladovali.
a mozno manzel naozaj zmeni nazor, povedz mu ze velmi by ti pomohlo pretrpiet bolesti keby bol pri tebe, a skutocne moze kedykolvek odist - ja som sa rozpravala este v nemocnici s jednou maminkou, aj ona mala muza pri sebe pocas bolesti, povedali lekarovi ze ked to uz pojde do tuheho, nech ich upozorni, takze pocas vytlacania malinkeho, ked bolo vela krvi, tak opustil salu a potom ho lekar zavolal spat ked uz bolo babatko vonku.

janadureckova
24. sep 2009

Dobré ránko 🙂
a Mirip veru tak skús mu povedať nech je s tebou aspoň na začiatku a ppotom nech ide na chodbu. Ináč bratranec tak tvrdil, že teda on k pôrodu nikdy a keď orišli do pôrodnice tak sa ho opýtali a on, že ide. Manželka jeho nechápala, tak uvidíš aj ty.
A fuuuuj s tými červíkmi.... dobre si im povedala!
A ponocovanie .... , ja si tiež pamätám posledné dni som skoro nespávala a darmo som sa snažila, asi to patrí k tomu 🙂 booože a už je tomu tri týždne, teraz som mala ešte bruško....

judith
24. sep 2009

Ahojte babule!

mirip... ja by som jej ten turecky med obúchala o hlavu... 😀 To mi pripomenulo ze uz o chvilu bude jarmok ... jupíííí
janka aku mas zlatu malicku, kukla som foto, aj teba odniekal poznam ale asi iba z videnia... 🙂
desszi ahoooooj, kde byvate? Kde by bola sanca ze ta uvidim kocikovat? 😉
Ja bývam na rybníkoch II a kazde pobede sa pred vyskovym cinzakom oproti stretne asi klub mamičiek, tolko kocikov na jednej kope, to sa mi tak páči, aj ja ked raz budem mat babo chcela by som kamosku s ktorou by som mohla ist kocikovat a pokecat .... 😀

eviiik
24. sep 2009

ahojte kocky 🙂
ja som zase vyspavala, vecer chodim neskor spat a rana chrnim, mne sa da tak to este vyuzijem kym sa da 🙂
Mirip mrzi ma, ze Ty nevies, vcere si mala hnusny den brrr, ti cervici, a potom manzel k tomu prilial.
Aj ja si myslim, ze ked Ta bude vydiet v bolestiach, a ako sa pre Vasu dcerku trapis, tak Ta na sale nenecha samu.
Moj od zaciatku tvrdi, ze bude pri mne, dufam, ze na poslednu chvilu nezmeni rozhodnutie, ale asi nie 🙂
Denka tak si mala vcera uradny den, aspon si si vsetko povybavovala, mne o strasi, ale na urad prace staci, ked sa mala narodi, nie, ci radsej nech si idem vypytat tlaciva?
Janka riadne to uteka, a brusko Ti nechyba, ci ked drzis malu v naruci, ani nie, ja som si nan tak zvykla, ale zase uz by som chcela aby bola vonku 😵
dnes idem piect, ale upeciem len piskotu, a zvysok dokoncim zajtra, a poobede zbehnem asi do roboty pokecat, a este nejake veci vyriesit.
Judith veru jarmok sa blizi, to bola u nas stale velka akcia, toho roku budeme mat rosku inu 🙂

janadureckova
24. sep 2009

Judith aj mne si povedomá 🙂 však sa hádam raz stretneme na živo a aj s inými kočkami 🙂
ja som teraz rýchlo upratala kým malá spinká, poobede čakáme návštevu no a o pol jednej mám byť u zubára jaj...
Evi a veru mi to bruško aj chýba.... samozrejme som šťastná, že maličká je už pri mne, ale vtedy bola len moja 🙂) boli sme už zohratá dvojka 🙂 niekedy si ju len tak bez vankúša dám na bruško a vtedy sme zas len my dve 🙂
A veru spi kým sa dá, aj keď ja som teda posledné nespávala dobre, ale tiež sa mi dobre ráno spávalo 🙂

luckai
24. sep 2009

Ahojte kočky,
tak sme sa boli očkovať - poslednú dávku proti rotavírusom. Romanka to pekne popapala!

Baby, v sobotu chcem začať s príkrmami, mrkvičkou a tak. chcem sa spýtať po akej dobe po tom ste začali dávať kašičky na večer?

Mirip, to mi je ľúto že sa na to tak tvoja polovička pozerá, ale veľa chlapov je takých, čo už!

Ozaj, kedy je jarmok?

mirip
24. sep 2009

Ahojte, dnes už trochu povolil muž, tak na 50% aj pojde, ked som mu povedala že nemusí čumieť tam kde doktor, tak hádam sa mi ho podarí ukecať na 100% 😀 😀

luckai
24. sep 2009

Ahoj Mirip, môžeš povedať že ho ani nepustia tam kde by mohol niečo vidieť, aj keď tebe budú napr. púšťať vodu alebo po pôrode ťa budú šiť, tak ho buď pošlú von, alebo hneď ho nanavigujú smerom k malej aby mohol kukať ako ju budú merať a vážiť a to je tak bokom!
držím palce

eviiik
24. sep 2009

mirip super pokrok, kym pride ktomu tak pojde na 100%
lucka nech Romanke chuti mrkvicka, a aj ostatne dobrotky 🙂
janka asi je to niekedy aj cudne, ked si ju 9 mesiacov mala sama pre seba a teraz sa o nu musis delit, ale hadam to este raz ak nie viac krat zazijeme 🙂 je to krasny pocit mat babetko v brusku, ale tak isto krany sa snim mojkat, vidiet ho rast, a ucit ho 😵
uz sa mi piskota pecie, idem na nu kuk, aby nezhorela, a este chcem daco pozehlit

mirip
24. sep 2009

No ja som teda fakt zvedavá či to bude ozaj malá, ked nám to ani raz od UZV v Blave nikto nepotvrdil 😅

mirip
24. sep 2009

Ozaj baby a ako je to s klystírom? Dávajú vždy pred? Nerada by som bola keby som sa tam ked náhodou priposr....... 😀 😀 😀 😀 😀

bzucinka2
24. sep 2009

ahojte
lucka, ja som zacala najprv len s obedmi a kase asi po 8 mesiaci, zatial mmu stacilo mliecko 🙂
klistir si daj predpisat ten yale ci ako sa vola, je to mensia davka ako by ti mali dat toho ich klasickeho 0,5 litra 😝 ja som s nim bola spokojna a jasne ze to davaju pred 🙂 a neboj, bude baba 🙂

aadula
24. sep 2009

ahojte mamuľky a budúce mamuľky 🙂 ja vás čítam aspoň zbežne, nech mám prehľad či tu máme nejaký nový prírastok...

nejak si stále moje telo nezvyklo ešte na pracovný režim, takže večer som dosť unavená a skoro zaspávam..ked prídem domov, tak rýchlo sa snažím porobiť čo treba a už je večer 😝

Samko dnes vôbec ráno neplačkal ako som ho brala do jasličiek, pekne sám vošiel a keď som prišla po neho, tak sa taaak tešil ..zlatý bol

mirip, ani mm nechcel ísť k pôrodu...síce som rodila cisárskym..ale aj keby to bolo inak..nešiel by 😉 , ja som ho ani nenútila..nech sa sám rozhodne

ejusaaa
24. sep 2009

Ahojte,Luci my dodnes nedavame kasicky aj ked doktorka kazala,dajako ich nechce,nehovorim sem tam si da,ale on na veceru radsej mliecko 🙂 Ako pise Bzuci,aj ja som mala Yal,neviem ci som vynimka,ale mne nic neurobil,skratka nic ma neprehnalo 😝 ,tak som dost v strese bola ze co bude na sale ale nic 😀 ,je to mensia davka ale podla mna klystir je istejsi 😀 Sme doobeda po meste behali,poobede spali,teraz sa vrati maly zvonka lebo sa dako ochladilo,ajojte zatial,adulka kde pracujes?

janadureckova
24. sep 2009

Ahojte 🙂
Evi veru tak je to náááádherný pocit mať bábo v brušku, cítiť jeho kopance 🙂 a dúfam, že ho ešte raz zažijem 🙂))
Ale keď uvidéte svoje bábenká, no to sa nedá popísať to treba zažiť. Keď mi priniesli malú po pôrode na izbu som na ňu kukala ako na televízor 🙂)) skoro hodinu 🙂
Mirka a Braun aj môjho muža navigoval, že pekne za hlavu manželke ale aj ja som mu to 100 krát pripomenula, že nekukaj tam dole!!! Ale ani mu nebolo treba, pekne bol pri hlave a potom fotil malú a mal ju na rukách 🙂))
Ozaj baby, pri odchode z pôrodnice Vám dali tie baby bagy, či ako sa to volá? Nás prepúšťali dve a nedali nám!!!! A to som sa ich na to pýtala, a sestra povedala, že to nemajú oni na starosti!!! A dnes som tu mala kamošku porodila o 6 dní skôr a jej dali!!! Či som sa nasrdila!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre