Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
30. nov 2009

Ahojte Mirip to by aj mna riadne nastvalo 😖 Bzuci vela vela sily,vsetko naraz....ale Ty to vydrzis,to na 1OO percent 🙂 Ja mam tazku hlavu z vianoc,okrem maleho nemam pre nuikoho nic 😔 Maly my od vcera hojdacieho konika tak sa tesi a hojda,taky je pysny,uz ma 7 zubkov,uz aj hajanie je lepsie,budi sa raz,alebo vobec,KLP KLOP KLOP 🙂 My sme sa dnes vybrali von a za pol hodinu naspet,vsak sa nedalo,taky vetrisko,no drzkajte sa vsetky.Tesim sa na nedelu,maleho oblecieme ako mikulasika,v tescu sme kupili a tato tak ako kazdy rok sa tiez prezlecie,a tak chodievame aj sestrinym detom,som zvedava ako bude reagovat,len aby sme dovtedy boli zdravy,lebo vzdy je niekto chory 😔

mirip
30. nov 2009

no nasratá som aj ja ejuss, muž volal do budapešti, v stredu berie komplet celú zostavu kočíka a uvidíme čo bude dalej, či oprava alebo výmena lebo bol kupovaný v 28.júna teda ešte ani pol roka nie je ale určite bude oprava a sa vyzujú aj z platenia opravy tak capnú že neodborná manipulácia a hotovo platíme my to ma ani tak neserie ale to že oprava bude dva týždne a to neviem ani s malou nebudem mať na čom 😢

mirka1986
30. nov 2009

ahojte, neviete, ci maju v tescu nejake riflove suknicky?

ejusaaa
1. dec 2009

Ahoj Mirka,my sme boli teraz v tescu,na detske dievcenske som sa moc nezameriavala,ale co som tak v rychlosti prebehla nevidela som...ako sa mate?dobre ranko vsetkym.Neviete kde by som kupila nejaku dobru trojkolku?Bola som v bambine ale tam jednu maju ale moc sa mi nepaci,,chcem kovovu,a u Turceka nemaju?Musime uz teraz objednat na narodky,lebo on ma po vianociach a potom budu vsade dovolenky a tak,taku z dracika nechcem,to je umela,on je velky opravar zachvilu by z nej len kolesa ostali.chceli sme ist do mesta,ale prsiiiiiiiiiiiiiiiii 😔

desszi
1. dec 2009

mirka, mne sa zda ze mali, ale taku na traky (vies este vpredu to ma na hrudnicku taky kus, neviem to lepsie opisat, proste ako ked mas rifle na traky), cize kvazi ako satocky.

mirip
1. dec 2009

mirka majú ja ich mám tiže dostala ich malá so súravičkou a ešte majú aj ale už len výpredaj menzesrové saty

ozaj baby vy ste už dávali tie čo máte dievčatá prepichovať uši nám detská povedala že priniesť čiapku a tampóny na uši stačí obyčajné také kozmetické tampóny aleb sú na to nejaké iné špeciálne z lekárne?

janadureckova
1. dec 2009

Ahojte 🙂
Mirka v Tescu mali riflové šatočky, sukničky som tam nevidela, ale treba pozrieť.
Mirip tak máte starosti.... jaj... ono dvojročné dieťa nevie čo robí, tam sú chyba jednoznačne dospelí, že na neho nedali pozor!!! By som im to povedala! A teraz nech ti oni požičajú za ten čas kočík...
Ejussa neviem kde najlepšie kúpiť trojkolku, a neskúsiš kuknúť cez net? Ja som sa nejako dala len na nakupovanie cez internet, teraz chceme kúpiť stoličku malej, poraďte aká je najlepšie? Aké máte vy?
Desszi a čo kúpila si včera ten lós?
A kde je eviiik?

eviiik
1. dec 2009

ahojte kocky 🙂
to je uprsane rano ☹ Jani si zlata, ze si ma postradala 🙂
bzuci mrzi ma ze okrem nevolnosti Ta lapil aj nejaky virus, tak necj je rychlo prec, prajem skore uzdravenie 🙂
mirip no nezavidim Ti situaciu, viem ako take veci vedia trapit, a jasne, ze si nasr... , aj ja by som bola, tak nech Vam to najskor opravia, a za malo penazi, ale nech si vsetko zlizne rodina, aspon sa ponaucia
ja som v tom tescu nebola, ale svokrovci kupili malej take podsite gatuse, neviem kedy sa tam ja dostanem, ked uz nic nebudu mat 😒
vcera sme mali dost blby den, okolo obeda pri kojeni chytila take nervy, taku som ju este nezazila, zjedneho cucla, zdruheho a dalej nie a nie prisat sa, nechala som ju vyrevat, ale to sa len stupnovalo, nakoniec som jej dala UM a to co som so odsala, keby sa rozculovala, ze tam nic nieje tak chapem.
potom sme boli vonku, tam pekne spinkala, potom ju zase chytil mensi amok, ale to sa uz napala viac, ze som nemusela dat UM, sa mi nezdala, ked aj spinkala tak mala velmi spotene vzadu vlasky, tak som jej vecer odmerala teplotu a mala 37,0, aka teplota je u deti normalna, mamina vravela, ze ako u dospeleho, cize mala trochu zvysenu, tak mozno ju nieco obchadza, a preto bola taka mrzuta
dnes rano mala 36,9 tak uvidim ako bude cez den
zajtra ideme na poradnu tak to poviem dr. no a neviem, ci nam tak spravia uska, uz sa to natahuje, ale snad to nic nebude.
noc bola dobre kojenie kazde 3 hod, ale to sa da, a potiahli sme do 9:00 medzitym mala rano o 7:00 pauzu, ze sa chcela rozpravat, betarka mala 🙂
ejus aj ja odporucam objednat cez net, aj ja tak fungujem, uz sa mi manzel smeje, ze o chvilu budem aj rozky tak objednavat 😀

mirka1986
1. dec 2009

dakujem vam, zajtra ideme do Levic, tak popozerame a snad nieco vyberieme 🙂

ejusaaa
1. dec 2009

Dobru noc,dnes mam nocnu,tato je na nocnej 😉 uz som si vyhliadla jednu trojkilku,ale zajtra behnem este k tomu turcekovi,tak sa majte papa

janadureckova
2. dec 2009

Ahojte 🙂
Desszi kráááááásne fotky 🙂 aký je tam Dadiško fešák 🙂 no neviem neviem, či si ho nevezmem za zaťka 😉
My sme včera boli blahoželať neteri, mala narodky, a malá sa ku koncu tak rozplakala, že sme utekali domov, ešteže je to len pár domov, a o 18.00 zalomila, a zobudila sa až o 23.15, čo už teda ani večerné kúpanie nebolo, a spala v pančuchách 😖 som ju nechcela zobudiť.
Eviiik s tým kojením je to možno ako u nás, podľa mňa máš mliečka dosť, len jednoducho malá má také obdobie.
Naša tiež má dni keď nechce veľmi papať, kričí, potom ju utíšime a vtedy by ma aj zjedla 😀 a najviac zje v noci v polospánku.
Desszi a boli ste už na očkovaní? Možno si aj písala, ale nepamätám. Ak áno ako ste to zvládli?
Pekný deň všetkým 🙂

eviiik
2. dec 2009

ahojte tak my sme doma od dr.
vcera na obed nam stupla teplota na 37,1, tak som volala dr. ale rozpravala som sa uz len so sestrickou, ta mi poradila aby sme dali kvapky do nosa a odsavame, takto ani nebolo vidno, ze ma sopliky, ale vysalo to riadne krokodily 😀
potom aj lepsie pila, jedno papanie uplne vynechala, len cucla a rev a nakoniec zaspala cele poobedie bola spava, a ked sa zobudila tak po teplote ani stopy, nastastie nema do teraz, ale sopkliky odsavame.
Jani aj nam vcera zalomila vecer, a tiez sme ju nekupali, vstala o desiatej a to som ju nakojila a pokracovali sme v spanku
preto ona asi strajkuje spapanim, nevie tak sat ked ma plny nostek, tak pred kazdym kojenim huci vysavac, ale vobec sa neboji, a je to super
pribrali sme len 80g za tyzden ale tesila sa sestricka, ze neschudla, ze babatka zvyknu ked su chore, a to sme sli skoro o hlade papala rano o 5:00 a pred odchodom som jej chcela dat,a len velky krik, a ked sme prisli tak sa pekne napapala, na poradnu ideme o tyzden, hadam uz budu aj tie nausnicky
a aj nasa sa vie v noci asi najlepsie napapat, vtedy je klud 🙂
a nemame chodit von, ze aspon tyzden ☹ ved uvidim ako to bude napredovat a ked to bude lepsie tak hadam aspon v pondelok na kratku prechadzku vyrazime
idem kuknut Daduska
Jani a nekradni potencionalneho zata 😀 budeme sa o neho bit 🙂
ejus super, ze si nieco nasla potom hod foto
a dnes vyzera, ze bude pekne tak pekny dnik 🙂

desszi
2. dec 2009

huha, o Dada je taky zaujem? to nas veeelmi tesiiiiii 🙂 😉 a dakujeme. aj on vcera zalomil o siedmej a spal do pol desiatej, potom sa napapal a zase sladko zaspal. ale my sme boli okupani, kupeme medzi siestou siedmou, podla toho ako velmi je unaveny a hladny.
janka, mali sme poradnu, ale Dadka dnes nezaockovali,lebo ze je vela chripok, este pockame a 16. dec. ideme len na ockovanie.skoda, uz som na to bola psychicka aj cipkovo pripravena 😀 nevadi, radsej byt opatrni.

bzucinka2
2. dec 2009

ahojte, tak ja som bola dnes na kontrole, drobciatko ma 6,02 od hlavky po ritku, vyvojove chyby mi skontroloval a vsetko je ok, aj nosova kosticka aj dutinka v hlavicke, takze sa tesime a vyzera to asi na dievcatko, ale este uvidime na dalsom uzv 🙂 mam aj foto, len to musim odfotit a hodit do albumu, ale dnes sa mi nejak nechce 😀 doobeda som piekla, potom som si s malym schrupla a este ma caka zehlenie 😝

eviiik
2. dec 2009

bzucinka skvele spravy, blahozelame 😵
a bolo by peknr krby ste mali parik
a nejaka si akcna dnes
poobede nam vybehla teplota na 37,3 tak som volala dr. ze mam dat sirupcek, a ten teplotu zrazil
Denka veru bude boj o Vasho chlapa 😎
kedy Dadkovy vypadali vlasky? my este mame, len svetleju

janadureckova
2. dec 2009

Ahojte 🙂 veru Desszi bacha na Daduška, bude bitka 😀
Bzuci supeeer 🙂 len nech ste zdravučkí, a ináč už je trošku lepšie? aj nejaké kilečko sa už prilepilo? a hoď foto, sme zvedavé.Nám vypadali vlásky vzadu na hlavičke taký krúžok, ostatné sú tam, ale poriadne blednú, myslím, že malá bude blondínka, a hádam aj modrooaká, ak nám očká nestmavnú 🙂
Eviiik, hádam to nebude nič vážne, len nejaké nachladnutie, a rýchlo to prejde, myslím na vás.
Ejussa a ako si to teda vybrala?
Tak my sme malú uspali, a ideme hodiť kúpeľ my.
Všetkým dobrú nocku.

aadula
2. dec 2009

ahojte,

bzučinka, som rada, že je všetko ok 😵 len tak ďalej 🙂

deszi, jeejdaaa. som akurát nové fotky pozrela..Dadulko je aký okáň...zlato malé 😵

Samino bol dnes po mesiaci v jasličkách, najskôr plakal, ale potom že bol zlatučký, pekne aj papkal aj spinkal, v piatok majú Mikuláša príde ich točiť aj infokanál, tak ak budete budúci týždeň sledovať ...tak tam bude aj naša malá hviezda 😀 Majú krásne vyzdobenú triedu, už aj stromček majú...Samino ho chodil celý deň obdivovať..že aj na motorke keď jazdil..vždy sa pri ňom zasatavil..."žiža" 😵

bzucinka2
2. dec 2009

adul, samko musi byt pri stromceku zlatucky, aj ja sa tesim tento rok na reakcie 🙂
jani, uz mi je trolinku lepsie, tak klop klop nech to nezakriknem 😉 nie je to uplne pohoda, ale aspon nevraciam vsetko 😵 ale unavena byvam poriadne 🙂
foto hodim zajtra dnes nemam sil 😝 😅

ejusaaa
2. dec 2009

Ahojte,ja len narychlo,lebo ideme uspavat 🙂 ,mam vyhliadnutu na slnieckovo sk trojkolku Boby zelenu,ale neviem...jaj musim ist,ledva som sem prisla,uz krici mamaaaaaaaaaa,dneska presiewl kusok sam 🙂 dobru noc vsetkym,zajtra snad budem mat viac casu 😉

dadush
2. dec 2009

ahojte, nemate nahodou niekto na predaj prebalovaci pult v schopnej cen?? info prosim do IP,dakujem

desszi
2. dec 2009

bzuci lepsie spravy ani nemohli byt, tesime sa spolu s vami 🙂
ejuska tak robite pokroky 🙂 no na jar budete behat
Adulka, tak Samko si pekne zvyka na jaslicky, to je dobre, aspon si kludna, a citis sa uz lepsie? este boli hrdlo?
janka my sme mali zo zaciatku ked sa menila farba zelenkave ocka a teraz uz hnednu, budu po mamine 🙂
evka, vlasky nas opustaju postupne - my ich stracame od predu do zadu - to ma po ocinkovi 😀 hoci teraz po porode aj ja stracam kvanta vlasov, uz by bolo na pricesok 😒
papa, idem kuk panelak

aadula
2. dec 2009

bzučinka, veru to bude..stromček, darčeky..a u nás ešte o týždeň narodky 😀 akurát som zajednala tortu...teda moja teta pečia..tak len u nej 🙂

deszi, ja som typ človeka, ktorý je málokedy kľudný 😝 Hrdlo nebolí ... našťastie...Len ma trošku škrie, že keď samino nechodil do jasličiek a volala som tam, tak mi vraveli, že skoro vôbec detičky nechýbajú...a dnes keď sme sa vrátili, tak pol triedy chýba ......... Že opúšťajú vlasy 😀 ...aj Saminovi vypadali prehozy čo mal ...a potom mu husté vlásky blonďaté začali rásť 😉

mirip
2. dec 2009

qahojte tak a sme bez kočíka oprava cca 2 týždne ale v utorok berú veci do opravy do budapešti a kedže sme ho zaniesli dnes tak až v utorok ho berú a bude aj to len možno 21. decembra teda takmer mesiac bez kočíka a ked bude malá takto rásť tak aj kým príde z neho vyrastie 😢 dnes sme boli prepichovať ušká no hroza 😢až teraz malá zaspala od 19tej a stále je to spanie aby sa rátalo, lebo neznáša čiapku a ešte teraz ju musí mať vo vnútri

eviiik
3. dec 2009

ahojte 🙂
to sa tu dnes este nik neukazal?my sa mame trosku lepsie aspon teplotku nemame, aj ked sopliky ano, tak veselo odsavame
dievcata co kojite ako dlho babetka piju, mne max. 10 min niekedy menej a to aj vtedy ked tam este mliecka je, aj ked nie vela jej sa nepaci ked sa nevali prudom, potom zvysok odsajem a dam jej ho flaskou.
ale to netreba vzdy
zajtra nam pride manduca (nosic) tak sa vytesujem
a bzuvi som rada, ze Ti je o kusok lepsie, a tesim sa na foto 😵
Adulka tak Samko mal dlhu pauzu, ale skvele to zvladol 🙂
pre nas este nebudu take carovne vianoce ako o rok, ani nie pre nas ale pre lucku, my sa tesime, ze nas bude o jedneho viac
Denka mne sa Dadko velmi podoba na Peta 🙂 ale kukucky ma po Tebe
nam zase kazdy vravi, ze lucka som cela ja, aj ked mne sa to tak nezda
Mirka no blbe to mate s tym kocikom, a nejaky nahradny nedostanete? neboj este ho Bianka nevyrastie, tych usiek sa bojim aj ja, ale dufam, ze na buduci tyzden budeme mat po

janadureckova
3. dec 2009

Ahojte 🙂
eviik my tiež nekojíme presne 10 min. ja som to už dávno prestala sledovať, niekedy je malá na prsníku dlhšie a niekedy ozaj len pár minút. Podľa mňa sa tým zbytočne nestresuj. My teraz máme skôr taký problém, že ona sa poriadne naje len v pospánku 😒 takže najskôr ju uspávať a potom nakojiť a potom až poriadne zaspí...
Mirip tak máte to starosti, ale to sa neboj, že malá z kočíka vyrastie. Ešte si hu užije 🙂 a akú máš ty značku kočíka?
Aadulka musím to byť naozaj krásne keď už malý Samino tak vníma 🙂 ja sa už na budúci rok teším ako nám malá bude všetkým robaľovať darčeky 🙂 a trhať a trhať 🙂
A bzuci hodila si už foto?

eviiik
3. dec 2009

Jani ja ssa nestresujem, len chcem vediet, ako ste na tom ostatne, lebo ja neviem ci jej je dost to co vypije za taku dobu, ked ona by aj dlhsie pila keby bolo, najprv place, ked je akoze koniec, a potom sa ukludni
ale ukludnujem sa tym, ze keby jej bolo malo nevedela by niekedy v noci prespat 4-5 hod, no nie 🙂
aj tuto noc raz potiahla 5,5 potom som mala tak naliate prsia, ze potom papala skoro 20min, jej by sa stale tak ratalo 😅
vies a keby pekne priberala tak nemam obavy, aj ked viem ze teraz uz dva dni nebola ok tak sa aj sestricka tesila, ze vobec pribrala, no uvidime ako bude dalej
a uz nam prisla manduca 🙂 som sa tesila jak mala, som si dnes citala mail, a tam pisali ze zajtra to dostane, ale nevsimla som si ze ten mail poslali uz vcera 😀
keby vsetko tak chodilo objednavala som to v pondelok ci v utorok, nepamatam sa a dnes to tu mam 🙂
som zvedava kedy pridu bylinky co som objednavala z ciech
nerada objednavam ked to prepravuje len posta, lebo tym to trva
a vcera som objednavala aj latkove plienky nohavickove a viacvrstove, cize dam zbohom paperskam, jedine na vychadzky a vylety, inac latkujeme
som rada, lebo malej sa tak zaparil zadocek, mozno to ma aj z teplot, pritom pouzivam sudocrem a sebamed na ritku a aj tak ☹
ejus potom hod odkaz na trojkolku, nechce sa mi to hladat
Janka tak na buducorocne vianoce sa mozeme tesit spolu 🙂
mala by som si v pase uz asi aj foto zmenit 😎

ejusaaa
3. dec 2009

Ahojte ja len narychlo,stretli sme denku s daduskou,taky je podarenymDenka mu dava dole striesku a on sleduje oblaciky 🙂 Evik,nakoniec sme objednali inu,tu v kenguru za 88 eur,ale poviem ti ani nevim aku,tak vam ju neviem ukazat,neviem ako sa vola,ale uz som vystavena z tohto behania,nic dokopy nemam...dneska este tesco absolvujem,mozno tam nieco otcovi kupim,najtvrdsi oriesok je vzdy mamina,aaaaaaaach 🙂

janadureckova
3. dec 2009

Ahojte 🙂
eviik tak ty budeš látkovať? a cez akú stránku a aké si to objednala? A si myslím, že mliečka máš určite dosť keď malá toľko prespinká 😉 to Kristínka mi prespí v noci max. 3,5 hod. .... neviem, či je taký hladoško, ale si myslím, že ona doháňa deň, keď papá menej.
Ejussa no a čo si ešte pokúpila?
Všetkým dobrú nocku 🙂

desszi
3. dec 2009

No veru, stretli sme Ejkinych, dokonca dvakrat, takze chybalo len malo, aby sme sli na kolu 🙂 😉 no ale tretikrat stret dnes nevysiel, pretoze my sme tahali domov, Dadko este trosku spal a potom sa zobudkal s placom, mal zastavene vetriky, ale nastastie po pol hodine trapenia povolili a usmieval sa drobec. Veru my chodime so strieskou sklopenou, nech sa obzera. A Ejkin Tobik je uz velikyyyyy a smejo, hoci s dudkou - dudkovy smejo 🙂
Eji a ako ste pochodili v Tescu?
Evka Dado tiez papa cca 10 minut.

aadula
3. dec 2009

ahojte, tak aj dnes ráno trošku plačkal, ale cez deň bol dobručký 🙂 Inak Samka vlani stromček vôbec nezaujímal, len chodil okolo neho....

evka ked som malého kojila...tiež krátko cuckal..ale ked bol smädný, tak aj častejšie si vypýtal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre