Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirka1986
16. feb 2010

bzuci, mohla by si mi to cislo poslat? 😉
ak by ste chceli pozriet, tak nas valentinsky darcek pre drobcov mam v albume 😵

rosannar
16. feb 2010

ale baby, ja neviem čo mi bolo, ale nejak som sa necítila dobre v práci, nešlo mi to včera, ale večer ked už aj drahý prišiel z práce tak bolo všetko v poriadku 😀

desszi
16. feb 2010

ahojky dievcence,
evka dakujem, ten humor mame v rodine 😀 aj ja som velmi rada ze sme sa stretli, super pokec s tebou, dufam ze coskoro zopakujeme.

vcera som sla k zubarke - aj som zdrhla 😅 - vybavoval ju sice Petov otec, ale posobila na mna veeeelmi masiarsky a ja som mala od rana blbe pocity, tak som si povedala, ze tentokrat na ne dam a ufujazdila som 😕 zubok musi vydrzat do konca tyzdna, skor ani nemozem nikam ist, lebo nas ocinko taho do Ziliny na sluzobku na tri dni - eeeej bude veselo v posteli 😀 samozrejme s Dadom 😎

mirka, bzuci - aj ja chceeeem na stenu Macka Pooh 😉 veeeelmi je to zlate, ja macka a postavicky zboznujem, vraj je to inak psycho rozpravka, ale mna nik o tom nepresvedci 🙂

fodor takze odvcera pises LV? gratulujem.

rosi ja som mala vcera takisto blby den, od rana sa mi akosi nic nedarilo. dnes uz bude hadam lepsie.

no idem zehlit, drobec spinka, musim vyuzit, zatial pa.

luckai
16. feb 2010

Ahojte kočky,
musím sa hneď pochváliť: tak Romanka od včera chodí! Už sa pustila sama!!!!

Chcem sa opýtať, kedy detičkám končí obdobie otvárania sriniek a šuflíkov a vyhadzovanie ich obsahu? trvá to veľmi dlho???? S Romčou je to otras, nechce už byť toľko v ohrádke a nemôžem ju absolútne nechávať bez toho aby som ju nekontrolovala pustenú, lebo v kuse orvára a vyhadzuje- aj v kuchyni, čo je najhošie. V obývačke sme už všetko pozalepovali, ale v kuchyni sa to nedá!

Gratulujeme k narodeninkám - Alexík, Ejka - a neviem či som niekoho ešte vynechala!

Bzuči, myslela som že si tú hmotu robila, chcela som sa akurát pýtať aké farbivo su používala na zafarbenie...pošli aj mne kontakt na toho pána - akou je to chuťou? ako marcipán? Ale idem to aj tak vyskúšať urobit - dá sa to pripraviť vopred a spravím slniečko, to j jednoduché a pekné - na prvý krát stačí, už teraz mám strasy z lúčov 😀 😀 😀

jaj - všetkých pozdravujem, čítavam Vás len tak na rýchlo, tak ani neragujem na všetko 😒

luckai
16. feb 2010

Ozaj, kočky, šak zato som písala: neviete kedy má byť burza Medulienky v Družbe, Nejako na budúci týždeň,nie? Napíšete mi do IP, prosím??? Ď.

mirka1986
16. feb 2010

deszi, dakujem, ze aspon ty si si pozrela, uz som myslela, ze som to sem dala zbytocne 😉

bzucinka2
16. feb 2010

ahojte, mirka, krasna izbicka, to si si malovala sama? 🙂
evik, nie von uz s kocikom chodime len vynimocne a vcera sme to my neboli 😉
fodorka super, ze to schvalili, tak mozete stavat, ci bytik kupovat 😉 a kde sa chystate usadit? 🙂
desszi, tak nech zubok neboli 😉

janadureckova
16. feb 2010

Ahojte 🙂
eviiik urobila som tak, ako si aj ty radila. Ráno som myslela, že idem k dokine, ale keď sa malá ráno prebrala tak teplota ani veľmi nebola, tak hádam už nebude a nemusíme ísť.
Ja som bola práve u zubára, a chvalabohu zub hotový a ani nebolelo 🙂 a ako odmena krééééémeše sme si v Kauflande kúpili, mňam 😉
Dessszi tak ty si si sa takto zľakla? Tak nech vydrží zúbok a nebolí. Ináč ja som dnes tiež vymýšľala či ísť alebo neísť, som sa bála, že zas sa bude trhať.
A príjemné radovánky v posteli s Daduškom. My sme tento týždeň tiež v noci samé, mm má nočné, a včera sme mali zas večierok s Kristínkou, od 21.30 do 23.15 😒 noi oplanica, toto mi už nejako často robí.
Mirka pekná výzdoba v izbičke, to je maľované na stenu?
A super fodorka, vidíš že schválili, tak môžete kupovať 🙂

ejusaaa
16. feb 2010

Ahojte,tak zda sa ze sme zdravucki,tak to vyzera,uz sa jasi,zajtra ideme na kontrolu tak uvidime 🙂 Ako ste prezili Valentina,bolo aj daco ramantikus?u nas nie 😀

desszi
16. feb 2010

eji prepac ale veelmi som sa pobavila na Tobinkovom ucese - hihihi - 😀 a to bobovanie - no na olympiadu to este chce hooodne treningu 😉 na Valiho bolo rano sladko - cokoladky a srdieckove pernicky - a vecer - to nemozem az po 22.00 hod 😀 😉

janka ja som sa ti fakt asi zlakla a to sa zubarov nebojim, ale vcera to ti bola nejaka ordog baba 😅

mirka, neboj my fotky pozerame 🙂 len pridavaj

janadureckova
16. feb 2010

No ejus, super, že ste chorobu poslali do teplých krajín 😀
Tobino na tých bobách je taký rozkošný 🙂
Desszi a teraz sa ja bavím na týchto tvojich hláškach, kde ty prosím ťa na to chodíš? 😀

bzucinka2
16. feb 2010

ejus, jani, super ze choroba odisla tatam 😉
ejus, vsetko bolo ako ma byt, dostali sme krasne tricenko, drobcek sladke srdiecka 🙂

mirka1986
16. feb 2010

ano, izba je malovana, je to nas valentinsky darcek pre deti 😉 a dala som do albumu nasu valentinku 😅 bzucinka aj vy mate krasnu detsku, to je tiez malovane, ze? malemu alexikovi sa musi velmi pacit 🙂

luckai
16. feb 2010

Mirka - kraaasne maľby - to Vám kto maľoval? 😵

Bzuči, díky za kontakt 😉

Ešte sa chcem poradiť, dnes som bola pozerať topánky...aj pre malú, keďže na jar už bude behať aj po vonku. Boli sme v Kalnej a tam mi ponúkala topánky s takou podrážčiskou, no vyzerá to hrozne pre také nôžky. A teraz som pozerala na stránke liliputi, že sa pre detičky ktoré sa učia chodiť odporúčajú mäkké a polomäkké podrážky - aké máte s tým skúsenosti? My máme kúpené zatiaľ tie klasické biele, ale už jej budú malé a tie má len na doma - niekedy ich jej dávam...

fodorka
16. feb 2010

diky moc🙂 no byt kupujeme velky 3izbovy ciastocne prerobeny v Leviciach....no len bohuzial nikoho tam nepoznam ale tak to sa hadam rychlo zmeni..uz cez vikned by sme tam mohili byt...jupiiii

mirka1986
16. feb 2010

luckai - to som ja malovala, mala som to za dva dni hotove, ale hroznu svalovku mam z toho na rukach 😝 myslela som, ze to nebude nic zlozite, ale bola to fuska...

desszi
17. feb 2010

mirka klobuk dole, to musela byt makacka

dnes ideme do poradne, som zvedava kolko drobec vazi a co mi povie dokina na to ockovanie po tbc, ze sme nesli na chiru. a myslim ze pojdeme aj koznemu, Daduso ma nejaky ekzemik, hoci som zacala pouzivat novy krem s vytazkom konopneho oleja a zda sa ze na tvaricke toho mal do rana menej, ale zatial je to len jeden den, tak nechcem robit unahlene zavery.

fodorka, ja som v LV tiez orientovana len v case, nie v priestore 😀 a som tu uz par mesiacov...

ejusaaa
17. feb 2010

Ahojteeeeeeeee,tak boli sme na kontrole a sme zdraviiiiiiii,ale dnes este nebudeme pokusat prechadzkumje dost vietor...Mirka ale to si fakt krasne namalovala ty vies tak malovat?super,Deni potom daj vediet co na poradni 🙂 Fodorka raz si vsetky dame stretko,na jar uz bude dobre 🙂

janadureckova
17. feb 2010

Ahojte 🙂
Desszi tak ako dopadla poradňa? Ti ste už išli ako polročný?
Ejuss super, že ste už zdravučkííííí 😉
Eviiik a vy ako? Boli ste dnes na kĺbikoch? Ma napadlo, že či Vás na dnes už konečne objednali.
Ozaj a Mirip sa nám už dlho nezvala....
My sme včera zas mali "večierok" od 22.30 do 00.45.... na dnes si už asi aj vlasy urobím a sa namaľujem, keď takto každý večer s Kristínkou "hýrime" 😀

mirip
17. feb 2010

Ahojte, dodatočne Alexíkovi a ejuske všetko najlepšie 🙂
mirka super, velmi velmi pekné 🙂
jani som tu len akosi nestíham sme do včera rána mali aj my nočný žúr od pol druhej do 6tej nespala ni dvakrát zaspala na rukách a ked som ju pomaly opatrne položila do postielky tak oči ako sova a sa začala chychúnať......
včera prespala potom skoro celý deň ale ja som prala varila žehlila..........a dnes? boli me konečne u toho ortopeda, nám povedal že to nie je hrozné nožičky sú ok len preventívne aby sme balili naširoko dal nám aj perinku ale že tú stačí na noc ked videl že máme sendy ortopedické a ked sme prišli dmov a ja som malú prezliekala.........bola len v bodíkoch a sa mi otáčala ako šidlo a sa pretočila z chrbátika na bruško sme s matkou len čumeli ako puk jedna na druhú a ja že ale to je len náhoda som ju otočila na chrbát a kým som prichystala duky zase sme sa otočili na brucho 😀 😀 😀

desszi
17. feb 2010

ahojky,
tak poradna nebola, to sme mali ist len na ockovanie, ale to sa nekonalo, kedze Daduso ma tie ekzematozne fliacky na tele. Tak v piatok ideme koznej, aby nam nieco dali, ale hovorila som detskej, ze na to davam ten krem s konopnym olejom, pytala sa ci zabera, som povedala ze ano, tak nech to kludne davam, ale ked mi daju nieco ma koznom, nech to pouzijem, lebo musime dat Dadusa rychlo do poriadku - mame uz len dva tyzdne na podanie druhej davky hexavakciny.
Ockovanie po tbc je v poriadku, pochytala, postlacala, ze je to ok. Ani som nemusela hovorit ze sme neboli na chire.
Ani ziadne prikrmy nemam davat, aby sa vylucila pripadna alergia na jedlo a mozna pricina tych vyrazok.

Janka, Mirip, spravte spolocnu zurku ked tak ponocujete 🙂
evka ako na klbikoch

bzuci tu dnes tiez nebola...

mirka1986
17. feb 2010

aj moja mala byvala nocny vtacik, sa mi budila aj 5x za noc a tiez niekedy sme veru boli dlho hore spolu... uz je to nastastie za nami, aj ked este aj teraz sa zobudi, ale dame dudlik a spinka dalej...

eviiik
17. feb 2010

ahojte kocky vcera som niakosi nestihala
mirka krasna izbicka
ste zlate, ze ste na nas mysleli, a ano boli sme na nozickach, rano sme tam boli az styry mamicky, ale vsetko mame v poriadku, uz nemusime ani na kontrolu
vtom stasti, ze je vsetko ok, som sa ich aj zabudla spytat ci im nemam kupit diar 😀
Denka tak ste sa presli trochu zbytocne 😝 treba verit, ze kremik pomoze a ku koznej nemusite ist, je mozne ze tie vyrazky by boli z mrkvicky, cize musis s prikrmami trochu postat
od kedy gazdujete sami?
fodorka gratulujem k uveru, a kde planujete kupit byt?
Ejus som rada, ze ste zdravucky 😵
a veru na stretko sa aj ja tesim 😵
dnes sme mali mat stretko baby co sme chodili do medulienky na tu pripravu o dojceni, malo sa nas zist pat, ale nakoniec sme boli tri, a my sme boli vonku skoro styry hodiny, ale to som medzitym kojila u segry v salone
mirip tak Vy mate sikulku, nasa sa este neotaca
pekny vecer 🙂

desszi
17. feb 2010

evka odvcera sme s Dadko sami, este tato noc a potom pride nas ocino. ku koznej musime tak ci tak, uz som nas objednala na piatok, nech sa na to pozrie, mozno nam nieco da, mozno uz nebude treba.

ejus som rada ze Tobik je uz zdravy

mirip ani nevies ako a mala sa vam vrti 😀 Dado sa nechce s chrbatika na brusko otacat - urobil to dvakrat asi pred tromi tyzdnami a odvtedy dlabe na to, povedal si ze splnil plan a nebude sa dalej trapit.

fodorka
17. feb 2010

ahojte no mirka ozaj krasne.ja som si kupila take nalepky na stenu aj malemu aj nieco na chodbu ale v novom bytiku planujem si aj namalovat taky peknucky ornament...si to trosku zdomacnit🙂
ejusa jasne hned ako sa otepli dame stretko to bude super--potrebujem medzi ludi... 😀
desszi ty si spominala ze tiez predtym si bola v NZ?ja som inak zo surian.ale tak od vikendu uz Levice.....🙂
evik dakujem kupili sme priamo v Leviciach-na vinohradoch.nechceli sme velmi v centre...

mojsejovka
17. feb 2010

ahojte, babenky...

fodor... to je supeeeeer, že vám schválili... v ktorej banke ste si brali hypo? teda ak môžem vyzvedať? 😅

mirka... jeeeeeeeeej, krásny darček na valentína pre detičky.. 😵

luci.. no teda, Romanka predbehla Tamarku... tej sa ešte stále nechce chodiť.. 😀 Emka už v deviatich mesiacoch robila krôčiky a Tamuška sa nechystá ani po roku... 😕 aspoň ju nemusím naháňať.. 😉
inak tie topánočky - všade je niečo iné písané, ja sa skôr prikláňam k mäkkej obuvi, ale to zas na von používať veľmi nevieš...

no my sme dávali posledné dni vždy na noc tie čípky Viburcol a Tamarka celkom pekne hajala... včera som nedala a v noci sa zobudila, výskala, lozila po posteli a hádzala do mňa plyšového zajaca.. a ja som bola taká unavená, že som ani nevedela, či mám plakať od únavy alebo sa smiať na nej... 😀 tak dnes sme zase s čípkom, tak uvidím.. ale takto fungovať nemôžeme stále... 😔 a ona sa takto nebudila v noci, to len od toho hnusného očkovania do nožičiek.. predtým, keď sa aj prebrala trošku, tak hneď zaspala.. 😒

no a už neviem, čo som ešte chcela napísať.. keď ma napadne, tak napíšem... už je veľa hodín, tak mi mozog pracuje len na polovičný výkon... 😀

mirip
17. feb 2010

veru tak desszi len nahánam riťku po prebalovacom stole a naposledy ked bola okakaná som potom musela celú podložku umyť ešteže je gumená 😀 a aj malej zadok v umývadle 😀 😀 😀 a očividne ju to netrápilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som aj dnes ked sa muž smial čo malá dokazuej pri prebalovaní že už možem len čakať pri tolkom vrtení že budem prebalovať prebalovať a nakoniec budem mať pampersku omotanú okolo ruky a riťka bude holá 😀 tak ju nahánam po prebalovacom 😀 😀 😀 😀 😀 😀
evi hej sa vrtí ostošesť ale ked má ortopedické tak obmedzený pohyb tak to nerobí len vykopáva nohy hore aj s plienkou 😀 😀 😀
inak aj vy máte také šidlá? mne ked je hore musí stále niečo robiť rukou . nohou skrátka stále niečo aj ked grgáme a mám ju na pleci sa smeje sliny jej tečú na plienku a som si myslela že konečne je kludná a nekope, nerobí nič rukami a pozriem na pravú ruku a ona sa hrala s prstami a plienkou.....no stále niečo musíme robiť 😀

mirka1986
17. feb 2010

dakujem vam za pochvaly, veru aj mala izbicka uspech 🙂
mirip, to si aj ja spominam na taketo prebalovania... pri dianke som si uzila... a to uz som bola tehotna a som ju stale nahanala, lebo sa nechcela prebalovat...
mojsejovka, aj je dobre, ze tamarka nechodi, nemusis byt v takom strehu 😀

desszi
18. feb 2010

mirip, ty sa Bianke necuduj - nie je nad kvalitny celotelovy zabal 😀
aj Dado sa vrti, straaaaasne a vecne nieco robi s rukami, nohami a ked kojim, tak mi pcha prsty do ust, do nosa, do oci - esteze mam okuliare 😎

fodor ja som chodila do Surian na kozmetiku 🙂 len teraz je to uz nerealne, musim najst niekoho v LV, nech gezicht trosku upgrejdne (to je podla Bernolaka - pis ako pocujes)

idem dalej hajat, len som odbehla dat si kinder pingui - to viete v dusi som este stale dietatom 😀

janadureckova
18. feb 2010

Ahojte 🙂
tak ja asi dám kúpiť tiež tie čípky.... ako sa to volá, Viburcol? A to je homeopatikum? Oči mám ako angorák, tentoraz bola Kristínka hore od 3 a zaspala poriadne teraz o pol osmej.... A mama mi ju teraz kočíka, ale ja už ani spať nedokážem.... ☹ ☹ ☹
Mojsi ináč keď tak spomeniem, tak aj ona takto vystrája odkedy ju očkovali, potom mala teploty, vyšli zúbky, ale spánok stále zlý ☹
A vrtí sa aj ona o dušu, teraz si začala vykladať nohy na moje plecia keď ju poležiačky kojím. A pretáča sa stále len z chrbátika na bruško, ale začala sa na tom brušku vrtieť ako hodinky, a už aj nohy začína krčiť a chce liezť, len tie ruky nie a nie poslúchnuť 😵
ináč aj zopár foto nových som hodila do albumu, a aj vy pridajte drobocv zlatých 🙂
A stretko joooj aj ja by som sa rada s Vami stretla, tak dúfam, že keď sa oteplí, sa zorganizuje nejaké 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre