Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
24. máj 2010

ajojte my sa od dnes odnaucame od zaspavania na lopte/rukach 😉 ono uz som ju odnaucala a vyse 1 mesiaca mi to paradne fungavalo ale isiel zubok a tak som sa zlutovala ... a tak teraz si mozem nadavat 😒 ze som v tom kolotoci zas ...
dala som ju do postielky a cuduj sa svet ona do 20 minut zaspala sama 🙂 tipujem ze zachvilu bude hore kedze by mala papat a potom sups ho do mesta 🙂
tatik ma tazky tyzden od 12 do polnoci v praci uff 😒

bzucinka2
24. máj 2010

nadi, gratulujeme sestricke, nech su zdravi obaja 🙂

janadureckova
24. máj 2010

Ahojte,
dlhšie som sa neozvala, máme toho doma teraz dosť.... muruje sa, prerába a ták. Trdielko vďaka za podporu, hádam to prerábanie už dlho nepotrvá, vyzerá to nádejne 😉
Bzuci krááááásne bruško 😵 už to bude o chvíľu, vidím, že aj postieľka je už pekne nachystaná.
Chorôbkam skoré uzdravenie, a zuby tiež nech drobcov veľmi netrápia.
Ináč Kristínka už by len stála v postielke, alebo sa pridŕžala a chce sa postaviť, a opica len jednou rukou sa chce držať a to ju samozrejme hádže do všetkých svetových strán, tak už je aj čelo poudierané 😒 ale lozenie nula bodov...

fodorka
24. máj 2010

jej simi gratulujeme sestre k babenku🙂
lili drzim palce zvladnes to .... ejus no dneska si s aakosi neozvala????tak co kedy ti to odovzdam?zajtra doobeda musim byt doma lebo postarka mi ma priniest postu....tak kedy sa dohodneme?jedine zajtra poobede ked ovsem nebude prsat...

ejusaaa
24. máj 2010

Fodoruska moja zlata,ja som zasa cakala ze ty prezvonis ked budes v mieste trocha som to asi poplietla,prepaaaaaaaaaaaaaac...moja a c mohol by zajtra doobeda pre to prist moj manzel?prosimta este raz mi napis do IP adresu a od kolkej do kolkej moze dojst a co som dlzna,vdakaaaaaaaa a prepac prosim...mali sme toho vela,peto siel na nocnu,nic nestiham...

ejusaaa
24. máj 2010

simi,gratulujeme synovcekovi 🙂 ,tu rodila sestra?Matka aaaaaaaaaaaano mohli sme to byt my 🙂 ,ale jedine ak na bicykliku? 🙂

trdielko149
24. máj 2010

no baby dnes som citala ze deti v nasom veku ( 8 mesiacov 2 tyzdne) by mali lozit jedna radost a stat !!! my niiiic na lozenie ani len nadej,ked ju dam aj na brusko tak "letiiii" hore ruky,nohy ani naznak ze by si podlozila kolienka pod brusko ... co si o tom myslite? ja viem ze kazde dietatko je ine a robi vsetko v inom "veku" ale som sa nalakala kedze zacinal text nasledovne :
Mila mamicka vase dietatko ma dnes presne 8 mesiacov a 2 tyzdne a zrejme vas neprekvapi tym ked do kuchyne z obyvacky k vam veselo a bez problemov dolozi,uz s tym isto nema ziadne problemy i ked sa mozno trosku este kyve...
akoze prve co mi napadlo bolo su normalni ti co to napisali?sak moje dieta sa len nedavno naucilo poriadne sediet a nie lozit?!
ach som teraz asi pekne pred vami sprosta ze... ☹

ejusaaa
24. máj 2010

Livii viem ze si sa vylakala,ale Bzuci ma naucila,necitat nic z netu,lebo clovek si namysla a odvtedy to nerobim,Tvoja Emka z jedneho dna na druhy zacne robit vsetko,ma svoje tempo,je krasna zdrava,tes sa a kasli co by mala a nemala robit 🙂

trdielko149
24. máj 2010

dakujem ti ejuss za podporu 🙂 cakam segru ale som uz v pyzame 🙂 chichi ideme papaaat tak zatial sa majte krááááásne

ejusaaa
24. máj 2010

Vdakaaaaaaaaaaa livi a dobru nocku 🙂

bzucinka2
24. máj 2010

ejus dakujem som rada, ze si si to zobrala k srdcu a ako vravis trdielko nestuduj take veci, aj moj zacal naraz lozit a chodit a to som si uz myslela, ze lozenie preskoci, takze vsetko chce svoj cas a nestresovat sa, ze moje to nerobi a druhe ano, napriklad vacsina deti v Alexkovom veku uz nema plienky a my sa ich nevieme zbavit, tak co sa teraz zblaznim? musim len vyckat, ono to predsa musi prist 🙂

mata.i
24. máj 2010

trdielko, presne to mame aj my, tiez citam ze uz sme mali davno lozit a zatial nic, a takisto som obcas v strese ze vela veci nie je tak ako sa pise:(
no v podstate hlavne teraz ked ma Matko horucky, na nete pisu ze pri prerezavani zubkov nemoze byt v ziadnom pripade horucka, ta je vraj sprievodnym znakom niecoho ineho, takze to ma riadne naplasilo:( Horucku ma aj dnes, kupili sme tie paralen cipky, dufam ze to zaberie, teraz vecer mal cez 38stupnov teplotu a nechce mi nic papat, jedine co ako tak chce je materske mlieko🙂
ejus, no presne tak, nemali ste kocik ale bicyklik🙂 no nabuduce ta uz ohlasim!!!

desszi
24. máj 2010

Ani Daduso nelezie, nejake pokusy sice su, ale vacsinou skonci ako zbijacka - hlavou v zemi (alebo v perine) 😀 ritusu ma hore, nos na zemi a tlaci ako krt 😉

matka dufam ze vam tie zuby rychlo vylezu, nech mate kludnejsie dni a noci

a nasa velrybka ako sa ma? guli, guli aj ona ako nas Dadulo? 😉 bzucko ako sa ti spi? nezvyknes nadranom kuvikat?

desszi
24. máj 2010

jaj a zabudla som pozdravit Janku - a co vsetko vlastne prerabate?

a my sme uz upiiiiri - mame 2 dolne jednotky a 2 horne dvojky 😀

fodorka
24. máj 2010

ejus poslala so mIP a lili pocuj necitaj!!!!! moj maly najskor zacal chodit a vsetci z eon lozit uz nebude a teraz tak lozi z epredbehne aj nas.. 😀 a zacal lozit asi ked mal 1rok....takze nehadz flintu do zita a svagrinej deti jedno lozilo chodilo skoro a druhe vobec jej nelozilo len chodilo no a teraz maju 13a 16rokov a je im nieco?absolutn enic krasne zdrave decka... 😉
takze klud je to v pohodicke🙂

luckai
24. máj 2010

Ahojte kočky,
no v piatok bolo fajn na jarmoku že, Ejka? vikend bol kratky, ale fajn, boli sme na"vylete" na bicykloch na druhej strane dediny na šmykale, Bajko bol a svojom bicykli, a zvladol to dobre.Zajtra beireme do škôlky bicykel, lebo sa idú cez deň bicyklovať. a na bud. piatok sa ide zo škôlky do ZOO do Blavy! Takže s ním asi pôjdem, ak mi niekto bude s Romankou. 😀
Dnes som bola na chvíľku u kamošky ktorá má týždňové bábo - dievčatko, lebo som jej sľúbila článok o tom čo môže jesť keď kojí (lebo väčšinou píšu len čo sa nemôže). Juj, také je to nádherné také malinké! normálne s tým žijem celý deň a myslím na tú malinkú 😵 😵 😵
Papa!

nada1326
25. máj 2010

ahojte, dakujem za gratulacie k synovcovi 😉 velmi sa tesim, ze je uz na svete a neviem sa dockat kedy ho uvidime 🙂
evi, sestra byva v nr a tam aj rodila, tak si to aspon mozem potom porovnat 🙂 aj ked rodit sa uz nechystam 😀
lili, to s tym lozenim a celkovo s vyvojom je velmi individualne, presne tak, ako baby pisali
lucka, a maly ti uz sam bicykluje? odkedy ste ho zacali ucit? lebo mojej malej sa nechce pedalovat ani trojkolka 😒 a zaujimalo by ma ako ste zvladali prve dni v skolke, lebo nas caka skolka v septembri a mam veeelmi zmiesane pocity
deni, aky mate kocik? lebo uz 2 krat som videla jednu mamicku a neviem ci si to nebola ty 😉 mala cierno-biely kocik

ejusaaa
25. máj 2010

Ahojte,Simi,tak to nebola Denka,ona ma cerveno modro bielo sivy kocik 🙂 Dnes je zasa dako pod mrakom,uz by to mohlo prestat...nas maly je dneska taky tichy aj v noci plakal,potom spal so mnou,snad nanho nieco neleze..

mata1001
25. máj 2010

ahojte baby viete mi poradit?sice nie som z LV,ale trochu to tam poznam a s mm sa tam chystame.ci je v LV nejaky dobry detstky obchod a obchod s kocikmi...vdaka

ejusaaa
25. máj 2010

Ahoj Matka,v Leviciach je to moc slabe,jediny obchod da sa povedat kde mas najvecsi vyber je vedla katolickeho kostola,ten velky oranzovy,vola sa to Kenguru Gold,tam maju vsetky cenove relacie,aj Ti ponuknu katalog a objednaju,aj my sme tam kupili vsetko...su tam drahe ale aj lacnejsie a pekne velmi,potom na poliklinike v Snicku tiez tam maju par kusov aj vedia objednat a potom klasika,Dituria hrackarstvo a ine ma ani nenapada a nechcem sa vtierat,co cakate?my predavame kocik aj ohradku,nemas zaujem? 🙂 a vitaj medzi nami 🙂

ejusaaa
25. máj 2010

Aha vidim ze chlapceka Adamka,aj my mame chlapceka,kocik tyrkysovo cierny,ohradaka bledomodra s mackami uplne nova,dam za dobre ceny 🙂

janadureckova
25. máj 2010

Ahojte baby 🙂
Deni prerábame dve izby a chodbu, chceme, aby naši a aj my sme mali trochu viac súkromia, tak jedny dvere sme zamurovali a prebúrali do obývačky dvere z chodby. Tak si to vieš predstaviť všade plno prachu, malty a pod. Na chodbu sme dávali nové okná a dnes by sme mali vyberať starú dlažbu a ideme tam dať kombináciu plávačku a dlažbu. Plán bol na tento rok prerobiť aj kuchyňu, ale ja som to už zamietla, jednoducho je toho dosť a popri malej je to riadne náročné.
My tiež ako som písala vôbec nelozíme, darmo sa Kristínku snažím motivovať nejakými hračkami, ktoré má rada, začne sa jedovať a aj tak nepolezie... už si z toho nič nerobím a dokonca používame aj chodítko 😒 , čo som vôbec nechcela, lebo 10 kíl prenášať, však mám potom svalovicu.
A gratulujeme Dadkovi k zúbkom 🙂
Mati a aj ja som počula, že horúčka zo zúbkov byť nemôže, ale aj my sme mali poriadne vysoké teploty, takže potvrdzujem aj ja, teploty zo zúbkov sú. A Maťko už má koľko zúbkov?
Všetkým pekný deň 🙂 papa

mata1001
25. máj 2010

ejussa dakujem za rady.a tam vedla kostola maju aj kociky?

a mas niekde odfotene - kocik aj ohradku?

mata.i
25. máj 2010

Janka, Matko nemal doteraz ziaden zubok, az teraz mu idu podla mna az tri - styri naraz. Prave som volala nasej pediatricke, povedala ze horucka moze byt, trva tak cca tri dni, ak by to nepreslo mame prist k nej. Matko ma horucku stale, uz davam len ten paralen 3 x za den. Snad ked sa uz zubok prereze to tak neboli.

mirip
25. máj 2010

vedla kostola je najdrahší obchod v LV majitelka je tam kmotrina spolužiačka zo školy a je strašne predražená

trdielko149
25. máj 2010

ahojte baby dakujem vam za krasne a najma dobreee slovaa ..z tej stranky mam nastaveil ny newsletter a tam to bolo fnuuuuk uz som to zrusila a ani nepojdem na tu stranku taketo veci pisat!malej ide druhy zubok,nevie sa prerezat tak jet rosku umrncana ale nastastie horucku nema,ani pri prvom zubku nemala tak som zvedava co bude ... co sa tyka tych detskych obchodov v LV este skriza diturie oproti happy girl je taky obchod ale nech sa na mna nikto nehneva 7 eur za 1 bodycko nedam ... my sme komplet vybavicku co sa tyka oblecenia nakupili v Tescu je to kvalitne oblecenie aj pekne 🙂 obcas som ta "potesila" v detskom obchode ale to v Zlatych Moravciach 🙂 🙂 potom pri tom kostole to je fakt drahe ako slak chce za klobucik pre dievcatko 200 SKK ! nech sa da vypchat ... a este vedla O2 je obchod Emmka tiez je drahy bo su to Wenice znacka oblecko teplakova suprava tam vyjde na 20 eur takze tak ja som osobne za jednoznacne cherokee cize tesco oblecenie 🙂 🙂 a take kosielky len bavlnene,klasicke biele kvalitne fakt som kupila v NZ v priamo slovenskom obchodiku s detskym oblecenim ale kazda jedna stala 120 SKK ...

trdielko149
25. máj 2010

lebo som si vsimla ze ten obchod vedla kostola Kenguru to su polske vecia cinske,na stitkoch to ma takze tetuska paradne zaraba!to mozem rovno u cinana kupit lacnejsie nez u nej za draho a pritom je to presne to iste (osobna skusenost) ...

janadureckova
25. máj 2010

Mati, nech už tie teploty Maťka tak dlho netrápia, chudáčik, ale keď sa prereže zúbok bude lepšie. Ja si pamätám, že keď Kristínke išli prvé zúbky musela som aj zábaly dva krát dať, lebo ani po čípku horúčka neklesla, tak ťa chápem. Bože koľko si tie deti za tie zuby vytrpia, ach jaj 😒 a aj my s nimi.
A čo sa týka oblečenia, ja tiež uprednostňujem Tesco, skoro všetko máme odtiaľ, len body sa mi nepáčia, tak to kupujeme v detskom. Buď máme Cocodrillo, ale kupované vždy v akcii, lebo značka drahá jak fras, alebo kupujem body hore v Ditúrii, v tom čo predávajú slovenkárske výrobky.
Obchod na kočíky je podľa mňa najlepší Sníček na poliklinike. Kenguru dobrú reklamu neurobím, bola som svedkom toho ako majiteľ za ukážku kočíka pýtal 50 € !!!, a vraj ak kúpia odpočíta z ceny, ak nie tak hold za ukážku si zaplatia 🤐 odtiaľ máme kupovaný len nočník 😵

desszi
25. máj 2010

ahojte,
zubkovym zelam rychle prerezanie tych malych potvor 🙂

Janka tak teda ta obdivujem, to musi byt na nervy zataz - prerabat a mat babo - ani sa ti necudujem, ze dalsiu prerabku si stopla. Ale zas stoji to za to sukromie.

simi nebola som to ja - presne ako Eji vravi, mame modro, cerveno, biely kocik, za chvilu hodim fotky, len maly mi uz dzavoce, zobudil sa tal bezkaaaaam......

mata.i
25. máj 2010

Janka, tak som rada, ked sa prerezu teda uz to asi nebude take zle. No ja som este zabaly nedala, ale vecer ho zvykneme oblazit vo vodicke, celkom dobre mu je potom, ale len na chvilku:( No vsak to, tolko si vytrpia deticky za zubky a potom o par rokov zase ked vypadnu mliecne, a vlastne cely zivot ked sa neaky ten zubok pokazi:(
Co sa tyka obchodov, mate pravdu, v Kenguru je veru vsetko predrazene, vsetko nosia z Polska a daju si na to marzu 100-200%. Vsak nas prvy kocik stal v Polsku 300€ a tuto mi ho nukali za 450€ a to este vraj najskor do mesiaca pride.
Ja oblecenie nakupujem bud v LV v Tescu, vsak to su dobre vecicky za dobru cenu, ale aj v HM v Mlynoch. Obcas Matkovi kupim neake znackove oblecko v Pandorfe ked su akcie, alebo aj cez mimibazar.sk, vacsinou su to vecicky po jednom dietatku tak tomu skoro nic nie je🙂
Matka, neviem aku znacku kocika by si chcela? No my sme teraz kupovali Matkovi golfovy kocik Peg - Perego, nemaju ho zatial vobec v SR, no nasla som priamo firmu ktora sa zaobera touto znackou a predava ich do obchodov v SR. Ma teda najlepsie ceny a vsetky typy kocikov, mne ho doviezli priamo domov, mam k tomu riadne fakturu, zarucny list. Ak by si chcela mam cislo na toho majitela. Pripadne si skus pozriet Brendon.sk, tam maju tiez dost velky vyber kocikov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre