Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

sss204
10. júl 2009

Ahojte babenky,tak to som tu len týžden a už tolko kritiky.Myslím že mojsejovka to správne vystihla ide o to aby sme si tu radili a každá má svoj názor a chce pre svoje babo to najlepsie a každé dietatko je individuálne.
Nechválim sa s tým že má malý 11kg a nemyslím si že si zaťažuje klby a plúca,kedže to má z materského mlieka.Naopak je motoricky velmi dopredu.Takze Mudr.hriesnicalv nemusíte sa obávat.
Judith správne si to vystihla.
Tinka este spinkás?

sss204
10. júl 2009

Lucka takze nakupy v NR dopadli dobre?Romanka bude shopinkholik?Musím aj ja manžela inšpirovať nech ma zoberie vyvenčiť do nákupného centra on ma len k svokre berie a to teda nie je žiadna sranda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sss204
10. júl 2009

nikto tu nie je?

fia
10. júl 2009

Ahojte maminky, tie, ktore dokrmujete deticky Nutrilonom 1 Ha, mohli by ste mi povedat, kolko zan doplacate? Neviem, ci to tak zdrazelo, ale u nas v lekarni stoji 6,77 eur. diky

kalvaria
10. júl 2009

presne ako napisala hriesnicalv.....
zmenili ste tu vasu diskusiu na chvalenkarstvo,porovnavanie a rady,ktore su dimenziialne odlisne od skutocnosti
citam vas neskutocne dlho a vyjadrim sa nasledovne:
pravda sa zle pocuva, 😨 naco kupujete hracky detom pomaly este v perinke
chvastate sa znackovymi vecami
porovnavate deti a v niektorych pripadoch neradite ale podmehutsky cakate na reakciu mamicky
radite v zivotnych situaciach ktore si vy sami na vlastnej kozi neviete predstavit
ludi sudite podla toho co maju a ako vyzeraju
vazene damy,slecny mamicky aby ste vedeli tak v zivote cloveka su dolezitejsie veci ako znacka,ksycht a peniaze ale nato vy asi v zivote nepridete,lebo znacne kvantum z vas ma klapky na ociach a vidi len to svoje

mirip
10. júl 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte tak ja som bola dnes zase na nákupoch ked som šla do mesta od diabetologičky, som kpila zase niečo na seba, pre malú a pre švagrinej malú ktorá sa dnes narodila, tú súpravičku si pre našu kúpim tiež ale vačšiš číslo aby bolo na budúce leto, ale neviem bud v tejto ružovej alebo v červenej alebo v slabulinko fialovej, toto je len 62 a mali až do 90ky, kuk albumy 😵 😵😵

mirip
10. júl 2009

kalvaria, ty máš život ozaj samá kalvária chod si odbúravať svoj stres niekam inam, nikto nie je zvedaví na poučovanie ktoré nie je na mieste,zbohom 😕

ejusaaa
10. júl 2009

Nestacim pozerat,to akoze co,hriesnica,kalvaria,ci to hadam nie je aj ta ista osoba,akoze nechodite sem,citajte nas,ked nemate co robit,ale komentar si nechajte,nikto sa neprosi,a kalvaria,nikto sa tu nechvasce,nepredbieha,sme ludia,raz mame taku naladu,raz inu,nie sme supemanky,ani supermamky,tak neviem preco vas to skrie,my sa tu mame radi,zalozte si temu vo volnej diskusii s nazvom Rada rypem..a diskutujte,hm?

jarula25
10. júl 2009

no citam citam ako tak citam ...ale obydve aj kalvaria aj hriescnica maju v niecom pravdu....sme slobodny ludia preco by nemohly napisat svoj nazor???
ved aj my ked nas nieco skrie to napiseme ci nie??????? 😕 😕

sss204
10. júl 2009

no dnes je to tu sama sranda 🙂

jarula25
10. júl 2009

ss neviem ci to je sranda no ked myslis.. 😵

tinkaaa
10. júl 2009

baby kľud však aj my si sem píšeme čo chceme nech si napíšu 😉
dneska som bola v lv na nákupoch kukám že riadny vietor tu je 😝 a nikoho som nestretla ☹

alzbetabenkova
autor
10. júl 2009

no akoze teraz citam kalvariu a hriesnicu, no a myslim priznacne prezyvky si dali, tak mile damy, akoze vo vecsine pripadov mate pravdu s tymi rozdielmi v peniazoch, vo fabre pleti a tak, to hej, a ja to viem teda najlepsie,kedze som tu jedina "ciganka", ale ALE toto forum je o tom ze mamicky diskutuje, a zial svet je taky aj vonku v reale,ze sa postazujeme, niekedy zvelicime, pochvalime a tak, ono kazdy ma iny nazor na vychovu deti a zivot ako taky, o tom je slobodna vola kazdeho ci nie,?mame pisat ako sa vam paci??ocividne ludia ktory maju takyto siroky nazor ze vsetko co iny robia je zle vecsinou zial trpia akousi ujmou na vlastnom zivote, a aj si myslim ze kazdy trocha zavidi inemu,ci uz dom,auto, oblecenie, je to zdrave a posuva nas to vpred,ale pisat taketo veci??tak to si damy drahe precitajte temu tak napriklad NITRA8 tak a tam uvidite co je chvalenie,nehovoriac o inych, jedine co si myslim ja, niektore z nas su uprimne, ine sem chodia akoby si pomylii forum toto je o mamickach, detoch, o tych co sa snazia o dieta a o tehotnych, a nahodou mne osobne velmi pomaha toto forum,kocky preco tolko???co konkretne sa vam nepaci??to ze ma niekdo tucne dieta???a co??moja kamaratka ma 16 kilove dieta ktore ma 2 roky, a co teda povedat jej??nech mu neda jest??ani mne sa to nepaci,nieje to pekne a ani zdrave,ael tot ked chce nech si ma aj suma,je to JEJ ZIVOT, a hlavne co mozte vediet ake budu vase deti???preboha asi tak ze PODLA SEBA SUDIM TEBA co?????????????mne ked tu niekdo nesadne, jednoducho ho privitam, a pisem si s tymi co ja chcem a nebudem ho vyhadzovat

mirip
10. júl 2009

baby kašlite na to občas sa sem na koníka dostane nejaká osoba čo si potrebuje vybúriť zlosť, ignorujte ju a hotovo, ozaj kuk moje albumy 😵

jarula25
10. júl 2009

Alzbet perfektne si to napisala 😉 😉 😉 😉 😉
a je to tak bohuzial.......

ejusaaa
10. júl 2009

A nemyslite ze je to ta ista osoba?Idem kuk album Mirip 🙂

ejusaaa
10. júl 2009

Ano Alzbet,povedala si to dobre 🙂 No kalvaria,hriesnica,teraz sa vyjadrite,ci uz len nadalej budete citat?

fia
10. júl 2009

No, na niekoho asi vplyva toto otrasne pocasie... Mirip, krasne dupky si nasla, chystanie veciciek pre babo chyti asi kazdu tehosku 😉

ejusaaa
10. júl 2009

Ozaj Fia,TY mas na predpis Ha?J a neviem,my kupujeme za 1O,44 eur...Mirip,aj my mameeeeee take dudliky,teda ten zeleny len 🙂 ,pekne tricka aj vsetky vecicky 😉

sss204
10. júl 2009

máš pravdu Alžbetka
Maťka čo si nakúpila,chcelo sa ti v tomdo daždi?Môj drahý vyplakáva že si vzal do roboty kraťasy,no čakali sme slniečko

sss204
10. júl 2009

Mirip pozerám že Bianka bude parádnica

fia
10. júl 2009

Ejus, som alergis, tak mliecko mame na predpis. Ozaj, ako sa mate, Tobiasko ako vyrastol do krasy 😉

judith
10. júl 2009

kalvaria... keby zavist kvitla ty si samý kvet, čo ???!!! 😝 😝 😝 😀 😀 😀

mirip
10. júl 2009

dík aj mne sa páčia aj to čo so kúpila pre švagrinú tej som vzala 62ku lebo malá má teraz vraj 52cm a sebe pojdem asi tiež vzjať, ma muž sdžubal hned ked to videl že čo som nekúpila aj nám takú súpravu, majú až do 80ky tak asi pojde kúpiť on 😀 už na ročné............ale sú v skutočnosti ešte krajšie tie ružové a majú ich aj v červenom a aj v jemnulink fialovom, tak neviem aké kúpi a najvačšia sranda bude ked to bude chalan nakoniec 😀 ozaj ide dať fotky na modrú strechu ako sme prerobili tak o pár minút tam budú fotky tiež, a kedže som bola v meste s Biankou a jej som kúpila už som musela ako správna baba kúpiť niečo aj sebe 😀

ditka1
10. júl 2009

ahojte... 🙂
fuuuha sa to tu dnes nejako zvrhlo,nestiham sa cudovat 😅 😕 hriesnica a kalvaria no comment radsej,pravda je ,ze kazdy ma pravo na nazor,mne nevadi,ked si ho niekto povie no nic to,dnes si nejdem kazit den 😝
mirip...idem kuk album
alzbet...ja rozhodne neodcudzujem ciganov,ked su slusni a pracovití,aj ja poznam niekolko kt.sa snazia,maju to tazke lebo im to kazia takí co sa nevedia spravat,ale ty si uplne ina teba mam rada. 😉
fia...aj my tak kupujeme za tolko. 😒
dnes som uz postihala aj do LV vybehnut,maly haja tak som dobehla,dnes ideme vecer k mame mojej tak sa tesiiim. 😵

tinkaaa
10. júl 2009

aj my máme nutrilon na predpis
sss ja som bola kupovať veci tatovi na oblečko a potom na potravinový nákup a myslela som,že aspoň niekoho stretnem a nič
baby jedna taká poznámočka odo mňa- všimli ste si,odrazu tu píšeme všetky a predtým nikto- asi sme aj my len čítali k niečomu to vyjadrenie bolo dobré 😀 😀 😀 aspoň kvákame 😝

ejusaaa
10. júl 2009

jaj tak Ty si alergik,to Ti povedia Tinka a Ditka,oni tak mali na predpis..my dobre,chvalabohu tie nozicky su dobre,teraz ten moc,ozaj mne ten Holter houby pomohol...no dneska tu bol ten liecitel,tak hadam to pomozemteda veriiiiim ze pomoze,aj maleho zobral na ruky a hned vedel ze mal problemy s nozickami 😲 🙂

ejusaaa
10. júl 2009

Inak Tinka,pravdu mas 🙂 Takze kalvaria,Hriesnica,vy ste zlateeeeee,vdaka vam sme sa zas rozkvakali 😀

alzbetabenkova
autor
10. júl 2009

tu podla mna ani nejde o zavist ale o riesenie niecoho osobne vecsieho, ale kazdeho vec all right aspon tu mame sou velkych rozmerou, aj slavny potrebuju skandaly nie??a my sme predsa celebrity,teda aspon niektore,tak napriklad ja s jarulkou ked sme v meste, skryvame sa v parku😀😀 a tinka ta je vsade na nete pritomna, to je zena vsezena a tak dalej ejuska a naco by sa vyjadrili???ved nieje vobec k comu,napisali,ulavilo sa a jeto,terza citaju isto ine forka a cekuje koho daju dole wooow pekovy ludia, bavi ma to 😀
aaaaaaaaaaa stretla som kat v meste, ma kraaasne brusko vymetala som sekace, a nic som nenasla, tot vidite,nie vsetky sme tu bohate a sekacove veci su take cooool baby ze by ste cumeli

jarula25
10. júl 2009

veru doteraz tiho a hned ako niekdo vrtne neznamy hned sme tu 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre