Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
31. máj 2010

Fodorka no prepac,strasne vyzera ta noha,mrzi ma to... 😔 Bzuciiiiiiiii juj uz o chvilu to priiiiiide,strasne to ubehlo rychlo ze? 🙂 Simi dako mi nechce pc pridat foto kocika 😨 Trdielko a za kolko ich chces?vy sa ako chystate vsetky na stadion?my okolo tej desiatej pol jedenastej,akbude pekne,ak vietor tak asi nie...

trdielko149
31. máj 2010

hlasia na zajtra vietor dazd ☹ tak my nejdeme na stadiooon ale aj moja segra dojde na navstevu takze taak
eviii co tak dobehnut niekedy tento tyzden na navstevu?hmmm?

desszi
31. máj 2010

ahojte, tak dnes sme boli vonku trikrat - doobeda v lekarni, poobede trosku na prechadzke s Evkou len tu naokolo a podvecer este smer posta. Stretli sme Ejku s rodinkou - no Tobino maly sinter - ten by len be-be-be - bezkal 😉 ako to on hovori
Dadusko uz spinka, som zvedava dokedy, a aka bude noc. Musime este vydrzat, mam nejake homeo na svrbenie, ale zacnem davat az v stredu, aby ani nahodou sa plus fliacok na tele neobjavil.

fodor ty co to porabas? chces zit na velkej nohe? 😀 😉 nech sa ti to rychlo, rychlo zahoji, musi to boliet poriadne.
Teraz nemozes ani za malym utekat.

bzucinka2
31. máj 2010

my sa na stadion chystame tiez , ale bude zalezat od pocasia pravdaze 🙂

fodorka
31. máj 2010

ahojte som tu na skok lebo maly ma tie spoliky takze cakam kedy zacne plackat....
bzuci myslim na teba kedy to na teb apride🙂aj ja uz chcemmmm...len cakam kedy s askoncia mesiaciky a uz by sme aj chceli durhe takze hadam s apodari coskoro 😉
dakujem vam bab yuz je to lepsie.....sak vsetko robim rychlo automaticky a takto to potom dopadne...

mirip
31. máj 2010

minulú sobotu sme si klaki a už takto stojíme........
inak dnes vlasten včera sme spadli aj napriek ohrádke čo bola na posteli z postele dúfam že to bude dobré a nič sa nám nestalo 😢
a čo sa mna týka om aj z toho smitná že tento mesiac zase nič čo sa týka dalšieho baby asi to nebudeme mať zase také jednoduché aby mala Bianksa súrodenca sa asi zase načakáme..........a aj cyklus mi blbne lebo ho mávam v rozpatí 24 až 33dní a keby som aj chcela aby sa upravil na čas HAK mám smolu lebo sú to hormony a ktovie čo by urobil myom čo mám, kedže sú to hormony 😔 😔 😔 😔 😔

desszi
1. jún 2010

mirip, mala je sikulka az moc, ked sa prekoprcla 😉 neboj druhe babo pride ked tu bude jeho cas, hlavne sa nestresuj, to neprospieva, zatial si to s manzelikom uzivajte a uvidis ani nevies ako a bude tu bocian 😉

MDD sa nevydarilo, skaredy den, uprsany, ufukany.... 😖

bzucinka2
1. jún 2010

mirip a nepomohli by len lieky, nie rovho HAK, mne tak dal ked mi blbli 😉
ale obom vam s fodorkou prajem, aby sa vam co najskor podarilo babatko krasne vonave 🙂
krasny den deti vsetkym drobcekom 😉

ejusaaa
1. jún 2010

Dobre ranko a krasny aj ked mokry Den deti vsetkym nasim konikovskym detickam 🙂 Co to co to,tu sa chysta druhe kolo babetiek?nie ze ma nakazite 😀 No namiesto stadionu trcime domaaaaaa,nevadi,my urobime oslavkku doma,baby nemate niekto dobry link na detske pesnicky?Deni ako spal Dadusko?

trdielko149
1. jún 2010

ahojtee tak vam prajem krasny den deticiek aj ked je skaredy pre nas je pekny 🙂 aj babatkam v brusku zelame krasny dnicek bzuci kazdy den na teba myslim ze kedy to pride ...
no tento boom ze druhe baby co sa tu rozbehol zacina lakat aj mna ale ja sa nedam 😉 najskor trosku po materskej do prace a samozrejme svadba o rok nech sa stihne a potom uz do manzelstva druhe 😵
mirip vy ste nejaky velmo sikovny Emmka ani stat nechce a choditku ani nebeha iba ked roztrepe sa nohami tak sa jej to pohne... nevadi aj tak si myslim ze v lete uz budeme bezkaaaat ... 🙂
ejuss a vy aj chcete druhe tiez?my chceme ale tak minimalne o 5 rockov ... 🙂

ejusaaa
1. jún 2010

Livii my sa zatial nechystame druhe,neviem mozno po niekolkych rokoch,neviem 🙂 Jaaaaaaj taka zima v byte..maly aj zaspal a o 2O minut hore,ach jaj 🙂

mirka1986
1. jún 2010

aj ja sa pripajam a zelam krasny den deti vsetkym detom, ale aj tym, ktori sa ako deti citia 😉 ach to pocasie je trasne... vonku iba 10 stupnov... aj my sme zavrety doma a tiez oslavime pekne vnutri 🙂

lindauciatko
1. jún 2010

Gratulujem nasim drobcom k MDD, aj ked k uprsanemu 😉

@trdielko149 aj v tej dm bonus knizke je zlava na autosedacku 10% tak nezabudni vyuzit - len neviem ake maju ceny v predeti.sk (teda v tej co mam ja, neviem aku mas ty)
@maja-25, gratulujem k drobcovi

@nada1326, tak aky je malinky? co si nakoniec vzala segre? este ma napadlo predplatne casopisu mama a ja alebo dieta, ale baby tu kadeco radili, nestihla somvsetko poprecitovat 🙂

desszi
1. jún 2010

takze vse dobre k MDD

dakujem za opytanie, Dadusko nespal velmi dobre, klasicky sa zobudil o 22.15 - fenistil uz prestal ucinkovat a neviem ani kedy zaspal, ale este o 23.45 som mu robila studene obklady na nozicky - to ho ukludni a prestane ho to na chvilu svrbiet - a mam pocit ze my s Petom sme zaspali skor ako Dadko.

v predeti.sk maju vyssie ceny, mozem potvrdit, v Zamkoch je predajna, zvyknem sa tam ist pozriet a ked, tak kupujem jedine vo vypredaji alebo ked je nejaka dobra akcia

janadureckova
1. jún 2010

Ahojte,
našim deťúrencom želám k MDD všetko naj 😉 , a dúfam, že o rok bude lepšie počasie 😒 toto je už na porazenie....
My ešte stále robíme, a teraz už maľujeme, a musíme aj kúriť, aby nám to schlo, však taká zima je.
Deni, musí to byť teraz pre vás všetkých veľmi náročné. Posielame Daduškovi pusinky, nech ho to prestane už tak veľmi trápiť, a nech sa ten ekzém už polepší 😉
My ideme kúiť autosedačku cez net, a asi Baby Point. Vo vajíčku je už Kristínka riadne natlačená, tak už behom dvoch týždňov asi obejdnáme.
Ináč čerstvému bábätku - Tomáškovi všetko naj, nech sú zdravučký, lebo fakt to je to najdôležitejšie.
A Bzuci, ty ako? Ešte žiadne tušenie, kedy to dojde?

mirka1986
1. jún 2010

janka, aj my mame baby point 🙂 a Nikolku nemame vo vajicku od pol roka, rovnako aj dianku

trdielko149
1. jún 2010

mirka darmo vy ste sikovnice ze od pol roka no my mame 8 mesiacov a cca 8 kil ale este sa tam zmestiii 😀 pozerali sme aj v tom predeti ale je to aj so zlavou drahe a taku aku by som chcela mi ani nevedeli poradit teda v NZ jedna pani predavacka nic v zlom ale aby jedna predavacka nevedela,resp.ani tusenia nemala ze take nieco vobec existuje je sila!tak som sa nasrala vtedy a isli sme o par metrov uz dalej a tam vedela predavacka co chceme,to je ako mozne?jedna ma presviedca ze to ani neexistuje a druha mi da katalagog a vyberte si to su ony ... aach ... 😖

nada1326
1. jún 2010

Ahojte, ako sa mate v takyto uprsany den? 😒 My sme boli na poradni, davidko ma 11 kg, ockovali ho a neskutocne plakal ☹ , tak teraz spinka. Potrebujeme ist na taky väcsi nakup a vôbec sa mi v tomto necase nechce 😠 Mam tip pre buduce podnikanie: donaska potravin 😉 😀

bzucinka2
1. jún 2010

nadi, davidko je riadny chlapisko pekne kilecka, tolko mame my teraz 🙂 a na bolacku posielame cmuk
trdielko dakujem 🙂
jani este kinderkujeme ale veru by sa uz mohol rozhybat, ale on este pocka, kym sa nam doki vrati z dovolenky 🙂

fodorka
1. jún 2010

ahojte simi super maly vazi srand ami mame 10kileciek rovnych 😀 a 80cm. baby takz euz mam doma kartu k detskej doktorke tak radte rychlo ktorej deni mi poradila dr krizkovu.nejake ine navrhy?jedna znama mi poradila dr.Kusá vraj ma vinohrady neviem zevraj je vlemi milaa j sestricka..radte please...
inak prikladam co som malemu dneska urobila..z dlhej chvile 😉
dakujem inak mirip fakt nestresuj a nemylsi nato ja akoze teraz budem tak ze ked nevyjd ehned nic s anedeje tak osm zvedava...

trdielko149
1. jún 2010

aj my chodime Kusej fodorka 🙂 je straaasne mila a aj sestricka je zlata,ale vies my zatial len na poradne chodime a chora Emmka este nebola nejak extra velmi.. ja jej volam ked je nieco a nechcem tam cakat s choruckymi detickami tak mi vzdy dobre poradila zatial .. ked mala na tvaricke ekzemik tak mi dala perfektny kremik na to ja som spokojn a zatial a paci sa mi na nej ze ked sa nemusi dieta napchavat antibiotikami tak mi radsej poradi homeopatika a tak ... mala raz kasel a cez telefon mi poradila sirup homeopaticky a preslo ju to iny lekar by jej dal rovno antibiotika ... takze tak 😉
a je to kraaasne fodorka to bodycko 😵

nada1326
1. jún 2010

ahojte, fodorka, nasu dr. ti neradim, ale ta kusa a kovacova tie su zevraj celkom o.k. a pekne bodynko, si neskutocne sikovna 🙂
baby, ja teraz stresujem, lebo byvame rovno pri podluzianke alebo ako sa ten potok vola, a ma neskutocne vysoko hladinu, akoby sa mal kazdu chvilu vyliat ☹ sa bojim a rozmyslam, ze pojdeme spat k nasim 😒

ejusaaa
1. jún 2010

Nadi aj suseda teraz vola ze podluzianka e´´je strasne vysoko ☹

desszi
1. jún 2010

fodor vies co, ta nasa Krizkova nie je zla, aj mila aj ochotna, my k nej chodime aj s Evkou, ale poradne akosi nerobi poctivo. Evka bola uz u inych dr. ktore ju zatupovali a tie pekne vsetko skontrolovali a pomerali a poskusali - u nas len vaha, obvod hlavicky, popocuva a pozrie hrdielko, to je vsetko. ziadne skusanie, ci sa otaca z bruska na chrbat a naopak, ci dviha hlavku, ci sa posadi atd. my sme tiez zatial neboli chory, ak neratam ekzem, takze poradne su v pohode. a pri tom ekzeme sa riadim vlastnou hlavou a rady lekarov prijimam a len malo z toho plnim. aj nasa je homeopaticka, ale zatial mi nic homeopaticke neradila. takze uvaz.

nada ty ku komu chodis s detmi?

DADKO DNESNYM DNOM LEZIE - je to este len mala vzdialenost, s obcasnym oddychom, ale uz sme na styroch. 🙂

trdielko149
1. jún 2010

juuj dnes sa Emmka pretocila z bruska na chrbaatik 🙂 moj krasny sikovny drobcek 🙂 lozime dozadu,plazime sa ..normalne este nelozime aj to pride casom 🙂 🙂
moja kamaratka akurat odchadza od svojej detskej lekarky lebo je strasna (podla toho co mi opisovala) maleho od utleho detstva napchava len antibiotikami a teraz ma 2,5 roka totalne znicenu imunitu a jeho telicko uz neprijima ziadne antibiotika ani summamed co sa dava dospelym! je alergicky na bielkovinu kravskeho mlieka ... ked je chory,len obycajna chripka ci sopliky tak vracia,hnackuje chudatko malicke ☹ chodia Kotrusovej v Sanate ja s nou mma tiez osobnu skusenost lebo ked sme dosli z porodnice tak nasa mala dovolenku a ona prehliadala malu a normalne na mna zvysila hlas ze ako to narabate s tym deckom a pomaly?kedze ja sa nedam som jej odpapulovala ze je to moje prve a ma 5 dni tak jasne ze este nemam zrucnost!krava jedna sprosta ... malu chytala kadejako "necitlivo" velmi tam aj plakala u nasej Kusej tak plakala ked ju ockovala akurat tak ...tak nic v zlom mozno si ju niekto chvali ja nie ..

fodorka
1. jún 2010

aha super baby diky za radu tak skusim tej Kusej teda zavolat ci mi zoberie maleho kartu hadam ano🙂
deni , lili tesim sa z detureniec🙂sikovnici jedny🙂 jaj baby uz nech je tpelucko a mozme sa strenut ani s anepytajte dneska ma tak boli no ha ako diva svina a ja ze uz bude dobre a straaasne ma dneska rozbolela zasa som skoro po 4och chodilas... 😒

nada1326
2. jún 2010

ahojte, mala som veru dobre tusenie, ze nieco sa s tym potokom deje ☹ muzovi volali vecer z roboty, ze na stanici sa vylial a tu pri nas boli vecer vojaci, policajti, kamery, primator a miiiiliiiooon ludi a davali na most vrecia s pieskom a uzavreli cestu 😒
pri nas sa zatial potok nevilieva, ale zase prsi, tak sa bojim ☹
fodorka, chod ku kusej, ja chodim k prochaskovej, na nas nie je zla, lebo k nej skoro nechodime, ale vela ludi sa na nu stazuje, lebo je naladova. s tou krizkovou mam ja zlu skusenost, ale bola som tam len raz, ked zastupovala, tak mohla mat zly den 😒
deni, lili, gratulujem deturencom k uspechom 😉

bzucinka2
2. jún 2010

@fodorka krasne body si zase vymajstrovala sikulka nasa 🙂
ja chodim ku Kovacovej, ale neviem ci este berie pacientov, ono sa tazko radi, kazdy chvali tu svoju 😉 hlavne by som hladala taku, co nepredpisuje na vsetko ATB 🙂
@desszi gratulka k lezunikovaniu, sikulko 🙂 cmuk posielame
fuj prochaskova je nasa suseda a teda k nej by som urcite nesla 😒
trdielko tiez vam gratulujem k otacaniu, pokroky robia tie nase deticky 🙂

bzucinka2
2. jún 2010

zabudla som vam popriat dobre ranko a snad uz krajsi den ako vcera, jeeeeeeeeeeeeeej prestalo liat 🙂

mirka1986
2. jún 2010

ahojte, aj u nas sa vyliali potoky... vcera o pred polnocou pustili rozhlas a tam hlasili, ze kto potrebuje, tak su k dispozicii vrecia s pieskom... muz isiel dnes do Lv, do servisu s autom, tak som zvedava, kadial ho odklanali policajti, lebo mamina rano volala, ze pri 1.ZS sa neda prechadzat... 😖 a s doktorkou Prochaskovou mam ja osobnu skusenost, chodila som k nej od malicka a simonka ma pravdu, byva dost naladova... my chodime do moraviec, mame to rovnako daleko ako do Lv... aj tato nasa dava hned antibiotika, presne, co spominala Livka, mam maleho svagra, ma nieco vyse 2,5 roka a takisto vzdy, akonahle ochorie, tak mu predpise antibiotika... a byva prilis casto chory... v priemere tipujem tak raz do mesiaca... fakt je to casto 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre