Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
9. jún 2010

cize 12.6. su hradne slavnosti?super tak dufam ze sa stretneme a teraz pridavam fotky z plavania 🙂

trdielko149
9. jún 2010

nedam ich sem su velkeeee :-/ pockam kym pride tatik a nainstaluje program nech to zmensim a zajtra budu fotky tu 🙂

desszi
9. jún 2010

trdielko klikni na fotku pravym tlacitkom otvor v programe microsoft office picture manager, klikni na upravit obrazky a tam na zmenit velkost - vyber si preddefinovana sirka a vyska a tam klik na web velke a potom ok a ulozit - a mas fotku zmensenu

mirka1986
9. jún 2010

ano, 12.6. su hradne slavnosti 🙂

fodorka
9. jún 2010

ahojte baby..
jeej bzuci uz ma tomaska no krasa straaasne sa tesiiim🙂)))))
no ja som akurat dorobila placky s tkaou fajnovou pecienkovou plnkou mnamma🙂
jaj tak idme oddyhcova tchlapy su vonku na prechadzke🙂

mirka1986
9. jún 2010

fodorka, mozem poprosit o recept??? a co noha? uz je lepsie?

fodorka
9. jún 2010

mirka nozka sa ma dobre aj ked tnesku pravdepodobne by osm neobula ale tak aj tak teraz nosim slapky takze je to v pohode 😉
a recept? placky tiez chces vediet ci staci plnka?
no plnka vies co ja som si nakrajala uplne nadrobno pecienky a dala som osmahnut na olej no mozes aj cibulku ked chces ja som nechcela.no a ked sa ti uz orestuhe tak osm tam pridala v sacku mixovanu zeleninku kukuricka,hrasok,hribiky a nejake struky fazulove takz emnamka no a dala som vegetu lebo ja maloked ysolim radsej vegetim je to zdravsie 😉 no a potom osm podliala troskou vody.takze a ked mas placku na taniery das tam tie pecienky,nastruhas syr a na vrch kecup a jet ovynikajuce🙂inak osobne moc pecienky nemusim ale toto super.... 🙂

trdielko149
9. jún 2010

fodorka dakujem aj ja za receptik ja nemusim pecienky ale toto vyzera dobre 🙂
bzucinka dufame ze sa vam dari dobre a vsetko je v poroadku a gratulujeme samozrejme Tomasko ma krasne miery

trdielko149
9. jún 2010

ozaj fodorka placky k tomu robis zemiakove/cuketove ci lokse alebo do arabskeho chleba sa to da dat 🙂

mirka1986
9. jún 2010

ja tiez nemusim pecienky, ale toto by som myslim zjedla 😉 ale manzel lubi, a myslim, ze toto bude chutit 😉 dakujem, kupim pecienky a vyskusame... potom dam vediet, ci chutilo 😉

fodorka
9. jún 2010

jej tesi ma ze som vam poradila🙂inak neviem c zvyknete robit no z paliho roboty mam skvely recept jednpoduchy na tiramisu.robim to uz pomaly kazdy tyzden 😀
mirka daj vedet teda ze ako chutilo🙂 lili vies co ja robievam klasika zemiakove placky lokse nerobim lebo ja neviem potom je strasny smrad a bordel ked tak ideme svokre raz za rok ked robi ale akouze ja to nmemusim...zjem ale nemusim to jest ani robit 🙂 inak vdite baby mozme si aj recepty vymienat hodte sem daco dobre...🙂

eviiik
9. jún 2010

ahojte kocky 🙂
prepacte, ze som Vas zanedbavala, ale uz mame po svadbe (myslim sestrinej) tak hadam bude casu trochu viac
mame sa dobre, nestazujem sa ved viete ako to je pri detoch raz tak raz onak
bzuci gratulujem k Tomaskovi, zelam skore zotavenie, vela mliecka a nech ste obaja zdravucky, ste krasna rodinka 🙂
fodorka super, ze nozka je uz lepsie
musim si Vas aspon zbezne precitat, aby som bola v obraze
akurat mi manzel vravi, ze hydrometerologicky ustav vydal vystrahu prveho stupna na stvrtok piatok vyse 30°C a v noci neklesnu teploty pod 20
my co byvame v cinzaku sa mame na co tesit, asi budeme balit kufre ku nasim
pa pa

lindauciatko
9. jún 2010

jaj baby, sikovnice ste, ste toho popisali 🙂 🙂 🙂
ked ja citam vzdy od zadu a potom mam z toho chaos 🙂
bzucinka gratulujem k tomaskovi 🙂
trdielko, tesim sa na fotky z plavania. Mozes dat info od kolkych mesiacov je ten kurz a počom?
levicanky, dufam ze sa vsetky neuvarime v tych nasich panelakoch, potichu zavidim vsetkym co byvate v domcekoch 🙂
dobru noc

nada1326
10. jún 2010

ahojte, vy ste sa s tym pisanim rozbehli 🙂 aj s receptikmi, mnaaaam 😉
ja tu na dedine mam trosku obmedzene varenie, mam len elektricku dvojplatnicku, tak mi cele varenie trva nejako dlhsie 😒 ale zatial sa to da... veru v tychto horucavach je nam v dome fajn, na dvore mame stromy, tak decka maju chladok a clapkame sa v bazene 🙂 ale lindauciatko, kludne nas pridite pozriet 🙂 aj ostatne baby ked pojdete na juh 🙂

trdielko149
10. jún 2010

k tomu plavaniu je to na plavarni v LV je speci bazen pre babatka,hygiena je na urovni,zatial sa nam paci,cena za kurz cize 8 hodin plavania je 50 eur no a 1 hodina uvodna kde sa pridete pozriet ako sa babatku paci vo vodicke je zadarmo takze vlastne je 9 hodin 😉 je tam teplucko paradne a malej sa velmi paci,spievame,hrame sa a tak,ale byva to rano o 8 co sa mne zda nevyhodne ja by som radsej chodila pobede lebo takto mam rano "nervy" mala vstava okolo 7 rano a uz 7.20 volam taxik kym sa dotrepem s malou je 7.40 a vyzliect,osprchovat aj ju aj seba a sup sup do vodicky 🙂 kurz je od 3 mesiacov ale to chodi k tebe domov do 5 mesiacov a tam na plavaren az v 5.mesiaci babatka 🙂 a do 3 rokov ale to je dobrovolne ,kolko kurzov cchces tolko si spravis,v zime si dame my prestavku lebo si to neviem nijako predstavit v zime,ani neviem ci robia vobec cez zimu 😅

lindauciatko
10. jún 2010

@trdielko149 vdak za info
nerozumiem tejto casti: kurz je od 3 mesiacov ale to chodi k tebe domov do 5 mesiacov a tam na plavaren az v 5.mesiaci babatka
a babo musi mat jednorazovu plienocku alebo mozu byt aj taketo plavocky: http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/ims...
@nada1326 ja chodim poobede k nasim zatial, tam si Vilusko pospinka na chladku v kociku, neviem ci by som sa tam nemala na leto prestahovat...... ale vdaka za pozvanie

lindauciatko
10. jún 2010

@fodorka prosim ta, ked robis tie napisy na tricka, to je farbou ci fixkou?
mne sa totiz dnes "podarilo" spravit na mojom jedinom tricku na kojenie flaky - take od sava - je pasikave - biela so sivo-hnedou, no a na tej sivej su tie oranzove flaky odfarbene.......
ze ci sa to neda tou tvojo tehnickou opravit, ak by si mala take specialne fixky....
vdaka

ejusaaa
10. jún 2010

Ahojte,napoly uvarene zeny,ja som v tom s vami,v cizaku je otrasne,boli sme s malym vonku,ale tazko sa dycha a to k tomu fuka vietor,teda vy tu receptujete 🙂

trdielko149
10. jún 2010

@lindauciatko presne ako si to napisala 2 mesiace chodi k tebe domkov a v 5.mesiaci ides prvykrat na plavaren ...
ano kludne mozu byt aj tie plienky-plavky co si dala link no ja kupujem v dm-ke tie plienocky do vody.

@ejusaaa ja som aj upecena nie len uvarena,ale aj opalena po dnesku 😀 chichi akurat mala papa tatinko ju krmi krasne a potom ideme von na vecernu prechadzku na ktorej sa hadam neuvarime uz 🙂

janadureckova
10. jún 2010

Ahojte 🙂
bzuci gratulujeme z celého srdiečka, Tomino má krásne miery, a želáme Vám hlavne veeeeľa zdravíčka, nech ste šťastní 😵 Tak začali nám tropické horúčavy, a to ešte pred týždňom sme kúrili, ach jo ...
Je pravda, že v dome je fakt lepšie, to vám verím, že v činžáku musí byť poriadny hic, ale zas kukla som predpoveď a budúcu týždeň hlásia prijateľných 25.
My sme dnes boli na poradni ako 9 - mesační, a všetko OK, klop klop.
Deni som rada, že Daduškovi je lepšie 😉
Všetky ostatné tiež pozdravujem, a užívajte teplo, najlepšie niekde pri vode 🙂

fodorka
10. jún 2010

lindauciatko vies co to su origos farby na textil a to malujem s tymi najtensimi stetcami....jedine ze si daco tam vymyslis a urobime to 😉 ozaj neviem ci som vam ukazovala co som segrinej malej robila tak sem prdam ked to uz bolo tak sooorry..
inak AHOJTEE...je hrozne teplo co????...jeden za chvlu umre....ale tak co stazovali sme sa ze bolo zima tak si to uzime mi pojdeme soobut do surian aj s auvarime v aute....

fodorka
10. jún 2010

tu je tricenko..

mirka1986
10. jún 2010

veru veru, uzivajme teplo, buduci tyzden maju prist znovu burky ☹ a fodorka, hodis aj ten recept na tiramisu??

trdielko149
11. jún 2010

my v tomto teple ideme pobede na prechadzku len vtedy ked mi daco z kuchyne vypadne a potrebujem kupit,alebo dnes idem na postu ale tu mam pod cinziakom tak to bude len taka polhodinkova prechadzka a potom ked sa nas tatinko vrati o 16 okolo 17 ma mala papat tak potom do 20h budeme vonku aj vcera sme tak boli a kopec mamiciek s detmi boli vonku na pieskovisku aj s kocikmi lebo o tej 19h vecer bolo prijemnych 26 stupnov a pofukoval vetrik,to bola parada 🙂 my ideme v sobotu na vyylet 🙂 najskor si samozrejme odvolime a splnime nasu obciansku povinnost tu v LV 🙂 a potom ideme k nasim do Hradku a do Nitry do Mlynov segra ma promocie a ja nemam saty tak musim kupit ..ale chcela by som take co by som ich potom mala na mojej svadbe ako popolnocne-mozem to tak spravit?nebude to faux pa?? 😅 a do HM detskeho pojdeme a taak 🙂 dame si tam obedik 🙂 stretnem sa tam s kamaratkou tak sa teskáááám 😵 😵 😵

nada1326
11. jún 2010

ahojte, potrebujem radu 😉 viem, ze niektore sa vyznate v NZ, poradte mi obchod, kde by som si mohla kupit pekne plavky za dobru cenu 😀 ideme sa zajtra kupat, tak ich potrebujem velmi suuuurne 😀 dakujem

trdielko149
11. jún 2010

nada az tak NZ nepoznam ale videla som v jednom vyklade oproti zamcanu prekrasne ale to je asi obchod aj s oblocenim nielen plavky alebo chod kuk do KIK-u . 🙂

desszi
11. jún 2010

nada jednoznacne KIK - jeden je v Hypernove a druhy pri Aquariu (Hypernova je na jednom konci mesta - smer Komarno, Aqarko na druhom - smer Nitra). Ten obchodik oproti Zamcanu je velmi drahy.

Veeeeelmi zakurili dnes aj vcera 😖 Dadkovi robi problem zaspavat, ale to asi kazdemu.
Celkovo sme ok, Dadulo je cely doskriabany na nozickych - je to taky zacarovany kruh - chcela by som mu dat kratasky, ale nemozem, lebo sa doskriabe, tak ma dlhe nohavice a ponozky, ale v tom sa chudacik poti a tym padom ho to este viac svrbia .....a takto dokola. Ale celkovo sa ekzem zlepsuje - mizne, pokozka zacina byt jemnejsia. Vcera sme boli na vysetreni, este stale prisna dietka, dostali sme opat kvapky, ktore mu pomozu stravit mliecko a vobec prijatu potravu. Uz nam zacinaju vychadzat aj kremy na ekzem (doteraz sme nimi nemohli natierat, hoci su vynikajuce, pretoze sa potreboval cistit zvnutra), este to sice nie je na sto percent, ale je to dobry znak, pretoze ked ich mozeme davat, bude sa to hojit ovela rychlejsie a je tam pripravok proti svrbeniu a jeden s UV faktormi, co je pre nas dolezite. Ja totiz nemozem nic velmi davat, vsade su same chemicke latky, na ktore je Dado alergicky. Dokonca nam tentokrat pristroj uz vyhodil nazov konkretneho pripravku na osetrovanie rastlin proti skodcom, ktory robi Dadovi vellky problem (okrem inych). Takze musime mat produkty zarucene nestriekane. Ostava nam nagymama (len zial po tychto dazdoch toho asi vela nebude) na dedine a mozno sa niekto este najde.

desszi
11. jún 2010

fodorka krasna aplikacia, velmi si sikovna. Ako noha? uz je lepsie?

mirka nestras s tymi burkami, dazd je fajn, ale hadam to nebude az take zle ako minule tyzdne 😕

my mame zajtra rodinnu oslavu - svokor mal narodky, tak sa zide cela rodina, Dadko sa konecne moze vycupitat na travicke na dvore, budeme vonku, bude gulasik, halaszle.....joj uz sa tesim 🙂
a v nedelu by som sla najradsej k vode....

fodorka
11. jún 2010

ahojte baby je to teplo hrozne ale tak aj tak dobre sa tesim....
dezsi juj tak na vas myslim aby to dadovi uz upln epreslo je mi to luto ale vzdy ma potesi ked napises ze aspom nejaky pokrok k dobru....
inak dakujem za opytanie...nozka v pohode aj ked este je opuchnuta cize si nemozem obut hocico... 😖 ale tak podstatne je ze mozem hcodit normalne na dotyk je to oblestiv einak nie no obavam sa ze ked zostane zmen apocasia tak umrem od bolesti....som zvedava...zajtra idem asi do surian poobede a rano na tie hradne slavnosti ci co to je...hm tak s amajte... 😉

desszi
11. jún 2010

fodorka aj si na nohu nieco davas?myslim nejaky krem na osetrovanie? tak ma napadlo skus traumeel S - je velmi dobry, fakt, pri bolestiach zabera, teda vacsinou. je to homeopaticka mast, takze ziadne neziaduce ucinky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre