Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
26. jún 2010

ahojte veru dneska sme sa ejuskou stretli🙂a tak apsom sme pokecali trosku no nie?? 😉 tak dobre cez tyzden ked yktor yden sa stretneme dajme nejaky orientacny cas a ja tam budem🙂uz sa tesim ...ejus neboj ako som ti vravela mne vtedy raz meskali 3tyzdne a nebola som tehotna a dovtedy vzdy osm mala pravidleny cyklus na 28den...mne teraz meskaju 3dni ale ako s apoznam urcte mi pridu anic z toho...

mirip
26. jún 2010

ahojte aj my sme sa s mužom s ejuškou stretli a viackrát ejus to pred trhom teda ty si bola pred tým obchodom u mlynára to sme sa ti zdravili my 😀 😀 😀

fodorka tak aj ty snažíš, no neboj určite možno teraz alebo budúcy cyklus budú //

bzucinka2
27. jún 2010

ahojte
komirka vitaj, urcite sa stretneme s kocikmi v meste a kde presne byvas?
Ejuska dakujeme za pochvalu a pre porovnanie vam pridavam foto mojich dvoch drobcov:

bzucinka2
27. jún 2010

prva je Alexko druha Tomi 🙂

nada1326
27. jún 2010

ahojte,
bzuci, krasny su 🙂

ejusaaa
27. jún 2010

Bzuci,to co?keby si nepovedala ze su to dve deti 😀 ,tak si myslim ze je to jeden a ten isty,vsak ako dvojicky su,krasni 🙂 My sme dnes boli strielat,no asi to pre mna nebude,jaksi mi to nejde 🙂

trdielko149
27. jún 2010

ajojte babulky sme veeeelmi chori ☹☹ Emmka ma strasnee sople kazdu chvilonku len odsavame a aj kasel a kychanie sa pridali tak aj hedelix na kasel davame jaaajj celu minulu noc sme boli hore a tipujem zu ani tuto to nebude inak,mali sme mat plavanie no nic z neho nebude ..nevadi ..dufam ze sa coskoro uzdravime,Emmka ju uplne prvykrat chora a mne je to tak luto,mam taky otrasny pocit ze za to mozem ja ☹

@bzucinka2 jeeeejjj nadhernýýý chlapci 🙂vyzeraju fakt ako jeden 🙂

fodorka
27. jún 2010

ahojte baby je to tam n atestiky vysli / / ciarky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
takze mirip budeme asi nejako naraz🙂 dneska som s robila test meskaju mi 4dni a mne nikdy nemeskaju tak a vsetko hralo v nas prospech tak reku skusim a boli dve....tak sme s apotesili a aj Marko.-)
bzuc maly su krasny ako vajce vajco...
bzuc ako maly prijal Tomaska resp.da sa to zvladat zatial????

mirip
27. jún 2010

super fodorka gratulujem takže marcové a ked si hodila do tehu kalendára kedy ti vychádza termín?

mirka1986
27. jún 2010

@fodorka z celeho srdiecka blahozelam a tesime sa s vami 😉 neboj sa, zvladnes to, medzi mojimi detmi je rozdiel 16 mesiacov, a zvladam to v pohode, zaciatok bol tazky, ale babätka nepotrebuju vela, akurat papat, prebalit a spinkat 🙂 takze v podstate mas na starost stale len to starsie dietatko na zaciatok... no a maly Marko uz bude velky chlap, rozumny, uz sa mu bude dat vysvetlit, co moze a co nie 🙂 najhorsie bude zvykanie si na nocne vstavanie a nasledne na to ranne vstavanie... moja mala je doteraz slaby spac, ale musim zaklopat, zlepsila sa 😉
@bzucinka2 ja mam tiez taketo fotky, kde sa moje male nedaju rozoznat, dokonca, ked som ich ukazala najblizsim, tak si len tipovali a just im tip nevysiel a tipli opacne 😉 ale su krasni, chlapi tvoji 😉
@trdielko149 ach jaj, moja malinka Emmka, choroba zla vie poriadne tie malicke telicka vytrapit... poznam to, aj ja som tak uz dianku mala choru, tiez sme aj cez noc museli vytahovat sopliky, dusilo ju to, napinalo ju z toho, aj sa povrackala... chcela som ti poradit vyborny sprej na sopliky, ale teraz ma napadlo, ze emmka ma 9? mesiacov a toto je az od dvoch rokov 😒

mirip
27. jún 2010

no my budeme mať ak bude všetko ako má rok a 5.mesiacov teda 17.mesiacov 😀

fodorka
27. jún 2010

dakujem baby moje ste zlate🙂 mirip nedavala som do tehu kalendar ale idem to kuk....no marko bud emat 2roky tak to bude hadam ok. uz aj ked kazdy povie z eje to skoro....ale este som to rodine nepovedala bud eprekvapko az ked ich prideme pozriet...

fodorka
27. jún 2010

podla poslednej menstruacie vychadza termin 3.marca s markom som ala 16.februara ankoniec bol 25.februar....tak snim dufam oslavim narodky🙂

mirka1986
27. jún 2010

@mirip takze skoro ako my 🙂
@fodorka vobec to nie je skoro, moje maju mensi vekovy rozdiel a uz teraz su z nich najlepsie kamosky, aj ked sa obcas poskriepia... viem, ze su rady, ze maju jedna druhu 😉

desszi
28. jún 2010

tak dobre ranko, ako citam s tymi ciarkami sa to tu nejako rozbehlo. siri sa to ako kvapockova infekcia 😀 gartulujem vsetkym zucastnenym 😉

no bzucinka, ti tvoji chlapci su ako dvojbodky - jeden ako druhy 🙂

my sme boli vcera na kontrole - Daduskov stav sa zlepsuje - konecne nam vysla aj nejaka zeleninka a ovoie, ktore moze papat (jablcko, hrozno, spenat, spargla, baklazan, zltok, ovos), ale musime si pockat na sezonu. tak ideme pomaly pridat najprv ovsennu kasu, uvidime reakciu a potom spenat a zltok, nech je trosku zelene na tanieri. na ovocie si pockam od nagymami. tvaricku ma peknu, hladku, cistu, zato telo je v katastrofalnom stave, hlavne je velmi doskriabany, tak ale musime dufat, ze to pomaly prejde.

pekny den vsetkym 🙂 som nejak dolamana 😝

nada1326
28. jún 2010

ahojte, fodorka, veeeelmi ti gratulujem a tesim sa, ze vam to vyslo tak, ako ste chceli 🙂 medzi mojimi je 22 mesiacov, zaciatky boli take vesele 😝 , ale da sa to zvladnut.
deni, myslim na daduska, nech je to uz o.k.

ejusaaa
28. jún 2010

Ahojte,Fodorka gratulujeeeeeeeeem,urcite ste stastni 🙂 Mne este nedorazili,lenze ja fakt nechcem byt tehu,dnes si kupim znova test...Juuuuuuuuuj Emmka chudatko,Lily to nie je Tvoja chyba ako vravis...Deni sa tesime ze Dadko s ama lepsie 🙂 Simi konecne fotkaaaaaaaaaaaaa 🙂

trdielko149
28. jún 2010

fodorkaaa blahozelaaaaam,vsetko zvladnes moja neboj 🙂 a ked to bude babizna tak ta zadotujem vecami a satockami
😅 viac ti zagratulujem ked bude na svete este je predsa len moc skoro ....
ja osobne by som sa na to vobec necitila byt mamou dvoch deticiek s tak malym rozdielom ... my chceme aspon 5 rokov rozdiel medzi deturencami predsa len hypoteka nie je sranda nech aspon co to mame splatene ...
presne o polnoci sme vytahovali sopliky a dorazila k nam aj teta horucka nastastie len zvysena a tak som dala cipok a rano teraz uz nemala horucku ale sopliky vytahujem kazdych 5 minut ... davam jej ten novorodenecky nasivin co prd pomaha samozrejme a libenar ten jej krasne spusti tolko soplikov sice trosku mrnci pri tom no potom sa na mna dokoran usmeje lebo zisti ze sa jej nachvilku dycha lepsie 🙂 prajem vam krasny dnik baby ... dufam ze nam to prejde a stvrtok by sme mohli dat stretko v meste 🙂
deniska som veeeeeeeelllmi rada ze aspon nieco dadusko moze ... 🙂 a verim ze sa to bude uz len zlepsovat

millada
28. jún 2010

@trdielko149 , a vy ste dnes neboli plavat? 😕

fodorka
28. jún 2010

ahojt ebabizne dakujem vam lili ty si poklad sak ked to bud edievcatko tak vas pridme vyrabovat 😀
vies co medzi mnou a segrou je 6rokov rozdiel a ke dt mam prvdu poveda tvelmi s alubime no vzdy to bolo a aj v sucASTNIOsti je ten rozdiel cit preto chcem mensi rozdiel ja som vzdy segre zavidela lebo je o 6rokov starsia.....ale tak uz je to ako tak z anami..nezavidime si 😉
deni to je super sprav ajuj tesim sa s vami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ejuska ja neviem ale mne sa to nezda nebude sfakt tehu lebo uz fakt ti dlho meskaju....
lil a vy sa drzte....

trdielko149
28. jún 2010

fodorka dakujeme ... mala ani naladu nema len by hajala a ani papat poriadne nechce lebo ved ked ma plne usta nevie dychat kedze nostek ma plny a dycha ustami ach jaj ...
miladka nie neboli sme plavat dnes vy ste boli?

ejusaaa
28. jún 2010

Tak robila som si dalsi test a zasa negativny,je mozne ze by tri vysli negativne a ajtak by som bola? 😢

fodorka
28. jún 2010

ejuska radsej chod doktorovi lebo minule jedna baba v snazilkach pisala ze jej dlho meskju a nakoniec bola a z ema nejakeho streptokoka ci nevem akeho bacila tak radsej chod nech vyluci....
maly ten dneska sme boli poobede v tescu a prisli sme ja ze aky horuci a merame teplotk ua ze 38,8 no skoro som umrela...tak osm mu dala cipok a zabal a teraz haja.....ale nic ine mu neni...

bzucinka2
28. jún 2010

@fodorka jeeeeeeeeeeeeeeeeeej, to je krasna spravicka, gratulujem, velmi sa s tebou tesim 🙂
ja som malemu od zaciatku rozpravala o brusku a babatku v nom a vzdy ho hladkal pusinkoval a aj teraz to robi, zvladat sa to da, len si treba zvykat, ze sa neda uz tak oddychovat, tak ale to nejako casom prekoname unavu, inak v pohode, ale zase podotykam mne strasne pomaha muzicek, castejsie teraz brava starsieho von a so sebou, ked sa da, aby som si ja oddychla, jasne ze obcas starsi robi napriek ked mu poviem aby bol tisko, tak zacne spievat na plne hrdlo, co doteraz nikdy nevyspevoval vobec, tak ale beriem to s rezervov, nejak zle mu nerobi, stale ho pusinkuje a hladka, je to uzasne, velmi sa tesim, ze to takto berie a od septembra ide do skolky, takze sa poobede budem moct venovat len jemu 🙂
mirip aj ty si tehulka, nejak mi to uslo kym som tu nebola ci co 😅 tak gratulujem a teskam sa aj s tebou 🙂
deni, super, ze konecne vychadzaju lepsie vysledky, len tak daalej 🙂
ejuska, tak chod radsej k dokimu 😒
aj ja zajtra asi naklusam, mam hrozne krce v bruchu uz 2 den a najhorsie je ze sa stupnuje intenzita aj frekvencia ☹

devlin
28. jún 2010

Ahojte baby,

dho som tu nebola, nebol cas, ale teraz uz bude 🙂

Bzucinke blahozelam k syncekovi, krasny je 😵

A novym tehulkam k pozitivnym testikom 🙂

Ejusa, nechcem strasit, ja som mala 4 negativne testy a az piaty pozitivny 😝 😉 Ale to som zase ja s mojim "posahanym" cyklom....

Eviiik, kde siii??????

My sa mame fajn, tyzdne nam ubiehaju, boli sme aj na 3D 🙂

nada1326
29. jún 2010

ahojte,
evi, ty pekne chod k dr., a potom hod info 😉 veru, mam foto, aka je? mam ju zmenit?
fodorka, presne viem o com hovoris, aj ja mam sestru o 7 rokov mladsiu a je to citit, ze je medzi nami taky velky rozdiel, aj ked sa mame radi a dobre vychadzame spolu, aj ja som kvoli tomu chcela mensi vekovy rozdiel medzi detmi.
dnes bude zas teplo, tak sa ideme clapkat do bazena... pekne si uzite slnecko 🙂

janadureckova
29. jún 2010

Ahojte 🙂
toľko pekných správ som si prečítala 🙂 gratulujem ďalšej novej tehuľke fodorke 😉
nejako sa tu fakt začal šíriť tehotenský vírus a začína sa druhé kolo 🙂
bzuci malí sú fakt veľmi podobní, však bračekovia, ktovie ked podrastú. Super, že máš doma pomoc, a veru utekaj aj ty radšej k dokimu, a aj ty Ejusa !
Devlin minule som si spomenala, že už dávno si sa tu neukázala, super, že si sa ozvala 🙂
Deni som rada, že Dadkovi je lepšie, a pozdravujeme aj Emku, nech sa rýchlo vylieči.
Baby a chcem sa vás opýtať, Kristínka už začína za rúčky kroky robiť, ale všimla si, že špičky dáva dovnútra. Ona dosť často má zahnuté pršteky na nôžkach, tak neviem, či to je z toho.... Neviem, myslím, že by som ju mala častejšie nechávať asi bosú vo vnútri, dávam jej papučky.

rosannar
29. jún 2010

@devlin ahoooooooj stratená 😀

devlin
29. jún 2010

Ahoj Jani 🙂 Nebol cas, ale uz budem teraz doma, tak to bude lepsie 🙂 Ake ste uz velkee 😵

Caf rosannar! 😉 Ako sa mate? Vidim, ze bude chlapcek. Gratulujem! Ako sa citis?

rosannar
29. jún 2010

@devlin noooo čakáme a tešíme sa z toho...ja som už síce od začiatku vedela že to bude chlapec, ešte aj pred otehotnením 😀 ....no ale inak sa máme dobre..zajtra mám narodky tak sa vytešujem 😀 konečne to nebude len 20 ale 21 😀 .... malý nas kope ako len vládze aby sme vedeli že je tam ....a ty ako? dlho si sa neozvala....už máte vybraté nejaké meno? a nevýjde vám pôrod na 19. septembra? to by bolo super, nie? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre