Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
19. sep 2010

@veverina oki papa 😉

tigrik8
11. okt 2010

Ahojte baby. Mohla by som sa aj ja pridat medzi vas? Momentalne som v Holandsku tak mi chybaju slovenkse mamicky 😉

peha81
20. okt 2010

kočky dnes som si bola vybavovať epidurálku u dr. Nichtu,,hovoril mi že nie všetci doktori to radi vidia a niekedy ho ani nezavolajú,,ze z približne 10báb čo si epi prídu vybaviť ju pichne asi 3,,,hovoril ze nevie kde je problém,,ze hej niekedy sa nestihne alebo sa nemôze,,ale to ze niektorí dr. to radsej prepasú a ani mu nezavolajú,,napr. dr. Poliak,,,tak mi bolo odporučené aby som si radšej zajednala dr. k pôrodu ktorí s tým nemá problém,,lebo ja tu epi fakt chcem,,len sa bojím ze vychytím takého dr. čo ju nemusí a ja budem bez ☹ a ja som fakt posero, ja sa bolesti bojím ☹ ☹
tak by som rada vaše skúsenosti, ze či ste mali zajednanú epidurálku a ked ste nemali zajednaného doktora či vám to bolo bezproblemov pichnute,,,hm??? alebo si fakt zajednat toho doktora??? dost penazi je to 😔 dakujem za odpovede

mirka1986
20. okt 2010

@peha81 ja som dve deti odrodila bez epiduralky, takze neporadim

bzucinka2
20. okt 2010

@peha81 ani ja neporadim, aj ja som odrodila oboch bez epi iba so zajednanym doktorom, comu som vdacna a nelutujem tie peniaze 🙂

peha81
20. okt 2010

@mirka1986 @bzucinka2 takže predpokladám, že ani jedna z vás nerodila pri Poliakovi,že? a ked ste čakali prvé tak ste nad tým ani neuvažovali? nebáli ste sa? tak tiež si hovorím, že zvládli ostatné, zvládnem aj ja,,,ale ked ma to nemusí az tak boliet tak by som to chcela vyriesit takto. alebo nepoznáte niekoho kto rodil pri Poliakovi,,toho asi jediného by som nechcela, predsa len má svoje roky aj svoje muchy

mirip
20. okt 2010

@peha81 ahoj ja som u poliaka nerodila a je to asi posledný človek u ktorého by som chcela rodiť tiež bez epi lebo som nemohla mať s vyvolávačkou a dosť hodín som strávila na porodnej a dalo sa prežiť

mirip
20. okt 2010

@peha81 čierna stoliaca je od železa určite ako mnohé pred porodm ješ železo či nie?

peha81
20. okt 2010

@mirip ved hej, prežijem,,nejako sa tomu nevyhnem 😅 ja neviem prečo ho tam este drzia,,ja viem ze je dobrý odborník ale predsa....ved on rodil este moju tetu a to sesternica uz má 36rokov

peha81
20. okt 2010

@mirip hej hej,,je to od železa 😉 len ma to samú akosi nenapadlo 😅

mirip
20. okt 2010

@peha81 ja by spom ho necchela som ho zažila ked mal službu ked som ležala na Jiske po lalarke koketoval s mladými sestričkami a je to už len inventár starý................mladí Dr sú tam ale lepší ako on

mirip
20. okt 2010

@peha81 čo sa týka tej stolice bud rada že nezápchuješ lebo od železa čierna a ešte aj zápchy sú bežné

peha81
20. okt 2010

@mirip popravde ja ani neviem ako ten Poliak vyzerá,,ale stačia mi reči o nom čo sa dozvedám,,,jáj, hádam budem mat štastie a nechytím ho,,,,ty si ides teraz zajednávat dr. k druhému pôrodu? ty si mala tuším pri prvom Brauna,,či si ta s niekým mýlim?

mirip
20. okt 2010

@peha81 ´ja si zajednávať nejdem Dr len mu poviem , hej u Brauna akedže k nemu aj chodím išiel mi bezproblémov k porodu a dúfam že to bude tak aj teraz

peha81
20. okt 2010

@mirip a to ked si jeho pacientka tak si ho nemusís zajednávat a ani platit??? a ked ta to chytí, ked bude mat službu dakto iný??

mirka1986
20. okt 2010

@peha81 kamaratku odrodil poliak, ale tiez bez epiduralky... moja skusenost s prvym porodom bola mnoho lepsia ako s druhym :( dokonca mi hrozil cisarsky, nastastie sa malicka pretocila, ale ako vravim, druhy porod bol o dost horsi ako prvy, bol aj dlhsi a celkovo ho vnimam ako horsi, bolestivejsi...

mirip
20. okt 2010

@peha81 hej musím ked ho chcem a aj sa platí len nemusím ísť za ním ako tie čo k nemu nechodial pojdem na poradnu ako aj pri prvom spýtal sa a hotovo

peha81
20. okt 2010

@mirka1986 no teraz to uz vies porovnat,,ale ked si isla prvý krát tak si sa nebála? a tá kamarátka ako,,bola spokojná s Poliakom? ale predpokladám ze ona epi ani nechcela.

peha81
20. okt 2010

@mirip aha,,tak to je jasné,,vsak sa s ním stretávas na poradniach,,,tak vlastne tým pádom si ho ides zajednávat,nie? no ze aby ti isiel on k pôrodu

mirip
20. okt 2010

@peha81 hej idem iného nechcem tam

mirka1986
20. okt 2010

@peha81 presne tak, nechcela epi, celkovo porod bol vraj fajn... ja som sa bala velmi, ja sa bojim, len ked mi idu brat krv, ja som taky strachoprd 🙂 ja som epiduralku nechcela, islo to celkom rychlo, o 6 vecer prva kontrakcia, boli nepravidelne, ale som trochu krvacala, do pol 3 som bola doma, potom sme sli do porodnice, o pol 5 rano mi zacali pravidelne bolesti a 8:10 bola mala na svete 😉

peha81
20. okt 2010

@mirip ja ked si teda náhodou rozmyslím,ze si idem zajednat doktora, tak tiez vyhráva on 😉 ale tiez ho poznám iba z rozprávania

mirip
20. okt 2010

@peha81 no ja si rozmysleiť neroznmyslím lebo pri prvom keby som nemala zajednaného jeho tak by som rodila u Dr čo som od nej odišla

mirka1986
20. okt 2010

@peha81 ja tiez odporucam Brauna, mala som ho pri prvej a neviem ho vynachvalit 🙂

peha81
20. okt 2010

@mirka1986 jéj tak to mas super,,ja som tiez taky strachoprd a preto chcem tu epi,,,hadam aj u mna to bude také rýchle a znesitelné

peha81
20. okt 2010

tak baby čo,,podla vás si mám zajednávat dákeho dr.,,alebo nie,,,mne je v podstate jedno ze kto ma odrodí,,len toho Poliaka nechcem,,a chcem epi,,,ah jaj, dilema 😖

mirip
20. okt 2010

je to na tebe

katusradus
20. okt 2010

@peha81 ahoj ja som mala dilemu,že za čo dať peniaze-či za epi kedže po prvom pôrode som sa bála alebo za dr. a vyhral dr.konkrétne Braun a nelutujem, tak ak máš na to,zaplať si aj dr. 😉

peha81
20. okt 2010

@katusradus ale zas doktor mi neuľaví od bolesti,,nech je aký chce,,to urobí len epi,,nie? ved to uvazujem či zaplatit aj aj,,to sa uz splhá na peknú sumičku 😖

mirip
20. okt 2010

@peha81 neulaví pri porode ale pomože aby to netrvalo dlho a bolieť že to bude.......s určitou bolesťou rátať treba ja som epi ani mať nemohla a preto som sa na nu ani nepýtala a som trčaka na porodnej od 8mej do 1nej v noci a samotný porod cca 10 min. DR vie velmi ulahčiť porod tak na to že nepomože pri bolesti by som nestavila lebo pomže

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre