Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

zani
26. feb 2011

Ahojte dievcata Levicanky,chcem sa vas opytat na burzu detskeho oblecenia a tehotenskeho v druzbe na buducu stredu.Viete mi niektora povedat ako to funguje,ci si treba obsadit stol dopredu,ci sa plati za miesto v pripade ze chcem predavat.dakujem pekne

bzucinka2
5. mar 2011

@zani neporadim, ale ak dobre viem, tak to tam asi nepredavas ty sama, to si mala zaniest do Medulienky a predavaju si to same baby odtial 🙂

samain_night
10. mar 2011

ahojte,
ste tu aj tehule? či skôr už mamičky?

bzucinka2
11. mar 2011

@samain_night sme tu aj aj 🙂

dankamat
30. mar 2011

@enilora Ahoj, chodi tam priatelov brat a poviem ti asi to nie je velmi dobra uroven, ked on len tak tak ukoncil SOU kuchar s maturitou a teraz studuje na VS. chodia tam len cez vikendy, no viem, ze ked neurobil skusku, tak musel cestovat on za profesormi do BB, LC a pod. Vraj tam studuju vacsinou policajti a ludia, ktori chcu ziskat velmi rychlo titul... 🙂

dankamat
30. mar 2011

@samain_night ja som mamička - čakateľka 🙂

bzucinka2
30. mar 2011

@dankamat ahoj a vitaj, maminka cakatelka 🙂

samain_night
30. mar 2011

ahojte, tak to ma tesi, ze nebudem sama v lete rodit 😀

trdielko149
12. apr 2011

@samain_night aa saman moja vitaj medzi nami Levicankami 🙂 ako sa mas tehuľa?ja malokedy nakuknem do tejto temy my sme uz sukromnicky 😀 😀

samain_night
12. apr 2011

@trdielko149
aa nemôžeš ma tam pridať - do súkromnky?
som Vás náhodou našla .. 🙂

trdielko149
12. apr 2011

@samain_night napisem zakladatelke skupiny alebo jej napis ty jej nick je mirip 😉 aj jej napis ze sa poznaame 😉

desszi
8. máj 2011

Milí priatelia, tento týždeň vo štvrtok, 12.mája, so začiatkom o 16.30 Beseda o (ne)očkovaní v kaviarni Amici Cafe Bar v Rotunde v Leviciach (Jilemnickeho 7, vchod od trznice). Všetko čo ste chceli vedieť alebo čo vás zaujíma o očkovaní sa dozviete práve tu. Aj to co vam detski lekari nepovedia. Kaviaren je nefajciarska, takze idealna aj pre buduce maminky Hostom besedy je Ing. Marian Fillo, hlavny tvorca stranky Sloboda v ockovani a spoluautor a clen peticneho vyboru Peticia za slobodnu volbu v ockovani. Radi vas medzi nami privitame.

slonik5
16. máj 2011

Levicanky, obraciam sa na vas, poznate niekto Veroniku Niklovu? Volala sa tak za slobodna, ma okolo 30 rokov. Rada by som sa jej ozvala, ale netusim ako sa teraz vola. Dakujem za akykolvek kontakt, aj do internej posty.

mirka099
19. máj 2011

Ahojte Levičanky 🙂

S manželom sa pravdepodobne presťahujeme do Levíc, ponúkli mu tam pracovné miesto.

Poradte mi prosím aká je tam situácia zo škôlkami? Synček mal tu v Lučenci nastúpiť od septembra no ale takto neviem čo bude.. Myslíte si, že by mi ho niekde v Levicach zobrali?
A druhá otázka. Dá sa za 250 € nájsť slušný nájom pre rodinku s dvomi detmi?

ĎAKUJEM za každú odpoveď

dankamat
2. jún 2011

@mirka099 Ahoj Lučenčanka sťahujúca sa do Levíc 🙂 aj ja som pôvodne z okresu LC a nedávno sme sa presťahovali do okresu LV, ale bývame v domčeku v dedinke, takže nie som v meste. Asi sem veľa užívateliek nechodí už.... ale čo viem, tak LV sú na tom dobre so škôlkami - je ich dosť veľa a aj dobré.
Čo sa týka nájmu, tak v LV sú dosť drahé podnájmy na to, že prac. ponuky nie sú na tom onič lepšie ako v LC. Ale za 250€ musíš hľadať veľmi dobre, aby si našla aspoň 1izb. byt. Ak chceš niečo väčšie, tak určite počítaj 350€.

bzucinka2
3. jún 2011

@mirka099 ahoj, tak co sa skolok tyka, tie vacsie nemaju problem zobrat deti, len by bolo dobre si to uz zajednat, tie mensie su vacsinou plne 🙂
za 250 najdes jednoizbak v pohode si myslim 🙂

mirka099
4. jún 2011

ďakujem vám baby... no s tými cenami máte pravdu, našli sme maličký dvojizbák, ale fakt maličký za 350 €. Strašná bieda s tými nájmami 😒
Ked sme si to skalkulovali, vyjde nás to rovnako ako ked muž každý den dochádza z LC do LV... to činí 410 €. Tak zatial sme sa rozhodli, že s detmi ostavam doma.

dankamat
6. jún 2011

@mirka099 no s tým cestovaním to tiež nie je sláva - viem aké sú cesty z LC do LV keďže tam často chodíme. Priateľ tiež cestuje hodinu do práce, a je to dosť nákladné a aj psychicky náročné pre neho a pre mňa o to, že príde neskôr domov a skoro odchádza. Treba to dobre zvážiť.
Ak môžem poradiť, skús buď niečo bližšie pri LV pozrieť (Tlmače, Kalná nad Hronom), príp. nejaké dediny. Keď si to spočítaš, tak za tie peniaze si kúpiš dom na nejakej dedinke a pri deťoch to má len výhody.

bzucinka2
7. jún 2011

@mirka099 suhlasim s dankamat, bude to narocne cestovat denne a tolko casu zabit v aute ☹ a hlavne bude z toho stale unaveny ☹

vlasticka185
12. aug 2011

ahojte maminy,dufam ze sa neurazite,ked sa sem pridam k Vam, 🙂 pochadzam tiez z okresu Levic,jedna zo setier mi byva v Lv,a ja tiez casto chodim do lv,najme na nakupy a vybavovacky,ale aj po doktoroch.pozeram ze diskusia tu dost teraz cet pratdniny viazne,chcem sa opytat,nepochadzate niektora z Pukanca?mam jeden problemik,ktoryby som rada vyriesila,teda potrebujjem kontakt na jednu osobku z tade,nakolko jej chcem vratit spevnik,ktory pravdepodobne nechtiac zalozila do mojho kufra v nemocnici,ked sme lezali naa ORL v maji

mirip
12. aug 2011

@vlasticka185 ahoj a vitaj všetky sme v súktomnej téme ale z Pukanca tu baby sú

vlasticka185
13. aug 2011

@mirip dakujem za uvitanie,tak dufam,ze sa mi daka kocka ozve z Pukanca,tiez som v sukromnej teme,ale rada popisem aj tu,nakolko ma zaujima dianie v okoli Lv 🙂 😉 🙂

mirip
13. aug 2011

@vlasticka185 v súkromnej Okres Levice???? Lebo tam som ťa nevidela ani nepripísala ako povoleného účastníka, teda nespomínam si

matat
16. aug 2011

Ahojte baby ja som z Pukanca, potrebujete pomoc??? Ak budem vediet.,rada pomozem 😵

enilora
18. aug 2011

Ahojte neviete mi niektorá poradiť ako to chodí na DTI v Leviciach?

rosannar
18. aug 2011

@enilora ja som chodila na DTI, ale len prvý ročník, ak môžem tak pomôžem 😀

enilora
19. aug 2011

Ahoj chcem vedieť ako to tam chodí.Počula som že škola je lahučká zvládne ju každý.Zaujímalo by ma ako je to s dochádzkou je pravda že nie je povinné zúčastnovať sa vždy na prednáškach? Volala som do školy informovať sa a povedali mi doslova toto "ak sa vám dá prídete ak sa nedá neprídete nepotrebujete ospravedlnenky nie sme na zš.skúšku urobiť musíte ale to urobíte" je to skutočne také jednoduché alebo im ide len o to aby nalákali čo najviac ludí.dakujem za odpoved

rosannar
19. aug 2011

@enilora je to tak ako ti povedali, ani na prednášky chodiť nemusíš, len najlepšie je že aby tam niekto bol zo známych kvôli poznámkam a tak, lebo niekedy sa stalo aj to že skúška bola len z toho čo sa hovorilo na prednáške... ale na skúšky treba ísť...ja som to vzdala práve pre toto....platila som veľa penazí za školu cez ktorú prejde aj somár, akože nie v zlom 😉 ... držím palce, aby ti to vyšlo 🙂 ale najdôležitejšie je aby si šla na zápis, lebo inak nemôžeš pokračovať v štúdiu... 🙂

enilora
19. aug 2011

Viem že sa toto sa o tejto škole hovorí som rada že si bola úprimná a nepísala si my aké je to náročné a podobne ako niektoré baby čo tu popísali že mali toho veľa a tak.Povodne som chcela ísť do Nr no nemožem byť tolko mimo dom a cestovať+ školné je tam drahšie a manžel mi štúdium v Nr neschválil Levice ako tak prežije to ma sem-tam aj kuknúť príde.Akurát dnes som si chcela podať elektron.prihlášku ale nejako sa k nej neviem dopátrať.Moj lekár ma celý týždeň dovolenku takže neviem či to vobec stihnem podať kedže prihlášky sa posielajú len do 28.8. no mám ja smolu..vďaka za info🙂)

rosannar
25. aug 2011

@enilora no ja som bola uprimná lebo som chodila len prvý rok tak sa dalo a aj prácu som mala až od novembra tak som vedela aj študovať v škole lebo uplne že práca u nas začala až v januári tak som sa aspon na tie prvé skúšky vedela učiť....ale zas na jednu skušku som sa učila a dostala som D a na druhu som ani knihu nemala a dostala som A 😀 takže to viac komentáru nepotrebuje a inak držím palce... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre