Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
1. júl 2009

este som ju nedala na net,az zajtra uz sa mi nechce teraz.
jaj verim ti,aj my sme tak,ze len robit a skapat ako otrok. 😠

tinkaaa
1. júl 2009

presne tak je to na.........
ale čo už,inak nebude len tak ako je,pozerala som počasie,aj tak by som nič nemohla robiť
len som sa tešila,že budeme spolu trochu leňošiť v posteli,že jeden deň sa na všetko vykašleme a ono to tak nebude ☹ jjjaaaaaaaj

ditka1
1. júl 2009

jhaaaaaaaaj a to si chcela na neho skocit!!! 😀 😀 😀 😝

ditka1
1. júl 2009

nic idem het.dobru nocku. 🙂 🙄

ejusaaa
1. júl 2009

No Tinka,Ditka,aj nam sa vzdy vsetko takto poondie..aj jeho odvolaju do roboty,minule sa okupal,a uz do postele ked mu volali a musel ist o desiatej vecer do rana..a zrovna vtedy ked mi bolo zle..co uz..a co hlasia skaredo na buduci tyzden,Ja sa zblaznim z tychto teenegerov...tu vedla mame bowling a hulakaju do druhej rana kazdy den 😠 ,jaj treba im tie prazdniny 😠 ,no idem aj ja,dobru noc 🙂

tinkaaa
1. júl 2009

no tak idem aj ja brú noc čauko

fia
1. júl 2009

ahojte, dnes sme boli na poradni a stretli sme sa s erikou. bianca je iž riadna baba 🙂

mojsejovka
1. júl 2009

ahojte... ja ako vždy, až večer prispievam, no čo už so mnou.. 😀

luci.. to je super, že kĺbiky sú ok, ďalšie potvrdenie, že balenie naširoko s tým nesúvisí.. 😉

ejus.. to čo za sestričku??? by som tam spravila bordel, hnusoba jedna.. 😲

mirip... peknýýýýýýýýýý kočík.. ja taaaaaaaak ľutujem, že my sme kočík vôbec kupovali.. 😔 mám objednaný nový nosič pre malú, ale zatiaľ len na vyskúšanie, tak som zvedavá, aký bude.. za 60€.. 😝

ditka.. tešíííííííííííím sa s tebou, že už lepšie papkáte aj spinkáte.. doktorky nie sú vždy najmúdrejšie, treba dať na maminkovský inštinkt.. 😵

my sme dnes nevedeli hajať poobede, len chvíľku Tamarka spinkala a potom bola veeeeeeeľmi dlho hore, tak niekedy už po piatej sme ju dali do veľkej vane na uterák a osprchovali vlažnou vodičkou.. 🙂 mooooja, taká bola zlatá, chvíľku očká vypleštené, že čo to je a potom sa začala usmievať, bolo jej to príjemné.. a potom do 15 minú zaspinkala.. 😵 a vonku sme potom boli len v krátkych šatočkách bez rukávikov a len plienočka.. ani ponožtičky.. a jasné, že klobúčik na hlave..

ja s pavúkom neviem ako bude.. Emku som dávala od 5 mesiacov, ale Tamarku sa bojím.. predsa, keď je taká baculatá, tak je to veľká záťaž na chrbátik takú váhu udržať.. 😕 na nožičky sa mi síce vzopiera riadne, aj sa pekne drží, ale aj tak.. ešte máme čas..

cipsi... ten čerstvý vzduch ti zááááááááávidím.. 😝

a dúfam, že tu ešte niekto je.. alebo už nie???

aadula
1. júl 2009

ahojte
mojsi ja vás akurát čítam 🙂

aadula
1. júl 2009

toto dusno je neskutočné aj malý je z toho veľmi nervozny a neviem či mu očné zúbky nepôjdu 😝 tiež dnes len tak v tielku pobehoval vonku, krátke gaťuše..dokonca oboje som ešte po Paťke našla 😀 a sandalky na boso..a cez obed spal tri a pol hodiny..už som ho išla budiť lebo večer neviem neviem do kedy by sme boli ešte hore

tinka, veď to..aj moj keď má dovolenku, tak ide na brigádu ☹ čo narobíme

ja som Paťku do chodítka nedávala, ale to sme bývali ešte u našich a bolo tam viac ľudí na to, aby s ňou stále niekto behal, ale teraz keď som sama bola s malým, tak mi v máji vlani už pukli nervy a kúpila som malému chodítko...dávala som ho tam vždy len na chvíľku kým som niečo porobila..lebo to s ním bolo v tom období ťažké..a prípadne tam aj papal v ňom a chodiť začal ako 11mesačný a v pohode 🙂 potom už v chodítku nebol

mojsejovka
1. júl 2009

no adulka, ja som sem zasadla a kým som dopísala, čo som chcela, tak malá sa mi zobudila.. 😀

len v plienočke je a aj tak jej je teplo a nedá sa jej spinkať.. no čo.. nechám ju zase chvíľku hore a idem zas uspávať..

aadula
1. júl 2009

aj Samko bol už hore..išiel k nemu ocino...spí v bodíčku..trošku mám obavy, aby neprechladol na bruško ak by bol len v plienočke.....je to ťažko teraz s nimi...oni ešte nemajú tak tie potné žľazy vyvinuté 😝

mojsejovka
1. júl 2009

Tamarka spinká s nami v posteli, tak ja ju v noci prikrývam, keď sa ochladí.. chúďa malé, ledva zaspala, dala som ju na bruško, tak sa jej lepšie spinká.. to je otras takéto teplo pre také malé deti.. 😝

jarula25
1. júl 2009

dobry vecer alebo peknu noc??no neviem.
.hrozne teplo aj moj maly sa uz raz zobudil a je nehorazne spoteny a najhorsie je to ze on sa zakryva paplonom skovany az po usi inak nezaspi a bez pyzama uz vobec dneska som sa mu snazila nahovorit nech si nedava pyzamko ze je strasne teplo a reval ako besny ze jemu bude zima tak som mu ho dala nakoniec a hned zaspal ale uplne je cely vankus mokryyy a zas ked ho teraz odokryjem tak prechladne a ked zaciti na sebe deku co neznasa sa hned zobudiii 😖 🙄
idem buvat dobruuuuuuu

sweetangel20
1. júl 2009

tinka, tu som, nič neboj. a ani na pokeci som nebola, viem... len mám toho tento týždeň dosť veľa. cez week oslava a tento týždeň furt behám po doktoroch. ešte aj zajtra musím k ženskej a potom dakedy ešte k weissovi na gastroenterológiu. už ma z toho ide šibnúť. na krčnom ma nasrala debilná sestrička. uff, ešte furt som nerozdýchala. reumatologička nevie, čo mi je a tak ďalej a tak ďalej. o nervy. aspoň ocko má dovolenku, že je s nami, tak sme sa boli dnes aj trošku kúpať. marek zaspal ako zarezaný s fľaškou v ústach 😀

no nič, ja idem, aj tak tu s najvačšou pravdepodobnosťou nikto nie je. ak budem stíhať, zajtra sem kuknem. dobrú noc, kočky 🙂

ejusaaa
2. júl 2009

Dobre ranko,dufam z ednes uz nebude tak dusno...lebo to je fakt nehorazne...MOjsi,aky nosic ste kupili?U nas sa to nastastie utisili a velmi neprotestuje v kociku,ale najradsej je v sedacke,len fakt neviem ci to neskodi?Dneska o desiatej volame za vysledky,tak som zvedava...ak ani to nebude dobre..ja by som esteeeee tak spala,mali sme celu noc otvorene okno,konecne bolo prijmne 😒 Pre deti to je strasne ako vravite,ale aj pre nas 😒 Sweet taak aj teba nastvala sestricka,aj mna 😠

tinkaaa
2. júl 2009

Bré ránko
ejuss dneska si tu nejak zavčasu 😕
no ja idem do sprchy drobec ešte buvá
inak sa aj tak teším,že bude Peťo doma-síce bude i tak het,ale bude doma každý večer a nebudem tu sama 😉 hľadám všade nejaké pozitíva 🙂 musím bo upadnem zas do takej depky ako minule
mojsi takže nový nosič 😉 adul presne tak,každý chlap,ktorý chce aby si jeho rodina mohla aspoň trochu viac dovoliť ide zarábať korunky aj pomimo jeho zamestnania- na Slovensku je to tak
chcela som ísť v sobotu do Topoľčian - je tam deň otvorených dverí v pivovare,ale to už Peťo chce ísť asi na tú fušku 😖 chcela som mu to dať ako dodatok k jeho meninám,mohol by si kľudne dať do nosa,však by som odšoférovala
no idem bo čas sa hýbe

jarula25
2. júl 2009

dobre ranko...
jasne ze moj maly hned ako som ho zakryla dekou vcera vecer sa zobudil a odhodil ju zo seba...tak spal odokryty az do rana a bolo fajn 🙂
Sweet takze mas toho dost samy doktory 😖
ejuss daj vediet ake boly vysledky
Tinka veru bud rada ze bude aspon v noci s tebou lepsie ako cely tyzden sama a neboj ked bude prsat tak ani na fusku nepojde a bude doma s tebou teda s vami 😅 😉
my ideme teraz ku kamoske na zahradu hadam nam vyjde pocasie a nerozprsi sa leboma jeb...ne tak sa nato maly tesi a aj ja ze si oddychnem trochu.. 😵
dobre ideme sa vychystat pekny dennnnnn Tinka inac aj Evka z Kozaroviec pride za nami na zahradu.... 🙂

alzbetabenkova
autor
2. júl 2009

dobre ranecko,
tinuska, ano mato robi v gazdovskych potrebach u tety, a neviem, mne sa zda ze tie velke hojdane tam niesu,ale opytam sa ti,a ked tak napisem
vcera som bola ubehana taky cudny den to bol divny a moja mamina urobila taku blbost,ze ja som v meste u cinanky hore v priore videla taky detsky bicyklik z a7eur,taka cenovka tam bola,ale ja som to nemala sama z malym ako brat,tak jej vravimked isla do mesta,nech to kupi za 7 eur,ak to bude viac tak nie, isla kupila za 50!!!!!!!!!eur,.mna skoro vystrelo, a v hypernove to maju za 22 tak je normalna???ved jej som vravela ze za 7 a bola tam zla cena,tak ale pri pokladni to vratit mama,terza jej uz asi peniaze nedaju co?? 😠

tinkaaa
2. júl 2009

hmm alzbet peniažky ti vrátia asi len vtedy ak by si našla nejakú vadu na to bicyklíku 😒
jarul Peťo pôjde tak či tak na fušku-lebo to ide robiť dnu sadrokartony ale som aj rada,lebo teraz s financiami vychádzame len tak tak a ideme aj na tie oslavy takže korunky treba 😉
alzbet tak sa mi opýtaj budem rada

ejusaaa
2. júl 2009

Alzbet a mamina chce ten bicyklik vratit?V ktorom cinskom,ak v tom na krytej,tak ta, urcite nevratia,ak v tej brane na pesej,tam asi hej...

alzbetabenkova
autor
2. júl 2009

tinuska, teraz som mu volala ze tam maju ale len tie take kvalitne a tie stoja az pkolo 5 6 tisic korun 😠 😒 tak ti asi nepomozem,ako keby mali,mozno ti vybavim aj zlavu,ale to je strasne drahe, to v tescu zvyknu mat za 1500 😝
ejka, ja soim chcela aby to vratili, ved v hypernove by mal bycik a este by aj ostali eurace, no ale pochybujem sice ta cinanka hore v priorre kde bol megac je dobra ale neviem,skor by povedala ze vymenit za tovar

luckai
2. júl 2009

Ahoje kočky!
no aj ja dúfam, že dnes bude horšie, večer som malú 3x prezliekala, čo som nevedela v som jej nebude ani teplo ani zima. Najprv mala overal, potom som jej dala body s krátkym rukávom a ponožky a v noci som ju prezliekla do takého tenučkého bedy s dlhým rukávom a holé novy. Romaka je vždy pekne pod pazuchy pozakrývaná a aj ke%d v noci cvičí a krúti sa niekedy, aj tak je vžy tak zakrytá a má ten tenký paplónik na leto, takže to aj bolo dobre. S krátkym rukávom sa mi už zdalo pri otvorenom okne chladno, aj keď z vonku chlad teda nešiel...
Ozaj, včera bola v meste len v šatočkách bez rukávov - 1. krát, a je v pohode a myslím že by aj menej zniesla...no uvdíme dnes. Ja som bola včera hotová z toho tepla a z behania po meste.

judith
2. júl 2009

:Ahojte!
alzbet... ja si myslim ze ti peniaze nevratia, to su hnusoby čínske... 😀 maximalne ti povedia ze si mas vybrat v tej cene niečo iné ako ich poznám.. 😠
ejus, ako ti je? Zabrali ti lieky aspon trošku?
Jááj včera som mala chlapčeka čo sa o neho staram, od štvrtej do siedmej a večer som sa cítila ako vyžmýkaný pomaranč... 😝 Fakt sa niekedy čudujem ako to všetko možte stíhať... 😎

tinkaaa
2. júl 2009

alzbet dík- možno pôjdeme aj tam pozrieť,on robí u Gazdu v tých záhradkárskych?
cena je dosť vysoká,ale radšej možno kvalitnú kúpime to chcem tým naším kúpiť však ešte uvidím čo povie Peťo,lebo aj na nete som našla nejaké a tiež celkom schopné ceny sú tam 😉 idem ešte objednať tričká a k tomu ešte také portréty už som rozhodnutá,tričká poviem,že sú od Sašky a portrét budú mať spoločný aj s hojdačkou
ešte som objednala super tortu a mamine dáme kvety a tatovi fľašu
bude to zas záber na peňaženku 😝 ale chcem im dať niečo načo nezabudnú

sweetangel20
2. júl 2009

joj, ejuša, ani nevrav, ako ma vytočila. idú mi vyberať krčné mandle, bo tam mám chronický zápal a kĺby ma môžu vraj bolieť aj z toho. no a primár povedal, že tam musím v nemocnici tri dni ležať. tak vravím, že to ja nemôžem, bo nemám kde dať malého, naozaj nemám. no kto mi s ním bude tri dni? ondrejovi dovolenku len tak nedajú... no a tá sprostá debilná hnusná primitívna sestrička sa tam začala na tom smiať!!! tak čo už je smiešne na tom, že nemám kam dať malé dieťa??? 😠 som sa nasrala a nejdem si to dať do nemocnice, ale na ten mediklinik. síce za to zaplatím, ale stačí, aby som tam bola osem hodín a pustia ma domov. a keď by mi náhodou niečo bolo, že by som dostala horúčku alebo by mi to zahnisalo, tak ten doktor príde ku nám domov, nie ja sa mám trepať naspať do nemocnice. mám na háku. tak ma vytočila hentá trubka. jaaaaaaaaaj

tinkaaa
2. júl 2009

ten portrét niečo takéto kuk sem http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5181189 len sa neviem rozhodnúť,či mám dať urobiť ich portrét alebo mám dať nás -teda mňa Peťa a malú alebo dám oboje 😝 poraďte
http://www.supertricko.sk/tovar/149-Uz_mi_lasko... a tričko takéto asi alebo dám urobiť najlepší starký a starká na svete, čo vy nato?
ozaj ejuš nezohnala si v LV také tričká nemusela by som objednávať,také vraj majú v nejakej harmonii či kde to v Lv ale to nemám overenú infošku ak budete mať niektorá cestu do mesta urobte kuk please

judith
2. júl 2009

tinkaaa ... ty prosím ťa na čom frčíš.... 😀 😉

tinkaaa
2. júl 2009

prečo judith? 😅 ........

tinkaaa
2. júl 2009

originálne nie?
počuj ty si písala,že robíš pre jednu firmu v Juri,však neni to náhodou plechovanie striech a také náležitosti? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre