Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

danielle
26. jan 2012

dakujem dievcata 🙂 asi to teda nebudem riesit a nas drobec nastupi do skolky v polovici sk. roka 🙂

mirka1986
30. jan 2012

jeeej, ahojte, tak vy uz ste niektore naspät vo verejnej teme, no mozem ja nakukat do sukromnej 😅

januska2511
30. jan 2012

ahojte baby je tu niektora ktora bude v LV rodit v auguste?

eliskaf
3. feb 2012

@januska2511 Ahoj, budem rodit v LV, len o trosku skor ako ty 🙂 Mna to caka v polke jula 🙂

mirip
3. feb 2012

@mirka1986 detto v súkromnej ani noha.... 😢
@januska2511 ja nie dve mi úplne stačka 😀 😀 😀
@eliskaf pozerala sommoju svadbu si mala svadbu 2.10.???????? Ja tiež len "trošku" dosť skor ako ty, starejší aj fotografka detto ako ty 😀 😀

vlasticka185
5. feb 2012

@loralo tusim v materskom centre Medulienka 😉 ,ale skus si dat do google,urcite ti nieco vyhodi

eliskaf
6. feb 2012

@mirip naša svadbu už bola tiež dávno 🙂 Ale veľmi sme si ju užili 😵 Starejší a aj Dadka boli úžasní 😉

mirip
6. feb 2012

@eliskaf no 201O nie je tak dávno my 2004 to je strááááááááášne dávno

eliskaf
6. feb 2012

@mirip tak to už áno...ale spomienky ostanú naveky 🙂

ktore
14. feb 2012

ahojte.nie som z okresu levice ale mam to blizsie ako do novych zamkou a tak mam aj lekrov z levic aj dcerka sa narodila v leviciach aj toto druhe by som chcela v leviciach.

niki_lv
19. feb 2012

Ahojte velmi sa tu v poslednej dobe nepise 😒 kedze vsetky moje kamosky zatial deticky nemaju tak hladam nejaku kamosku na kocikanie z LV 😉

li_la
19. feb 2012

@niki_lv Ahoj 🙂 Ja som tiež z LV, mám 21 a ročného synátora. 🙂 Na MK som už našla viaceré maminky, ale rada sa zoznámim s ďalšou 🙂

zani
2. mar 2012

Ahojte Levicanky,neviete nahodou ci sa bude organizovat na jar nejaka burza detskych veci(hracky/oblecenie) a hlavne kde?

bublinka144
3. mar 2012

Ahojte, som priamo z LV a mam takmer 2. rocneho syna. Kamosky ani rodina nema take male dieta, rada by som sa zoznamila s mamickou, ktora ma dietatko priblizne v rovnakom veku ako ja. Tesim sa.

bzucinka2
4. mar 2012

@bublinka144 ahoj, nas ma priblizne tak ako tvoj 🙂

timejka8
4. mar 2012

ahojte ja som z tlmac a mam 2 rocnu dcerku a uz skoro 6 mesacnu dcerku,,,,a zani burza bude teraz u nas v tlmacoh na lipniku 15-16 marec 🙂

bublinka144
4. mar 2012

@bzucinka2
Ahoj, vsimla som si, ze obidvaja maju rovnake mena. Niekedy koncom buduceho tyzdna by sme sa mohli stretnut niekde v meste. Co povies?

bzucinka2
4. mar 2012

@bublinka144 jasne v pohode, lenmi daj vcas vediet, ja byvam v centre takze nemam s tym ziadny problem, tento tyzden nejdeme ani plavat, tak mam volno 🙂

bublinka144
4. mar 2012

@bzucinka2
No to je super, aj my chodievame - sice v poslednom case nie velmi pravidelne - plavat. Urcite sa ohlasim a dohodneme si miesto. Uz sa tesim, ako sa budu nasi dvaja Tomaskovia spolu hrat - aspon v to dufam. Zatial Ta zdravim a zelam este pekny zvysok nedele.

zani
4. mar 2012

dakujem Timejka,ja by som radsej potrebovala Levice a april ale aj tak diky

bzucinka2
4. mar 2012

@bublinka144 super, ok, tak si pisneme, ale radsej do IP 🙂

danielle
4. mar 2012

ahojte dievcata, ja len k tym skolkam v LV, nie je pravda, ze su obsadene skor, ako zacne zapis... My sme sli na zapis az teraz v marci na Okruznu a v uplnej pohode nas zapisali. Pekny vecer 🙂

matat
4. mar 2012

@timejka8 a kde tam presne bude ta burza?

timejka8
5. mar 2012

v kulturnom dome na lipniku oproti autobusovej zastavke je kulturak...usporiadava to materske centrum z lipnika....

valika80
5. mar 2012

Zani, k tej burze, všetky informácie nájdeš aj na facebooku pod Materské centrum LIPKA🙂 Je tam otváracia doba aj podmienky predaja, ak by si chcela predávať, môžeš sa ešte prihlásiť. A dievčatá, je to spojené aj s predajom hand made výrobkov od mamičiek, určite sa oplatí prísť 🙂 🙂 🙂

fide
9. mar 2012

@uzovicka ahoj už ti tu mozno niekto odpísal necitala som do konca.... ja chodim k Zuščakovej a tiež si skoro za každyym usg platim ale myslim ze lepsie ako kamoška v KE ktorá ma iba tie 3 usg robene za cele tehotenstvo ktoré preplati poistovna doktorke....bala by som sa o svojho drobca kedze som na riziovom keby ma nevysetrila...u Hoseovej som bola raz ked mala moja dr. dovolenku ... nenachadzam na nej ziadnu chybu dokonca mi vsetko co sa tyka mojho rizika a j povysvetlovala omnoho viac ako moja....

fide
9. mar 2012

Mamičky čo ste už v LV rodili prosím vás potrebujem niečo pre bábo do porodnice okrem jednorazovych plienok???

mirip
9. mar 2012

@fide kuk tému porodnica Levice, písala som to tam hádam 4x celý zoznam, pošlem ti ho vIP

lacka224
28. mar 2012

Ahojte baby, viete mi aktualne poradit nejaku dobru pediatricku v Leviciach? Uz som hladala v inom fore na koniku ale bolo tam len par tipov a ak sa to tu preberalo tak 200 stran nedokazem precitat :-P ...Dakujem!!! 🙂

bzucinka2
1. apr 2012

@lacka224 ja chodim k Dr.Kovacovej a som s nou maximalne spokojna, je aj plucna, tak odporucam, ak ma volne miestot ak berie nove deticky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre