Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

timotejko
19. jún 2009

ahojte baby ..to som ja Emka 🙂 ...konečne sa mi podarilo odblokovať PC , len som zveedavá dokedy ma to bude na koníka púšťat zase ... zabudla som svoje staré heslo tak som musela sa na novo zaregisrovať...
my sme boli tento týždeň pre zmenu s Timkm v nemocnici ...zase mal zvýšené hodnoty bilirubínu a celý víkend nám grckal ..tak nás pani doktorka šupla na infúzky do nemocky ... boli sme tam tri dni a Timko bojoval statočne ..len sme schudli od pondelka 200 gramov tak teraz musíme doháňať papanie aby sme nemuseli prejsť na umelé mliečko ...

ejusaaa
19. jún 2009

Emka tak vy ste boli v nemocke? 😲 a este stale ma teda zltacku a preco tolko grckal? 😲

ejusaaa
19. jún 2009

Emka na tej tretej fotke sa Timko s tatinom neskutocne podobaju,uplne rovnaky su,dobra fotka 😀

timotejko
19. jún 2009

ahoj ejuš...že vraj má refllux a vyrastie z toho ...tak mu pred papaním zarábam nutriton a tak sa trápime,...napína ho stále len to nevyvráti...chúdatko malinké toľko sa natrápi ...a ešte ho ten nutriton aj zapeká a nevie sa vykakať... ale aspoň už sme doma

timotejko
19. jún 2009

no čistý otec...celý on ...po mne nemá nič čo sa týka výzoru ale ešte mám nádej že očká bude mať po mne,..🙂

alzbetabenkova
autor
19. jún 2009

emka, to je mi velmi luto, a ano maly je ely tatinko, zlatunky, cudatko ta mala rucicka ☹
no ideme von,maly betar uz hubuje

timotejko
19. jún 2009

pridala som foto z nemocnice...inak bolo tam hospitalizovaných asi 5 detičiek ktoré vracali ...aj primárka hovorila že za celý rok nemávajú toľko prípadov ako teraz za posledných pár dní..

mirinka23
19. jún 2009

ahoj emka, malý je úžasný, ale sa teda natrápite.Ale neboj určite to bude čím ďalej tým už len lepšie.A ty ho len kojíš?
Ako dobre, že sa nám ozvala už aj lenka.
Baby v tom sníčku majú dobre veci a aj lacnejšie?Bola som tam len raz aj to dávno keď sme zháňali malej kočík.

mojsejovka
19. jún 2009

jaaaaaaaaaj, babyyyyyyyyy... 😒

ešte som vás ani nečítala, ale som straaaaašne nasratá.... 🙄
Romanovi v blave ukradli z izby telefón.. ☹ to už čo za magora chodí po izbách a kradne??? 😖
už na telefón sa vykašlať, ale na karte mal kopu čísel.. aké mám nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.. 😔

no idem si dať niečo sladké, nech sa ukludním..

mirinka23
19. jún 2009

no mojsi to sú teda veci.To už ozaj musel byť nejaký blbec čo to ukradol, že sa tak aj nebál že ho niekto uvidí.To je sila a kde leží v leviciach v nemocnici?

aadula
19. jún 2009

ejuška dobrá fotka 🙂

mojsi...fu tak to by naštvalo aj mňa 😠 ja som bola so Samko v BA v nemocnici a s nami ležala taká pravá rómka od Nitry najskôr som sa bála si tam nechať veci, ale ona bola úplne perfektná...ešte aj Samina mi strážila...niekedy také veci možno kradnú takí ľudia..od ktorých by sme to vôbec nečakali ☹

aadula
19. jún 2009

emka, tak si mala zážitok hneď od narodenia malého....ja som sa toho veľmi bála, že skončíme v nemocke keď sa Samko narodil...lebo keď mal 5 týždňov asi ..tak sa doktorke zdal dosť žltý a brala mu krvičku..našťastie to nebolo až také zlé, aby sme na infúzky šli... tak prajem nech už také zážitky nikdy nemáte 🙂

ditka1
19. jún 2009

emka...juuuj chudiatko male,musi to byt hrozne pre neho ked by aj papal a je mu potom zle ☹
ejus...dobra fotka 😉
mojsi...teda tak to je sila... 😠 a ma podozrenie aspon ze kto to bol? 😕
my si mrnkáme lebo sa uspavame,uz Lukáskovi klipkaju ocka

mirip
19. jún 2009

ahojte 😔

ejusaaa
19. jún 2009

Mirip,co sa stalo? 😲

mirip
19. jún 2009

ale ejuš ani sa nepýta, idem v pondelko na diabetologiu na pretestovanie lebo jednu z hodnôt pri glukozovom teste mám zvýšenú a ak sa to zopakuje tak dieta, a to ma minule dr. zvozil že som rpibrala málo od začiatku len 3kilá a potom si mám vybrať, už aj tak málo jem, len nasilu a teraz to bude duplom tak, a to sladké nelem vobec a včera som po glukozovom teste ked som prišla domov aj od sladkého grcala.......už tomu nechápem vobec ako je to možné 🙄

ejusaaa
19. jún 2009

Mirip,jaj to ma mrzi...tak by som Ti priala bezproblemove tehotenstvo,nech sa uz konecne mozes zacat tesit....a mozno to aj dobre dopadne nie?Inak sa ako citis?Vidim ze mas v albume na vyber z dvoch kocikov 🙂 Mne sa viac ten prvy paci,Tebe?

jarula25
19. jún 2009

ahojte ....Ejus nahodou ta fotka je dobraaa...
Emka tak drzime palceky aby bolo Tinkovi len stale lepsie 😉
Mojsi mna by asi porazilo a od nervov by som zjedla nielen jednu cokoladu 😠 😠 😠 😠
Mirip neboj vsetko nakoniec za 16 tyzdnou dobre dopadne a Bianka bude na svete a robit vam radost 😉 a inac Bianka mala nedavno meniny tak dodatocne vsetko naj 😉

ejusaaa
19. jún 2009

Ozaj vedeli ste ze aj Kopka ma male babo?S Matom sa prechadzali vonku,boli celkom zlati 😀

jarula25
19. jún 2009

Adull Dakujem za info skusim im tam vpondelok zavolat 🙂

ejusaaa
19. jún 2009

Jarul a BIanca ci Bianka mala meniny,lebo Mirip bude mat Bianku 😀 A emka ma Timka,nie Tinka 😀 a ta Tvoja sestra to fakt jej az v pondelok robia zakrok?Chudatko,to musi byt strasne na psychiku 😔 a nemoze ju to ohrozit ?

jarula25
19. jún 2009

mala aj Bianka aj Blanka maju v ten isty den meniny 😅 jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssss tak prepacte ze som to zle napisala 😀
no az v pondelok jej to spravia a psychicky je natom hrozne a ja snou sme dvojicky a fakt sa citim asi tak ako ona je to hrozneeee 😢 😢 ohrozit asi hej ale daly jej aj hned antibiotika aby sa nic nestalo nejaka infekcia a tak

ejusaaa
19. jún 2009

preco jej to nie hned urobili?Mojsi,tak ten mobil to fakt potesi 😠

jarula25
19. jún 2009

lebo u nich sa to zevraj robi od nedele do stvrtka a maju toho nehorazne vela tykych pripadou tak nestihaju ci co neviem presne tam je zdravotnictvo uplne ine ako u nas 😠

ejusaaa
19. jún 2009

No tak fasa 😠 Miriiiiiiiip uz si aj zmizlaaaaa? 😉 a ta Kat sa vobec neozve,ani Deszi davno nie 😖

jarula25
19. jún 2009

no aj Tinka tu hadam dneska ani nebola len rano....Tinkaaaaa kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???chybas nam tak ako vsetky ostatne strateneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

ejusaaa
19. jún 2009

Akurat som to chcela napisat,ze ani Tinka,vsak bola v Lv na nakupoch,co si nakupila Tinus?asi jej dosiel Peto domov,tak nema cas 🙂

alzbetabenkova
autor
19. jún 2009

caute cicky, no kat, o tje som minule pisala,a aj teraz asi vcera som jej napisala na pokec,este nic neodpisala
mirip, neboj sa budeme na teba silno mysliet
mojsi ☹ 😒 😠 😔 🙄 ine nic
ejka, kopka??jeeej ten ma rodil,teda odrodil mi maleho😀
no aj idem, tak dobruuuu

ejusaaa
19. jún 2009

a coze tak skoro Alzbet?Ved Ti nejde MAstalirko 😲 Ale aj ja sa poberem,som taka unavena..a dala by som si kofolu capovanu,ale mozem snivat,kto mi ju pojde kupit 😝

ejusaaa
19. jún 2009

Alzbet,mozno Ti Kopka odrodi aj to druhe Slonica co cakas 😀 Gratulujem k peknemu cislu,si v 111 tyzdni 😀 este Ta nerozkopalo? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre