Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

maartinkaa
21. jún 2009

ahojte, ako sa mate?

Sweet ta baba chodi sem na konika a kazdim dnom caka babatko a chodi do temy mama oco rodina a zomrelo mi dieta ☹
Sweet a este by som sa chcela na nieco spytat kedze si robila v t mobile. chcela som si dat tych 3000 min mesacne zadarmo ale neviem ako to mam chapat, pausalne platim nejakych 599 za mesiac, od 8-18 t mobile zdarma, od 19-7 je to 7,50 a tak isto celych 24 hod 7,50 do inych sieti. Otazka znie: za co platim ten pausal /zadarmo/ ked platim pausal a vsetko ostatne platim navyse ? dufam, ze si ma pochopila ako myslim, lebo som to napisala hroznym sposobom, ale ja som bola v tom, ze v tom pausali 599 sa budem moct pohybovat ked budem volat do inych sieti a do t mobilu v case od 19-7 😠

sweetangel20
21. jún 2009

martinka... ee, nepochopila som to ☹ tinka je maťa, ty si maťa, aj ja som maťa. ty koksooo, ale nás tu je. ešte niekto sa hlási?

sweetangel20
21. jún 2009

martinka, ty si nerobila náhodou v hypernove????

sweetangel20
21. jún 2009

počkaj, ty si asi myslela ten paušál Superhit. tak tam to máš, ako si napísala, od 8 do 18tej zadarmo do t-mobilu, potom od 18tej do 8 to máš spoplatnené na 7,50 sk a do ostatných sietí voláš nonstop za 7,5 sk. a za čo platíš? v prvom rade za telefón, ak si brala. a aj za to, že môžeš volať zadarmo do t-mobilu a do ostatných sietí to máš zvýhodnené. ale ako hovorím-v prvom rade za mobil

maartinkaa
21. jún 2009

ano robila som v hypernove 😀 a ked nechcem telefon, tak maj tak musim platit taky pausal? 😝, ale myslim, ze sa mi to vobec neoplati platim stale 2000 korun za telefon /za dva/ a takto to natocim aj tak lebo tych 599 je urcite bez dph atd...... 😝

sweetangel20
21. jún 2009

tak ja ťa poznám, ja som robila predtým ako som otehotnela v nayku na pokladni 🙂 som behávala von s janom hutňanom, teda kým ma poriadne nepodrazil ☹ a neviem, ako je to s tým paušálom, či musíš brať aj mobil alebo nie, to si skús zavolať na zákaznícku linku. ale ja už v t-mobile končím, zmluvu nepredĺžim ani za svet, počkám do septembra a koniec, mňa to s nimi absolutne nebaví... ma len hnevajú 😠

tinkaaa
21. jún 2009

no tak sa musím zapojiť do debaty medzi Maťky???keď nás je už tu toľko 😀 😀 😀
ja som si práve dala ibalgin,nezvyknem si pchať tabletky ale fakt ma dnes nehorázne bolí hlava
už som dovarila ešte na večer zamiešam pomazánku a hotovo 😉

maartinkaa
21. jún 2009

aha uz viem, tak janicko /bez komentara/ a z t mobilu chcem odist aj ja. na to, ze im platim 8 rokov, nemam ziadne vyhody 😝 😝 😝

maartinkaa
21. jún 2009

akurat mi hovorila kamoska, ze mam ist do 02 ona tam je tiez uz dlhsie a tam za 100 minutovy balicek zaplatim iba 300 korun a ked ich prevolam tak do 02 volam zadarmo a klip maju tiez zadarmo a ked si budem chciet nabijat kupon tak to mam len nejake 4 koruny do vsetkych sieti a do 02 po tretej minute volania zadarmo 😉

sweetangel20
21. jún 2009

tak ja som mala jana fakt rada,ale len ako kamoša a on sa chválil, že ma preťahuje, dosť silné, najmä v čase ked som otehotnela. keby tomu môj muž uveril, tak som v háji. potom ma ešte aj jeho žena naháňala. ešte aj peniaze si požičiaval kade chodil, bleee, a potom to prepil alebo nahádzal do automatov. dlho som s ním potom mala problémy.
tinka... vitaj v klube 😀

sweetangel20
21. jún 2009

aj ja chcem o2, len mi tu musí skončiť zmluva

maartinkaa
21. jún 2009

tinka, vonku je blbe pocasie, ale ja sa cudujem, ze ma v tomto tehotenstve skoro vobec nebolieva hlava a to som s tym mala dost velky problem 🙄

tinkaaa
21. jún 2009

vitám,vitám sweet a nič nepýtam 😀 😀 😀 😝

sweetangel20
21. jún 2009

joj, ani nepýtaj. nič nedáme, lebo nič nemáme 😀

maartinkaa
21. jún 2009

jano ma aku zenu????

tinkaaa
21. jún 2009

maartinkaaa mňa počas tehu hlava nezvykla bolieť našťastie ja som mala skôr iné problémy,už sa tešákuješ na dvojičky však,ku ktorému dokimu chodíš?

sweetangel20
21. jún 2009

takú malinkú zlatučkú, volá sa zuzana. ale či sú ešte spolu, tak to netuším, bo aj ona si potom niekoho vraj našla a chcela dať žiadosť o rozvod, čo sa jej ani nečudujem. ona bola na misii v kosove a on tu robil hovadiny. ty si nevedela, že je ženatý???

maartinkaa
21. jún 2009

nooooo, uz sa tesim a chodim k matovi 😀 😀 😀

sweetangel20
21. jún 2009

inak dvojičky, tak to by som si netrúfla. držím palce a prajem pevné nervy

maartinkaa
21. jún 2009

jaj, ale ja som teraz myslela toho inzinierika janka 😀 😀 😀

maartinkaa
21. jún 2009

ale henten bol tiez cislo 😝 😝

sweetangel20
21. jún 2009

nieee, ten nie je ženatý. to je molnár. hutňan robil tovarového inšpektora na pokladni, taký s briadkou

maartinkaa
21. jún 2009

uz viem, zvykla som sa s nim bavit sem tam

sweetangel20
21. jún 2009

tak to teda bol číslo 😀 zo začiatku bol super, potom už len troska

tinkaaa
21. jún 2009

baby končím malinká sa budí tak ide papkať a o chvíľu už aj my budeme predsa obedovať 😉 a ešte chcem umyť kúpelku,a začať žehliť lebo mám haldu prádla 😅

maartinkaa
21. jún 2009

ja som skoro dostala infarkt, ked som sa dozvedela, ze to budu dvojicky, ale uz sa tesime 😀 😀 😀

sweetangel20
21. jún 2009

to ti verím. ja som infarktovala, ked som zistila, že som tehotná. dvojičky by som už asi nerozchodila.
končím aj ja, marek sa zobudil a začína vymýšľať. paaaaaaaaa

maartinkaa
21. jún 2009

ja uz musim tiez, vzacna zhoda tak sa majte 😀 😀 😀

cipsinka
21. jún 2009

ahojte dievcence 😉 😉 😉 😉 ,

joj to co za smutne pribehy tu davate 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 radsej si idem pozriet tie vesele od alzbet 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

TOBIASKOVI vseeeeeeeeetko najlepsie k vymesaciu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Uz je velky chlap 😵 😵 😵 😵 😵

a co sa tyka tenisiek odkedy si zarabam sama na seba tak si kupujem len znackove tenisky a aj drahy a vlastne uz som mala aj jedny vo stvrtom rocniku na strednej 😉 😉 😉 😉 😉 ja nedam na znackove dopustit neviem si predstavit takych cinanov smrdlavych bleeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
21. jún 2009

tinka mna vcera vecer taaaaaaaaak bolela hlava ako este nikdy 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 drahy mi daval do mraznicky obklady a potom som to nejako rozchodila ale bola to katastrofa ☹ ☹ ☹ ☹ a potom ked sme sli spat ma zacal brutalne boliet zub 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre