Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
13. júl 2009

Ahoj silvi,co porabas v tychto tropickych horucavach? 😀 jaj zajtra nam drzte palce u tej doktorky.. 😕

mirinka23
13. júl 2009

ahojte nemali ste niektorá s detičkami problémy s uškami?Mi sme boli s malou na pohotovosti tak strašne plakala až nám prestávala dýchať vedeli sme, že ju asi niečo bolí len sme nevedeli, že čo.A na pohotovosti nám povedali, že sú to ušká tak jej kvapkáme do uška kvapky.Ale stále sa zobudí s plačom asi ju to bolí, alebo ja neviem lebo pekne spí a zrazu je veľký krik.

mirinka23
13. júl 2009

asi tu žiadna nie ste, že?

ejusaaa
13. júl 2009

Mirinka,my sme zatial chvalabohu s uskami problem nemali..

mirinka23
13. júl 2009

tak to ejuš buď len rada to neprajem nikomu je to hrozné ako dieťa vtedy plače.Všetci vravia, že nič nie je horšie ako keď dieťa bolia uši.

sss204
13. júl 2009

ejusaa ja som sedela pri bazéne,bola pozrieť starkú,chúdačik Danielko neznáša teplo tak bol nespokojný tak sme len vo vnútri potom sedeli.
mirinka nemali sme s tým problém,aj ja kričím na všetkých doma nech nerobia prievan,počula som tiež že to je vraj najhoršia bolesť.Sesternica to tiež mala a nechápala ako to m§že zniesť bábatko lebo vraj to je neskutočná bolesť aj pre dospelého,ona sama plakala od bolesti.Dúfam že vám to rýchlo prejde ☹

bzucinka2
13. júl 2009

ditka jasne uz beha ako samion, on zacal skoro chodit, tak teraz sa uz machruje 😀

mirka, nastastie ani my sme take nemali a to z coho mohla chuda chytit? 😕 posielame cmuk, nech to rychlo prejde, ale u mna zaberaju cajovnikove kvapky rychlostou blesku, nakvapkam na vatu a dam do uska a na druhy den pohoda, tak skus, uskodit to nemoze, nie?

jaaj baby zabudla som sa vas spytat, ci ste niektora neboli na sono prsnikov, ja tam mam ist v ramci preventivky a zabudla som sa opytat, ci si tam mam aj nieco brat alebo co, ako to prebieha??? diky 🙂

aadula
13. júl 2009

ahojte, ja som dnes celé doobedie s marhuľami robila, lekvár, zavárala, ...ešte som si sterilizovanie nechala na večer, tak ešte mám nejakú robotku... Teraz sme boli trošku vonku, začala som sa chodiť korčuľovať, tak hádam nejaké to kg dám dole 😀 😝 Samko nám dnes poobede nechcel spať...mm s ním bol vonku pred obedom a na nejakú pol hodinku si zdriemol vonku a poobede ani za svet, tak nakoniec o 16.tej ho šupol do hojdačky a tam za 5min. zaspal 😅, spal dve hodinky, tak som zvedavá kedy teraz zabuviná

mojsejovka
13. júl 2009

ahojte, babenky, ja len pozdravím a vypínam notebook.. 😉

už 2 dni ma bolí hlava, dnes je to trošku lepšie, včera som skapínala, mala som - teda ešte mám - upchatý mliekovod, tak som od soboty večera teplotovala a dostala som rozkaz ležať, našťastie to malá už trošku roztiahla, ešte to mám červené a mám tam hrču, ale už nie takú veľkú ako včera.. 😝

Tamarka je zdravá, má už 72 cm, malý slon a veselo sa točíme, už sa nám občas podarí aj z bruška na chrbátik a najnovšie si už pcháme do pusinky aj nohy.. 😀

majte sa krásne, užívajte si leto, ja budem v najbližšom čase len sem-tam nakúkať, lebo pri notebooku ma bolí hlava ešte viac.. 😖

aadula
13. júl 2009

mojsi, joj tak keď prsník boli to je boleeesť ☹ , zažila som to pár krát, tak držím palce nech to rýchlo prejde a aj hlava prestane bolieť

Tami je šikulka a že slon..prosííím ťa..začne behať a neboj bude z nej kočka 😉

ditka1
13. júl 2009

sss...ani ty sa na fotke nepodobas. 😉 dakujem za pochvalu,ze maly je zlaty,nevedela som tiez ze si to ty,az potom.
mojsi...tak zase mas zapal prsnika,uz si raz mala ze?tak sa len liec z toho,nech mala roztaha.
dobre idem,majte sa tu.

jamajka
13. júl 2009

Ahojte, ja som len nakuk, ako sa máte???

Ejuška, operácia v pohode, len teraz mi to znova krváca, neviem čo budem robiť??? Pomóóóóóc, asi budem musieť ísť znova k dokimu, ale primár má tento týždeň dovolenku, tak neviem neviem, ale ak to neprestane tak musím za niekým zabehnúť.

Tinkaa, aj teba som dávno nevidela, nepočula, ako sa máš???

My ideme v stredu na nožičky uvidíme ako dopadneme, dúfam že dobre.

tak idem znova offf, majte sa všetky, papa

P.s. : mohli by ste mi niektorá v krátkosti napíšať do IP čo nové a ako sa máte, nemám čas ani foto hodiť do albumu, ak chcete skúste na pokeci môj album: Nick jamajka7879 . album: Náš drobček.

tinkaaa
13. júl 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
takže ja vám tu chýbam,no tedaaaaa sa nezdáte
ale nie pravdu povediac kočky moc sa mi sem ani nechce... však keď pozriem tak skoro nikoho tu nikdy niet
to je ale prekvapko,že sme mali stretko s Ditkou ČOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😝 😝 😝 😀 ????????
ale bolo super
sss čakala som,že sa k nám pridáte ale stáli ste tak bokom a nevedela som či sa mám pozdraviť alebo nie,keďže vy ste prišli a my sme tam už sedeli 😅 a som na vás aj pozerala a vy nič... no ale však potom sme sa aspoň pozdravili
Ty a to Jožo má už také veľké dieťa?že wau wau wau
no máme sa dobre,gazdujeme ako vždy samé,Saška rastie,mame melie huba a užívame slnečné lúče 😉 😉
tak všetkým pekné horúce dni prajem,tehulkám ľahký pôrod,chorým skoré uzdravenie,a ostatným spriazneným dušičkám ďakujem za všetko............. hahahaa 😀

Jaj a aby ste si nemysleli nekončím tu,to len aby som na nikoho nezabudla som to napísala tak obšírne 😝

sss204
13. júl 2009

TINKAA ja som zdravila hned ale bola si chrbtom 😠 😠 Myslela som že máte návstevu tak mi bolo blbé tam ísť,ale aj tak ked sme stretli Jozina,tak ta jeho fuksla Sona by sa na smrť urazila kebyže sa jej nevenujeme dôležitej 😝 😝 😝 Potom sme išli s nimi na močiar pozrieť to ihrisko čo je pri anjelovi urobené,celkom pekné to tam je.No Jožkov Adam ma uz 2roky.
Mojsejovka,zápal prsníka ti nezávidím,aj ja to mám pravidelne,musím robiť na sebe také brutus operácie akože prepichnúť si to s ihlou,to som čitala na nete a zabralo to,lebo ani odsávačka nepomohla a Danielko nespolupracoval ale reval ako divý že mu netečie,niekedy ma ide z toho kojenia poraziť ☹ ☹
Ditka tak na budúce nás Tinkaa musí predstaviť 🙂 🙂

luckai
13. júl 2009

Aojte kočka!
No Mojsi, tak sa drž a uzdrav sa, aj Jamajka, všetko dobré a uzdrav sa!
Bzuci, takého papkáča máš?
my budeme bez ocina v stredu a štvrtok a horúčavy, ale u maminy je synovec na prázdninách, tak prídu do bazéna, možno sa teda aj mne poradí ak bude mamina s malou a ja so synovcom vo vode... 😀 Lebo s ňou nechcem chodiť von v takých teplotách, len po 16:00 vyliezame. Ozaj, v piatok v itre som si kúpila plavky, veľkosť 40 (aby boli dosť na prsia a neboli veľmi veľké na riť - inak by sa zišlo hore väčšiše a dole menšie, len nech ich vynosím aj na rok!) a také krásne, červeno-biele kockovanés fodričkami 😵 Ešte popracovať na bruchu, ale si hovorím, že veď som po pôrode, ešte mi aj čiarku vidno, tak si to ešte tento rok rada užijem.
No trepem tu blbosti. Idem hajať. Brú
Desszi, IP!

desszi
13. júl 2009

Bzuci, tak mas domka maleho ubehaneho frajerika? 🙂 IP

desszi
14. júl 2009

pekne rano vsetkym maminkam a ich detickam,
spali sme uplne na figu, teda aspon my, uz sa dopujem kavou, aby som to zvladla, hlavne ze vecer som kuvikala do pol jednej v noci 🙄 uplne chory biorytmus 😔
Lucka tie plavocky musia byt zlatunke! ja nerozumiem preco sa nedaju kombinovat rozne velkosti hore a dole - u mna byval opacny pripad - maly hrudnik a vacsi zadok, no a potom si kup nieco. Uvidime ako sa to zmeni po porode. Teraz sa mi ten hrudnik kraaaaasne zvacsil, som na neho hrda 😀
Ake mate plany na dnes?

ditka1
14. júl 2009

dobre rano...
dessi...to je tak uz ku koncu,nespavost a nervozita,a ten biorytmus sa este zhorsi ked porodis.
jamajka...drzim ti palce nech to nie je vazne s tym krckom,neboj aj nozky budu ok. 😉
tinka... 😀 😝 😉

desszi
14. júl 2009

no teda ditka, vobec si ma nepotesila, tak mam cakat zhorsenie 😨 jezkove oci, ved ja som uz v 36 tt!!! ja nestiham sledovat.....no musim sa odgulat na kurz, zatial pa a pekny dnik. 🙂

eviiik
14. júl 2009

dobre ranko 🙂
no aj ja som mala noc na dve veci, ale mne pre zmenu svietil mesiac do tvare, tak som musela trochu zatvorit okno, potom bol hic, a x-krat na wc-ko, ale na to som si uz zvykla. To chodim ako mato, ledva rozlepim oci.
Jamajke a Mojsi prajem skore uzdravenie a ostatnym pekny slnecny den, ja budem mat asi neznesitelne v praci, teraz sa este da.
Super, ze ste si dali Tinka a Ditka mini stretko to potesi 🙂

ditka1
14. júl 2009

dessi...ak budes mat dieta ktoe bude rado spat tak mas vyhrate,urcite je krasne mat dietatko v tom som to nemyslela ale zavisi od vela faktorov,su zeny kt.ani nevedia ze su tehu a ako porodili,ani to ze maju doma dieta lebo take je dobre-ja osobne som si to vyzrala az do sameho dna aj v tehotenstve aj pri porode,a to ze mam doma babo viem na 1000000% 😀

sss204
14. júl 2009

Ahojte babenky,tak ja dnes budem pri sestričkou pri bazéne,kúpať sa nemôžem kedže sa bojím zápalu prs ☹
Neviete mi poradiť,je normálne že mi malý nekaká už 3den,aj ked ho bruško nebolí?????

sss204
14. júl 2009

Mojsejovka tak Tamarka je taká šikovná,že malý slon 🙂 🙂 🙂 to musím povedať ja 🙂 🙂 🙂 Môj Danko sa ešte nevie prevrátiť sám na bruško z chrbátika 🙂 🙂 🙂 Je to pravda baby su šikovnejšie 🙂 🙂 🙂

ejusaaa
14. júl 2009

Ahojte,tak sme doma od dr,dneska sme ciku zobrali za 5 minut 😀 ,ale vysledky az v piatok...doteraz sme boli vonku,v parku,potom nakupit Lucky,mlieko a tak,ale uz sme domka,uz len niekoho vyslem s malym vecer 🙂 jamajka to mi je luto..aj Mojsi...maly sa tiez prevracia,vie trikrat za sebou,fakt,aj sme to natocili,my ho uz abolutne nemozme nikde nechat okrem postielky,ani v kociku uz nie.. 😀

bzucinka2
14. júl 2009

ahojte
jamajka, mojsi, drzime aj my palceky, nech to vsetko dobre dopadne 🙂
sss, pokial ja viem, tak nevadi ze nekaka, pokia ho neboli brusko, znamena to ze vsetko mliecko telicko stravilo 🙂
tinka fiha, ako si na s odbila a my sa tak snazime 😀 😀 😀
lucka, vela sice spapka, ma dni ked je ako slon a potom zas ked ako mysicka, ale ma len 10 kg a 80 cm, takze je tak akurat 🙂
desszi,no je to taky pobehajko, vsak uvidis 🙂
dnes sa chystem pozriet novu pracku, tato ma uz nasr... 😠 stale jej nieco je, raz nedavkuje avivaz, potom niekde tecie, potom z nej vyteka praci gel, proste hruuuuza 😠

tinkaaa
14. júl 2009

ja už radšej ani nič nenapíšem 😝
sss sa čertí 😀 že som napísala to,ako som to vnímala ja,
bzuci napíše,že som vás odbila 😀
no ešte ešte poďte do mňa ako sršne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dúfam,že toto ste pochopili ako srandu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
ideme jesť mrkvu čaute

ejusaaa
14. júl 2009

ja nie,nepochopila som,akurat som chcela napisat co to pises 😀 aj my varime mrkvicku akurat..chcela som mu tu od hippu brokolicu kupit,ale v bille nemali a inde sa nam uz nechcelo,dneska bude jablcko papat,to zatial velky uspech nemalo,ale mozno uz bude 😀

ejusaaa
14. júl 2009

Viac vas tu pise ze sa vam sem nechce chodit,ked nakuknete ze tu nikto neni,tak co keby ste napisali a nie len nakukli a hned tu mozno niekto bude,jjaaaaaaaaaaaaaj,teda vy ste cisla,ked kazdy bude len nakukat,jasne ze tu nikto nebude 😀 😀 😀

sss204
14. júl 2009

tinkaa,nečertím sa 😠 😠 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 čo robíte v tomto teple?Ja krájam papriku,fuuuuuj 🙄 🙄 🙄

tinkaaa
14. júl 2009

čaute ja som žehlila,varila a teraz idem ešte poupratovať čo sa dá,len sa malej niečo zosnívalo tak sme začali plačkať,ale inak v pohode na poobedie čakám návštevu pa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre