Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
2. jún 2010

no a moj chlap je vojak a celu noc nebol doma bol vrecovat ... dosiel o 2 v noci a rano na 8.30 uz musel byt v robote bohvie dokedy zas ... mirka a komu chodite do ZM?ja som odtial a kazdeho tam poznam 😀

lindauciatko
2. jún 2010

baby citam ze preberate decke doktorky..
od noveho roka budu musiet uz vsetky decke ambulancie mat CRPcka takze uz sa antibiotika urcite tak hufne predpisovat nebudu - pri virusovych infekciach tak ci tak nezaberaju a poistovne tie kvanta antiboitik prestanu lekarom kvitovat....

Zda sa ze prestalo prsat, kovie na ako dlho 🙂
@nada1326, uz je to tam pod vami prejazdne??? Ozaj, ako si sla vcera do poradne v tom pocasi?

lindauciatko
2. jún 2010

detske nie decke 🙂 🙂 🙂

nada1326
2. jún 2010

ahojte, jeeej, mame tu slniecko 🙂 poobede sa dostaneme aj von 🙂
davidko mi je nejaky mrzuty, asi ho boli nozicka po ockovani, dufam, ze nebude mat teplotu 😒
lindauciatko, na poradnu sme isli autom, no aj tak sme trosku zmokli, nenormalne prsalo. cesta je este uzavreta, ale ratam, ze by ju uz mohli otvorit, potok sa uz nedviha a uz neprsi.
vcera vecer to tu bola sou 😲

ejusaaa
2. jún 2010

Ahojte,aj my sme sa dostali von na chvilu bolo aj slnko,stretli sme aj Bzuci aj Deszi,svagor spravil vodicka tak sme boli na zmrzkovej oslave 🙂

fodorka
2. jún 2010

ahojte no uz stze tu zacali ospevovat tak zacalo prsat... ☹
baby pocujte kde sa tu nachcadza chiirurg?aj mi viete odporucit elbo mne sa ta noha asi zapalila boli to ako slak...

fodorka
2. jún 2010

a navyse muz mi volala ze dni bude mat celodennu v robote tak ma jebne noha ma boli ako svinal eldva stupam na nu..chce sa mi plakat..

mirka1986
2. jún 2010

@trdielko149 chodime k zhorelovej, je inak velmi mila, aj sestricku ma velmi dobru, len tie antibiotika... 😖
aj my sme dnes boli trosicku vonku, sice len na pol hodinku, ale aspon nieco 🙂
@fodorka chirurgia je na poliklinike...

aadula
2. jún 2010

fodorka, ak pôjdeš na pohotovosť, tak choď na pohotovosť od zadu....akoby si šla do nemocnice nie do budovy polikliniky..tam by ťa mohli ošetriť... a chirurgovia cez deň sú napr. Szabová, Kusí ak dobre viem...a ešte jeden ..ale ma nenapadne meno ..len to musíš mať odporúčanie

ejusaaa
2. jún 2010

ano Fodorka tak ako vravi Adulka chod na pohotovost...to musi strasne boliet..u nas vykuklo slnko a ja mam mokre vlasy,tak uz von asi nepojdme.Maly sa len teraz zacal kupat vo velkej vani,paci sa mu velmi 🙂

trdielko149
2. jún 2010

@ejusaaa jeeej kupanie vo vani ..to si ja nemozem dovolit .. v lete idem na operaciu ☹

@mirka1986 o tej Zhorelovej som uz pocula ze je celkom fajn ...
@fodorka moje zlatee chod na pohotovost nemotaj sa s tou nozkou aj obvodnej a potom chirurgovi ... ak potrebujes pomoc pri maleho alebo nakupit alebo proste nieco ja pridem zlatko

fodorka
2. jún 2010

ahojte baby ste strasne zlate...ked mam nohu vylozennu je to fajn zajtra rnao idem hned no obvodnu mama v suranoch ale vraj chirurg kedze toto je ura zma muis zobrat aj bez odporucania hocikd ena slovensku. takze no nasla som v nemocke nejakeho dr Híc ale idem este tamtych pozriet zajtra tam hned rnao zavolam a muz ma odveze lebo sak ja ani spojku na sute nevytlacim...asi ma z toho drbne nech mi d aporiadnu mast alebo volaco od bolesti lebo ma fakt infarkt chyti....ale diky bambulky moje....lili poklad ked bude moc zle ja ti crngnem...dakujem 😉

ejusaaa
3. jún 2010

Ahojte,dobre ranko,Lily a preco ides na operaciu? 😲 kedy v lete?a co bude s Emkou zatial?Fodorka ako si spala?ja zas do hlavybolenia....Bzuciiiiiiiiiii este si nam tu?A Dadusko ako?A Ko vy vsetky? 😀

bzucinka2
3. jún 2010

dobre ranko, este kinderkujem, ale vonku je krasne, tak pojdeme na prechadzku do mesta 🙂

ejusaaa
3. jún 2010

Bzuci mozno sa zas stretneme,vcera bol Alexko krasne obleceny 🙂

fodorka
3. jún 2010

ahojte bambulky no rnao osm bola u Szabovej a poslal este na snimok pre istotu no a vrdikt chcela mi dat korkovu dlahu na nohu na 2tyzdne lenze ja si to nemozem dovolit kedze s tym sa nesmie chodit takze nic o dva tyzdne na kontrolu anatierat to s lioton gelom a ovazovat stale a mozem cakat dobre aj 2mesiace ze to bude boliet ☹ tak som z toho hotova....boli to ako svina..

ejusaaa
3. jún 2010

Fodor a co teraz dalej? 😲 ,tak to si dopadla moja zlata,mrzi ma to... 😔

trdielko149
3. jún 2010

fodorka telefony mam zapnute kludne zavolaj taxiky jazdia ja pridem ...
evka mas IP nechcem svoj zdravotny stav takto zverejnovat ... napisem do IP aj ostatnym keby chceli ale bojim sa ze to tu bude citat kadekto kto si v teme nepise ...
bzuciiii myslim na teba moje ..juj kym sa ja dostanem do mesta ..ak by zajtra neprsalo co tak nejake stretko v meste?hm?? aj tak budem musiet ist do DM-ky niekedy 🙂

nada1326
3. jún 2010

ahojte,
fodorka, velmi ma to mrzi s tou nohou, nejako to vydrz, a keby si nieco potrebovala a vedela by som ti pomoct, kludne cinkni
bzuci, teba som dnes asi videla v meste, neisla si s takou blondinou, ktora mala zeleny kocik a bola tiez tehotna?

fodorka
3. jún 2010

ahojte baby ste strasne zlate zatial to predychvam uvidim hadam ked sa zlepsi pocasie tak aj nozka sa zlepsi....uvidim no dufam....ked budem nieco potrebovat dam vam vediet.....🙂nerobte stretko bezo mna!!! 😠 ale nie.... 😀

lindauciatko
4. jún 2010

fodorka, drz sa, musi to byt strasne, drobec isto potrebuje akcnu maminu.
baby ak pojdete do dm-ka, da sa buduci tyzden "zadovazit" samostatny 25% zolik len za 25 bodov- mozte kupit plienocky lacnejsie
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/index...

ejusaaa
4. jún 2010

Linduciatko,dobre ze vravis,my to vzdy vyuzivame,inak dobre ranko,a to uz je zas akepocasie?Zajtra ideme na Den Deti do Mochoviec,snad nam to vyjde....Fodorka ako sa mas?

fodorka
4. jún 2010

ahojte bambulky🙂
ale noc bola hrozna maly sa zobudil v noci ako radiator tak som s nim bola hore uplne som vystravena dala som m unurofen a zklaopem si odvtedy nic...mozni to ,mal z toho ockovanie lebo vravela ze na 7-10den po ockovani takze ktovie a ktomu tie zubky hnusne...ajjjaaaj al etka oc u zmusim si to pretrpiet...
no a ja co ja viem nozka boli snazim sa co najviac sediet s vylozenou nohou..mal tu pobehuje okolo mna je zlaty....

trdielko149
4. jún 2010

@lindauciatko a ako si ho zadovazim?my akurat buduci tyzden sa chystame do DM-ky na praci prasok a tak na dost velky nakup ... tak by nam to pomohloooo 🙂
no tento vikend bude strasne zly a uplakany ☹ aj svagra(ktory ma 2 malinke deti) aj svokru vytopilo tak ideme pomahat a zachranovat co sa da ... nech to uz prestane ! ☹ ☹ ☹ ... budeme odcerpavat vodu ..svagra vytopilo tak ze museli ist spat znamym,v dome maju 20 cm vody,zniceny komplet vsetok dreveny nabytok a maly Danko ktory ma 4 mesiace a starsi Dadko (3 roky) stratili vsetko,domov,postielky,plienky,vanicku,hracky,kocik jednoducho vsetko je mi normalne do placu ...

lindauciatko
4. jún 2010

@trdielko149 tak to mi je ozaj luto tvojej rodiny, a maly Danko a Dadko☹ ☹ ☹
Trdielko149, mas tu plastovu karticku v DMke, nie? Za kazde euro pri nakupe zbieras bod, je tam taky terminal (predavacka ti ukaze ako sa obsluhuje) a tam sa ti zobrazi kolko mas bodov, mozes si dat potom vytlacit zlavovu knizku aku chces - za 50 bodov, za 100, 150...Vzdy je tam zolik na 25% zlavu na hocico, poukazka na 5, 10, 15 percent na cely nakup plus kadejake" blbosti" - zlavy na zubne pasty, farby na vlasy...
No a buduci tyzden aj za 25 bodov mozes dostat len toho zolika
Ja z tych nkniziek vzdy vyuzijem len zolika na plienky, tu poslednu poukazku a tie na zubne pasty 🙂 🙂 🙂
V DMke maju podla mna najlepsie ceny na plienky tak ci tak + tie zlavy....

trdielko149
4. jún 2010

mam tu plastovu karticku ale my tam mame uz dobrych 400 bodov lebo segre som dala tu papierovu (predavacka mi to tam poradila) a tak sa nam nazbieralo chichi
dakujem za dobry tip ,my tie dmkove plienky nepouzivame mala sa mi z nich na suske a brusku vyhadzala a potom si tam furt skriabala tak sme ich dali svagrinej ...my pouzivame sleep and play z tevosu(v dmke ich nemavaju) a active baby pampersky ..najdrahsie,my mame fajnovy zadocek 🙂

bzucinka2
4. jún 2010

@nada1326 ano bola som to ja, co si ma nekopla do clenku 🙂
@trdielko149 to mi je luto, tieto potopy su katastrofa, ja si ani neviem predstavit co by som robila, ja by som sa asi polozila nacisto ☹
@fodorka s nohou mi je ta luto, hlavne nech ta to co najskor prestane boliet 😒 a mas ju zlomenu, ci len narazenu?
info z poradne:
takze som otvorena na 4cm, prietoky v poriadku, nachystany je dole hlavkou pekne, len mu mam vysvetlovat aby daval hlavku do predklonu, nie zaklonu ako jeho starsi bracek pri porode 😉 mali by sme mat tak 3450g odhadom, co vsak v skutocnosti moze byt inak. Ak sa neprihlasi na svet skor, tak na utorok mam uz vypisany listok na prijem do nemocky a Tomi tu uz bude medzi nami, 🙂 ak pridu pravidelne bolesti, mam ist hned do nemocky a nedavat si este kavicku s croasantom, lebo ze by to mohlo zle dopadnut, kedze som uz otvorena 😀 sme si robili srandu, ze sa blbo soferuje, ked ma mm soferovat a drzat malemu hlavicku zaroven 😀 vsak ale mna by v tej chvilke smiech asi presiel velmi rychlo 😅 Tak uz sa aj tesim aj zacinam mat obavy ako bude 😔 ale hlavne nech je uz tu medzi nami 🙂

mirka1986
4. jún 2010

ahojte,
@trdielko149 je to strasne tieto potopy... to co vidim v televizore, je to strasne... uz aby to prestalo... ale zajtra ma vykuknut uz slniecko, tak snad sa uz pocasie zlepsi na dlhsie...
ejus, aj my sa chystame do mochoviec, mne tam robi brat, tak sa chceme ist pozriet, no a odtial pojdeme na grilovacku, svagrina bude mat narodeniny a bude tam koopec ludi, ale ja sa tesim...
a bzuci - tebe sa to uz blizi... uz to bude isto coskoro... hlavne, nech vam to dobre dopadne a dlho sa netrapite 😉

trdielko149
4. jún 2010

@bzucinka2 tak budum drzat silno palceky,hlavne aby vsetko dobre dopadlo,aby to bolo co najkratsie a najlepsie a aby si natrafila na dobreho lekara a nie tych ktorych tu v LV poznam zo zlej skusenosti ..
no a k tym zaplavam ano vikend ma byt vraj krajsi ale v utorok ma vraj zase prsat ☹ tak som zvedava a pevne dufam ze ten utorok im nevyjde s tym dazdom ..takto pred rokom sa moja babka modlila v kostole aby prsalo lebo boli strasne suchá a dnes sa v kostole modli aby to prestalo konecne ... kedze polia su pod vodou tak tipujem ze opat v obchodoch stupnu ceny peciva,najma chlieb ... 😒

bzucinka2
4. jún 2010

@trdielko149 neboj sa, ja mam zajednaneho svojho dokiho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre