Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
4. jún 2010

@bzucinka2 tak je dobre 🙂 len kamaratka mi vravela ze ona mala zajednaneho Brauna a dosli rodit naraz 4 co ho mali zajednaneho takze sa nemohol predsa roztrhat a aj tak ju odrodil Poliak ci ako sa to vola ten byvaly primar ... taky dedko 🙂

bzucinka2
4. jún 2010

tak toho by som nechcela ani ja, to je asi jediny z chlapov, co by som usla radsej domov 😀

trdielko149
4. jún 2010

ja som sa tak strasne bala pri nom o babatko,vtedy to bolo par tyzdnov co sme tu byvali a nikoho som nepoznala a ked ma vysetroval zdola taak strasne ma to bolelo!ja viem ze to som uz mala citlivy krcok ale to bol brutal...a o Mancikovi tiez pomlcim v piatok rano to iste opat do mna prsty,mala som pocit akokeby do mna vopchal celu ruku a do nedele vecera som krvacala!a ze to niiic to za to ze mate citlivy krcek..bola som v 36 t.t. no a preto som nechcela rodit tu ... a ak znovu otehotniem (o 5-8 rokov) tak tu nebudem ak tu budu este tito babraci ... radsej pojdem na sukromnu kliniku do Stiavnice 🙂 🙂

bzucinka2
4. jún 2010

@trdielko149 ono asi naozaj zalezi vela od skusenosti ktoru mas, lebo ja nemozem povedat nic zle, ale ja si zajednavam vzdy radsej svojho, ale napriklad na prijme som tiez vychytila Poliaka a az mi zle ostalo, on aj tak chladno posobi, ze bleeeeeeeeee ale na inych co som bola v nemocke nemozem povedat nic zle, ale ani zenu by som nechcela vychytit 😉 ale so starostlivostou a vsetkym ostatnym som bola spokojna 🙂

mirip
4. jún 2010

ahojte @trdielko149 ja som mala zajednaného tiež Brauna a boli sme tam od rána dve a venoval sa obom rovnako a stíhal, tá druhá mala bolesti a ja prd nič mi nebolo a nakoniec ja som síce až neskoro večer ale porodila a tá druhá bola od 14tej už na rizikovkách a nakoniec šla sekciu o tri dni neskor ale stíhal sa venovať obom............no je zlatý ale 4ri naraz to by sa musel rozšvrtiť 😀 😀 😀 😀

@bzucinka2 tebe sa to pekne kráti, už by aj mohlo malý von že???

bože baby ja vás vobec nestíham ako si matka dosekala prst ostala na mna aj záhrada a ked mohla tak ona bola v kuchyni a teraz aj kuchyňa a všetko čo sa týka vody a umývania je moja robota, ten pád čo sme mali z postele našťastie zatial nijaké príznaky že by to malo na malú nejaký zlý dopad nevidno

bzucinka2
5. jún 2010

dobre ranko 🙂
tak este stale sa kinderkujem 🙂
mirka, veru krati sa mi to, tak snad uz aj malemu sa postasti do krajsieho pocasia 🙂

nada1326
5. jún 2010

dobre rano, konecne slniecko 🙂
bzuci, tusila som, ze si to bola v meste ty, nabuduce ta urcite oslovim 😉 inak, klobuk dole kolko si mala energie a ako si utekala za malym, par dni pred porodom 🙂 uz sa ti to krati, tak drzim palce 😉 ja som mala pri prvom porode batovskeho, a pri druhom svoju dr. zuscakovu a naozaj to bol veliky rozdiel, ale musim povedat, ze pri prvom tehotenstve som lezala 3 krat v nemocke a nemala som s nikym zlu skusenost
trdielko, myslim aj na vas a tvojich pribuznych 😔 to je strasne co ta voda vie narobit
mirka, a u vas neboli zaplavy?
fodo, co noha?
avi, este raz by si mi mohla napisat kde ste kupili ten kocik a aky asi je. ja by som chcela golfove palice, nasla som nete krasny, cierny, za 30, ale nema striesku, tak sa neviem rozhodnut 😒

mirka1986
5. jún 2010

simi, boli aj u nas zaplavy, ale my mame vysoko polezeny dom, myslim, ze najvyssie v celej dedine, tak nam sa to vyhlo, klop klop... aj my sa tesime slniecku, chystame sa do tych mochoviec... a odtial na grilovacku...
simonka, za tych 30 € sa aj oplati, podla mna, aj ked nema striesku... ale ja som trochu googlila, a nasla som vselijake pekne, okolo 50 € a tie uz su aj so strieskou... inak, aj my, ked sme vyberali kocik, tak sme chceli so strieskou a nakoniec sme aj tak museli kupit aj slnecnik k nemu, po case, lebo malej svietilo, aj ked tam bola aj strieska...
prajem pekny den vsetkym a uzite si slniecko 😉

luckai
5. jún 2010

Ahojte kočky, davno som tu nebola, len sa pridám k téme, o Poliakovi som mala podobný názor ako vy, ale nakoniec môžem povedať že bol jediný ktorý mi dal skutočnú psychickú podporu, ktorý si pri mne sem-tam aj pristavil keď som ležala v nemocke a opýtal sa ako sa mám a povedal že všetko bude ok...kamoške pri 2 pôrodoch zachraňoval žvot on pred vykrvácaním, takže síce pôsobí už ozaj do mauzólea, ale skúsenosti má, to vidieť...

trdielko149
5. jún 2010

luckai ku mne bol tiez mily mne na vyzore nezalezi ale to vysetrenie necitlive ☹
nakoniec sme svagrovcom nemohli ist pomoc lebo cesta je cez hul a surany a tam je to uzavrete 😒 tak sme doma a uzivame mi slniecka boli sme na pizzu a tak pekne pobedie za nami 🙂

ejusaaa
5. jún 2010

Ahojte sme doma z vyletu,uuuplne zmoreny,aspon my,maly ma este plno energie,idem pridat par foto a Simi pre Teba aj ten kocik tak kuk 🙂 A poliak mi prepichoval plodovu vodu,skoro som dusu vypustila...

nada1326
5. jún 2010

ahojte, aj my sme prisli unaveni z dediny 😉 ale keby uz taketo pocasie zostalo, budeme sa veeelmi tesit 🙂 vsetkym zelam krasny konecne letny 😉 vecer

bzucinka2
5. jún 2010

@nada1326 no ono sa niekedy inak neda, len sa za nim rozbehnut, ked sa on tak rozhodne 🙂 ale zase ja sa citim celkom dobre, castejsie som unavena ale inak v pohode 🙂
super, ze ste mali vsetci krasny dnik 😉

mirip
5. jún 2010

nada nie u nás sú síce dva potoky ale majú upravené korytá a navýšené tak nie ani kvapka vody, vela ludí malo vodu pod domami my nie len čo máme pod letnou kuchynkou kde má fotrík víno tak tam bolo nejakých 30cm inak nič

fodorka
5. jún 2010

ahojt ebambulky moje dlho som tu nebola.maly ten ma teplotky este tak dneska sme len tu obli na chvilku vonku...ked nas to prejd eocakavam ze sa stretneme v meste niekde 😉 bzuci ty si est epokope?uz pomaly by si mohla nas tu aj opustit🙂pocujte baby no dufam ze onedlho s anam podari druhe babo 😎 no chceli by sme uz velmi....a uz sme pozerali mena na nete a straaaasne nas chytilo pre dievcatko meno SALOME...podla nas je to nieco uzastne neviem asi sme sa aj rozhodli...a ked to bude chlapcek raz tak to bude Niko🙂juj baby ale tak nemylsim nato lebo s anam nezadari ale prost echceli by sme🙂jaj posielam vam bozteky aj deturencom a tesim na stretko.ako s aoteplilo tak nozka klopklop neboli no ako mile sa to zhorsi tak zasa budem umierat ☹

janadureckova
6. jún 2010

Ahojte baby 🙂
dnes to vyzerá na krááásny deň 🙂 a vraj má byť tak aj celý týždeň, dokonca až horúco, normálne neuveriteľné po tom hroznom počasí.
My pomaly finišujeme, ale teraz začína podľa mňa najťažšia robota a to finálne upratovanie, kým všetko dostaneme na svoje miesto. Kúpili sme nové koberce, ja som zatiaľ do izieb nechcela podlahy, mne sa to zdá studené a v dome ešte viac. Predsa len kým malá vyrastie budú koberce. Takže od zajtra začína upratovanie, dnes ešte majú dokončiť dlažbu na chodbe.
Bzuci, tvoj doki je iný vtipálek 😀 ja som ho zažila, a naozaj je to expert, skoro ma odrodil, ale ja som mala dohodnutého Brauna. Ináč je to super, keď máš dohodnutého toho svojho, lebo nemôžem povedať všetci sú tam dobrí doktori, ale predsa len ten tvoj ťa najlepšie pozná. Ja som fakt bola rada, že môj doki ma odrodil. Budeme silno držať palce, nech Tomino maminku dlho netrápi, a nech všetko dobre dopadne 😉 Fodorka, Mirip tak nech sa aj vám čoskoro zadarí 😉
Všetkým peknú nedeľu 😵

bzucinka2
6. jún 2010

dobre ranko
janka dakujem a veru mas pravdu, ja mam aj pocit, ze ked mas dohodnuteho toho svojho, tak robi vsetko aby ti to ulahcil a nenecha ta trapit akoto opisovali ine baby 🙂 no drobec je zatial lenivcek a vobec sa mu nechce von, hoci mu vravim, ze moze, ze uz neprsi a je pekne 🙂
tebe to upratovanie vobec nezavidim, ale hlavne ze uz budete mat zase pokoj a hlavne utulno 😉
fodor, tak to je super, ze nozka uz tak neboli, hlavne nech sa rychlo zahoji 🙂
krasny dnik vsetkym 🙂

mirip
6. jún 2010

ahojte konečne pekne, ja sa chystám s malou do kostola musíme sa naučiť ked bude v septembri družička

mirip
6. jún 2010

ozaj prišli mi tie šatočky čo som tu dala nan link tie ružové na svadbu sú krásne krajšie ako na obrázku 😵
bzuči a ktorý je tvoj Dr? už sa ti to pekne kráti, ešte ani náznak že by mal ísť von?? alebo nakoniec vyvolávačka?

trdielko149
6. jún 2010

ahojte baby,vonku je krasne chystame sa na prechadzku asi pojdeme na vinohrady 🙂 medzi domceky co su tam pod nimi 🙂
🙂 zajtra mame plavanie s malou tak sa teskaaaame 🙂
ejusska moja velmi ti dakujem z celeho srdiecka ze si mi pomohla vcera mala ten nutrilon vobec ani za svet vcera nechcela dali sme jej bananovy sunar a vsetko vypila a je spokojna 🙂 naozaj ti veeelmi dakujem si zlatunkááá

desszi
6. jún 2010

ahojte, hlasim sa od mamy z NZ
konecne slnecno - vcera sme boli u starkej takmer cely den, maly bol z toho umoreny, dnes doobeda sme boli u Dadkovych krsnych rodicov a poobede sa chystame na kofolu - ale chlopi este spia, tak az ked sa zobudia
ja som momentalne akokeby som prehltla pravitko - seklo ma v krku a vystreluje mi bolest do lopatiek, tak sa otacam veeelmi elegantne 😀

trdielko my sme sli cez Surany a v pohode, nic nie je uzavrete

Janka zelam vela energie do finale - uz ked vidis ciel tak je to dobre, nie?

tento tyzden dadovi nedavame kvapky, musi mat tyzdnovu prestavku - trosku ma zase dietku, ale odklopem si ma sice flaky, ale zatial sa to celkom da, bol uz na tom aj ovela horsie. vymenili sme aj mlieko - nutrilon za bebu podla odporucania a veru poviem vam, ze ta beba mu sadne ovela lepsie.

bzucinka2
6. jún 2010

mirip Neubauera 🙂 a kedze je dost lenivy, tak to vidim na vyvolavacku 😉
desszi super, tak len nech to Dadkovivydrzia ty veru vypluj to pravitko 😀

trdielko149
6. jún 2010

bzucinka ako vidim este kinderkujes 🙂 mne tiez povedali ze mam nastupit do porodnice 17.9.ze daju vyvolavacku ale 15.9.09 okolo 18 h vecer som mala "divne bolesti v chrbte" a tak som si hopkala na lopticke a taak a rano o 5.h. uz 16.9. sme sli s kontrakciami do porodnice a 8.40.bola Emmka na svete 😀 asi si "uvedomila" ze aj tak by musela ist von leniva mala moja opicka 🙂 a tak sa radsej pobrala sama a dobrovolne 😵

@desszi dakujem za vynikajuce spravy ... ale prejdeme aj cez HUL? ... tym som si ista neni teda ... 😖 prajeme daduskovi aby sa mu to uz len zlepsovalo sikulko maly krasny 🙂

mirka1986
6. jún 2010

trdielko, my tiez vyrastame na sunare 😉 a za obidve musim povedat, ze im velmi chuti 🙂 ty si doteraz kojila? alebo preco robila malinka problemy pri papani? my sme v pohode presli z kojenia na sunar a musim zaklopat, problemy sme nikdy nemali s papanim... dokonca dnes sme kupili hrozienko v tescu a drobci pekne spapali cely strapec, takisto nemame problem, na ranajky spapat rajcinku, cibulku, proste cokolvek 🙂 mnohi sa nam cuduju...

nada1326
7. jún 2010

ahojte, my si uzivame krasne slnecne dni na dedine 🙂 decka maju na zahrade bazen, pieskovisko, smykalku, tak sa aspon vysantia 🙂
miri, to je super, ze ti kocky spapaju vsetko, mne tiez obaja krasne papaju od mala, klop, klop
deni, ty si z NZ? lebo my sme teraz na malasi, to je celkom blizko
vsetkym krasny dnik 🙂 dufam, ze sa konecne opalime 😉
a nerobte stretko bez nas 😀

fodorka
7. jún 2010

ahojte bambulky.nechcem sa chvalit no dneska mam narodeniny 🙂
no a teraz ina tem amarko uz konecne nema horucky uz od vcera takz epredsa to bolo z toho ockovania 🙂 uz aj soplik yustupili tak osm rada jaj tie zuby ale sak co uz🙂je krasne vonku ozaj vcera sme malinkeho ostrihali..je to nas apycha!!!

bzucinka2
7. jún 2010

fodorka, vsetko naj naj najkrajsie ti prajeme 🙂 marko je strasne zlatucky fesacisko 🙂

ejusaaa
7. jún 2010

Fodorkaaaaaaaaaa vsetko naj naj naj,nech Ti malicky robi len radost a hlavne nech ste cela rodinka zdravucka a kolkoze mas rockov? 🙂 Lily som rada ze Emmke chutil sunar 🙂 Deni tak uz ste nam domaaaaaaaaaaaaa,ako bolo? 🙂 A to ta z nicoho nic seklo?mne dnes zas trpli prsty na rukach,som myslelal ze ma iz infark chyta..bolo pekne ale zda sa ze bude predsa len prsat...Nadi vam he super,deti si uziju 🙂 Bzuci kde je uz ten Tomasko?snad som na nikoho nezabudla 😨

ejusaaa
7. jún 2010

A mame desiaty zub a mojmu muzovi dnes vypadol zub,dodnes mal mliecny 🙂

lindauciatko
7. jún 2010

@fodorka
aj ja gratulujem k narodkam 🙂 🙂 🙂
Hlavne vela zdravicka (momentalne i rychle zotavenie) 🙂 A maly je ozaj fesak, zeby cela mama? 🙂

@nada1326 tak sa vysantite aj za nas 🙂

@bzucinka2 vsak este mas trochu casu, hlavne aby to prebehlo v poriadku.., zatial je tu nas Vilusko skoro najmladsi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre