Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

nada1326
20. jún 2010

ahojte,
evi, drzim palce nech uz ta teplota nevyskoci. a naco diazepan? mal niekedy krce z teploty?
bzuci, len si pekne zvykajte, aj ja som si zaspominala, ake to bolo ked sme priniesli natalke braceka... a uz bude mat v sobotu rok, velmi mi to ubehlo, ako voda 🙂
mirka, ty mas doma sikulku 😉 aj tebe ide ten cas pri nikolke rychlejsie? ja ani neviem ako to ubehlo...
juj, baby, to aka nostalgia ma chyta? asi preto, ze som sama doma, utekam si uvarit radsej kavu 😀

ejusaaa
20. jún 2010

Simi a kde mas muzika? 🙂 Tak maly ma teraz ustalnu teplotu,ale stale ma,vies sestrin maly mal tie krce 😔 a dr povedala ze ked je to v rodine je pravdepodobne ze aj nas by mal,tak mu musime davat...zajtra mi drzte palce u zubarky,sa fakt strasne bojim 😔

trdielko149
20. jún 2010

diazepam normalny ci nejaky pre deticky je to?
mirka k tej mojej svokre je to komplikovane a to velmi tento vikend sa toho nazbieralo trocha dost vies my sa chceme zobrat v kostole proste normalna svadba 55 ludi my si to platime uplne sami ale nieze by svokra nesuhlasila so svadbou ale ide o to ze sa stara ze to bude vela stat a ze nech len na urade a blabla a my sa na urade vziat nechceme pre nas to nie je svadba pre nas ked sa povie svadba tak v kostole,potom zabava hostina ... a ona cely cas do nas husti ze naco a blablabla a mna to ubija ... a navyse ja sa snazim maximalne usetrit na com sa da ..saty si chcem objednat z ebay-u uz som ich pozerala a vydu omnoho lacnejsie,aj oznamko si robim sama davam ukazku uz teraz som kupila ozdobky na stol a servitky a tak za rok postupne chceme kupovat napriklad podbradniky si tiez vysijem sama,svadobne pohare si tiez ozdobim sama,nebudem predsa kupovat 50 eurove 2 pohare ktore vyuzijem 1 krat,zoberiem nase z kuchyne vinove dam na ne stuzku farbou na sklo napisem nase mena a datum svadby a hotovo ... tak a tu su moje vytvory :

mirka1986
20. jún 2010

livi, oznamenia su krasne, v com si ich robila? si sikovna 🙂 my sme si tiez robili sami menovky na stol, aj nalepky na flase... uplne ta chapem... ja si tiez neviem predstavit svadbu bez kostola a bez hostiny 😉 ale pre niekoho su to len zbytocne vyhodene peniaze...
ejus, zajtra drzime palce, daj vediet ako si dopadla...
a simi, jasne, ze mam sikulku 🙂 ja mam dokonca dve sikulky 🙂

fodorka
20. jún 2010

ahojte baby nebola som tu predstavte si moja svokr asadla na vlak a sobotu prisla knam a prespala tu a dneska isla s mojou mamou t aprisla maleho pozret tak ju zobrali odmov no inak bolo fakt usper aj maly sa tesiml s nou.... 😉
lili musim poveda tkrasne aj ja som sama robila oznamka...mi sme mali svadbu na urade ale to len preto ze mojho muza by do kostola nedostalo ani par volou to je jediny dovod...a bola tiez oslava a vsetko bolo to prekrasne.....a v zivote by som ja nechcelatchu svadbu a preco?ved sa vydavam len eaz za zivot...teda dufam 😀
a deni dufam ze dadovi sa to len epsit bude drobcek maly to je trapenie ☹
a inak frizuru est enemam novu este sa nenasiel nikto kto by mi urobi ltyhc par pramienkov a kadernicke nechcem ist....nenajd es aniekto???? 😉 jajd obre cicky idem off pozeram eragona mne sa to velmi paci....pekny filmik alebo zeby rozpravka?ale je to hezkeeee..pridam nejake foto kao spomeienku:-!)

fodorka
20. jún 2010

tak este raz tu su 🙂 to suorgos fotky z foto atelieru a ta v tych cervenych moje popolnocne saty boli prenadherne to som odfoten aden pred svadbou ale su krasne stoja mi v skrini ale tak hadam este bude prlezistost si ich obliect🙂

desszi
21. jún 2010

ahojte,
prepacte ozyvam sa zriedkavejsie, mame problemy s Dadkom, je to narocne na psychiku aj na fyzicku, je cely vyhadzany, velmi ho to svrbi, v noci sa pravidelne budi okolo 12 a zaspava okolo 3 hodiny rano, zial velmi malo veci moze papat, najhorsie je ze ani UM mu velmi nesadne, len s kvapkami, ktore sme dostali, ale vzhladom nato, ze nemoze ani ovos, ani soju, ani pohanku, tazko sa hlada nahradka. Najhorsie je ze nemam ani velmi podporu okolia, naopak, este viac ma ubijaju svojimi nazormi. Viem ze clovek sa zhrozi, ked poviem ze maly papa len tri veci, ale nemam na vyber. Ked mu dam ine, v momente je vyhadzany. Mozem si teda vybrat nad prebdetymi nocami, dokrvi doskriabanym a nervoznym malym cloviecikom alebo spokojnejsim babatkom na ukor beznej stravy. Su len dvaja ludia, co ma podporuju - Peto a svokra.

Livi krasne oznamenia, ak mozem povedat svoj nazor, najviac sa mi paci to tretie, s tou jednou ruzou - jednoduche, vystizne, decentne krasne. Svokru si nevsimaj, je to vasa svadba, urobte si ju ako chcete.

Ejka nech zubok rychlo preboli a Tobinkovi zelam zlepsenie.

trdielko149
21. jún 2010

@desszi mas aj moju podporu radsej papat par veci a mat spokojne babatko lebo potom si spokojna aj ty a psychika aj zdravie su potom na tom lepsie,ach jaj musite bojovat mate to moc tazke...
ejka drzkam palceky u zubara nech to moc neboli a nech ti pomoze a Tobinkovi tiez nech zuby nerobia zle ... ja ocakavam kedze ma Emmka opuchnute ako jej pojde zub dasienko tak bude zas horucka no dufam ze nie ...od stredy hlasia teplucko aj na buduci vikend (viem ze len pondelok je) ale teskam sa ze bude teplejsie ... ach konecne sa mi ozvala na kocik ale je z vychodu kurnik sopa zas musim cakat ...
potrebujem ist kadernicke no moc sa mi nechce vyvalit 25 eur za to nie je jedna z vas kadernicka ktora by mala fantaziu ? lebo uces co nosim mam uz 8 rokov a cierna farba mi zacala uz fajne blednut a tak by som nieco ine uz chcela akoze kamaratka mi vravela ze mozno by prisla ale tak neviem... a potrebujem nieco s vlaskami lebo tento tyzden aj vikend navstevy pridu tak nech nevyzeram ako priserka 🙂
@fodorka krasne saty si mala vedela si v nich tancovat?a presne tak ako si zavoj mala s tou korunkou chcem aj ja navlas to isteeee 🙂 tu su saty o ktorych snivam ja(tento styl ja chcem) mimochodom v NZ v salone ich maju tak sa tesim pojdem si ich v lete vyskusat a potom si ich z ebay-u objednam za lacnejsie chichi

desszi
21. jún 2010

mirka gratulujem k prvym vetam, uz to zacne byt zaujimave 😉
@trdielko149 dakujem 🙂

nada1326
21. jún 2010

ahojte,
deni, drzim ti palce nech to s daduskom zvladnete a nech je stale lepsie. myslim na teba, uplne ta chapem, ja som mala problemy s natalkou, uz je to chvalabohu za nami, ale pamätam si presne nervy, stresy, plac, aj nepochopenie okolia, drz sa
fodo, krasne saty si mala a bola si krasna nevesticka 🙂
trdielko, mne sa najviac paci tiez to tretie oznamko. svokru vypusti z hlavy, vydavas sa ty, nie ona, tak si ju len vypocuj usmej sa a urobte si po svojom 😉 ja ked som sa vydavala urobila som veliku chybu, tiez sme chceli usetrit,. tak sme mali len sobas, ani hostinu sme nemali a teraz mi je to velmi, velmi luto...a pritom aj rodicia, aj svokrovci mi dohovarali nech urobime normalnu svadbu, ale ja nie, ze staci sobas... a teraz len lutujem ☹ no co uz, nabuduce budem mudrejsia 😀 ale nie, uz sa nechcem vydavat 😀 vynahradim si to na svadbach deti, dufam 🙂

nada1326
21. jún 2010

trdielko, fodo, keby ste chceli kadernicku, poznam jednu babu, ktora striha aj mna a chodi k nam domov a nie je velmi draha... a mam aj svagra kadernika, ale ten robi v blave a v nitre a je velmi sikovny a zaneprazdneny a podla toho ma aj ceny. ale u neho sa caka na termin aj mesiac, tak to jedine keby ste chceli nejaky speci uces, tak k nemu

fodorka
21. jún 2010

jej lili tie saty su prekrasne.....inak super s ami tancovalo aj ke dboli tazk eako div asvina keby si mam vybrat mozno co si mensie tak enieco ako ty si sem hodila...ael citla som sa ako prncezna bolo to krasne🙂
sim a to je tovja kamoska?lebo rozmyslam z elen so samponom by som chcel amelir...

mirka1986
21. jún 2010

simi, na zlatu svadbu si to vynahradis 🙂 len si budes musiet este par rokov pockat 😉
fodorka, velmi pekna nevesta si bola 🙂
a k tym ucesom... ja sice nie som vyucena kadernicka, ale velmi ma bavi robit s vlasmy... aj maminu strihavam, minule som jej aj melir robila, manzela tiez strihavam, aj brata... trdielko, neviem, ake mas teraz momentalne vlasy... ale podla mna by sa ti hodil nejaky melir 🙂 bolo by to take zivsie 😉 a urcite si nechaj ofinku, ta ti sekne a budes ako z katalogu 😉

ejusaaa
21. jún 2010

Ahojte,tak zub mi len vycistila,co teda fakt bolelo,a nechala nadalej otvoreny,mam tam teda dieru ako svet,neviem jest,jes len kase a take a az o mesiac mam ist,to co akoze dovtedy?aboliet neprestal,mam uz z toho nervy..Livi ozval sa ti niekto za kocik? 🙂

ejusaaa
21. jún 2010

A my mame dneska 17 mesiacov a Dadusko ma 1O mesiacov 🙂

desszi
21. jún 2010

simi no jasne, na zlatu svadbu pozves klub dochodcov, ej to bude paaaarty 😀 ruky, nohy, francuzske barle a protezy 😀 prepac, som sa nejako rozsupla 😉

ano Eji gratulujeme tebe aj sebe 🙂 nezatvorili ti zub, lebo ked je takto zapaleny, tak sa musi najprv zahojit, keby zaplombovali, tak by pravdepodobne bolel dalej. nedali ti ani taku liecivu vlozku? to mohli. a neboj ja som mala zub krasne otvoreny cca 3 tyzdne a nic, nebolel.

fodorka
21. jún 2010

mirka dakujem🙂
eja hento som est enepocula z eto nechala otvorene to je brzda alebo co?mne ked tak dal mi tam vlzku nech s ami to tam trosku zacely ale o tri dni ci ako mi spravil komplet zub sice to bolo v suranoch ale ked pojdem k zubarovi tak len k nemu je perfktny inym ani neverim 😠 su to svine sadisticke..ten moj hned vsekto umrtvi a jeto be zbolesdti radost chodit k zubarovi🙂
jej pekne mi mame 25-teho 16mesiacikov🙂

trdielko149
21. jún 2010

a my sme mali minuly tyzden 9-mesiacov 🙂 uz pekne stojime chvilku 😉
eji gratulujeme k vymesaciu 🙂 🙂
Desszi ale som sa nasmiala na tej "Party proteza" ... jaaj ...

@mirka1986 mam cierne vlaaaasky len ich mam vyrastene uz takze mam skor tmavohnede ako cierne ... ked ja neviem co s nimi chcem,uz si tretia co mi odporucila nejaky melir ale aky?cerveny?fialovy?hnedy? ... a chcem po peknych 8 rokoch iny styl ucesu..nechcem velmi menit dlzku koli svadbe nech mi vie o rok kadernicka spravit nejaky ten uces a ofina uff ... uz som mala aj rovnu ofinku ale ked to narastlo islo to do oci a ja to nenavidim a zavadzia mi to ...takze ja nemam "sajnu" co by som chcela ... 🙂

mirka1986
21. jún 2010

@trdielko149 sama vravis, ze nechces menit dlzku, tak ozaj by som sa priklonila k meliru... je to zmena a velmi pekna 😉
ja osobne by som volila farbu, ku ktorej mas najblizsie, ale si mlada, tak kludne fialovy alebo cerveny alebo aj blond, ale to radsej by si mala ist ku kadernicke, lebo doma to moze chytit vselijako... strihat sa nedavaj, nech ti to dorastie 😉 daj nejaku aktualnu fotku, nemas?

fodorka
21. jún 2010

ahojte no mirka ti dobre radi ja som ta videla nazivo moja zlata a ja si myslim ze bud brutal cerveny alebo sprtnut do toho blond a bude skocanda ako svina....🙂

ejusaaa
21. jún 2010

Ahojte,Fodor,nechala otvorene,ale povedala mi tak ako vravi Deszi,ze musi,lebo je tam zapal a tak,no ja len ibalginujem,som nervozna,na nic nemam nervy,aspon ze malemu ustupili teploty,klop klop,uz ani neviem kolko ma zubov,ale 13 urcite 🙂 Fodorka a preco chces zmenu,len tak,ci sa za tym nieco skryva? 😀

mirka1986
21. jún 2010

ejus, mala ma uz vyse mesiaca 16 zubov... nedala ti antibiotika vobec? vies co ti poradim, nikolka, ked mala rozbitu pusu, tak som jej kupila taky gel, vola sa kamisted, je velmi dobry, das si trosku na bolave miesto v ustach a za par sekund to mas strpnute... ale dlho to nevydrzi, ale predsa lepsie ako nic... ja to davam aj dianke, napr., ked sa uhryzne do jazyku a v lekarni mi poradila, ze sa to dava aj pri prerezavani zubkov, ze deticky nebyvaju take nervozne... stoji do 4,5 €

fodorka
21. jún 2010

ejus ja viem z ezapalene aj ja som mala ale vravim dala mi tam aspom tu vlozku a o tyzden ci ako uz mi davala blombu a bolo to ok.....ejus nc sa za tym neskryva ja si vlas ynefarbim tak som chcela zmenu ale dneska som rozmyslala ze ked je leto task mne vzdy vytaha vlasy pramienky do blond tak mam ako melir tak to asi necham tak...hihi

trdielko149
22. jún 2010

pridavam svoju fotku a este jeden moj vytvor ked som bola moc nahnevana na buducu svagrinu a svokru 🙂 nesmiat prosiiim to bola chvila samofotenia 🙂

trdielko149
22. jún 2010

len ta ofina je uz o dost dlhsia ... to je fotene cca pred 2 mesiacmi co mam ine fotky s malou tam mam vacsinou vlasy v gumicke najaktualnejsia jeej nasla som vcera sme sa fotili s malou

ejusaaa
22. jún 2010

Ahojte?livi ste zlate na tej fotke 🙂 Bzuci sa nam nehlasi,iste ma toho dost,ktovie,ako Tomi spava v noci...dnes zase len prsi a prsi...Fodorka takze z noveho ucesu teda nic nebude?ked mas chut sprav zmenu,leto je na to ako stvorene 🙂 Noha je ok?

trdielko149
22. jún 2010

@ejusaaa dakujeeem ...
bzuci sa teraz bude hlasit striedmejsie ved ma 2 chalanov no vlastne 3 🙂
ja cakam navstevu velikuuu dojde muzikova segra z ciech aj so svokrou a obe si myslia ze ma dobehnu,nenamalovanu,nepripravenu,otrasnuuu a domacnost bude hore nohami chachááá polievka je hotova,masko,ryza tiez dokonca aj kolacik mi rozvoniava upecenyyy 🙂 a na vlaskoch sa pracuje 😉 uz ich mam plne zuby ze si o mne myslia ze som chudera co nic nevie teraz ich dostanem,na zadok padnu 😵 😵 😵 to je moja malinka pomsta zato ze nas odhovaraju a nezelaju si nasu svadbu 🙂 dobre ano ano viem som hnusna potvora no zasluzia si ... 🙂
uces novy budem mat vo stvrtooook kamaratka priiide 🙂 tesujeem 🙂

mirka1986
22. jún 2010

livi, tesime sa s tebou 🙂 a sikulka si, o com isto ziadna z nas nepochybuje 😉 potom daj vedet, ako im oci z jamiek vyskakovali 😀

nada1326
22. jún 2010

ahojte,
deni, dobre som sa na tej zlatej svadbe zasmiala 😀 😀 😀
livi, aj ja som veru zvedava ako budu pozerat 😲 to si myslia, ze si nemehlo, alebo co... daj potom vediet
mirka, tie tvoje kocky su naozaj krasne 🙂

ejusaaa
22. jún 2010

Livi nieco mi uslo?preco su proti vasej svadbe?sikulka si 😀 ,len im daj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre